FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.392
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Sta je s Raketom
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
offline
FC Barcelona

Pa Raketa odmara kao i dosta drugih igrača. Ipak slijede 4 utakmice u sljedećih 10 dana :)

Jako je lijepo vidjeti da Lucho računa na mlade igrače, to nam treba.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 19:57 (antimadridista).
15 godina
online
FC Barcelona
Aha, mislio sam da je laksi raspored.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

evo za sve koji ne znaju gdje pratiti utakmice naseg voljenog kluba,skinite si program sopcast,idite na sportlemon,tamo pronadjete utakmicu,kada kliknete na nju otvorit ce vas prozor,na desnoj strani bit ce grupa pod imenom sopcast,kliknete na taj prvi link,nakon toga ce vam se sopcast automatski ukljuciti(ne trebate se registrirati),pricekate nekoliko min da se buffering napuni i to je to,mozete uzivate u utakmici bez stekanja...

12 godina
offline
FC Barcelona

Jel ima neko neki link za stream, nesto mi sporo skida sopcast.

BARCA - MES QUE UN CLUB
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

momci prvi sopcast, slika je bolja nego na tv-u. http://www.sportcategory.com/a-2/0/76/a-207745.html

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Gooool !!!

Messi još jedna asistencija.

13 godina
offline
FC Barcelona

Meni sve i jedan sopcast šteka, iako je loadan preko 90%

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
david7 kaže...

Meni sve i jedan sopcast šteka, iako je loadan preko 90%

meni sve super radi na 80, odbjegli sin je zabio za chelsea.

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Loše to izgleda večeras, počeo je i ovaj Messia gurat na stranu, ispremješao je momčad večeras. 

Mislim da se previše forsira sa Munirom. Istina dobijaju se utakmice i ne primaju golovi, sve to stoji, ali previše se guze i muče protiv ovih slabašnih momčadi, nisu još na radnoj temperaturi nikako, nadam se da imaju još nešto za ponudit, onu jednu razinu više, jer ovo je slabo.

Ili im se opet neda.

Btw, lani sam se nervirao zato što je Martino forsirao Fabregasa na f9 a Messija na krilo, a sad se forsira Munir na f9 a ovaj opet na krilo.

Neznam smeta li nekome što Messi daje puno golova na kad igra f9. Tako mi to izgleda.

Stegen dobar.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 22:35 (barcaINTER).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...

Loše to izgleda večeras, počeo je i ovaj Messia gurat na stranu, ispremješao je momčad večeras. 

Mislim da se previše forsira sa Munirom. 

da,katastrofa,ne svidja mi se ni malo ova igra.

10 godina
offline
FC Barcelona

ma što se brinete, igraju koliko treba što će se bezveze umarat kad imaju tako gust raspored

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

ma što se brinete, igraju koliko treba što će se bezveze umarat kad imaju tako gust raspored

pepova barca je isto igrala koliko treba,ali bi prvo jadnicima uvalila 5 komada i onda odmor.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Del_Boy97 kaže...

ma što se brinete, igraju koliko treba što će se bezveze umarat kad imaju tako gust raspored

pepova barca je isto igrala koliko treba,ali bi prvo jadnicima uvalila 5 komada i onda odmor.

Da, ovo večeras je izgledalo u najmanju ruku kao da za ovaj vikend imaju okršaj sa Realom.

Pa se paze i odmaraju.

Barca loše igra, webb apperancea još nema, usrana neka večer.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 22:39 (barcaINTER).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Del_Boy97 kaže...

ma što se brinete, igraju koliko treba što će se bezveze umarat kad imaju tako gust raspored

pepova barca je isto igrala koliko treba,ali bi prvo jadnicima uvalila 5 komada i onda odmor.

Je a Pepov Bayern se muči sa Cityem, a Tatina očajna Barca ih išamarala... Pep je imao najjačeg Messija ikad, ovaj sada igra toplo-hladno i tu i tamo mu pobjegne lopta xD.Pobjeda je pobjeda, bitno je da je PSG remizirao.

 

To šta ti ne gledaš da je 5-6 igrača prvi put ove sezone dobilo priliku od prve minute ili priliku općenito, tvoj problem. Meni je glupo što ovaj Douglas očito neće dobiti šansu ubrzo, a Alves je totalno izgorio i svaki pokušaj ubačaja mu završi u bloku.

Real eyes realize real lies...
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 22:41 (N3N0).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
kexzoR kaže...
Del_Boy97 kaže...

ma što se brinete, igraju koliko treba što će se bezveze umarat kad imaju tako gust raspored

pepova barca je isto igrala koliko treba,ali bi prvo jadnicima uvalila 5 komada i onda odmor.

Je a Pepov Bayern se muči sa Cityem, a Tatina očajna Barca ih išamarala... Pep je imao najjačeg Messija ikad, ovaj sada igra toplo-hladno i tu i tamo mu pobjegne lopta xD.Pobjeda je pobjeda, bitno je da je PSG remizirao.

 

To šta ti ne gledaš da je 5-6 igrača prvi put ove sezone dobilo priliku od prve minute ili priliku općenito, tvoj problem. Meni je glupo što ovaj Douglas očito neće dobiti šansu ubrzo, a Alves je totalno izgorio i svaki pokušaj ubačaja mu završi u bloku.

nije rijec samo o ovoj utakmici,mucili smo se i protiv bilbaa i protiv villarreala...

11 godina
offline
FC Barcelona

Sve stoji, jesu ovi u bunkeru, jest naši vode pa nije o glavu, je slijede 4 tekme...

al i dalje pre nonšalantno u napadu, premlako, bez neke želje da se zabije.

ono više ako nešto prođe prođe, nisam zadovoljan.

 

drago mi što su mladi dobili priliku, al neymar, messi, morali su bar više puta pokušat pucat po golu.

da je raketa bio tu bar bi 5x potego s 20, 25metara.

uBlowMeBro?
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

kako je igro Samper?Vidio sam da je Sandro se nasao u par prilika...

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona
Samper po meni odličan
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
kexzoR kaže...
Del_Boy97 kaže...

ma što se brinete, igraju koliko treba što će se bezveze umarat kad imaju tako gust raspored

pepova barca je isto igrala koliko treba,ali bi prvo jadnicima uvalila 5 komada i onda odmor.

Je a Pepov Bayern se muči sa Cityem, a Tatina očajna Barca ih išamarala... Pep je imao najjačeg Messija ikad, ovaj sada igra toplo-hladno i tu i tamo mu pobjegne lopta xD.Pobjeda je pobjeda, bitno je da je PSG remizirao.

 

To šta ti ne gledaš da je 5-6 igrača prvi put ove sezone dobilo priliku od prve minute ili priliku općenito, tvoj problem. Meni je glupo što ovaj Douglas očito neće dobiti šansu ubrzo, a Alves je totalno izgorio i svaki pokušaj ubačaja mu završi u bloku.

Da, Douglas bi trebao što prije zaigrati. Sviđa mi se što Lucho forsira mlade, Tata je kroz cijelu sezonu koristio jedne te iste igrače, Barci treba šira klupa a među mladima zbilja ima kvalitetnih igrača.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
14 godina
offline
FC Barcelona

 

Ovim potezom bacam na Neymara totalni hejt.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

stvarno se ponio ko kreten...vidi se da je ludi brazilac.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

simulant i prgavac

14 godina
online
Re: FC Barcelona
Reedy kaže...

 

Ovim potezom bacam na Neymara totalni hejt.

Ne branim ga, ali da je mene netko tako za glavu fatao slično bi reagirao.

http://freebitco.in/?r=624635
16 godina
offline
Re: FC Barcelona

Dobro da je preživio taj zahvat {#}

 

A ti x18x05x, da, braniš ga {#} Ko 3.14čkica je, lik mu ništa nije napravio.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

:)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

pogledajte ovog decka sta radi,pogledajte sve njegove radove,nisam nikada vidio ovako nesto,svaka mu cast! 

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jel ima Pepe-a nacrtanog?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 20:08 (Dr.Feel).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dr.Feel kaže...

Jel ima Pepe-a nacrtanog?

ne znam,vecina su barcini igraci,ali vidim da je i toresa nacrtao

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

evo neki od radova, sve je nacrtao Stefan Stević

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice