FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.293.271
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FC Barcelona

Paco Alcaser najbolji strijelac bundes lige.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mislio sam vise na to da je prakticki Mamic preokrenuo Modricev zivot, i svoji stite svoje..
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

tema je Barcelona :D :D

 

odmorite malo. Svaka cast Modricu, drago mi je sto je on osvojio jer u protivnom bi bila dodjeljena Ronaldu. to je valjda jasno. A kakav ti to tek bio skandal...

14 godina
offline
FC Barcelona

Šta reći da Dembele-a?, odigra maestralno i onda opet zakasni na trening. I to kao 2h.

 

Mislim da bi trebali uzimat od plaće, 50% za prvo kašnjenje, 75% za drugo i kasnije ako se ponavlja, sve više uzimati. Ako je njemu spavanje draže od novca, neka spava.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 8:09 (x18x05x).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Malo je bolesno zakasniti 2 sata na trening koji je u 11h.
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
A čuj, ja studiram, učim se nečemu, ne vrijeđam ako nisam u pravu i vidim da netko želi raspravu, ne diram tuđe roditelje i odgoj. Barem ne dok se prema meni ne počini isto.

Ti kao laik, a takav ćeš i ostat, drži se novina i trla-brla kazala informacija.
Pravo ostavi nama, pravnicima i budućim pravnicima.

Jesi ikad čuo za punomoć? To ti je vrsta privole kojom pojedinac, fizička osoba, daje vlastita prava i obveze na upravljanje drugim, ovlaštenim osobama. Dakle ono što Messijev zastupnik kaže u sudnici ti je isto kao da je i Messi izjavio.

Ti i dalje sjedi u toj stolici i tipkaj i vrijeđaj druge, podsmijehuj se. Psi laju, a karavani prolaze.

Studiraš jebeno pravo... ?
Čemu to? Vrijeđat nečiju struku je primitivno, a ti takav i jesi.
Vjerojatno imaš završenu srednju školu pa ti i jesu ponašanje i stav takvi kakvi jesu.
Nije ti nitko kriv što se nisi obrazovao dalje, ako i jesi, onda se ne miješaj i ne vrijeđaj ono čemu nisi učen niti priučen.
Nije da me nešto boli patka za vašu prepisku/svadu, ali momak nije krivu riječ rekao! Ovo za "jebeno pravo" je odgovorio tek kada si mu (s visoka (vidim da to obožavaš)) upitao jel završio osnovnu?! Tako da je za reći -jebeno pravo- imao puno pravo. Kažeš da studiraš  (ako je istina ti znači još samo studiraš?), a ponašaš se kao da si završio 10 fakulteta i da si 6 puta doktorirao pa se trenutno spustio iz NASA-inih visina (između dva lansiranja) među puk da nešto pametno podučiš "taj neuki, siroti puk"?! Mora da su kod tebe u pitanju gadni kompleksi? Ma mislio sam završiti, al evo ovako ću - kako malog optužuješ za vrijeđanje, a u ovom postu si ga višekratno uvrijedio u svakoj tvojoj rečenici????? U svakoj tvojoj rečenici je 4,5 uvreda malom? 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 13:42 (bananaman1).
14 godina
offline
FC Barcelona

Sastavi za večeras:

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
FC Barcelona

Dembele je opasno proradio. Ipak kriva kupnja odmah prodat, kazu neki treneri ovdje

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Dosta sreće smo imali. Tot se došao nadigravati i bili su dosta opasni. Valverde još jednom fulao izmjene. Najboljeg igrača vadi a Cou hodati ne može.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Obrana opet losa, pogotovo Mirandina strana. Semedo i Alena su super. Cilessen igrac utakmice. Jos uvijek ne znam sto da mislim o Lengletu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 22:58 (kexzoR).
13 godina
offline
FC Barcelona

Coutinho je bio preumoran, trebao je zamijenit njega umjeste Dembelea. Alena me odusevio, vidi se da poznaje sistem Barce i da razumije igru, ima ogroman potencijal. Cillessen je zvjer isto tako, ali mi je zao zato sto doslovno moze biti prvi golman u svakom drugom klubu, a nama grije klupu no pored Ter Stegena tesko da ce imat vecu minutazu. Sve u svemu okej tekma, glavni igraci kol'ko tol'ko odmoreni, rezultat manje bitan.

VISCA BARCA
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Dembele je opasno proradio. Ipak kriva kupnja odmah prodat, kazu neki treneri ovdje

 Momak od 21 godine tek sad proradio??? PRODAT

 

 

Lik je zvijer. A Coutinho 2 stative danas, steta.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Igrali smo sa 3 (ili 4, kako ko gleda) standardna igraca sinoc, s tim sto Rakitic nije igrao na svojoj poziciji.

Malo je reci da sam zadovoljan. Savršen tajming Valverdea da gurne u vatru Mirandu. 

 

Zao mi je Kutinja. Bas nije imo srece veceras. A puno bi mu znacila ta dva gola.

10 godina
offline
FC Barcelona

Ljudi su pricali da bi Dembelea trebalo prodati zbog svoje glave zato jer ne dolazi ili kasni na treninge a i zakasnio je na utakmicu protiv Intera ako se dobro sjecam. Znaci nitko nije ovdje dovodio kvalitet Dembelea naprotiv svi ovdje mislimo da se ovdje radi o vrhunskom igracu ali momak je sjeban u glavu nije dobro za veliki klub kao sto je Barcelona da ima takvog igraca. Kao prvo treba momak poradit na svom ponasanju i pocet izvrsavat svoje obaveze pocet dolaziti redovno na trening. Iskreno se nadam da je to bila samo neka njegova faza da se ispuse pred njime je velika buducnost ako on ostane na zemlji. Zato molim vas pocnite citat sa razumijevanjem nemojte izvlaciti iz konteksta

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ajax igra strasno dobar nogomet.
9 godina
offline
FC Barcelona

Coutinho neodoljivo podsjeća na Jamesa Rodrigeza. Nit smrdi niti miriši.

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Baš tako, ali ovaj put je imao te dvije stative pa i nije loše kao do sada? Kad pogledaš kako Dembele prelazi igrače, kao malu djecu, a na drugoj strani Kutinjo ima "trudove" i to jako bolne dok pređe jednog?! A cijena 150 milja????

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Coutinho po meni igra na krivoj poziciji, trebao bi igrati u vezi, a ne na lijevom krilu. Na SP je igrao tu poziciju i bio najbolji igrac Brazila.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jel ima netko da je kojim slučajem išao u Barcu na tekmu u posljednje vrijeme ili zna nekog da je išao. Planiram 13.01. na utakmicu s Eibarom pa me zanima koja je najbolja opcija za kupiti kartu. Da li preko web stranice ili se može na ulazu kupiti ili nešto treće.

 

Pa ako netko zna, ima neki savjet bio bih zahvalan

12 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ja sam prije 2 g. kupio direktno s njihovog weba. Nikakvih problema. Kupiš, dođe ti na mail, isprintaš i ideš s tim. 

Ayee!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Strucnjak je stavio Vermaelena na desnog beka. Opet Rakitic i Busquets igraju iako imaju najvise minuta ove sezone.
14 godina
offline
FC Barcelona

Početni sastav:

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
FC Barcelona

Loša igra skroz. Levante se šeta kroz našu obranu. 

 

Edit: Šta radi najbolji na svijetu. Messi rules. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 21:31 (x18x05x).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Messi u polusezoni ima vise asistencija nego Modric u zadnjih 5 godina.
14 godina
offline
FC Barcelona

LORD Messi

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

GOAT. 

MES QUE UN CLUB
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nakon one prečke, Levante više nije imao šanse pored Messija. Unistio ih najbolji igrač na svijetu. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sve ljude koji su glasovali za velebitskog cobana, portugalskog silovatelja i francuskog barbie boya treba zatvoriti u radne logore na 40 godina. MESSI JE NAJBOLJI IGRAC SVIH VREMENA I ZASLUZUJE IMAT 10 ZLATNIH LOPTI!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 22:47 (kexzoR).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Strucnjak je stavio Vermaelena na desnog beka. Opet Rakitic i Busquets igraju iako imaju najvise minuta ove sezone.

 malo mozak ukljucit slijedeci put

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
"slijedeci" obrazuj se!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice