FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.955
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Navodno sedam igraca planiraju dovesti, Luiz i Vidal su prioriteti. Ter Stegen je valjda 12M kostao. Nemam nista protiv Vidala, pravi ratnik, ofenzivno i defanzivno, kazu da glasine Alexis-Juve nisu istinite, ali ako u pitanju bude zamjena Alexis-Vidal... Moze valjda i Pedro biti onaj stari. Luiz mi nije jasna kupovina... Ali to je onda 3/7, znaci jos stoper, desni bek, mozda jos jedan golman (nemam nista protiv Masipa u zamjeni, ali kad pogledam Realu golmane...hmm...), krilni napadac/spic?
1911 /\/\/\/\/\ 1899
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vidalu je cijena oko 45 000 000 Eura ako ce ga za te novce kupiti onda nogomet nema smisla.Svaka cast Vidalu ali nevrijedi te novce.

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Samo neka krenu kupovat a ne sad govorit da će kupiti 7 igrača a na kraju ništa.

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Vidalu je cijena oko 45 000 000 Eura ako ce ga za te novce kupiti onda nogomet nema smisla.Svaka cast Vidalu ali nevrijedi te novce.

Ako Matri vrijedi 12... Vidal vrijedi 150milja... Fenomenalan BoxToBox igrac.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bruno_K!ng kaže...

Samo neka krenu kupovat a ne sad govorit da će kupiti 7 igrača a na kraju ništa.

 

A da treba kupovati samo najveci problem bude sad sve te nove igrace uigrati u jednu cjelinu trebali su postepeno vec prije 2-3 sezone kupovati ali ok bilo je i vrijeme i treba kupovati sad pogotovo dok je zamrznuta suspenzija transfera.

twice the pride double the fall
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Top 5 kandidata za pojacanje na stoperskoj poziciji:David Luiz(Chelsea),Laporte(Bilbao),Musacchio(Villareal),Inigo Martinez(Real Sociedad) i Schar(Basel).

 

Rezervne opcije su: Dragovic (Dynamo Kyiv),Gouweleeuw(AZ Alkmaar),Mangala(Porto),Balanta(River Plate) i Fazio(Sevilla).  {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pa da, 45M + Alexis = 15M. Naravno ako Alexis stvarno zeli otici.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nidzo95 kaže...

Top 5 kandidata za pojacanje na stoperskoj poziciji:David Luiz(Chelsea),Laporte(Bilbao),Musacchio(Villareal),Inigo Martinez(Real Sociedad) i Schar(Basel).

 

Rezervne opcije su: Dragovic (Dynamo Kyiv),Gouweleeuw(AZ Alkmaar),Mangala(Porto),Balanta(River Plate) i Fazio(Sevilla).  {#}

Gdje je Hummels?

 

On je uz Luiza top pick

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
FC Barcelona

Sport.es piše da Barca želi Ozila... To je cca 60 mil, ali dobro bi nam došao... Ja bih se u to upuštao nakon popunjavanja obrane, pa onda vidjeti koliko para ostaje.. Ako mogu, zašto ne...

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Vidalu je cijena oko 45 000 000 Eura ako ce ga za te novce kupiti onda nogomet nema smisla.Svaka cast Vidalu ali nevrijedi te novce.

Ma Vidal je strašan, takav nam igrač fali zadnje dvije godine, veliki je radnik, dobar ofenzivno i defanzivno, trenutačno jedan od najsvestranijih igrača na tržištu. 45 mil za njega nije puno, kad se pogleda kakvi su se igrači kupovali po istim cijenama ne samo u Barci, Vidal je zasluženo zavrijedio tu cifru.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Illaramendi 38M :-) ... Ozil nula bodova, njegov karakter vidimo u Arsenalu, izgorio covjek nakon par utakmica. Di bi on igrao, umjesto Inieste, Xavija? Bacanje para. Potreban je bas box to box tipa Vidal da recimo pomogne obrani, a istodobno i zabija solidno (po meni je Xavi zadnjih godina u napadu "i corava kokos zrno ubode"). Jedino sto ne pratim bas Juve pa neznam jeli tehnicar, kakav je s dodavanjima, moze li kontrolirati tempo kao Xavi. Ono sto je zeznuto je sve ove igrace o kojima se prica ukomponorati, zato treba prvo razmisljati o dobrom treneru.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma svasta se tu najavljuje,samo neka oni kupe 2 stopera barem i ja sretan,a nemam nista protiv ovih igraca koji se spominju,samo uz uvjet da se ne proda ni Cesc ni Alexis...

13 godina
offline
FC Barcelona

Svašta se govori u zadnje vrijeme a na kraju će uprava opet iznenadit nekom neshvatljivom kupnjom (tipa neymar)

kad vec svi pisete svoja mišljenja da i ja svoje iznesem:

1. Bez novog trenera nista nema smisla,treba doc trener koji se vec proslavio,koji je provjereno ime i koji ima autoritet,a ne neki prijatelji obitelji Messi kao što je slucaj sad.

2. 2golmana,rezervni mora biti stariji i iskusniji da bude neki motivator kao što je pinto bio u vrijeme pepa (reina?)

3. 1 kvalitetni obrambeni (luiz,silva,hummels) jer imamo solidne zamjene za piquea i jednog od ovih novih (odigrali su sad cijelu sezonu kao prvotimci ovi koji bi bili zamjene)

4. jedan vezni (vidal,reus,gundogen) ko god da dođe, treba zamjena za xavia jer iniesta je pred kraj sezone sve bolji bio

5.jedno desno krilo (sturridge,il neko drugi)

6. prodat ove koji neigraju i pedra,tella,a mogu i jos neki ako im se nađe zamjena.

7.nikao se nesmiju prodati ces,alexis,alves,batra,roberto, i trebaju se povuc ovi s posudbe pa vidjet kako oni stoje :)

||| Fc Barcelona ||| lg nexus 4 |||
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 16:42 (schwarz3108).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
schwarz3108 kaže...

Svašta se govori u zadnje vrijeme a na kraju će uprava opet iznenadit nekom neshvatljivom kupnjom (tipa neymar)

kad vec svi pisete svoja mišljenja da i ja svoje iznesem:

1. Bez novog trenera nista nema smisla,treba doc trener koji se vec proslavio,koji je provjereno ime i koji ima autoritet,a ne neki prijatelji obitelji Messi kao što je slucaj sad.

2. 2golmana,rezervni mora biti stariji i iskusniji da bude neki motivator kao što je pinto bio u vrijeme pepa (reina?)

3. 1 kvalitetni obrambeni (luiz,silva,hummels) jer imamo solidne zamjene za piquea i jednog od ovih novih (odigrali su sad cijelu sezonu kao prvotimci ovi koji bi bili zamjene)

4. jedan vezni (vidal,reus,gundogen) ko god da dođe, treba zamjena za xavia jer iniesta je pred kraj sezone sve bolji bio

5.jedno desno krilo (sturridge,il neko drugi)

6. prodat ove koji neigraju i pedra,tella,a mogu i jos neki ako im se nađe zamjena.

7.nikao se nesmiju prodati ces,alexis,alves,batra,roberto, i trebaju se povuc ovi s posudbe pa vidjet kako oni stoje :)

Sta ce ti desno krilo ako ostane Sanchez. Reus nije vezni, Reus je krilni igrac, nesto slicno Neymaru. Barca ce nagomilat igrace, prodat domace kojo vrijede i dok se to uigra proci sezona. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ja sam 90% za Enriquea kao novog trenera, prvenstveno jer se i Rafinha vraca, zna koji potencijal ima i dobivat ce sansu. Drugo, igrao za Barcu. Trenirao Barcu B, zavrsio 3. Neznam zasto uopce razmisljaju o Valverdeu i nekim nabrojanim imenima, kad imaju "svog" covjeka.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Ja sam 90% za Enriquea kao novog trenera, prvenstveno jer se i Rafinha vraca, zna koji potencijal ima i dobivat ce sansu. Drugo, igrao za Barcu. Trenirao Barcu B, zavrsio 3. Neznam zasto uopce razmisljaju o Valverdeu i nekim nabrojanim imenima, kad imaju "svog" covjeka.

Kada dovedu trenera treba da ga puste da radi svoj posao,da proba da promeni nesto u igri Barce a ne da namecu tiki-taku i posle dobijemo nista,ako hoce da igraju tiki-taku onda je pravi izbor neki covek koji dobro poznaje taj sistem,u ovom slucaju je to Enrique i ja bih bio prezadovoljan kada bi njega doveli.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tiki taka je procitana, treba nam trener sa nekim svojim stilom. Tata to nema.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bivši trener Barcelone Tito Villanova prebačen je u bolnicu zbog pogoršanja zdravstvenog stanja. ANIMO TITO!

 

(Informaciju prenjelo par stranica na fejsu)

 

EDIT: Evo ima i na indexu http://www.index.hr/sport/clanak/tito-vilanova-u-teskom-stanju-bivsi-trener-barce-hitno-prebacen-u-bolnicu-/741837.aspx

Battlelog: D-Ki11aML
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 23:33 (Legendic1911).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nije tika-taka procitana nego nepostoji lijek protiv bunkera.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Legendic1911 kaže...

Bivši trener Barcelone Tito Villanova prebačen je u bolnicu zbog pogoršanja zdravstvenog stanja. ANIMO TITO!

 

(Informaciju prenjelo par stranica na fejsu)

Zar opet :( Anims Tito {#}

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
FC Barcelona

I confirm via direct family: Tito Vilanova has died a few minutes ago at the Chiron Clinic in Barcelona.

 

Našao na twiteru, nadam se da nije istina.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
KiX777 kaže...

I confirm via direct family: Tito Vilanova has died a few minutes ago at the Chiron Clinic in Barcelona.

 

Našao na twiteru, nadam se da nije istina.

Jel može gore, ova godina nam nikako nije dobra.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ne kopirajte to dok nije sluzbeno...
1911 /\/\/\/\/\ 1899
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Edit: Izgleda da je Tito živ.Hvala dragome Bogu a ove medije nabijem isto na k*rac

O le le, O la la, Ser del Barca es, el millor que hi ha
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 11:55 (Bruno_K!ng).
13 godina
offline
FC Barcelona

Svi pričate da je Tito umro a nitko ne može staviti link!? 

Makar je ovo strašno tužna vijest, budite toliko dobri pa stavite neki. 

 

Obzirom ja nisam do sada vidio niti jedan, ako je ta vijest o smrti istinita, žao mi je mladog čovjeka i mogu reći samo R.  I.  P. gospodine Villanova. 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Svi pričate da je Tito umro a nitko ne može staviti link!? 

Makar je ovo strašno tužna vijest, budite toliko dobri pa stavite neki. 

 

Obzirom ja nisam do sada vidio niti jedan, ako je ta vijest o smrti istinita, žao mi je mladog čovjeka i mogu reći samo R.  I.  P. gospodine Villanova. 

Ja nisam uspio ništa naći, jedino da je u bolnici te da je hitno operiran.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
FC Barcelona
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona


I drugi mediji prenjeli su informaciju da je covjek stabilno ( hvala dragom Bogu ). {#}


A ovi "ljudi" koji svasta pisu a da nisu sigurni su strasni, pokopali covjeka za cas. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

je** ja tu farmaceutsku industriju kad covijek zbog nje zavrsi u bolnici zbog silnih tableta sta bolesnik mora piti, a da farmacija ne koci upotrebu marihuane i da je vilanova umjesto tih otrovnih tableta upotrebljavao ulje od cannabisa dns bi vjerovatno bio zdrav, a ne se borio za zivot... tito drzi se

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Lijepa vijest u moru loših. Drž"se Tito. {#}

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice