FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.963
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Agger neće doći zato što ima YWNA tetovažu haha.

14 godina
offline
FC Barcelona
Bivši igrač Barce, Seydou Keita, odbio se rukovati sa Pepeom prije utakmice Rome protiv Real Madrida. Pepe ga je rasistički vrijeđao u Keitinoj zadnjoj sezoni u Barcinom dresu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Takvom čovjeku mora nešto falit u glavi kad ide rasistički vrijeđati.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ovakvih je 90% na netu, nazalost :D https://pbs.twimg.com/media/BtvFxf8IcAABMyA.jpg
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Ovakvih je 90% na netu, nazalost :D https://pbs.twimg.com/media/BtvFxf8IcAABMyA.jpg

Kakav kreten moraš biti da koristiš Fifu za komparaciju... Footbal manager je puno bolji izbor imho. :)

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 15:08 (ph3nom_gamer).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Marqinhos i Vearmallen prioriteti.Agger rezervna opcija.

Agent Cuadrada potvrdio kontakte sa Barcom

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

izgleda da enrique nece prodati afellaya i da ce mu pruziti sansu :D e bas mi je drago

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa zašto bi ga prodao, dobro je odradio pripreme i dosta dobar je bio protiv Recreativa :)

Samo što su ga ozlijede unakazile, tko zna što bi bilo da nije toliko pauzirao.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
FC Barcelona

Gledam malo ove treninge svaki dan. Treninzi Luis Enriquea su nebo i zemlja razlika od onoga što je radio Tata. Igrači sad prakitčki disati ne mogu poslije svakog treninga, radi se puno na fizičkoj pripremi. A misilim da je upravo to nedostajalo Barci zadnje 2 godine, time se i izgubio presing i sve ostalo.

 

Tata nije imao autoritet, na treninzima se to jasno vidjelo. Čak i neki igrači su javno rekli da su treninzi bili nikakvi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 7:31 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Gledam malo ove treninge svaki dan. Treninzi Luis Enriquea su nebo i zemlja razlika od onoga što je radio Tata. Igrači sad prakitčki disati ne mogu poslije svakog treninga, radi se puno na fizičkoj pripremi. A misilim da je upravo to nedostajalo Barci zadnje 2 godine, time se i izgubio presing i sve ostalo.

 

Tata nije imao autoritet, na treninzima se to jasno vidjelo. Čak i neki igrači su javno rekli da su treninzi bili nikakvi.

Slazem se,Barca jednostavno mora fizicki ojacati,to su i napravili u vidu Rakete i Mathieu,ne moze se samo tehnicki pobjediti,treba se nekat malo i potuci sto se kaze...a sto se tice videa treninga dosta su jednolicni,zagrijavanje i "ševa" al opet to je razumljivo da ne zele pokazivati najvazniji dio treninga,onaj takticki...al bi bilo puno interesantnije vidjeti koju minutu iz igre...recimo Cityijev kanal je odlican,videi traju preko 15 minuta,sto treninga,sto iz svlacionice itd...

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
New Barcelona coach Luis Enrique is working on a 3-2-3-2 playing style for this season. [mundo deportivo] Zanimljivo, ali moglo bi curiti po krilima. Inace kad se stavi na papir nije ni cudno sto Lucho zeli Cuadrada (Iniesta Messi Cuadrado iza Neymara i Suareza), ali cini se da nema nista od tog transfera. Cak je i Pep navodno rekao igracima da misli igrati s 3 u obrani. Sto se tice treninga, kod Tate je to bilo jednolicno na youtubeu, doslovno 3-5 minuta ronda. Sad vec ima rastrcavanja, razrada akcija, ragbi, razgibavanja itd. A i malo treninga vratara. Uglavnom YT kanal ide nabolje.
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Slazem se,Barca jednostavno mora fizicki ojacati,to su i napravili u vidu Rakete i Mathieu,ne moze se samo tehnicki pobjediti,treba se nekat malo i potuci sto se kaze...a sto se tice videa treninga dosta su jednolicni,zagrijavanje i "ševa" al opet to je razumljivo da ne zele pokazivati najvazniji dio treninga,onaj takticki...al bi bilo puno interesantnije vidjeti koju minutu iz igre...recimo Cityijev kanal je odlican,videi traju preko 15 minuta,sto treninga,sto iz svlacionice itd...

Tu ševu svaki klub radi za zagrijavanje, mislim da je to jedina vježba u kojoj radiš na apsolutno svemu, dodavanje, preglednost igre, fizička sprema (onog tko je unutra), first-touch, duge lopte, dribling itd itd..

N3N0 kaže...
New Barcelona coach Luis Enrique is working on a 3-2-3-2 playing style for this season. [mundo deportivo] Zanimljivo, ali moglo bi curiti po krilima. Inace kad se stavi na papir nije ni cudno sto Lucho zeli Cuadrada (Iniesta Messi Cuadrado iza Neymara i Suareza), ali cini se da nema nista od tog transfera. Cak je i Pep navodno rekao igracima da misli igrati s 3 u obrani. Sto se tice treninga, kod Tate je to bilo jednolicno na youtubeu, doslovno 3-5 minuta ronda. Sad vec ima rastrcavanja, razrada akcija, ragbi, razgibavanja itd. A i malo treninga vratara. Uglavnom YT kanal ide nabolje.

Možda ćete me popljuvat, i znam i sam da to nije stvarnost, ali u FMu sam rasturao s tom postavom, ako ju iskoriste na pravi način, odnosno da ova dva defenziva su jedan razigravač (playmaker) drugi da je više defenzivno orjentiran, to bi mogla bit formacija pun pogodak..

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pa to sam i govorio, Busquets bi mi razigravao i davao tempo igri, a Mascherano, vidili smo da je stroj na toj poziciji na SP. Pitanje je, koje stopere staviti kad ih doslovno imas 3, bez mogucnosti rotacije. I s tom taktikom Alba i Alves nestaju, ali dobro spominje se koristenje samo u vecim utakmicama (MD kaze 3-2-3-2, Sport 3-5-2, dode na isto).
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako se ide na nešto ofenzivniju defenzivnu liniju, Alves - Pique - Alba

Ako je defenzivnija - defenzivna linija (logicno), Bartra - Pique - Alba

Alba je dobar i u napadu i u obrani, a Pique u sredini jer je on naš glavni osigurač, ako odigra sezonu kako spada, mogao bi bit ključan igrač za sve defenzivne zadatke

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ne drzi mi vodu 2 beka u liniji 3 obrambena. Ne drzi mi ni jedan bek kad igras s 3 stopera. Bar koliko sam ja upoznat s tom taktikom, Juventus, Nizozemska, svi igraju s wingbackovima, sad ce i Man Utd (Shaw, Valencia). Znaci krila koja pokrivaju cijele bokove i vracaju se u obranu. A bas da ce Alba izbaciti Iniestu koji bi igrao lijevo... A i Cuadrada cilja da pokrije desnu stranu, to bi bio daleko najjaci napad. Neznam. Sad me zanima kako ce to izgledati protiv Nice.
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako ideš na onu moju ofenzivniju varijantu, tu su Busi i Masche koji bi trebali pomagat obrani dok se vrate naši bekovi

Ako gledaš defenzivniju, pa tu nemam šta niti reć, možda Mathieu umjesto Albe, ali svi znamo da Alba i Iniesta prave raspašoj po toj lijevoj strani, tak da mi nema smisla..

 

I da, nitko se ne dodiruje jučer Fabregasa, odigrao je odličnu utakmicu, zabio je gol, mislim da će nam to bit prva pogreška ove sezone..

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ja mislim da su 3 sezone gdje konstantno nestane u drugoj polovici sasvim dovoljan razlog za prodaju. Isto vrijedi za Alexisa (a i Pedra), npr. sve golove daje u domacim utakmicama pretezito La Lige, Pedro daje malim momcadima vec par sezona. Ja mislim da su pogodili s golmanima i Rakiticem, za Suareza se nadam da ce razvaliti. Mathieu se mozda isplati, mozda ne...
Real eyes realize real lies...
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Di je nestala Rajkardova Barcelona? Sad tu samo gledam neke Guardioline glumce.. poput Dani Simulatino Alvesa i ostale bisere... Daj' užas..

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
DuckyYou kaže...

Di je nestala Rajkardova Barcelona? Sad tu samo gledam neke Guardioline glumce.. poput Dani Simulatino Alvesa i ostale bisere... Daj' užas..

{#}

Swedish latin super funk.
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zato Barca ove godine nije osvojila niti jedan trofej,kad svi žele kopirati onu dosadnu Guardiolinu filozofiju nogometa.. baš mi ide na živce taj frajer. Ono što Klinsman radi s repkom SADa,tome se Guardiola može samo klanjati.

 

Mogu nabrojat još primjera.. onaj C**k Sucker Fabregas,onda Baletan Robben...

 

Zato je Španjolska prošla skupinu,kad je Guardiola super trener.. Zato SAD nije prošao skupinu.

 

Ovo je moje mišljenje o Barci/Guardioli/Španjolskoj lizi/whatever..

 

http://www1.theladbible.com/images/content/53b12f534f53e.jpg

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 13:21 (DuckyYou).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ko si sad ti?
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
DuckyYou kaže...

Di je nestala Rajkardova Barcelona? Sad tu samo gledam neke Guardioline glumce.. poput Dani Simulatino Alvesa i ostale bisere... Daj' užas..

Idemo redom.. Rijkaardova Barca je Barca za prošla vremena, prošlo je puno godina i kreće lagano umirovljenje svih tih igrača

DuckyYou kaže...

Zato Barca ove godine nije osvojila niti jedan trofej,kad svi žele kopirati onu dosadnu Guardiolinu filozofiju nogometa.. baš mi ide na živce taj frajer. Ono što Klinsman radi s repkom SADa,tome se Guardiola može samo klanjati.

 

Mogu nabrojat još primjera.. onaj C**k Sucker Fabregas,onda Baletan Robben...

 

Zato je Španjolska prošla skupinu,kad je Guardiola super trener.. Zato SAD nije prošao skupinu.

 

Ovo je moje mišljenje o Barci/Guardioli/Španjolskoj lizi/whatever..

 

http://www1.theladbible.com/images/content/53b12f534f53e.jpg

- Guardiolina "filozofija" nogometa je donjela Barceloni najviše trofeja IKAD, većina trofeja koje je Barca zaradila je upravo iz Guardiolinog doba

On je nametnuo svoj tempo nogometa, i to nije DOSADNA filozofija, već je to bilo NEKAD jako atraktivno, u max 5 dodavanja su bili pred golom ;)

 

- Kakve veze ima Robben sa Španjolskom i Barcelonom?

Fabregas je jedan od najjačih veznih igrača trenutno, žal bože što ga je Barca prodala

 

- Španjolska je, u vrijeme Pepa, osvajala sve živo, isključivo zbog veznog reda Barcelone (Xavi - Busi - Iniesta), naravno, Pepovo doba i brzi ritam igre, jak presign

 

- Da, imaš pravo, to je tvoje mišljenje ;)

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pepeova filozofija je gnijezditi se 5 godina da namjestiš šut i dodavati se 5 godina s loptom k'o da svako od igraća ima vrući krumpir u rukama.

 

Fabregas je sam rekao da ga možemo upucati / izvršiti atentat na njega ako ikad obuće dres Chelsea.. to dovoljno govori o igraču. :D

 

Zbilja.. glumac Robben i glumac Alves.. ne vidim nikakvu sličnost.

 

Zato je Španjolska liga ultra kul.. kad smo gledali Finale lige prvaka s izležavanjem od 15 min (da štopao sam koliko je tekma bila dosadna).. da sam htio gledati takav nogomet,igrao bi onu igricu SWAT ili bi si skinuo Flash Point.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
DuckyYou kaže...

Di je nestala Rajkardova Barcelona? Sad tu samo gledam neke Guardioline glumce.. poput Dani Simulatino Alvesa i ostale bisere... Daj' užas..

Idemo redom..

Udari IGNORE. Ovaj je smiješan.

Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
DuckyYou kaže...

Pepeova filozofija je gnijezditi se 5 godina da namjestiš šut i dodavati se 5 godina s loptom k'o da svako od igraća ima vrući krumpir u rukama.

 

Fabregas je sam rekao da ga možemo upucati / izvršiti atentat na njega ako ikad obuće dres Chelsea.. to dovoljno govori o igraču. :D

 

Zbilja.. glumac Robben i glumac Alves.. ne vidim nikakvu sličnost.

 

Zato je Španjolska liga ultra kul.. kad smo gledali Finale lige prvaka s izležavanjem od 15 min (da štopao sam koliko je tekma bila dosadna).. da sam htio gledati takav nogomet,igrao bi onu igricu SWAT ili bi si skinuo Flash Point.

Ma nemog ti lupit ignore kad si presmješan

 

- Pogledaj Barceloninu igru 2008-2011, jedino ak ti to liči na dodavanje 5 godina i onda pucanje po golu, to je bilo u par dodavanja, bum gol

 

- Da je Barcina uprava bila bolja prema njemu, davala mu veću minutažu u veznom redu, ne na F9 poziciji, on bi ostao i bio jedan od najboljih veznih ;)

 

- Nek je Alves glumac, bitno da Bayern i Real recimo nemaju glumaca..

 

- Misliš na Real - Atletico? Atletico je igrao s istim sastavom CIJELU sezonu, a oba tima igraju bunker inače, tak da se ne čudim dosadnoj utakmici ;)

 

BTW.

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10556327_685319031543054_343935272044229705_n.jpg

 

Ovaj Mamić nije normalan, godinama nije neko pravo pojačanje doveo, a gleaj sad ove dvije sezone

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 14:30 (Hrvek1909).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
DuckyYou kaže...

Pepeova filozofija je gnijezditi se 5 godina da namjestiš šut i dodavati se 5 godina s loptom k'o da svako od igraća ima vrući krumpir u rukama.

 

Fabregas je sam rekao da ga možemo upucati / izvršiti atentat na njega ako ikad obuće dres Chelsea.. to dovoljno govori o igraču. :D

 

Zbilja.. glumac Robben i glumac Alves.. ne vidim nikakvu sličnost.

 

Zato je Španjolska liga ultra kul.. kad smo gledali Finale lige prvaka s izležavanjem od 15 min (da štopao sam koliko je tekma bila dosadna).. da sam htio gledati takav nogomet,igrao bi onu igricu SWAT ili bi si skinuo Flash Point.

Ma nemog ti lupit ignore kad si presmješan

 

- Pogledaj Barceloninu igru 2008-2011, jedino ak ti to liči na dodavanje 5 godina i onda pucanje po golu, to je bilo u par dodavanja, bum gol

 

- Da je Barcina uprava bila bolja prema njemu, davala mu veću minutažu u veznom redu, ne na F9 poziciji, on bi ostao i bio jedan od najboljih veznih ;)

 

- Nek je Alves glumac, bitno da Bayern i Real recimo nemaju glumaca..

 

- Misliš na Real - Atletico? Atletico je igrao s istim sastavom CIJELU sezonu, a oba tima igraju bunker inače, tak da se ne čudim dosadnoj utakmici ;)

 

BTW.

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10556327_685319031543054_343935272044229705_n.jpg

 

Ovaj Mamić nije normalan, godinama nije neko pravo pojačanje doveo, a gleaj sad ove dvije sezone

To tvoje dodavanje, bum i gol je bilo kad je Messi bio u top formi. Oni nemaju udarac van 16m osim ako je slobodnjak.

 

Eto pa sam procitao da Real igra bunker :) 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
DuckyYou kaže...

Zato Barca ove godine nije osvojila niti jedan trofej,kad svi žele kopirati onu dosadnu Guardiolinu filozofiju nogometa.. baš mi ide na živce taj frajer. Ono što Klinsman radi s repkom SADa,tome se Guardiola može samo klanjati.

 

Mogu nabrojat još primjera.. onaj C**k Sucker Fabregas,onda Baletan Robben...

 

Zato je Španjolska prošla skupinu,kad je Guardiola super trener.. Zato SAD nije prošao skupinu.

 

Ovo je moje mišljenje o Barci/Guardioli/Španjolskoj lizi/whatever..

 

http://www1.theladbible.com/images/content/53b12f534f53e.jpg

idi gledaj krim tim 2 i ne vracaj se ovdje.nisi pozeljan.

15 godina
offline
FC Barcelona

Jel ovaj što valja, ne pratim Barcelonu toliko da bih poznavao klince.

 

http://www.vecernji.hr/nogomet/za-dinamo-potpisao-kapetan-barcelone-i-spanjolski-reprezentativac-953412

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
plavi08 kaže...

Jel ovaj što valja, ne pratim Barcelonu toliko da bih poznavao klince.

 

http://www.vecernji.hr/nogomet/za-dinamo-potpisao-kapetan-barcelone-i-spanjolski-reprezentativac-953412

nemam ppjma tko je ovaj...poznavajuci Dinamo nitko dobar s obzirom kakve igrace dovode.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

To tvoje dodavanje, bum i gol je bilo kad je Messi bio u top formi. Oni nemaju udarac van 16m osim ako je slobodnjak.

 

Eto pa sam procitao da Real igra bunker :) 

 

Hvala Bogu netko razuman.

 

Ako nekog zanima tko sad,dovoljno je reći koji dres imam doma,kojeg igrača i koji broj. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.7.2014 14:48 (DuckyYou).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice