FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.310.044
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Impresivno zbilja, i on je čovjek :)

 Lol... koda je prvi put da je nesto takvo napravio... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...
antimadridista kaže...

 Zapravo su simpatizeri Reala došli u ovu temu i govorili da je Arda divljak i nikakav igrač jer sam ja spomenuo kako je on dosta nedostajao Atleticu u finalu LP protiv Reala.

 Dap, to bih bio ja 

 

Haha nevjerojatno, pa ne mogu Barcu simpatizirat ali ono niti najmanje cak ni kad bi se trudio... Za kojeg god igraca skuzim da mi se ne svida nacin kako igra, kako se ponasa na terenu dode u Barcu 

Alba, Alves, Pique, Neymar, Suarez, Turan....... 

 

Samo mi stvarno nije jasno sta ce on u Barci? Mijenjat Messija ili Sukija ili grijat klupu za 40mil.E? 

Nije dobar za krilo jer je trom ko krmaca, ajd zna zadrzat loptu i bacat kopacke na linijske suce... 

Za pretvarat ga u beka je malo kasno, usporedivat sa Iniestom posve smijesno, kad pocne sezona imat ce vec 29g a i nije da nemate dosta kepeca u igri...

Ja stvarno ne vidim kako on moze poboljsati vasu igru ni na koji nacin, pogotovo ne za ovu ludu cifru koju ce uprava iskesirat.... 

Nego, za Pogbu cete morati iskesirat 100miliona, ne daju vam ga za 80... 

Ali iskreno to bi me veselilo, s obzirom da za puno manje ste svakako mogli ubrat Kovacica koji je puno veci potencijal i za njega sam siguran da bi ubijao u Barci vise nego igdje drugdje.....

 Ok

I always tell the truth.Even when I lie.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
u2Noobish4Me kaže...

 

Jako slican po tom pitanju Suarezu, jer oboje grizu do kraja

 Ali Suarez ipak malo jače :P

 

 

Ovako sa strane baš ni meni nije sasvim jasan transfer. Odličan je Arda, ali ne mogu u ovom trenutku zamisliti kako bi se uklopio u prvih 11, ako formacija ostane ista.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Igrat ce na Iniestinom mjestu u formaciji 4-3-3 ... A u formaciji 3-4-3 on i Aleix Vidal ce vjerovatno igrat krilnepozicije.

 

Iskreno mislim da ako dogodine Pogba dode,netko pakuje kofere...I to mislim da bi to mogao biti Rakitic...A prije bih Rafinhu prodao nego njega ali eto

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 12:03 (Boixus Nois PS).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Igrat ce na Iniestinom mjestu u formaciji 4-3-3 ... A u formaciji 3-4-3 on i Aleix Vidal ce vjerovatno igrat krilnepozicije.

 

Iskreno mislim da ako dogodine Pogba dode,netko pakuje kofere...I to mislim da bi to mogao biti Rakitic...A prije bih Rafinhu prodao nego njega ali eto

 Ma nema sanse da ce Raketu prodat,pa to bi bio jedan od glupljih poteza...Raketa je odlican bio za prvu sezonu,uklopio se lijepo,zabio u finalu LP,,a iduce sezone ce biti jos bolji...nece niko otici,a sumnjam da ce dovesti i Ardu i Pogbu

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2015 14:11 (barcafan12).
14 godina
offline
FC Barcelona
Jedna zanimljivost:

Barça's Adama Traore completed 243 dribbles in Segunda last season, more than any player in Europe.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Igrat ce na Iniestinom mjestu u formaciji 4-3-3 ... A u formaciji 3-4-3 on i Aleix Vidal ce vjerovatno igrat krilnepozicije.

 

Iskreno mislim da ako dogodine Pogba dode,netko pakuje kofere...I to mislim da bi to mogao biti Rakitic...A prije bih Rafinhu prodao nego njega ali eto

 Ma nema sanse da ce Raketu prodat,pa to bi bio jedan od glupljih poteza...Raketa je odlican bio za prvu sezonu,uklopio se lijepo,zabio u finalu LP,,a iduce sezone ce biti jos bolji...nece niko otici,a sumnjam da ce dovesti i Ardu i Pogbu

http://www.goal.com/hr/news/6964/glasine-o-transferima/2015/07/02/13249552/arda-turan-demantirao-transfer-u-barcelonu

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Logično kad nije službeno.Rekao je neke informacije a ne sve.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

bartomeu je skupio duplo vise potpisa od laporte.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Javier Mascherano je od dolaska u Barcelonu postigao 5 pogodaka...

...svih 5 je bilo u svoju mrežu!

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Argentini kao da je suđeno u finalima igrati bez Di Marie, jedini pravi igrač koji može povezati napad i obranu.. Šteta

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kako ovaj Masherano igra zadnjeg veznog,čudo,bas je zvijer lik...sigurno u top 3 na svijetu na toj poziciji ako ne i najbolji trenutno...steta sto ga se u Barci forsira na stoperu,mada i to odlicno obavlja s obzirom na visinu...jako zahvalan igrac,malo se pise o njemu,po meni jedan od vaznijih igraca u Barci koji ne samo s igrom,nego i mentalitetom puno pridonosi...jos ako Arda dode koji je slican igrac i po karakteru bit ce to super

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Argentini kao da je suđeno u finalima igrati bez Di Marie, jedini pravi igrač koji može povezati napad i obranu.. Šteta

 Pa kako i neće kad su ovi mesari, ne primi loptu već je na podu, pogotovo ono na Messiju.

 

Slabi su u sredini, perez ili banega po meni unutra, a biglia van.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2015 23:09 (Tommy_123).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Po mojem mišljenju, bolje da je uveo borca Teveza nego mrtvo-hladno Higuaina.. Tevez je kao naš Suki borbeno nastrojen, mislim da bi u 90im minutama pomogao psihički puuno više..

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa normalno, Higu je toljaga, šta je promašio sada na kraju...

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
U ET imaju pravo na dodatnu zamjenu.
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovdje su trebala tri crvena dosad bit, dva za argentinu i jedan za Chile.. A po nekim drugim kriterijima, već bi utakmica bila prekinuta zbog manjka igrača..

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
A sta rec na to da Messi ima 2 sekunde da se rijesi lopte ili dobije po nogama, a onda bude sretan ako i dosudi faul... Nemam neki predosjecaj za penale. Cile je tu solidan koliko znam. Jos domacini...
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma Chile ovo osvaja, pa Argentina je dotučena, svi igrači pognute glave..

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Higuain klosar
Real eyes realize real lies...
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Usrao svijetsko i sada copu, e moj tata, tevez sjedi na klupi a ova toljaga igra.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pogledajte reprizu penala, tko god je okljevao nakon sučevog zvižduka, on je i zabio.. Ovi koji su srljali, oni su i fulali.. ( tokom prošlog svjetskog prvenstva su novinari pratili, 95% točnost ove "informacije" )

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nabijem na ku*ac cijelu Arghetinu sve osim Messija.Pa covjek ih dovede do 2 finala i oni nemogu je*eni penal opucat a da se neosramote.

 

Onaj Higuain i Di Maria...Pa vidi se da su igrali u Reala.Sramota od igraca skupa sa Lavezzijem,Bigliom i ostalim krampvima koji nebi mogli igrat na Bajramskom turniru u Trnbusima

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zašto si stavio Di Mariu i Higuaina u istu rečenicu, i to još lošu rečenicu?

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa Di Maria je bio odličan, ne znam zašto njega spominješ, banega sjedi na klupi a biglia na terenu, i još aguera vadi van umjesto higuaina, isto i ovaj lavezzi, čovjek je propao ali doslovno.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zasluzeno Čile,imali su vise volje,htjenja,ipak su i domacini,zao mi Argentine tj.Messija koji mora sve sam napraviti,sam si namjestiti da bi zabio,i razigravati cijelu ekipu...sad ce biti price gdje je Messi,nista nije napravio,a da nema njega Argentina se ne bi ni kvalificirala na Copu...drago mi je zbog Brava,i Alexisa,kojeg jos ne mogu prezaliti,zvijerski igra...

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 0:54 (barcafan12).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

argentina ima zvijerske igrace,a od svjetskog prvenstva igraju na 1 gol razlike ili na penale.zalosno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

argentina ima zvijerske igrace,a od svjetskog prvenstva igraju na 1 gol razlike ili na penale.zalosno.

 Jedino napadacki dio je odlican,barem na papiru,dok im je sredina zalosna za jednu takvu repku,jedino Masche vrijedan spomena,fali im jedan klasni playmaker koji moze razigravati ekipu,poslati neki pas za napadace,a ne da Messi mora stalno dolaziti u sredinu...

14 godina
offline
FC Barcelona

Messi vjerojatno mrzi Higuaina 

Kakva prevara od igrača, usere SP i Copa Americu. Na kraju ljudi Messija razapinju više od takvih prevara koje promašuju šanse koje im on namjesti. Žalosno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Kad se sjetim da se higuain spominjao kao moguce pojacanje Barcelone prosle 
sezone bljuje mi se. Pa da je lik toliko dobar nebi ga real prodao i to u napoli od svih velikih klubova. 
Pametnome dosta. Takoder Martino se jos jednom pokazao da nije trener za uspjjeh, pokazao je to
u barci pokazao je to i sada. Neka ga hitno smjene. Na zalost pokazuje se da ako messi nista
ne napravi, da cijela argentina nista ne moze napraviti. Zali Boze svih tih imena.
Argentina nema pravu vezu i to takoder stoji, plus napadaci su im skoro za nista.
Ne znam kako aguero zabija u citiy i higuain i svomk klubu i slicnjo, al u argentini
uzas. Vidilo se i an svjetskom prvenstvu sta su sve kadri promasiti u vaznim utakmicama.
Na zalost messi gubi 2 finala sa argentinom u godini dana, a to ce mu tesko pasti. 
A sta reci kad igra sa idiotima, cast izuzecima. I nikad necu shvatit da kad se izvode penali
da se tako traljavo puca da lopta jedva skoro do gola dode. Aj higuain je barem promasio gol,
al svejedno i to je bio ocajan penal. Zao mi je messia i mascherana.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice