FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.309.639
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Doslovno, raketa!
Real eyes realize real lies...
13 godina
offline
FC Barcelona

Da da da :D

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Raketaaaaaaaa!!!!{#}

I always tell the truth.Even when I lie.
10 godina
offline
FC Barcelona

ja nisam zadovoljan igrom, nemaju ideje nikakve te je ovo čisti individualizam

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Raketa najbolje pojačanje ovoga ljeta.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
FC Barcelona

Raketa skidam kapu, a Messi je dokazao da je i on covjek

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
FC Barcelona

Rocketić :D

Meni se čini da Lucho tjera Lea da više asistira nego zabija, da se navikne kad Suarez dođe :D

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 22:15 (david7).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Messi je čudo. Što reći... Još samo da zabije.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
offline
FC Barcelona

Hahahahahahaha

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Majstorija,LEO !! 

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

2 asistencije i gol. Kako je započeo sezonu majko mila, šta će biti kad dođe Suarez još... {#}

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
FC Barcelona

#399!

Sprda se s njima, ako ovako nastavi, zlatna lopta je njegova!

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bez primljenoga gola u prvih 4 kola. Nije moglo bolje :)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
FC Barcelona
Mathieu je dobar, pasevi su odlicni
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovo je nevjerovatno...

 

Mathieu je koji put kiksnuo ali sto ces nemomzes orambeni nijedan na svijetu bez kiksova...

Neymar je doktor vidi se da je napredovao od prosle sezone i vec ima 3 gola ako se nevaram...

Raktic kao da igra 100 godina sa njima.

Messi 4 utakmice 3 gola i 6 asistencija.

 

Po meni Sandro Ramires je cudo jedno zna se naci u situaciji za gol...

 

Odlicna predstava svi igraju dobro i sigurno ce nastaviti

This time next year we'll be millionaires
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Neymara sam par puta danas "pohvalio" (sam za sebe, doma) kako pokušava ostati na nogama i kad ga se faulira jer inače se stvarno baca previše. Možda je to bilo slučajno, a možda je Enrique imao prste u tome.
Beware of the sharp edged weapon called human being
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ivan Rakitić: "Napokon je došao i taj prvi gol, hvala Bogu. Momci su me već počeli zafrkavati oko tih stvari... Glavna stvar za mene je da pomažem ekipi. Jako sam zahvalan na svakoj minuti koju odigrao u Barçinom dresu."

Statistika u večerašnjoj utakmici: preciznost dodavanja: 91%; osvojeni zračni dueli: 100%; 140 dodira s loptom; 1 šut; 1 gol; 2 oduzete lopte; ocjena: 8.8

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Raketa sinoć spasio gol - zabio gol

Ako me nešto veseli, imamo najefikasniju obranu trenutno na svijetu, 5 utakmica bez primljenog gola.. Možda me malo napad zabrinjava da nismo mogli napunit one smrtnike u LP, ali Suarez će tu pomoć a i možda se jednostavno čuvaju igrači..

12 godina
offline
FC Barcelona

Uskoro, siječanj 2015.

 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ako Douglas ubrzo ne dobije minutazu ocigledno je taj transfer prevara kao i jos neki vezani uz istu agenciju, nazalost. Jer tesko je gledati ovakvog Alvesa, a Montoya nije neka prevaga na terenu. Jer bas sada kada je s Rakiticem pojacana obrana i bekovi imaju vise slobode, pogotovo Alba, Alves je totalno nevidljiv dok se prije vrhunski povezivao s Messijem. Zato Douglasu treba dati barem 2 poluvremena da se vidi na cemu je.
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bez brige, misli Lucho na to, vjerovatno je do fizicke spreme ili povezivanja s momčadi. Ipak se tamo u Brazilu igra skroz drugi nogomet, čak je i Neymaru trebalo evo godinu dana da se koliko-toliko nauči na Španjolski nogomet

14 godina
offline
FC Barcelona
Luis Enrique održao je press konferenciju uoči sutrašnje utakmice.

Luis Enrique: "There are many cliches about goalkeepers in football. Like that one always has start to be confident. I'll do it my way."

"Bartra will have playing time, I'm delighted to have him. But only 18 players can be in the squad and only 11 can play."

"Luis Suarez will tomorrow play a friendly with the B-team. He wants to play, he wants to get match rhythm."

"Catalan Super Cup? That's more than a month away, I focus on next game. Players registered for Champions League will play."

"Rakitić and Neymar trained normally today, tomorrow they'll get the green light and they'll be available for the game."

"Casillas should play? There are so many things going on in the background, that I won't comment on that."

"There are things we can improve, especially in defense. We didn't concede yet, but we could have. We're working on that."

"Samper is a player who represents all football values."

"We encourage the players to shoot more from outside the area. It's an interesting option we can add to our game."

"Pique's attitude is great, he's optimistic, working hard. His hip problem has been solved, he's ready to help us."

"Busquets recovers a lot of balls, but it's team work, the players in front of him work hard and put a lot of pressure."

"I'm not worried about conceding our first goal. It's about winning. I'd sign to concede one goal every game and win the game"

"Messi is doing what we expect from him: be decisive. Since I arrived, he has been very involved in everything."

"I'm not worried about Mathieu's mistakes. He does more good things than bad things."

"I manage my teams with common sense, the less common of senses."
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona
Počeo je Cristianov lov na Zlatnu loptu. Simuliranje kad je već sve gotovo i riješena utakmica. Sve za penal.
Da je ovo napravio Barcin igrač, pa mjesecima bi se pisalo o tome naravno. Zbog ovakvih stvari Messiju nikada neće biti do koljena.

https://t.co/MtSBKoVGW0
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
A lika... jos ono od Marcela za prvi penal ja msm, kod Elcheovog je bar kontakta bilo.
Real eyes realize real lies...
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Počeo je Cristianov lov na Zlatnu loptu. Simuliranje kad je već sve gotovo i riješena utakmica. Sve za penal.
Da je ovo napravio Barcin igrač, pa mjesecima bi se pisalo o tome naravno. Zbog ovakvih stvari Messiju nikada neće biti do koljena.

https://t.co/MtSBKoVGW0

Ali ako ju ne osvoji opet će plakat.

Ti si Antimadridista vrlo hladan čovjek..

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...
antimadridista kaže...

Ali ako ju ne osvoji opet će plakat.

Ti si Antimadridista vrlo hladan čovjek..

Barem neće po forumima cviliti kao što neki cvile nakon svake dobre tekme RM i CR7...

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Počeo je Cristianov lov na Zlatnu loptu. Simuliranje kad je već sve gotovo i riješena utakmica. Sve za penal.
Da je ovo napravio Barcin igrač, pa mjesecima bi se pisalo o tome naravno. Zbog ovakvih stvari Messiju nikada neće biti do koljena.

https://t.co/MtSBKoVGW0

 

Ne shvacam sta mu treba to smijesno simuliranje isto ko i Neymaru..

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dr.Feel kaže...
barcaINTER kaže...
antimadridista kaže...

Ali ako ju ne osvoji opet će plakat.

Ti si Antimadridista vrlo hladan čovjek..

Barem neće po forumima cviliti kao što neki cvile nakon svake dobre tekme RM i CR7...

Iskreno utakmicu nisam ni gledao, nego sam naletio na ovaj gif. i naravno, sad nije sramota to što čovjek glumi ko pi*ka, sad je to "dobra tekma". Kad sljedeći put odglumi neki Barcin igrač (što naravno ne opravdavam, Neymar najviše), onda će te tu doći prosipati pamet u ovoj temi. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 22:33 (antimadridista).
12 godina
offline
FC Barcelona

Vezano za zlatnu loptu

 

http://bleacherreport.com/articles/1933480-world-cup-glory-with-argentina-is-key-to-lionel-messi-winning-back-ballon-dor

World Cup Glory with Argentina Is Key to Lionel Messi Winning Back Ballon D'Or

The Brazil World Cup is the battleground where the Ballon D'Or is probably going to be won and lost.

Should one player score five or 10 goals more than the other over the course of 12 months, it is unlikely to affect the voting to any great extent. 

Traditionally, in a World Cup year, the biggest factor in deciding the Ballon D'Or is the World Cup tournament itself.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
13 godina
offline
FC Barcelona

To sve toliko smijesno mislim da u toj cijelo prici su UEFA i FIFA najveci licimjeri non stop seru i pricaju da ce kaznjavati simulacije vrlo strogo a nist se ne radi po tom pitanju jer ono vrlo tesko je poslije utakmice pogledati snimku i ono vrlo jednostavno sve jazavce koji simuliraju suspendirati pa nek se onda bacaju.

twice the pride double the fall
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice