FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.895
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FC Barcelona

Nisu ni jedan ni drugi cisti, Bartomeu je bio dio Rosellove politike protiv Laporte jos 2010. kad je bio lazno optuzen da je ostavio klub u gubitku. Na kraju je sud dokazao Laportinu nevinost (ali opet, jedan od najmocnijih odvjetnika, tko zna sto je sve stajalo iza te odluke). S godinama je Rosell radio stvari kojima je gubio povjerenje, a brojne od njih su bile neciste i protuzakonite, zato i je na sudu danas, a Bartomeu ga je u svemu podrzavao. Tko god da dode, neki ce bit za, neki protiv, ali realno gledano, ako Bartomeu bude predsjednik, bit ce para i racionalnih pojacanja (to bi bilo i kod Laporte vjerojatno, osim Pogbe koji je sluzio kao + u kampanji), ali nece biti necega cega vec duze nema, Unicefa na dresu. Ako bude Laporta, bit ce para, ali ne kao i s Bartomeuom, bit ce Unicef, ne bi se stedilo na pojacanjima. Uglavnom, oba ce morati jako paziti sto rade. Ako Bartomeu zavrsi zbog Neymara na sudu, eto izbora opet, a tad Laporta dobiva sigurno. Treba se sjetiti, kad je bilo s.ranje u prvom mjesecu, ankete su pokazivale 37% za Laportu, a 17% za Bartomeua, trostruka kruna okrenula situaciju...

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Šta posao učini od čovjeka.

 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
FC Barcelona

Bartomeu, 54,62%
Laporta, 32,99%
Benedito, 7,36%
Freixa, 3,56%

 

50% prebrojano, imamo predsjednikaaaaaaaaaaa

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Prebrojani svi listići u 100%,a Bartomeu je pobjednik.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sa ovog utorka na srijedu u 5 ujutro igramo sa galaxyem, yebalo ih to vrijeme.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Meni paše, taman prije posla pogledam.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dobili 2:1, Suki već na pripremama počinje trpati, vidi se da je željan i gladan golova, i Roberto je utrpao jedan. Ima di snimka?

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
9 godina
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Dobili 2:1, Suki već na pripremama počinje trpati, vidi se da je željan i gladan golova, i Roberto je utrpao jedan. Ima di snimka?

 

Snimka golova između Barcelone i LA Galaxyja.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma mislio sam na snimku cijele tekme.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
9 godina
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Ma mislio sam na snimku cijele tekme.

 

Nema problema,evo:

http://www.fullmatchesandshows.com/2015/07/22/barcelona-vs-la-galaxy-highlights-full-match/

 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

tek sam sada saznao da je utakmicu prenosila arena :O da sam znao sigurno bih gledao uzivo.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Samper me oduševio, kako fino igra sa lakoćom, odlična preglednost i lopta, milina za gledati. Douglas me iznenadio, samo mu treba dati malo više minuta ali pokraj Alvesa i Vidala 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Samper vs Galaxy

 

Lik je masina.Buduci nosioc Barce.Jos malo kad Masche ode on upada umjesto njega na zadnjeg veznog.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Samper vs Galaxy

 

Lik je masina.Buduci nosioc Barce.Jos malo kad Masche ode on upada umjesto njega na zadnjeg veznog.

 Pa Mascherano ionako ne igra zadnjeg veznog nikad. Busquets igra veliku većinu utakmica. Samper po meni ima veću budućnost na poziciji središenjeg veznog igrača nego na zadnjem veznom jer pored Busquetsa se neće naigrati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Samper vs Galaxy

 

Lik je masina.Buduci nosioc Barce.Jos malo kad Masche ode on upada umjesto njega na zadnjeg veznog.

 Pa Mascherano ionako ne igra zadnjeg veznog nikad. Busquets igra veliku većinu utakmica. Samper po meni ima veću budućnost na poziciji središenjeg veznog igrača nego na zadnjem veznom jer pored Busquetsa se neće naigrati.

 Istina...Prodati Sergi Roberta ili na psodube a njega ubaciti u 1. momcad.Nek igra Kup i lkase utakmice taman za njega

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

http://www.goal.com/hr/news/6951/la-liga/2015/07/25/13876572/barcelona-%C4%87e-kupiti-elcheovo-mjesto-u-ligi?ICID=HP_BN_1

 

 

Loša nam je B momčad, ali svakako (prvenstveno zbog Halilovića, Adame i Sampera) bi ovo bilo dobro..

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barça: Ter Stegen - Adriano Pique Vermaelen Alba - S.Roberto Busquets Iniesta - Rafinha Suarez Pedro

 

Ajmoooooooooooo.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Promašiš dvije 100% prilike i za kaznu primiš gol.

Nikako da mi sjednu ovi dresovi.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kako neće u gol, majku joj...

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

lijepo igramo.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Rafihna najbolji. Ovaj Roberto bez ideje. Vermalen pod hitno treba prestat sa dugim loptama, 1 od 10 dođe tamo gdje treba.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Solidno ovo izgleda, samo malo živosti treba u sredini, izvadit Vermealena i Bartru unutra.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

mislim da je ono bio faul rooneya,da ga nije gurnuo s obje ruke adriano bi skinio loptu glavom.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

naše sveto trojstvo moglo bi zabiti 150 golova ove sezone,suarez izgleda premoćno.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ovaj United je fizički jači od nas.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
FC Barcelona

Bartra doing Boateng...

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nesreća na našoj strani. 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ala ga ovaj Januzaj okrene..

Sto kaže jedan lik s fba,da nije dao trebalo bi mu dat otkaz.

 

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Suarez najbolji.2 stative je pogodio dao gol iz zaledja stvarno daleko najjaca devtka na svijetu.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

United zasluženo pobijedio, Barca nije iskoristila ono što je imala. Prema naprijed je to izgledalo dobro, ali obrana je bila katastrofa, Vermaelen i Pique se još trebaju uigrati kao stoperski par. Dobro je vidjeti Suareza u ovakvoj formi odmah na početku sezone, prošle sezone smo ga čekali do Božića zbog kazne. Samo mi nije jasno zbog čega Samper nije dobio priliku, a panj poput Gumbau-a igra svaku utakmicu. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice