FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.729
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Taj Pogba je bio izgubljen u drugoj utakmici protiv reala. Nije baš da mu leže jače utakmice. I barem 30 miliona je precjenjen.

 Donosit zaključak na temelju jedne tekme je glupo, Pogba je itekako kavlitetan, a ti nisi taj koji određuje cijenu.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Samo sam jednu naglasio, pogledaj ga u jačim utakmicama. Lazio, Roma, Inter nije se vidio. Koga briga tko određuje cijenu, kad lik ne vrijedi te pare.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pogba je itekako precijenjen, on ispod 80 nejde nigdje.... Dobar igrac, ali ne vrijedi toliko....

On takoder voli paru, tako da je PSG realniji pa da Verratti ode mada to PSGu nije sila al mozda zbog fair playa ce morat.... 

Ali da, Pogba ce u Barcu ili PSG....... 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nisam ga gledao puno ali znam da je vrhunski igrac.To svi vide.On ima 22 godine nije jos na 50% svojih mogucnosti...Ko ga dovede napravit ce posao destljeca.Istina da je navikan ali netrazi ga pola Europe zbog imena.

Svi vide da je klasa a jednog dana vjerovatno najbolji vezni na planeti.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
On je super igrac, ali hebiga ako Bale vrijedi 100, Pogba vrijedi 20293490223420
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Samo sam jednu naglasio, pogledaj ga u jačim utakmicama. Lazio, Roma, Inter nije se vidio. Koga briga tko određuje cijenu, kad lik ne vrijedi te pare.

 4 utakmice? Svakom igraču se mogu nać 4 utakmice da ga se prikaže kao lošeg...

 

Pogba je igrač za PSG. Gladan para i superzvijezda, sve šta PSG treba. Ko da je nekome tko je Luiza platio 50M problem dat 80 za veznog. Trebali bi zahvalit PSGu što vam otima precjenjene rupe za masne pare

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Predator003 kaže...
x18x05x kaže...
Samo sam jednu naglasio, pogledaj ga u jačim utakmicama. Lazio, Roma, Inter nije se vidio. Koga briga tko određuje cijenu, kad lik ne vrijedi te pare.

 4 utakmice? Svakom igraču se mogu nać 4 utakmice da ga se prikaže kao lošeg...

 

Pogba je igrač za PSG. Gladan para i superzvijezda, sve šta PSG treba. Ko da je nekome tko je Luiza platio 50M problem dat 80 za veznog. Trebali bi zahvalit PSGu što vam otima precjenjene rupe za masne pare

 Jos im Ibra ide hehe...bit ce njima shoppinga

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ove sezone igra na zadnjem veznom znaci ispred 3 stopera Juventusa,barem u par utakmica koje sam gledao.E sad meni se cini da je on najbolje kad igra lijevo u sredini...

Kad bi ga doveli bilo bi to puno drugacije jer imas igraca koji igra odlicno i u obrani i u napadu i sa njim i Iniestom u paru koji bi dobio vise lsobode tko zna sto bi sve bilo..

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
On je super igrac, ali hebiga ako Bale vrijedi 100, Pogba vrijedi 20293490223420

 Bale je precijenjen, isto kao i Pogba i bit ce isti scenarij..... 

Bale je takoder idealan igrac za PL i nece nikada nigdje igrati tako kao tamo... Mislim da ima jos jednu sezonu u Realu da se vidi tocno sta je s njim ali ako ovo ponovi jasna mu je sudbina, a i bolje za njeg..... 

15 godina
offline
FC Barcelona

Ja bi rađe Verattija nego Pogbu... neka P$G kupi Pogbu i Barci proda Verattija 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Takodjer...Ali valjda znaju sto kupuju.Imam povjerenja u Lucha.Ipak nemamo mi Pereza da dovodi igrace koji mu se svidaju nego kupujemo onog ko nam treba

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Samo da ne dovedu Gundogana ili Kovacica, jedan jos treba ucit drugi sklon ozljedama. Po meni bi Pogba prije mogao u PSG nego kod nas ali sta ce onda bit sa Verrattiem?! Govori se da ga zele zadrzat da bi slozili novu vezu sa Pogbom ili Di Mariom. Nekako imam osjecaj da Kovacic dolazi u paru sa nekom klasom. Sta je Barceloni za njega iskesirat 20/25m ako ga toliko zele a Inter odbio Liverpool za 10 i 18m. 

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Koliko sam vidio, Kova ide prema liverpoolu ali ništa još nije sigurno. Treba vidjeti prvo što će sa Danijem biti, ako ode, pod hitno tražiti zamjenu.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gundogan je 2012/13 sigurno uz Schweinstigera i Yayu Tourea bio najbolji vezni igrac.Covjek je odlican igrac imao je jednu tesku ozlljedu i osim toga nista oubiljnije.Ove sezone igra svaku utakmicu i taj je problem rjesen.

Volio bih da ga dovedu...Gundogan i Kovacic,ili samo Pogba.Jedna od tih kombinacija mi se cini jako izgledna.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Ako je pisalo na novinama da je Pogba rekao da Barci da dolazi, onda je to možda bila fotomontaža?

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Daj procitaj kakvu glupost si napisao.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Gundogan je 2012/13 sigurno uz Schweinstigera i Yayu Tourea bio najbolji vezni igrac.Covjek je odlican igrac imao je jednu tesku ozlljedu i osim toga nista oubiljnije.Ove sezone igra svaku utakmicu i taj je problem rjesen.

Volio bih da ga dovedu...Gundogan i Kovacic,ili samo Pogba.Jedna od tih kombinacija mi se cini jako izgledna.

 ja ne bih pogbu nikako doveo,cini mi se da je bahat i bezobrazan,a i puno je 80mil eura, taj transfer bi mogao biti isti kao onaj s ibrahimovicem.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nama bi vise odgovarao Verratti iako mislim da ga PSG nece prodat. Vidjet cemo sta ce bit ali siguran sam da uprava nece stedit ove godine. 

Danas idemo po drugi trofej,Forca Barca!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 17:51 (el.šef).
15 godina
offline
FC Barcelona

dali neko zna dali koji satelitski program naravno free koji prenosi utakmicu veceras?

FC Barcelona
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
MOgY kaže...

dali neko zna dali koji satelitski program naravno free koji prenosi utakmicu veceras?

 Evo.

 

Spusti stranicu dok ne nađeš Barcu. Mada mislim da nemoš pratit ni jedan free to air.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barça: Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Rakitić, Busquets, Iniesta; Messi, Suárez i Neymar.

 

VAMOSSSSSS, po drugi trofej :)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

jeste vidjeli alvesovu frizuru? lik je prejak ahahahahahahahahah

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 21:02 (kexzoR).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

jeste vidjeli alvesovu frizuru? lik je prejak ahahahahahahahahah

 haha kakva budala,sto taj lik "ima" ukusa za odjecu,frizure nema niko

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Šta mu je to, govno? Neko mu se posrao na glavu.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Netko čuo Španjolsku himnu? Kazne neginu.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
FC Barcelona

brijem da nije ofsajd 

 

najbolji je  kakav gol 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 21:51 (Balvan8).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
NJEMU se treba klanjati..
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
FC Barcelona

Messi GOAT.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
9 godina
offline
FC Barcelona

sta je ovooooooooo hahaha lik ih poslo po burek 

10 godina
online
FC Barcelona

ajme sta im je messi napravio

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice