FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.545
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

Boixus... nadam se da ce bayern razbit ko beba zvecku barcelonu kad je toliko nebitan I slab. Ribery i robben se vracaju u ekipu koja je stroj. Par igraca se vratilo porto nije spojio 2 pasa kako treba... uz takav pressing na barcelonin tip igre, ona nema sta trazit.

 Vidit cemo sto ce napravit tvoj Milan kad "slijedece sezone" izbori ligu prvaka....

Barca ima sta trazit jer je to ekipa koja je pokazala najvise nogometa u ligi prvaka ove sezone....

Kao sto su svi prizeljkivali izvuc juventus, tako nitko nije zelio izvuc Barcu..... I tu je prici kraj.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...
barcaINTER kaže...
Vladitor kaže...
barcaINTER kaže...
TheDarkSide kaže...

Ako bayern bude igrao kao i barca na posjed lopte, nek ubace dve lopte pa nek se dodaju decki...

 Realu bi trebalo uzet i tu jednu loptu kako blesavo igra. Ekipa od 500m eura ima po 50tak nabacaja po tekmi zbog nedostatka tehnike i ideje u napadu. A ti se sprdas sa Barcom i Bayernom koji su dvije klase jaci od reala, bar sto se tehnike tice....

 A šta uefalona radi 1000 dodavanja po utakmnici niti ne opucaju po golu

 Ne, sinko, ne pucaju po golu nego je Pariz sam sebi utrpao 5 komada.... 

 Da pohvali se igrali su bez najboljih igrača i još si ponosan na to

 I Shalke je igrao bez najvaznijih igraca pa su ubili Boga u Realu na Bernabeu....

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Vladitor kaže...

 A šta uefalona radi 1000 dodavanja po utakmnici niti ne opucaju po golu

 odmah se zna koliko godina imaš kad koristiš takve izraze. Idi igraj FIFU balavac.

 

Prošle godine si i ti slične izraze koristio...

antimadridista kaže...

Sezona 2011/12 se ponavlja. LFP (Liga Florentino Perez).

antimadridista kaže...

Jučer smiješne dodjele nagrada od strane LFPerez...

Fortune favours the brave
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kad je covjek bio u pravu...Namjstaljke od strane centralista.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne znam tko može zaustaviti MSN, najubojitiji tandem europe.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...
Vladitor kaže...
barcaINTER kaže...
Vladitor kaže...
barcaINTER kaže...
TheDarkSide kaže...

Ako bayern bude igrao kao i barca na posjed lopte, nek ubace dve lopte pa nek se dodaju decki...

 Realu bi trebalo uzet i tu jednu loptu kako blesavo igra. Ekipa od 500m eura ima po 50tak nabacaja po tekmi zbog nedostatka tehnike i ideje u napadu. A ti se sprdas sa Barcom i Bayernom koji su dvije klase jaci od reala, bar sto se tehnike tice....

 A šta uefalona radi 1000 dodavanja po utakmnici niti ne opucaju po golu

 Ne, sinko, ne pucaju po golu nego je Pariz sam sebi utrpao 5 komada.... 

 Da pohvali se igrali su bez najboljih igrača i još si ponosan na to

 I Shalke je igrao bez najvaznijih igraca pa su ubili Boga u Realu na Bernabeu....

 Stvarno evo ja te pitam dali ti to ozbiljno upoređuješ ibrahimovića , verratija, tiaga motu i auriera sa Kolašinacem Draxlerom, Farfanom i Obasijem

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Ne znam tko može zaustaviti MSN, najubojitiji tandem europe.

 Ako su mogli Rosales,Angeleri,Welington i Torres onda će i Rafinha,Boateng Dante i Alaba

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...
Tommy_123 kaže...

Ne znam tko može zaustaviti MSN, najubojitiji tandem europe.

 Ako su mogli Rosales,Angeleri,Welington i Torres onda će i Rafinha,Boateng Dante i Alaba

 Ne čujem te s vrha tablice.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...
Vladitor kaže...
Tommy_123 kaže...

Ne znam tko može zaustaviti MSN, najubojitiji tandem europe.

 Ako su mogli Rosales,Angeleri,Welington i Torres onda će i Rafinha,Boateng Dante i Alaba

 Ne čujem te s vrha tablice.

 Ti navijaš za Chelsea? Išao si se narugat a ne znaš ni za koga navijam

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2015 19:48 (Vladitor).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...
SimeKZ kaže...

Boixus... nadam se da ce bayern razbit ko beba zvecku barcelonu kad je toliko nebitan I slab. Ribery i robben se vracaju u ekipu koja je stroj. Par igraca se vratilo porto nije spojio 2 pasa kako treba... uz takav pressing na barcelonin tip igre, ona nema sta trazit.

 Vidit cemo sto ce napravit tvoj Milan kad "slijedece sezone" izbori ligu prvaka....

Barca ima sta trazit jer je to ekipa koja je pokazala najvise nogometa u ligi prvaka ove sezone....

Kao sto su svi prizeljkivali izvuc juventus, tako nitko nije zelio izvuc Barcu..... I tu je prici kraj.

 Ja barem priznam stanje u klubu i stojim iza toga da je politika dovodenja igraca za nista unistila klub. Milan ce se vratit, samo se ceka veci priljev novaca koji najvjerovatnije stize od strane kineza/tajlandana... na ljeto odlaze trupla i vracaju se u ekipu Paloschi, Saponara, El Faraone... najvjerovatnije Darmian no njega trazi jos klubova i tako dalje... uz novac koji bi trebo uletit u klub sa tim '' klincima'' bit ce to respektabilna ekipa. 

Prije par sezona je doslovno osakaceni Milan prebio Barcu, al su ovi nazabijali golova iz offsidea pa tu nemamo sta pricat.

 

Nitko nije reko da Barca tu nema sta trazit... nego jednostavno zivcira stav ovog vrhunskog stratega kako ce Barca pregazit Bayern. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Putuj dečko, budi sretan ako Real prođe Juve, mslm ako opet dobi nepostojeći crveni, možda i prođete 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
barcaINTER kaže...
SimeKZ kaže...

Boixus... nadam se da ce bayern razbit ko beba zvecku barcelonu kad je toliko nebitan I slab. Ribery i robben se vracaju u ekipu koja je stroj. Par igraca se vratilo porto nije spojio 2 pasa kako treba... uz takav pressing na barcelonin tip igre, ona nema sta trazit.

 Vidit cemo sto ce napravit tvoj Milan kad "slijedece sezone" izbori ligu prvaka....

Barca ima sta trazit jer je to ekipa koja je pokazala najvise nogometa u ligi prvaka ove sezone....

Kao sto su svi prizeljkivali izvuc juventus, tako nitko nije zelio izvuc Barcu..... I tu je prici kraj.

 Ja barem priznam stanje u klubu i stojim iza toga da je politika dovodenja igraca za nista unistila klub. Milan ce se vratit, samo se ceka veci priljev novaca koji najvjerovatnije stize od strane kineza/tajlandana... na ljeto odlaze trupla i vracaju se u ekipu Paloschi, Saponara, El Faraone... najvjerovatnije Darmian no njega trazi jos klubova i tako dalje... uz novac koji bi trebo uletit u klub sa tim '' klincima'' bit ce to respektabilna ekipa. 

Prije par sezona je doslovno osakaceni Milan prebio Barcu, al su ovi nazabijali golova iz offsidea pa tu nemamo sta pricat.

 

Nitko nije reko da Barca tu nema sta trazit... nego jednostavno zivcira stav ovog vrhunskog stratega kako ce Barca pregazit Bayern. 

 Milan je proslost kao i Manchster United. Ti klubovi su proslost.Nece u sljedecih 5-6 godina proci 1/8 finala

This time next year we'll be millionaires
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pa i ne znam bas za United...
Real eyes realize real lies...
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Utd se u drugom dijelu sezona odlično dignuo, s onakvom krnjavom obranom biti treći u premiershipu....

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
SimeKZ kaže...
barcaINTER kaže...
SimeKZ kaže...

Boixus... nadam se da ce bayern razbit ko beba zvecku barcelonu kad je toliko nebitan I slab. Ribery i robben se vracaju u ekipu koja je stroj. Par igraca se vratilo porto nije spojio 2 pasa kako treba... uz takav pressing na barcelonin tip igre, ona nema sta trazit.

 Vidit cemo sto ce napravit tvoj Milan kad "slijedece sezone" izbori ligu prvaka....

Barca ima sta trazit jer je to ekipa koja je pokazala najvise nogometa u ligi prvaka ove sezone....

Kao sto su svi prizeljkivali izvuc juventus, tako nitko nije zelio izvuc Barcu..... I tu je prici kraj.

 Ja barem priznam stanje u klubu i stojim iza toga da je politika dovodenja igraca za nista unistila klub. Milan ce se vratit, samo se ceka veci priljev novaca koji najvjerovatnije stize od strane kineza/tajlandana... na ljeto odlaze trupla i vracaju se u ekipu Paloschi, Saponara, El Faraone... najvjerovatnije Darmian no njega trazi jos klubova i tako dalje... uz novac koji bi trebo uletit u klub sa tim '' klincima'' bit ce to respektabilna ekipa. 

Prije par sezona je doslovno osakaceni Milan prebio Barcu, al su ovi nazabijali golova iz offsidea pa tu nemamo sta pricat.

 

Nitko nije reko da Barca tu nema sta trazit... nego jednostavno zivcira stav ovog vrhunskog stratega kako ce Barca pregazit Bayern. 

 Milan je proslost kao i Manchster United. Ti klubovi su proslost.Nece u sljedecih 5-6 godina proci 1/8 finala

 Daj ne lupaj...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...
barcaINTER kaže...

 I Shalke je igrao bez najvaznijih igraca pa su ubili Boga u Realu na Bernabeu....

 Stvarno evo ja te pitam dali ti to ozbiljno upoređuješ ibrahimovića , verratija, tiaga motu i auriera sa Kolašinacem Draxlerom, Farfanom i Obasijem

 Jel ti kužiš da si upravo sam sebe pokopao?

 

A za kog navijaš? Pogledaj si sliku u profilu, najoverrated igrač ikad

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Šime kako samo imaš volje svaki dan pisati gluposti i prepirati se sa svakim?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
Vladitor kaže...
barcaINTER kaže...

 I Shalke je igrao bez najvaznijih igraca pa su ubili Boga u Realu na Bernabeu....

 Stvarno evo ja te pitam dali ti to ozbiljno upoređuješ ibrahimovića , verratija, tiaga motu i auriera sa Kolašinacem Draxlerom, Farfanom i Obasijem

 Jel ti kužiš da si upravo sam sebe pokopao?

 

A za kog navijaš? Pogledaj si sliku u profilu, najoverrated igrač ikad

 Jeli ti znaš koji je ovo Bale? Ovo je Man of the Match Bale kada je preko pune crte prešao bartu i zakucau loptu golmanu kroz noge i onda ga je policija zaustavila i kaznila zbog pretjecanja. Još jednom napominjem nisam navijač reala nego istinski mrzitelj uefalone.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...

 Jeli ti znaš koji je ovo Bale? Ovo je Man of the Match Bale kada je preko pune crte prešao bartu i zakucau loptu golmanu kroz noge i onda ga je policija zaustavila i kaznila zbog pretjecanja. Još jednom napominjem nisam navijač reala nego istinski mrzitelj uefalone.

 Koje si ti ono godište?

Valjda nisi stariji od 2008. mi ti inače ne računamo vrijeme prije tog..

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2015 21:50 (Hrvek1909).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
Vladitor kaže...

 Jeli ti znaš koji je ovo Bale? Ovo je Man of the Match Bale kada je preko pune crte prešao bartu i zakucau loptu golmanu kroz noge i onda ga je policija zaustavila i kaznila zbog pretjecanja. Još jednom napominjem nisam navijač reala nego istinski mrzitelj uefalone.

 Koje si ti ono godište?

Valjda nisi stariji od 2008. mi ti inače ne računamo vrijeme prije tog..

 pa znam da ne računate vrijeme prije tog jer uefalonina povijest počinje 2009 godine

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...
Hrvek1909 kaže...
Vladitor kaže...

 Jeli ti znaš koji je ovo Bale? Ovo je Man of the Match Bale kada je preko pune crte prešao bartu i zakucau loptu golmanu kroz noge i onda ga je policija zaustavila i kaznila zbog pretjecanja. Još jednom napominjem nisam navijač reala nego istinski mrzitelj uefalone.

 Koje si ti ono godište?

Valjda nisi stariji od 2008. mi ti inače ne računamo vrijeme prije tog..

 pa znam da ne računate vrijeme prije tog jer uefalonina povijest počinje 2009 godine

 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

dragi treneru,zauvijek ces biti u nasim srcima <3 

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bilo bi dobro osvojit sva tri boda popodne.. Bit će teško ali, mora se  i "potuć" ako treba...

 

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barça: Bravo, Alves, Alba, Pique, Mascherano, Busquets, Rafinha, Iniesta, Messi, Suárez i Neymar.

 

VAMOSSSSSSSSSS, FORCA BARCAAAA!

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakve lopte daje Messi, čovječe.... 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evooooooooooo gaaaaaaaaaaaa, Neyyyyyyyyyyy, ali Messi...... MAŠINA

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakva lopta Messia, vrhunska akcija.... ajde jos jednog zabit i onda lagano....  ovi kreteni ce pocet udarat....

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakve akcije, kakva milina, kako igramo, ajmo puniti samo. Napokon Messi zabio, zaslužio je.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kako igramo? Radim nemogu gledat..
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Odlično.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice