FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.854
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
boixus ti nemas pravo komentirati, nemas blage veze o nogometu... Zao mi je sto ga gledas nekoliko dimenzija ispod prosjeka... Suarez promasaj kao i modric prve god u realu, dajte mu vremena, pritisak je ogroman.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barcin sam navijač al ovo nije ni p od penala

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Penal koliko i onaj nekidan za Atletico.
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
FC Barcelona
Recap: Barcelona bolja, napada, igra nogomet... Atletico igra ko da im je Mourinho trener... penal cist ko suza... sudac Ivica Medo.
Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kakva kretnja Suareza sve majstorski ali finish mu je zadnje vrijeme uzasan...Cin se nalazi u sansama to je odlicno i znaci da se razumije sa igracima ali treba vise smirenosti.Jedino to.

Cini mi se kao da je stalno pod nekim presingom...

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Komentator je rekao da pokušava previše pa sve upropasti, neka se malo opusti i doći će sve na svoje

13 godina
offline
FC Barcelona

Vidm po forumima i raznim stranicama se piše da se Pique strašno popravio u zadnjih mjesec-dva, ali nije samo Pique nego cijela ekipa u fazi obrane. Vratio se presing i zato Barca prima manje golova, čak i Messi dosta sudjeluje u fazi obrane, a braniči imaju manje prostora za braniti.

 

Prije par godina Cruyffa su pitali o fazi obrane, a on je odgovorio:

"U Barceloni sam kao trener osvojio Ligu Prvaka i 4 naslova Primere sa Guardiolom i Koemanom. Ako postoje dva primjera igrača koji nisu vješti u fazi obrane, to su njih dvojica. Ali oni su igrali u srcu obrane kad smo mi osvojili te trofeje. Što je onda zapravo faza obrane? Pianje je samo koliko prostora ja kao pojedinac moram braniti. Ako moram braniti cijelo dvorište, onda ću biti najgori. Ali ako moram braniti samo jedan mali dio terena, onda ću biti najbolji. Sve je u prostoru i metrima, to je sve".

 

Zato je Pique pod vodstvom Pepa bio jedan od najboljih stopera svijeta, imao je manje posla. U takvoj situaciji čak i Mascherano koji nije stoper može igrati stopera bez problema. Nestankom presinga u zadnjih godinu-dvije, braniči su imali više prostora za braniti i izgledali puno gore, a najviše se napadalo Piquea da ne igra na dobroj razini. Sad od početka nove godine vidl se da je Barca dosta napredovala po tom pitanju, cijela ekipa igra odličan presing.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

jedino to fanovi reala neshvacaju.Za njih pravila nevrijede i oduvijek je tako bilo.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Atleticov famozni defenzivno-autobusni 4-4-2 

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
10 godina
offline
FC Barcelona

Sretan 28. rođendan Luisu Suarezu

 

Nadam se da će ga sada krenuti

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Veceras hat trick odma :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
13 godina
offline
FC Barcelona

Jedan mali poklon od mene za vas, pa kome se dopadne, da ga može staviti kao avatar! 

Ovo je Glagoljicom napisano FCB, Football Club Barçelona!!!!

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.1.2015 16:52 (ATJLučko).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sta se dogada s ovim Realom, Cordoba (14. na ljestvici) ima 12 šuteva, Real ima 6..

Real od početka 2 poluvremena nije opucao prema golu (0 šuteva u 2. pol)

13 godina
offline
FC Barcelona

Kakvo smeće od čovjeka je ovaj Cristiano.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Dobila su govna nakon izmišljenog faula na Baleu prije penala. Nego, biti će zanimljivo vidjeti kakva kazna će biti za Cristiana, namjerno je udario dva igrača, prvi put je prošlo bez da je sudac primjetio, a poslije je drugog igrača opet udario namjerno.

 

U Engleskoj je to sigurno 5 utakmica kazne, najmanje. Ali sad kad je liga ovako napeta i kad Real mora dobivati da održi prednost, čisto sumnjam da će ovo smeće od čovjeka dobiti ikakvu dodatnu kaznu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Dobila su govna nakon izmišljenog faula na Baleu prije penala. Nego, biti će zanimljivo vidjeti kakva kazna će biti za Cristiana, namjerno je udario dva igrača, prvi put je prošlo bez da je sudac primjetio, a poslije je drugog igrača opet udario namjerno.

 

U Engleskoj je to sigurno 5 utakmica kazne, najmanje. Ali sad kad je liga ovako napeta i kad Real mora dobivati da održi prednost, čisto sumnjam da će ovo smeće od čovjeka dobiti ikakvu dodatnu kaznu.

 ista kazna ko i suarezu, 4 mjeseca, pa nek naređuje frizure i vija zlatne lopte

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakve sudije sude jednu od najjacih liga na svetu to je nemoguce...

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Kakvo smeće od čovjeka je ovaj Cristiano.

Hahahahaha koje kmečanje kolega, pazi da ti tlak ne skoči previše prije nego završi utakmica Barçe!!!! 

Ronaldo barem svoje ekscese radi samo na terenu, dočim vaša vedeta je pokazao kakav je kriminalac, da vam predsjednika ne spominjem, zbog kojeg ste banani i u banani sa dovođenjem pojačanja neko vrijeme, zar ne?! 

U mojem kraju kažu, prvo skoči pa reci hop, barem dok večerašnja utakmica ne završi, jer što ako izgubite večeras, tko će biti kriv, osim igrača Barçe?!?!

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Eo ga opet s porezima i ministrom Linićem ^
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Lucho izmišlja toplu vodu, opet neki novi sastav. Ovo dizanje lopte nema smisla, sve blokiraju svaki put. Utakmica je mučenje za oči.
ČITAJTE KNJIGE. RELIGION IS BULLSHIT
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

kako ce se suarez uklopiti ako ne igra ?

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma sta radi ova budala ? Elche mnogo bolje igra od nas,ovo za sad ne lici ni na sta,mislim da nema nista od pobede

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Opet nas samo genijalnost Messija moze izvuci,jer ovo ne lici na ni sta...ja nez kakvi su to strucnjaci u Barci kad drze panja Montoyu,pa taj decko nema blage,strasno...ocajna tekma

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nemamo pravog napadac,Messi prakticno igra veznog

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

zadnjih nekoliko utakmica imamo rezultate i igru,a sva sreca da imamo klauna na klupi koji je sposoban sve to sjebati

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Koja neopreznost domaći, haha. Jeftin gol.
ČITAJTE KNJIGE. RELIGION IS BULLSHIT
10 godina
offline
FC Barcelona

pa ja vas ne kuzim, rotacije se rade bas protiv ovakvih žnj ekipa da se i klupa naigra i uđe u formu, a imamo i uzvrat u kupu drugi tjedan pa im dobro dođe malo odmora

15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

pa ja vas ne kuzim, rotacije se rade bas protiv ovakvih žnj ekipa da se i klupa naigra i uđe u formu, a imamo i uzvrat u kupu drugi tjedan pa im dobro dođe malo odmora

 neka igra prva momčad prvo poluvrijeme, neka utrpaju 2-3 gola, pa onda poslje može igrat i C momčad. Više nemaju pravo na kiks, a još se ni prva momčad nije ugirala kako spada.

13 godina
offline
FC Barcelona

Primjetio sam da Messi više uopće ne puca iz onakvih pozicija gdje je prošle ili predprošle sezone zabijao, sad ide više na asistiranje.

VISCA BARCA
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice