FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.404
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Na teoleviziji je bio kombinirani prijenos pa nisam bas pratio Barcu osim kad su golovi pali...

Jeli Messi imao jos koju sansu,kakva je realizacija bila

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona
Messi has now been involved in 500 goals during his 436 official appearances with Barcelona: 363 goals and 137 assists.

Kakve brojke.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Po meni sastav A. Xavi je svijez ima malo minuta dosada,zna igrati na Santiagu.Stavljati Iniestu na krilo se neisplati ipak on je car u sredini.

Jedino mi ovaj Pique neupada u sastav ali stoces kad Veramelen nece zaigrati utakmice u prvoj sezoni,a u Bartru kao da nema povjerenja.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.10.2014 13:46 (Boixus Nois PS).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bez Albe nebi ni pričao o sastavu, pa on je zvjer na lijevoj strani sa Neymarom i Iniestom

15 godina
offline
FC Barcelona

Ja bih isto isao s A

 

 

Samo sto bih stavio albu umjesto Mascherana i gurnuo mathieua na stopera a albu na krilo

 

 

I onda oko 60 min lagane izmjene, busq/rakitic itd

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pitanje je hoce li Busquets uopce igrati...
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
FC Barcelona

Po mom mišljenju ova formacija A je idealna. Mathieu je po meni bolja opcija za lijevog bočnog od Albe čisto zato jer ne izlazi toliko naprijed, sa Albom i Danijem bi opet bio propuh od iza, a Real je ubitačan na kontre.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Ja bih isto išao s A.. Messi iza hranilica za Neymara i Suareza..

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dani Alves je glavni problem ove ekipe...Nije lako stoperima kad ostanu sami jer odu Alba i Alves pa onda ispadaju smijesni.Nijedan stoper na ovom svijetu nemoze civati vrhunskog igraca 1v1.

Problem je sto je Douglas niti smrdi nit mirise,nije neki znalac jos se nije uklopio a i nekako mi se cini kao da ga je sram.

Montoya i nije toliko los,nego jednostavno nije ti beka kao Dani Alves,da moze ici gore i dole a uz to da ima odlicna dodavanja prema Messiju i ekipi kao Dani Alves.

 

Uglavnom hocu reci da neozemo igrati protiv boljih ekipa sa 2 ofenzivna beka,jer ce se desiti kao protiv PSG-a da ce kontrasi odraditi svoje.

Stoga Mathieu bi mogao biti kao Abidal ubacivati se rijetko kad,i da mu je primarna stvar obrana i cuvanje Jamesa ili Isca,sto nevidim kao neki problem jer nisu neki brzanci kao bale ili Ronaldo.

 

Misilm da Raketa ispada iz prve momcadi za subotu,jer ipak Xavijevo iskustvo ce prevagnuti u ovakvim utakmicama,a realn gledajuci takvih Rakitic nema puno...

 

Busqets ce igrati 99% jer ga odmara,a Mascherano na stopera.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Busqets ce igrati 99% jer ga odmara

nije ga odmara, ima je neki problem sa kukon

HŽV
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Niisam znao...Valjda ce ibiti spreman a nebi los bio ni Mascherano

 

Real trpa i trpa...Dali su preko 30 komada u adnjih 5-6 utakmica...Bome svaka cast nema sto...

This time next year we'll be millionaires
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Treba samo uštopat ronalda i ne dati mu puno slobodnog prostora, mislim da Barca sad ima više napadačkih opcija od reala, oni su bez ronalda prosječan klub.  

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Zabio je vecinu golova kod reala i on sam rjesava utakmice dok ce sad Barca uz Mesija ima i Neymara koji je u formi zivota...

A sad hoce li uspijeti zasutaviti Ronalda vidjet cemo...

 

Mislim posto nema Bale a Ronaldo neigra vise na krilu mislim da bi obran moglo biti lakse jer su proslh godina preko nasih bekova dobivali utakmice.

Takodjer Suarez se vraca,najsicekivaniji trenutak ove sezone (zasada)...

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Vampirko sigurno neće igrat u početnome sastavu,bila bi to nepravda prema ostalim igračima.Možda dobije nešt u drugome poluvremenu.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
L3gioNAR00 kaže...
Vampirko sigurno neće igrat u početnome sastavu,bila bi to nepravda prema ostalim igračima.Možda dobije nešt u drugome poluvremenu.

A tko bi po tebi trebao igrat?

Pedro= uzas

Munir, sandro= premladi za ovakvu tekmu

Naravno da ce Suarez igrati iz prve tu uopce nema dvojbe

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

To se djecec tjesi...I mene bi bilo strah kad bi vidio taj trojac...

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

U zadnja 2 dana, Marca i AS su ponovno izmislili priču o "Messiju diktatoru", povećali rekord Zarre na 256 golova, plakali kako Suarezu nebi trebalo biti dopušteno da igra Clasico, i opet pokrenuli priče o transferu Neymara.

Florentino se malo prepao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 13:56 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vidim da sad pisu ako Suarez zaigra za Barcu da se pise pobjeda Realu automatski...Koja su to govna.

 

Ali bez brige TAS koji je dao kaznu Suarezu,je potvrdio da on moze igrati tako da nista od prljave igre Real Madrida.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 15:52 (Boixus Nois PS).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

U zadnja 2 dana, Marca i AS su ponovno izmislili priču o "Messiju diktatoru", povećali rekord Zarre na 256 golova, plakali kako Suarezu nebi trebalo biti dopušteno da igra Clasico, i opet pokrenuli priče o transferu Neymara.

Florentino se malo prepao.

 

A standardno sranje svake godine pred El Classico neka se zabavljaju s glupostima ali da će biti teško sigurno mislim da su šanse 50-50 oni su u velikom naletu ali i mi igramo super samo da opet ne bude suđenje u prvom planu..

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 16:48 (dad0r).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Suarez nije u natjecateljskoj formi i nebi trebao bit u prvih 11.To je moje mišljenje.Pedro-Messi-Geymar a iza njih odmah Rakitić-Iniesta.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Legionario ajde se igraj sa Gormitima,vidi se da si neko djete...Po pisanju a i po imenu

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

suarez i sa pola noge igra bolje od ovog panja pedra

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus to dijete bi tebe pojelo za doručak tako da ne trkeljaj ako nemaš šta pametnog za napisat.Koji si ti faktor tu?idi jest Čokolino.
10 godina
offline
FC Barcelona

{#}.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
L3gioNAR00 kaže...
Suarez nije u natjecateljskoj formi i nebi trebao bit u prvih 11.To je moje mišljenje.Pedro-Messi-Geymar a iza njih odmah Rakitić-Iniesta.

Nerazumijem ovo...

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Onda si debel kad je jedes 80 kg za dorucak...

Pises ko kiddara,jos ovo sa cokolinom -.-"...

 

Ajdd vozz iz ove teme

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Halo?Tko si ti?Komu češ ti određivat šta če pisat?Svatko ima pravo napisat svoje mišljenje,ako se s time ne slažeš argumentiraj a ne ko dijete iz vrtića se ponašat.Toliko o tvojoj "zrelosti".Ti si još samo jedan od internet ratnika brzih na jeziku i tipkanju a sporih kad treba riječi provest u djelu.Pokrij se dekicom ako ti je hladno.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Dosao si prvocirati,i traziti paznju...Ajde dovidenja 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Dosao si prvocirati,i traziti paznju...Ajde dovidenja 

hahahahahahaah pa ti to radiš u RMD temi

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Suarez mora startati od prve, kakav će to biti napadački trio, ajmeee.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice