FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.571
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Luis Enrique is likely to reverse the roles of Bravo & Ter Stegen. As in Bravo to play in UCL & Copa and Ter Stegen to play in La Liga.  odlican potez!moje zelje su se ostvarile,ovo sam napisao prije 2 mjeseca i cini mi se da enrique cita sve sto ovdje pisemo :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2015 13:02 (kexzoR).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Aymen Abdenour izjavio da zeli igrati u Barceloni i biti dio najbolje ekipe na svijetu,ali da odluka nije na njemu.Odavno se prica da ima kontakta izmedju Barce i njega sto bi moglo znaciti a ga Barca zeli dovesti.

 

Vrhunskistoper samo mi nije jasno zasto jos jedan stoper kad imamo Mathieua,Piquea,Vermalenea,Mascherana,Bartru...Vjerovatno neko ide...

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Aymen Abdenour izjavio da zeli igrati u Barceloni i biti dio najbolje ekipe na svijetu,ali da odluka nije na njemu.Odavno se prica da ima kontakta izmedju Barce i njega sto bi moglo znaciti a ga Barca zeli dovesti.

 

Vrhunskistoper samo mi nije jasno zasto jos jedan stoper kad imamo Mathieua,Piquea,Vermalenea,Mascherana,Bartru...Vjerovatno neko ide...

 Masche i Mathieu su u godinama već, neće još dugo igrati na visokoj razini

14 godina
offline
FC Barcelona

Last 6 La Liga seasons:

 

Most goals: Messi (232)

Most assists: Messi (85)

Most key passes: Messi (440)

Most dribbles completed: Messi (946)

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma dobro sve to,ali sta ce Barca kada Messi ode?

Igra je gradjena oko njega i Barca ne moze bez njega nista,sto se i vidilo u zadnjih nekoliko sezona.

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Graditi će se oko Neymara, sad je već odličan, a tek za par godina, ako nastavi ovakvim tempom....

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barca je uvijek imala velike igrače imat će i poslije Lea. Tako da nevidim smisao tvog posta, osim provokacije naravno.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

TerStegen - Douglas Bartra Mathieu Adriano - Rakitic Busquets Gumbau - Munir Suarez Sandro

 

Gumbau ispred Sampera, bozee..

10 godina
offline
FC Barcelona

igramo atraktivno, sviđa mi se to

 

kakva obrana ter stegena jaaaaao

 

EDIT: šta nam sada napravi hazard sunce mu njegovo

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 2:15 (Del_Boy97).
10 godina
offline
FC Barcelona

kada se ostatak ekipe priključuje pripremama?

 

EDIT: masip pokazuje zasto je 3. golman hahahahhaahh

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 3:54 (Del_Boy97).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Znam da je prijateljska i da se ne treba puno ocekivati,ali vec sad se vidi da neki igraci nemaju sta trazit u Barci pocevsi od smijesnog Masipa,Douglasa ne treba ni komentirat,ja bi samo opalio pljusku onom ko ga je predlozio Barci da ga kupi,isto mislim da se Halilovic prodao danasnjim nastupom...iznenadio me Sandro,uz malo minuta sto dobije uvijek nesto napravi,jako dobar igrac...al opet ponavljam nebitno je sto sad gube,samo da budu pravi kad krene sezona

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Suki spreman za novu sezonu, kakva završnica, čudo.

Sandra stavit u prvu momčad, Munira poslat na posudbu jer nema on šta tražiti u Barci. Douglas out oko 8 tjedana.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Nisam jos vidio kako je Sandro zabio, znam samo da kad dobije sansu u 90% slucajeva zabije. A dobar je jer moze nelose i centralno odigrati...
Real eyes realize real lies...
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Suki 30 golova ove sezone garantirano...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

prosle smo sezone primili stvarno jako malo golova glavom i sad primimo 2 u 2 pripremne utakmice.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

To su Englezi i to je njihova specijalnost. Zabijanje golova glavom.

 

No vidi se da nemamo glavu a ni rep bez glavni igrača.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 12:00 (x18x05x).
15 godina
offline
FC Barcelona

jel netko gledao tekmu? Na šta je ličila igra Barce? Nadam se da ovi nisu igrali bunkericu, s obzirom da su igrali skoro sa prvom momčadi...

13 godina
offline
FC Barcelona

Ja sam gledao prvo poluvrijeme, Suki ce bit masina ove godine.. Ostali kao muhe bez glave..

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
10 godina
offline
FC Barcelona

ne znam što se brinete uopće, pa mi smo sa standardna 3 prvotimca odigrali bolje nego oni sa njih 9 standardnih

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ajde, pa Chelsea se branio sa prvom ekipom, dobili su samo radi greške Masipa, ništa drugo.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
FC Barcelona

Prvo poluvrijeme Barca dosta loša, pogotovo u obrani ali poslije ulaskom Piquea i Inieste je to bolje izgledalo. Chelsea je ipak igrao sa puno kompletnijim sastavom, a Barca je dobro parirala, u drugom poluvremenu čak bila i bolja. Sandro je pravi napadač, obavezno njega prebaciti u prvu ekipu ako Pedro ode u United, a sve je izglednije da hoće. Sergi Roberto na desnom bočnom je interesantna opcija, već 2 utakmice zaredom igra na toj poziciji i nije uopće odigrao loše, bolje od Douglasa sigurno. Suarez standardno, daleko najbolja devetka na svijetu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 15:20 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Sandro je bog za Munira i Pedra.

Ali ovo su prijateljske, meni je samo žao što će ispast da je Barca bez Messija frula i sad će se ostali navijači veselit ovo ono, a praktički s B momčadi smo vodli 2-1 protiv kompletnog engleskog prvaka s pojačanjem od 60 mil €

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 15:31 (Mitch).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dobro su igrali,sto prije do trojke naprijed...ali ta trojka bez neymara i messija nije to to...

 

Sandro je odlucan odavno to govorim jer je jak i direktan.nema puno misljenja,a ima odlican udarac.

 

Suarez sljedece sezone bi mogao bitj najbolji strijelac da puca penale i da ga se gura kao cr-a i mesija...

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...


Ali ovo su prijateljske, meni je samo žao što će ispast da je Barca bez Messija frula i sad će se ostali navijači veselit ovo ono, a praktički s B momčadi smo vodli 2-1 protiv kompletnog engleskog prvaka s pojačanjem od 60 mil €

 Tokom ovih priprema smo vidjeli da Barcelona zapravo može funkcionirati bez Messija i Neymara, donekle, vezni red nam pravi jako puno šansi, obrana je relativno dobra, ali napad jednostavno ne posprema ni 10% onoga što se napravi

Uz Suareza, neka nam se da recimo Hazarda i Cavania, mi bi zabijali kao ludi.. Jednostavno u napadu imamo jednog pravog napadača, ovi ostali tek trebaju nadoć ili im je propala karijera ( Pedro )

Ono što me veseli, čak i kad dođe sveta trojka u napad, sa veznim redom možemo kombinirat jer uistinu su u formi, ne igraju uopće tako loše, protiv sredine i dna tablice La Lige mogu komotno igrat..

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mene je Rakitić dosta iznenadio, bio je baš vođa po terenu i mislim da je osigurao startersku poziciju
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bit će zeznut izbor za sredinu, i Rafinha se pokazao u jako dobrom svijetlu, u ove tri tekme je imao dosta odličnih poteza, dodavanja, prolaza, nikad bolja konkurencija za sredinu, još kad se Suarez vrati :D

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ha netko nas definitivno napušta iduće godine, ili Turan ili Raketa ili Rafinha (najizglednije)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
10 godina
offline
FC Barcelona

ha turan mi je nekako nepotreban, ali mislim da nitko od navedenih neće napustit, već će to bit sergi roberto

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kako mi je uzitak gledat ovog Suareza,lik je zivotinja od igraca,mozda nema dribling ko Messi,ili neki super trik kao Neymar,ali njegov osjecaj za prostor,za gol,borbenost,prelijepo za vidjet,bas onaj istinski napadac u krvi,kao sto je neko rekao trenutno sigurno najbolja 9tka,samo se bojim sta ce bit ako formu sa priprema i od prosle sezone prenese na novu sezonu,i sta bi tek bilo da je mogao igrati od pocetka sezone mislim da bi Barca debelo skinula Realov rekord po broju golova...

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Kako mi je uzitak gledat ovog Suareza,lik je zivotinja od igraca,mozda nema dribling ko Messi,ili neki super trik kao Neymar,ali njegov osjecaj za prostor,za gol,borbenost,prelijepo za vidjet,bas onaj istinski napadac u krvi,kao sto je neko rekao trenutno sigurno najbolja 9tka,samo se bojim sta ce bit ako formu sa priprema i od prosle sezone prenese na novu sezonu,i sta bi tek bilo da je mogao igrati od pocetka sezone mislim da bi Barca debelo skinula Realov rekord po broju golova...

 povraća mi se kad vidim ovakve komentare bahatih amerikančića koji nemaju veze s nogometom. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice