FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.065
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FC Barcelona
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
FC Barcelona

još mi nije jasno, šta je tolika prašina oko plesa, dosta nogometaša ima

svoju proslavu, a ovo uopće nije bilo omalovažavanje ili šta već...

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Makić kaže...

još mi nije jasno, šta je tolika prašina oko plesa, dosta nogometaša ima

svoju proslavu, a ovo uopće nije bilo omalovažavanje ili šta već...

kad se malo razmisli,to i jest neka vrsta ponižavanja,pogotovo kod rezultata 5-0,slavljenje pred navijačima Raya.

a isto tako nije mi baš normalno da plešu i na taj način proslavljaju taj gol nakon ovoga što se dogodilo zadnjih tjedan dana.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
FC Barcelona

gle, to pokazuje da su se digli i da nisu u depri,

samo nisam točno vidia na kojoj su strani bili

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Makić kaže...

gle, to pokazuje da su se digli i da nisu u depri,

samo nisam točno vidia na kojoj su strani bili

bili su odmah do navijača Raya kojima je to vjerojatno zasmetalo. Nije to toliko strašno,ali jest malo nepromišljeno kad pogledaš,ne priliči mi to Barci nikako. Kako ih je samo Puyol primirio hahahah

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Makić kaže...

gle, to pokazuje da su se digli i da nisu u depri,

samo nisam točno vidia na kojoj su strani bili

bili su odmah do navijača Raya kojima je to vjerojatno zasmetalo. Nije to toliko strašno,ali jest malo nepromišljeno kad pogledaš,ne priliči mi to Barci nikako. Kako ih je samo Puyol primirio hahahah

a zna se ko je tata!! haahha

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
12 godina
offline
FC Barcelona

Čim su ga vidili odmah su nazad na svoju polovicu potrčali {#}

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

iako sam iz suprotnog tabora svaka čast barci na 7-0 :)

Avenged Sevenfold foREVer!
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
cod4gamer kaže...

iako sam iz suprotnog tabora svaka čast barci na 7-0 :)

e da je barem pedro igrao u LP ili protiv reala umjesto onog konja tella ili cuence...

It's not who u are, it's who u know.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2012 20:03 (Obi Wan).
16 godina
offline
FC Barcelona

Odlican video, nikad nisam bio ovako emotivan. Da zena sazna ubila bi me  {#}

15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

The only thing I put before me is do re.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Obi Wan kaže...
cod4gamer kaže...

iako sam iz suprotnog tabora svaka čast barci na 7-0 :)

e da je barem pedro igrao u LP ili protiv reala umjesto onog konja tella ili cuence...

Istina Pedro je bolji izbor od njih dvojice u ovom trenutku. No nemoj ih omalovažavati jer su ta dvojica možda budučnost Barcelone. Također nisu niti jedan i drugi krivi što su ponekad igrali bitne utakmice, okrivit se može isključivo trener. Usput Cuneca je uvijek igrao solidno iako je vrlo nesiguran, a to nije njegova krivnja što je prerano ubačen u vatru. Tello je pak totalna suprotnost puca od samopouzdanja i presiguran je u sebe. Kada god ih je Guardiola forsirao sam to podržavao, osim kada je bila riječ od velikim utakmicama. Tello nije smio igrati protiv Reala isto kao i Thiago, a Cuneca je na svu sreču bio solidan protiv Milana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 18:56 (Đapa club).
15 godina
offline
FC Barcelona
meni je veca greska da je cuenca igra protiv chelsea jer A. Cole ga je prisra, jednkstavno nije zna sta bi napravija s balunom kad bi ga primija, iako igraci ne tribaju dobivat prilike po onome sto su prije zasluzili, ja bi takoder ih unaciva na male tekme kao protiv raya, al ova iskustva ce im dobro doc
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Makić kaže...
meni je veca greska da je cuenca igra protiv chelsea jer A. Cole ga je prisra, jednkstavno nije zna sta bi napravija s balunom kad bi ga primija, iako igraci ne tribaju dobivat prilike po onome sto su prije zasluzili, ja bi takoder ih unaciva na male tekme kao protiv raya, al ova iskustva ce im dobro doc

Opet će sad ispast da provociram, ali u toj utakmici velik broj igrača Barce nije znao što bi s loptom. Taj susret nikako ne može biti mjerilo kvalitete igrača.

14 godina
offline
FC Barcelona
?...

Chelsea forward Didier Drogba (34), whose contract expires, has been offered to Barcelona by his agent. He would accept a 1+1 contract. [md]
Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
?...

Chelsea forward Didier Drogba (34), whose contract expires, has been offered to Barcelona by his agent. He would accept a 1+1 contract. [md]

{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

LINK

 

Briga me više koga će dovesti, ali me nervira što čitam da će prodati Danija Alvesa, a to nema nikakve logike ("Pep i Tito nisu zadovoljni" yeah right")...

 

Dakle Jordi Alba in, Keita out/Thiago Silva in, Llorente/RVP/Drogba (?). Pošto namjeravaju potrošiti "samo" 20 milijuna eura, najbolje rješenje je Drogba, ali koliko ima istine u ovim člancima... {#}

 

 

We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...

LINK

 

Briga me više koga će dovesti, ali me nervira što čitam da će prodati Danija Alvesa, a to nema nikakve logike ("Pep i Tito nisu zadovoljni" yeah right")...

 

Dakle Jordi Alba in, Keita out/Thiago Silva in, Llorente/RVP/Drogba (?). Pošto namjeravaju potrošiti "samo" 20 milijuna eura, najbolje rješenje je Drogba, ali koliko ima istine u ovim člancima... {#}

No dobro to su 24 sata...

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...

LINK

 

Briga me više koga će dovesti, ali me nervira što čitam da će prodati Danija Alvesa, a to nema nikakve logike ("Pep i Tito nisu zadovoljni" yeah right")...

 

Dakle Jordi Alba in, Keita out/Thiago Silva in, Llorente/RVP/Drogba (?). Pošto namjeravaju potrošiti "samo" 20 milijuna eura, najbolje rješenje je Drogba, ali koliko ima istine u ovim člancima... {#}

 

 

Drogba Barci, Ibra Realu ... Uhh, al ce sljedece sezone bit vatre u tom scenariju {#}

WHY SO SERIOUS ??
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
sirka666 kaže...
N3N0 kaže...

LINK

 

Briga me više koga će dovesti, ali me nervira što čitam da će prodati Danija Alvesa, a to nema nikakve logike ("Pep i Tito nisu zadovoljni" yeah right")...

 

Dakle Jordi Alba in, Keita out/Thiago Silva in, Llorente/RVP/Drogba (?). Pošto namjeravaju potrošiti "samo" 20 milijuna eura, najbolje rješenje je Drogba, ali koliko ima istine u ovim člancima... {#}

No dobro to su 24 sata...

I samo kopiraju šta piše u španjolskim novinama, a ovo isto čitam i po fan grupama na facebook-u i slično.

We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

To sam i ja pročitao prije par dana da se žele riješit Alvesa dok još mogu dobit pare za njega spominjao se Man. Utd.!?!? Stvarno mi nije jasno, Alves je najbolji desni bek na svijetu, dobar prema naprijed i nazad, zna dosta često i asistirat. Taman nađu pravog lijevog beka i onda se hoće riješit desnog beka. {#} Ima barca Montoyu na toj poziciji, ali mislim da on treba još puno raditi da dođe na nivo Alvesa. Ja se nadam da to sve nije istina, nego da novinari pričaju gluposti i kure frku...

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 14:49 (Balvan8).
15 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Iako je Drogba vrhunski napadač, mislim da im se ne bi isplatilo uzet ga. Ipak gazi čovjek 34 godinu života. Volio bih kad bi završio svoju karijeru u Chelsea-u.

 

Canibus > _________ <------- insert MC name here.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
cod4gamer kaže...
Kora kaže...

HALA MADRID!! XD

dobio si od mene TD iako sam za real.ako nama ljudi ne dolaze na našu temu provocirat zašto ti moraš njima?

 

što je najgore od svega ne dolazi on ni u vašu temu,ne navija on za nikoga,samo provocira bez razloga.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovdje se pak spominje odlazak Piquea, Alvesa, Pedra, Keite i Adriana. Pa kud Pique na popisu? 

http://www.intereconomia.com/noticias-/punto-pelota/alves-pique-y-pedro-mercado-20120501

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
cod4gamer kaže...
Kora kaže...

HALA MADRID!! XD

dobio si od mene TD iako sam za real.ako nama ljudi ne dolaze na našu temu provocirat zašto ti moraš njima?

 

što je najgore od svega ne dolazi on ni u vašu temu,ne navija on za nikoga,samo provocira bez razloga.

ma biće je to neki klinjo od 11 godina napaljen na grafičke gtx 680 i registrirao se ode pa bezveze komentira. 

Avenged Sevenfold foREVer!
13 godina
offline
FC Barcelona
ma to su gluposti. Ne vjerujem da itko odlazi osim Keite i eventualno netko od napadača. S čime bi pokrpali odlazak Alvesa uopće? i to najavljuju kao da će otići u Anži,moš misliti koji korak napretka bi napravio u svojoj karijeri odlaskom u Anži. Ovo za Drogbu isto ne vjerujem da će se ostavriti,odličan je on igrač,ali već ima skoro 35 godina,ne vidim nikakav razlog da dođe u Barcu i da ne završi karijeru u Chelseau.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
cod4gamer kaže...
Kora kaže...

HALA MADRID!! XD

dobio si od mene TD iako sam za real.ako nama ljudi ne dolaze na našu temu provocirat zašto ti moraš njima?

 

što je najgore od svega ne dolazi on ni u vašu temu,ne navija on za nikoga,samo provocira bez razloga.

Kakva provokacija 'si puk'o? Naravno da sam realovac, samo podsjećam tko je sad vladar Primere, nije to nikakva provokacija XD

Dinamo živi vječno
13 godina
offline
FC Barcelona

Jučer je Messijeva djevojka potvrdila na Twitteru da je trudna,tako da stiže novi Messi koji će baratati loptm,ukoliko bude muško naravno {#}

treba njega čim se rodi odmah osigurati u La Masiju.{#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Kora za 4 sezone reci jeli vladar, ne nakon 1 osvojenog prvenstva.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice