FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.310.853
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Opaaalaa, 3-2-3-2? Zanimljivo hehe

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa jer se moralo toliko čekati na udarac? Čovječe..

Bunkerica, klasika.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bas sta sam rekao, van pedro, unutra xavi, ovi parkiraju bus...

Kasno se ovo radi...trebalo je vec u 65' sve ovo izrotirat

Messija treba ostavit u 16ercu, sta ce on sa xavijem i iniestom u vezi?


Dobro je da smo suareza kupili, pola ovih odbijanaca bi posrpemio
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Daj gubi ga van, nek se previja vani, nemogu vjerovat, nama se ne prekida a či mje P$Gu odma prekini.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
offline
FC Barcelona

nasi se isto previjaju kada im reza pase

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Minuta nadoknade hahahahaha, pa je li moguće.

 

Prvo je pokazalo +1 pa +4. Moje isprike.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2014 22:34 (Tommy_123).
15 godina
offline
FC Barcelona

Pa jedno 4 faula na Raketi nisu svirali...

 

Al ne vezano za sudenje, draze bi mi bilo da je zavrsilo 3-1 nego da izvisimo na 3-2 sa ovakvom postavom

 

 

Neka su im ocitali lekciju sada nego za 6 mj., sreca pa se ima vremena za poslozit, osim ako se ne ponovi tata martino 2

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I sada na Neymaru, čisti faul.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma nije na Neymaru faul, već me živcira Messi koji je trčao prvih pola sta pa se onda izgubio do 85-te minute i onda u par poteza u 92' predribla cijeli PSG i doda u prazno.. Hebote jel ne može tako bljesnut svakih 5 minuta dok se nakupi snage

10 godina
offline
FC Barcelona

.

15 godina
offline
FC Barcelona

P$G ih je nadigrao, još da je Ibra igrao tko zna kako bi to završilo... danas je Luiz odigrao vrhunski, po meni igrač utakmice. 

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pedru zabraniti da igra, rađe nek stavlja Munira/Sandra na taj bok dok se Suarez ne vrati. Pre sporo lopta ide, tako se mogu i ja dodavati.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Puno lopti gube u zadnjoj trecini terena. Jako puno.

Da je danas živ imao bi 170 godina.
15 godina
offline
FC Barcelona

Ma raketa igra debilnu poziciju, tzv korektora Alvesa

 

 

Alves ne zna sta bi s loptom jer je iskoristio svoj mega boost za kroseve 0/12934913 u prazno pa onda vrati Raketi i onda on da Iniesti, to je njegov posao bio veceras...

 

 

Raketa moze potpuno zamijenit Xavija na brzi nacin, ne toliko precizan ali u ovakvoj tekmi kad nam treba brzina on njega ne smije vadit.

 

Busquets na klupu, Xavi u igru, Masche kao korektor veznog, Pique na stopera umjesto Maschea, Pedro van, Munir unutra i to treba uigrat.

 

Kad se to uigra, samo ubacit suareza i bok

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
11 godina
offline
FC Barcelona

Odlično drugo poluvrijeme,

Visok tempo, nakon gola smo se otvorili i postali opasni, jedino što i dalje nitko ne puca a raketu izvadio.

odličan pokušaj munira, albi skino van der wiel čistu, al jbg. premalo udaraca po golu.

iniesta imo odličnu priliku sa 16, preko gola ko inače - savršen igrač ali realizacija...

i ono sandro što falio, bilo je šanse, neka...

trebalo nam je ovo, budu se trgli malo.

nisu svi malaga i granada, treba ovakvih tekmi.

 

zaključak, pedro je manjak na terenu. dok nema sukia svejedno hoće li munira il sandra, samo ne pedra.

protiv ovakvih momčadi obavezno 2 visoka stopera kad im se igra bazira na prekidima...

&Black_Sheep
13 godina
offline
FC Barcelona

Nije smak svijeta nije PSG neki tu jazavac s dna La lige ali obrana opet ima problema u prekidima kao unatrag dvije sezone a ovaj Pedro dokad bude taj beskoristan jazavac smrdio tu..

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
u2Noobish4Me kaže...

Odlično drugo poluvrijeme,

Visok tempo, nakon gola smo se otvorili i postali opasni, jedino što i dalje nitko ne puca a raketu izvadio.

odličan pokušaj munira, albi skino van der wiel čistu, al jbg. premalo udaraca po golu.

iniesta imo odličnu priliku sa 16, preko gola ko inače - savršen igrač ali realizacija...

i ono sandro što falio, bilo je šanse, neka...

trebalo nam je ovo, budu se trgli malo.

nisu svi malaga i granada, treba ovakvih tekmi.

 

zaključak, pedro je manjak na terenu. dok nema sukia svejedno hoće li munira il sandra, samo ne pedra.

protiv ovakvih momčadi obavezno 2 visoka stopera kad im se igra bazira na prekidima...

marquihnos je skinuo albi....

 

valjda je sad pokazao zubizarreti tko je pravi mladi stoper

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
9 godina
offline
FC Barcelona

obrana nula bodova, mascerano nije stoper iako je danas igrao jako dobro, 2 gola smo primili na isti način

pique na stopera a mascherano na zadnjeg veznog umjesto nevidljivog busqetsa koji gubi svaki duel.

bekovi još veći užas, spori su, a izlaze visoko naprijed.

neymar i pedro su isto loši, imaju loše driblinge i driblaju kad ne treba i svi odreda se boje pucati

za ter stegena ću reći da je mogao možda jedan gol spriječiti, iako nije u potpunosti kriv, ali sam vidio da ima loša ispucavanja, u stilu valdesa

15 godina
offline
FC Barcelona

Ter Stegenu fali igre...fizicki i refleksno je odlican, ali mentalno isto kao alves prirodno glup

 

slicno nesto je rekao i sky-ov komentator koji ga je pratio u bundesligi

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
U Srijedu ili utorak neznam tocno igramo sa PSG-om.

Gledao sam ih danasimaju 5 nerjesnih utakmicau francuskoj ligi zaredom.Igrajo ocajno nemozes ih gledati a nema im Thiaga Silve i Ibrahimovica.

 

Onaj cupo David Luiz je grozota od igraca i ako samo preko njega nedamo 2 gola to ce biti lose.

Ocekujem barem 3 gola razlike jer je ono momcad u rangu sa Granadom po trenutnoj igri i formi.

{#}

10 godina
offline
FC Barcelona

dobra ta granada hahahahhaha

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nisan se nadao ovome...

 

Nismo zasluzili izgubiti ali sto ces.

Nismo dugo primili goal sad se to vratilo.

Tako to ide .

 

Trebao he ovakav poraz doci.

Sjetite she Bayerna prije 2 sezone kad je izgubio 

kuci protiv arsenala.

 

Munir pogodio stativu steta sto nije uslo.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
systemize kaže...
Boixus Nois PS kaže...
U Srijedu ili utorak neznam tocno igramo sa PSG-om.

Gledao sam ih danasimaju 5 nerjesnih utakmicau francuskoj ligi zaredom.Igrajo ocajno nemozes ih gledati a nema im Thiaga Silve i Ibrahimovica.

 

Onaj cupo David Luiz je grozota od igraca i ako samo preko njega nedamo 2 gola to ce biti lose.

Ocekujem barem 3 gola razlike jer je ono momcad u rangu sa Granadom po trenutnoj igri i formi.

{#}

Sto je tu netocno?

Danas je trener Engleske rekao sve sto sam i ja.

Lako je poslije utakmice srati,a ti se uhvati kompjutera.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Iniesta: “In the CL, mistakes get penalize and today we struggled to score. In certain phases, we were better than PSG.”

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
systemize kaže...
Boixus Nois PS kaže...
U Srijedu ili utorak neznam tocno igramo sa PSG-om.

Gledao sam ih danasimaju 5 nerjesnih utakmicau francuskoj ligi zaredom.Igrajo ocajno nemozes ih gledati a nema im Thiaga Silve i Ibrahimovica.

 

Onaj cupo David Luiz je grozota od igraca i ako samo preko njega nedamo 2 gola to ce biti lose.

Ocekujem barem 3 gola razlike jer je ono momcad u rangu sa Granadom po trenutnoj igri i formi.

{#}

Sto je tu netocno?

Danas je trener Engleske rekao sve sto sam i ja.

Lako je poslije utakmice srati,a ti se uhvati kompjutera.

I ti si na kompjuteraskom forumu, da si imalo sportski nastrojen nebi ovdje nogomet komentiro.

 

Utakmica, odlicna za gledat. Prilika je bilo sa obje strane. Barcelona ponovno nece pucat, nije mi jasno zasto. 

 

Marquinhos fenomenalno uklizao da spasi gol, isto tako sa druge strane Pastore katastrofalno vodi loptu u cistu gol sansu. 

PSG je jako kvalitetna ekipa, odlicno poslozena... jos kad se vrate Ibrahimovic i Thiago Silva bez problema mogu konkurirati za LP ove sezone. 

 

 

Samo da ti kazem da PSG ne igra ocajno, samo ih jednostavno nejde... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
FC Barcelona

Pa dobro ali Luiz stvarno nije neki igrac od 50 mil €

 

Pokusava biti ono sto nije, izleti naprijed i popusi loptu pa sprinta nazad.

 

U skoku je dobar, ciscenje solidno i pristojan udarac.

 

Ali definitivno precijenjen i umisljen igrac

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2014 23:20 (Mitch).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Lako je biti general poslije bitke.

 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona

Boixus malo si podcijenio PSG?{#}

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Lako je biti general poslije bitke.

 

Hebo ga led sta si dosao u skoli na poslovice na hrvatskom pa imas izljeve ? 


Nije nitko general, samo se jednostavno kaze kako PSG nije ekipa za bacit, isto kao niti Manchester City i ostali kako vi kazete ''umjetni'' klubovi jer eto, novci su zlo. PSG je danas odigrao tocno onako kako je trebalo i isplatilo im se. Hebiga kad Barci igra beka jedan Alves a Rakitic mu mora cuvat leda. Sve to radi protiv ekipa koje su tehnicki i fizicki slabije pa to prolazi. Ekipa sa Matuidiem, Verattiem, Cavaniem, Pastoreom takve stvari ne pusi.  

 

Malo se decko spusti na zemlju. Barca je izgubila, nije niti bila nesto osjetno bolja. 

 


Neznam kako vama ali mi je jako drago vidjeti Rakitica kako igra. Fenomenalno je kako mu pase ovakav stil igre i kako ce po meni dostojno stati na mjesto Xavia. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pedro nevidljiv i ne zasluzuje biti starter u nijednoj utakmici, Munir ima vise muda i od njega i od Neymara (ali nema srece s udarcima). U obrani falilo visine, veza je bila bez veze tj. jedva su kontrolirali posjed. Messi je osim par poteza Inieste, Munira i Neymara ovu utakmicu odigrao sam. Samo obrani nije mogao pomoci xD. Zakljucak, mozda je i bilo bolje da je stavio postavu 4-4-2 koju je netko stavio jucer, s Mascheranom i Busquetsom na def.veznom... al sad je kasno. Ter Stegen je kriv za drugi gol, ne mozes istrcati na skok i zakasniti 2 metra pa se vracati. Onaj iz kontre se isto mogao braniti. Rakitica necu komentirati, jer ga se stavlja kao sto SimeKZ kaze, da cuva leda smotanom Alvesu. To nikad nije bila njegova pozicija, a sinoc bi idealna veza bila Rakitic-Busquets-Xavi. Mozda ne bi doslo do vrhunske akcije za Messijev gol, ali Rakitic nema slobodu niti mu suigraci utrcavaju na lopte u prostor (koje on moze davati, a nema kome). Sinoc je zaostao u defanzivnom dijelu kojeg je dosad dobro odradivao i odmah je lose odigrao, jer u napadu ima nebitnu ulogu.
Real eyes realize real lies...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice