FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.310.944
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa mi ni neznamo koja nam je prva momčad kad lik previše rotira.
ČITAJTE KNJIGE. RELIGION IS BULLSHIT
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

pa ja vas ne kuzim, rotacije se rade bas protiv ovakvih žnj ekipa da se i klupa naigra i uđe u formu, a imamo i uzvrat u kupu drugi tjedan pa im dobro dođe malo odmora

 kupimo igraca za 80 mil eura,a ovaj mu debil ne da da igra,ovo je bila prilika za suareza da zabije nekoliko golova i da dobije na samopouzdanju,ali mi imamo enrikea.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma dajte, kakav penal, ovo nije bilo ni blizu penala (sarkazam)

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tek sad vidim da Pedro igra.. Haha.. Daj ga van, čovjek nije na utakmici..
ČITAJTE KNJIGE. RELIGION IS BULLSHIT
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovaj Messi je kralj ovog sporta,kakve asistencije,ovo je neverovatno ! 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

e ovakve stvari ronaldo nikada nece moci napraviti

14 godina
offline
FC Barcelona

Messi nije normalan, kakva su to dodavanja!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Enrique ne gleda na sat, niti izmjene niti icega.
Real eyes realize real lies...
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Šta sukija ne ubaci da zabi za rođendan, inače Messi, čudo.

Leooooooooooooo

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.1.2015 19:46 (Tommy_123).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

srce mi se slama kada vidim suareza na klupi,kad je bio kaznjen divljao je u svecanoj lozi na nase promasaje,bio je zeljan igre,zeljan golova,a sad kad moze igrati,ovaj klaun mu ne da :(

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Messi GOAT....Ballon'd'Or 2015 je njegov



Sta nije igrao Suarez stvarno ne znam, umjesto da ga stavi protiv ekipe gdje se moze lagano uigrat, ima slobodu i posjed i moze zabit gol, on igra u tekmama protiv Atletica i sl. za koje nije 100% spreman
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
14 godina
offline
FC Barcelona

Zbilja mi nije jasno kako netko može uopće uspprediti Cristiana sa Messijem po čistoj igračkoj kvaliteti. Svaka čast Ronaldu na ove zadnje 2 godine jer zabija puno, ali ovo što Messi radi na terenu, ne samo golovi, to nećemo nikad više vidjeti. Sve izgleda tako jednostavno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Leo legenda ! 5-0 :)

13 godina
offline
Re: FC Barcelona

Messi i Neymar bi se mogli malo i smirit. Sta naprave jadnim ljudima. 

15 godina
offline
FC Barcelona

Bas mi je drago da Messi ima 27, a da ovako fenomenalno igra vec prakticki 8 godina. Jos ce bit ovu i iducu sezonu u primeu, vec je sad legenda i vjerojatno GOAT (pele), a onda onih zadnjih par sezona ce postizat nevidene i mozda nesrusive rekorde i taman se umirovit sa nevidenom igrackom kvalitetom u tim godinama...samo da ga ozljede ne zeznu

 

 

inace danas je demonstrirana Piqeova super-forma iz 2011, i najbolji duo na svijetu Messi Neymar. Enrique je vrlo malo zasluzan za ovo i malo je bolje trebao uredit tu postavu ako je htio odmarat igrace...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo jedan moj rad,jer ovaj covek je nesto neverovatno,dovoljno je reci LEO MESSI ! 

14 godina
offline
FC Barcelona

Goals without penalties this season for club & country

Neymar 26 in 2300 minutes (1.02 g/90 mins)

Cristiano 28 in 2905 mins (0.87 g/90 mins)

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
12 godina
offline
FC Barcelona

Navijam za Real, ne volim Ronalda, isto tako ne volim bas ni Messia, ali moram priznati, nikad nisam gledao takvog igrača. Stvarno izaziva strahopoštovanje. Ronaldo je samo zabijač golova, ništa drugo. 

10 godina
offline
FC Barcelona

dobar portret samo mi messi izgleda kao da je krezav hahahah

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

dobar portret samo mi messi izgleda kao da je krezav hahahah

 Hvala,moguce da sam malo pogresio,posto sam crtao sa jedne male slike 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Danas svoj 35. rođendan slavi ikona kluba,jedan od najvecih,jedini neponovljivi Xavi Hernández  !!!!

ako su mnogi mogli i do 40. igrati moze i on,legenda

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 0:33 (barcafan12).
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

meni zao sukija bas se trudi i oce zabit i to i kad mu je 100% prilika ko da nes se neznam ali eto igra dobro otvara prostere messiu i neymaru.. ali kake messi ima prodore i asistencije nema jaceg igraca ne mora on zabijat golove ali sta radi na terenu koda igra sve pozicije

 

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

i nemam nis protiv ronalda on je zvijer i masina za golove, ali kako se ponjeo protiv cordobe smecarski,bas je ispo kada moram tako reci Go**o od igraca koliko god se ispricavo tako "najbolji igrac ne bi smio reagirat"

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 4:42 (wowrules).
14 godina
offline
FC Barcelona

Nisam siguran jeli bio već ovaj video, ali svejedno, isplati se pogledati opet 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

The referee has told media that what Cristiano did was not a violent act. That might help in the suspension. [marca]

 

Ajmo probati glumiti da smo iznenađeni.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

The referee has told media that what Cristiano did was not a violent act. That might help in the suspension. [marca]

 

Ajmo probati glumiti da smo iznenađeni.

 mislim da bi bilo posteno da donesu odluku da Ronaldu daju jos jednu zlatnu loptu i da ga svi obasipaju masturbatornim sjemenom u tu cast, a umjesto njega da kazne Suareza s 6 mjeseci zabrane igranja, gledanja i razmisljanja o nogometu.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ili da se RM vec proglasi pobjednikom lige cisto da se skine pritisak sa momcadi Atletica i Barce...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pratim onaj Troll Football na fejsu, moš se nekad pravo nasmijat na njihove gluposti.. I od crvenog kartona Ronalda više nema prepirki Ronaldo <> Messi, samo piše Messi, Messi, Messi, Messi zavukli su se fanovi Ronalda u mišju rupicu

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

svasta majka rodi :( ovdje pise o metroseksualcu. 

14 godina
offline
FC Barcelona

Xavi i Iniesta su mi najjači argument 

 

Iniesta vjerojatno dvije pune godine nije odigrao utakmicu na onoj svojoj najboljoj razini, Xavi je eto napunio 35 godina i više minuta sad provede na klupi nego na terenu, a Messi i dalje trpa i vuče ekipu.

 

Te priče da Messi nebi napravio ništa bez Xavija i Inieste postale su stare i neutemeljene još tamo 2010. godine. Onaj tko još uvijek koristi taj argument, mora stvarno biti kreten i apsolutni neznalica o nogometu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.1.2015 15:44 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice