FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.130
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sve me nekako strah da će ovog konja ostaviti i dalje, kao zadovoljnim smo njegovim radom, jedna utakmica ne može promijeniti sliku cijele sezone itd... Ako tako i bude neka se kolektivno svi objese, ne znam zašto navijači ne počnu poduzimati neke korake, peticije, prosvjede,bilo šta.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Najgore iz ovog sto moze izaci je da ostane Valverde a prodaju Coutinha.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bude li se samo promijenio trener a ne mnoge stvari, pocevsi od uprave do samih igraca, i sve između, bićemo u mnogo većim problemima nego sada. Još uvijek smo trofejna ekipa, a bojim se da bi moglo doći vrijeme kad ćemo slaviti kup kralja kao titulu lige prvaka.

 

Problem je poceo vec odlaskom Guardiole, i sada se već vidi da ce se tesko rijesiti.  Mislio sam da to moze Valverde, al ocigledno je problem prezahtjevan za jedno ime.

15 godina
offline
FC Barcelona

Izgleda da je prvi kandidat za klupu Marcelino.

 

Naravno najvise bih volio Ten Hanga, ali uz de Ligta i de Jonga....ne znam, ne bih se posteno osjecao kad bi im uzeli cijelu fransizu...

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ajax bi nas u obje utakmice nabio 4-0... Kako momci igraju, bore se za grb na dresu, ginu jedni za druge, to je ekipa, to je nogomet...

9 godina
offline
FC Barcelona

Treba kompletna rekonstrukcija momčadi, koja bojim se se neće desiti dok se Busk,Pique i Messi ne oproste od Barcinog dresa, Busk je igrač za klupu već 3 sezone ali nitko nema karaktera ni muda da ga stavi tamo ni njega ni Suareza, Barcelona je sinoć 8 puta pucala na gol od toga je pucao 5 Messi i ostale 3 prilike je stvorio Coutinhu,Robertu i Suarezu koji su profulali, međutim on ne može sam, nogomet je timska igra a to pokazuje ovaj Ajax koj igra prekrasno, bez silnih milijuna u ekipi, kao Liverpool bez glavnih igrača kako su pomeli Barcelonu i to ne samo sinoć, sretni smo što kod kuće bar 2 gola nisu zabili, jedine svijetle točke u ekipi su Messi i Ter Stegen ostali nisu na razini na kojoj treba biti u tako velikom klubu. Da se razumijemo nije samo stvar u Valverdeu, Isto se događalo i Enriqueu kad je sa visokih 4:0 pometen u Parizu, te nakon onog ludog prolaza od 6:1, Barcelona opet gubi u gostima kod Juventusa velikih 3:0, u bitnim utakmicama zadnje 3 godine u gostima gol razlika Barcelone je u minusu 14:0, čak i kad neštimaju neke stvari i kad te Roma nakon pičkaste igre u onom četvrfinalu pomete 3:0 jer si se branio, sa istim pristupom priđeš i u ovoj utakmici, umjesto da se i ovdje boriš da pobjediš, meni ni u djep ni iz djepa ne vrijedi se nervirati oko budala koje primaju milijunske iznose jer igraju oni a ne mi, ali Barcelona će morati u veliku rekonstrukciju, jer već sam rekao Barcelonin vezni red ove sezone nema svekupno 10 asistencija što je kriminalno i sramotno, kad ti se sve svede da ti već 4 sezone Messi se vraća na centar po loptu znaš dokle je došlo, ove sezone je gurao maksimalno zabijao i asistirao ali prva ozbiljna utakmica ove sezone je bila upravo sa Liverpool i 2 puta je Barcelona bila nadigrana bez obzira na 3:0 u prvoj utakmici.

 

Desnog pravog beka Barcelona ni nema, Semedo dobiva pre malo prilika i kad odigra odigra solidno, Roberto nije za tu poziciju, Alba je dobar prema naprijed a prema nazad 0 bodova, Umtiti je bio zvijer do ove sezone i povrede, Pique zna odigrati vrhunski a zna zajebati i to pravo, Lenglet isto nije vrhunska stoperčina kakvog Barca treba, ali daleko veći problem je prema naprijed, vezni red je katastrofalan, Busket je za tribine a ni Rakitić nije daleko od toga, spori tromi, dodaju prvom do sebe, Rakitić 1 od 5 odigra dobro i to je to, on nije kvaliteta za Barcelonu, Arthur je još uvijek nesiguran i uklopio se u sivilo, Coutinho ove sezone ništa, Suarez 1 pogodak u ligi prvaka samo u 12 utakmica trom kad dobije loptu ne zna kud bi sa njom, u La ligi zabije poneki zicer kad mu Messi namjesti što bi zabili i drugi napadači iz manjih klubova, Dembele malo malo pa povreda, 240 milijuna eura potrošeno na 2 igrača što je apsurdno, toliki novac a ti igrači nisu napravili ništa iako Dembele ima potencijala ali još je premlad i ne igra učestalo da bi se moglo točno reći, i onda kad takve igrače bez karaktera trome i bez trunke želje i volje, rastave na proste faktore 2 godine za redom onda se mi ovdje čudimo, a pravog testa protiv prave ekipe Barcelona do sada ni nije imala... Šta će dalje biti ne znam. Ali da je dobro, nije!

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.5.2019 22:29 (BeLLicus).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Vidi se da smo bratski klubovi...

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

cudno vrijeme. borba izmedju fudbalske elegancije i takticke upotpunjenosti i fizicke supremacije. u duzim takmicenjima kao sto je liga dominira prvo (citi i barca), u knock out takmicenjima ovo drugo liverpul i totenhem.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

cudno vrijeme. borba izmedju fudbalske elegancije i takticke upotpunjenosti i fizicke supremacije. u duzim takmicenjima kao sto je liga dominira prvo (citi i barca), u knock out takmicenjima ovo drugo liverpul i totenhem.

 Liverpool ima svo troje jer imaju 94 boda a mozda budu i imali 97 bodova sto je strahovito puno za premier ligu i nije malo dostignuce samo steta sto postoji velika mogucnost da im to ne bude dovoljno bodova jer city isto razvaljuje u ligi. Igraju kao jedno i puno su bolji nego prosle godine kad su ovisli dosta o Salahu, sada svatko ima zamjenu i Klopp je napravio monstrume od njih cisti dokaz je jucerasnja utakmica nisu imali Salaha i Firmina ali tu su bili Shaqiri i Origi koji je zabio dva gola i nije se vidjelo da im fale dok kada pogledamo Barcu npr. da se Messi ozlijedi ili ode iz kluba ja sumnjam da bi mi treci bili u la ligi jer se nasa igra bazira oko njega sto je jako lose jer bilo koja trkacka momcad poput Liverpoola moze zatvoriti dotok lopte prema Messiu i Barcelona je skroz izgubljena. Mene je sram da se Messi mora vracati na centar i izvesti je van nase polovice a oduvijek smo bili poznati po najboljim veznjacima u svijetu a sad su cisti prosjek. Sva sreca da jako malo momcadi moze vrsiti presing cjelu utakmicu inace ne bi nista osvojili ovako imamo La ligu i nadam se kup

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Valverde izveo drugi tim protiv Totenhema na Nou Campu i omogućio im da dodju do 1:1, sto ih je uguralo u osminu finala LP. Na kraju Totenhem igra finale, Barca ne. 

 

Vrijeme je za postavljanje Lige prvaka u njene prave vrijednosne okvire, oljustene silnog marketinga. Za mene je bio, i ostace, Man City najbolji tim na svijetu ove (a i prosle) sezone, a Barcelona uz Liverpul odmah do Citija.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

.... jedini forum na svijetu, koji ima ofisl podforum nogomet a nitko ne komentira utakmicu Ajax - Tottenham... tolko o tome, nogometu i ekipi koja ovdje obitava....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tallahassee kaže...

.... jedini forum na svijetu, koji ima ofisl podforum nogomet a nitko ne komentira utakmicu Ajax - Tottenham... tolko o tome, nogometu i ekipi koja ovdje obitava....

 Sto onda ti nisi komentirao?

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...
Tallahassee kaže...

.... jedini forum na svijetu, koji ima ofisl podforum nogomet a nitko ne komentira utakmicu Ajax - Tottenham... tolko o tome, nogometu i ekipi koja ovdje obitava....

 Sto onda ti nisi komentirao?

 .... jesam konstatirao da ima zivota van barce ili reala i spanjolske faking lige.... ali svjestan sam ovdje uzalud.... i za tebe vrijedi, da se likovi ne umisle.... REALNOST je stigla na naplatu....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Smješan si sa tim umjetnim klubom.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

budući da na tržištu nema dostupnih vrhunskih trenera, najbolje je zadrzati Valverdea jos jednu sezonu, ukoliko on ne ponudi ostavku, s obavezom da se tim ojaca.

 

glupo i nerazumno bi bilo sada ishitrene odluke donositi.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Q.Setien ce se sigurno spominjati.Ten Hag takoder ,  a najveci favorit je Koeman.Mislim da on vodi Nizozemsku pa nisam siguran da je bas toliki favorit koliko pisu.

 

Rakitic,Coutinho,Umtiti,Cillesen,Gomes,Vermaelen i Malcom na prodaju.CCA=260 MILIONA

 

Nadam se da ce dovesti pravog zadnjeg veznog.

Netko tipa Ndombele.

 

Busqets ne smije igrati protiv brzih ekipa.

Jednostavno on i Rakitic su toliko spori da ne mogu uhvatiti niti uzeti loptu nikome.

 

Alba (Cuccurela ) - De Ligt (Todibo) - Pique (Lenglet) - Semedo (Roberto)

   

     De Jong (Vidal)    - Busqets (Ndombele) - Arthur (Alena)

 

  Messi ( Malcom )     - Griezmann (Suarez)   - Dembele (Willian)

 

Willia,Ndombele,De Ligt,Griezmann =CCA 320 Miliona

 

 

E sada...Umjesto Malcom koji bi mogao otici za 40-45 miliona moglo bi se kupiti nekog drugog.

Naprimjer neki mladi talent ili mladji igrac tipa Chuckaweze,Hudson O., Depay , Pepe ili bilo tko drugi tko ima vise talenta od Malcoma.

 

Na lijevo krilo umjesto Williana bi mogao nekog drugog tipa Di Maria ,Douglas Costa ili netko takav iskusan a opet da ima kvalitet i znanja da moze uskociti u prvih 11 bez vecih problema.

 

 

 

 

 

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Q.Setien ce se sigurno spominjati.Ten Hag takoder ,  a najveci favorit je Koeman.Mislim da on vodi Nizozemsku pa nisam siguran da je bas toliki favorit koliko pisu.

 

Rakitic,Coutinho,Umtiti,Cillesen,Gomes,Vermaelen i Malcom na prodaju.CCA=260 MILIONA

 

Nadam se da ce dovesti pravog zadnjeg veznog.

Netko tipa Ndombele.

 

Busqets ne smije igrati protiv brzih ekipa.

Jednostavno on i Rakitic su toliko spori da ne mogu uhvatiti niti uzeti loptu nikome.

 

Alba (Cuccurela ) - De Ligt (Todibo) - Pique (Lenglet) - Semedo (Roberto)

   

     De Jong (Vidal)    - Busqets (Ndombele) - Arthur (Alena)

 

  Messi ( Malcom )     - Griezmann (Suarez)   - Dembele (Willian)

 

Willia,Ndombele,De Ligt,Griezmann =CCA 320 Miliona

 

 

E sada...Umjesto Malcom koji bi mogao otici za 40-45 miliona moglo bi se kupiti nekog drugog.

Naprimjer neki mladi talent ili mladji igrac tipa Chuckaweze,Hudson O., Depay , Pepe ili bilo tko drugi tko ima vise talenta od Malcoma.

 

Na lijevo krilo umjesto Williana bi mogao nekog drugog tipa Di Maria ,Douglas Costa ili netko takav iskusan a opet da ima kvalitet i znanja da moze uskociti u prvih 11 bez vecih problema.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ne znam u kojim snovima ti živiš pa ti svi igrači mogu doć za tolike novce, s obzirom da Barceloni svi nabijaju cijene igrača jer u upravi vam rade retardi. A vi sve to plaćate jer nemate druge, la masija ne dela.

 

Zavaljali su im Malcoma, a vi lajbeki ste još bili sretni jer je odabral Barcu ispred Rome, a sad ga terate. Onda Dembele, najskuplje pojačanje u povijesti kluba, debelo preplaćen. Coutinho je pak šlag na tortu, taj je još najlošiji od ove trojice a mora igrat jer je drugo najskuplje "pojačanje"

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.5.2019 20:58 (LeskiRM).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Dječarac ajde u svoju mrtvu temu.Nećete vidjeti trofeja dok je VAR-a.

 

Klauzula Grizzia je 120, De Ligt je prakticki gotov transfer od 80.Willian ima jos godinu dana ugovora i ide za max 35-40.A Ndombele igrač lyona kojem sam da i vise od 75 miliona.

 

Ajde sad si dobio odgovor i odj**i iz teme jer ne pričamo sa balvcima vamo.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

A nu ovog ćutle još komentira na forumu ima 10 godina lik stalno piše gluposti po internetu nebi se čudio da je to onaj mali sroljo dominik turk

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Dječarac ajde u svoju mrtvu temu.Nećete vidjeti trofeja dok je VAR-a.

 

Klauzula Grizzia je 120, De Ligt je prakticki gotov transfer od 80.Willian ima jos godinu dana ugovora i ide za max 35-40.A Ndombele igrač lyona kojem sam da i vise od 75 miliona.

 

Ajde sad si dobio odgovor i odj**i iz teme jer ne pričamo sa balvcima vamo.

Boksić, naj biti neurozan dečkac !!!!! 

 

U zadnjih dugo godina mogli ste se etiketirati raznim hvalospjevima, svi su pred "vama" unaprijed skidali gaće i naguzili se, sretni ste bili najsretniji na svijetu, ali, svakoj priči jednom dođe kraj, svaki vrč jednom ode zadnji puta na potok! 

A prekjučer ste pregaženi kao plitak potok, upravo tako, nema ništa od triplete, gdje bi ste vi dali i pet La Liga da osvojite Ligu Prvaka, gdje je Real Madrid poodavno stavljen Ad acta! 

 

Toliki optimist biti, da je to  , da bi ste "vaše otpatke" nekome utrpali za debelu lovu, može podijeli na pola, a možda i na tri! 

Osobno sam bio toliko razočaran kada su redom "prodali svoje srce, za Judine škude" prvi Sterling, pa Suarez pa Coutinho, u želji svega više, svega jače, a dobili su suhu figu! 

 

Ako FC Liverpool nekako ipak osvoji ove sezone Premiership, a sada sam uvjeren da je Liga Prvaka obojana u CRVENO 1000000%, ona vaša "Mes un club", isprika ako nisam dobro napisao, moći će se pripisivati samo FC Liverpool-u, jer su u porazu bili veliki, a u pobjedi su bili skromni ali iznad svega ponosni! 

 

Dok se vi skoncentrirate i skubicirate, ma samo da "maloga" netko navči da se u gostima MORA PRISTOJNO PONAŠATI, da budete KLUB, bude trebalo naći prvo čovjeka koji će biti ČOVJEK koji će povesti "zvjezdice" na putu prema gore, a do tada, učite se dečki i gospodo što je to gentlemenski način ponašanja, rock&trol run&gun nogomet, koji melje sve pred sobom, i malo koga ostavlja ravnodušnim, YNWA!!!!! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Dječarac ajde u svoju mrtvu temu.Nećete vidjeti trofeja dok je VAR-a.

 

Klauzula Grizzia je 120, De Ligt je prakticki gotov transfer od 80.Willian ima jos godinu dana ugovora i ide za max 35-40.A Ndombele igrač lyona kojem sam da i vise od 75 miliona.

 

Ajde sad si dobio odgovor i odj**i iz teme jer ne pričamo sa balvcima vamo.

Boksić, naj biti neurozan dečkac !!!!! 

 

U zadnjih dugo godina mogli ste se etiketirati raznim hvalospjevima, svi su pred "vama" unaprijed skidali gaće i naguzili se, sretni ste bili najsretniji na svijetu, ali, svakoj priči jednom dođe kraj, svaki vrč jednom ode zadnji puta na potok! 

A prekjučer ste pregaženi kao plitak potok, upravo tako, nema ništa od triplete, gdje bi ste vi dali i pet La Liga da osvojite Ligu Prvaka, gdje je Real Madrid poodavno stavljen Ad acta! 

 

Toliki optimist biti, da je to  , da bi ste "vaše otpatke" nekome utrpali za debelu lovu, može podijeli na pola, a možda i na tri! 

Osobno sam bio toliko razočaran kada su redom "prodali svoje srce, za Judine škude" prvi Sterling, pa Suarez pa Coutinho, u želji svega više, svega jače, a dobili su suhu figu! 

 

Ako FC Liverpool nekako ipak osvoji ove sezone Premiership, a sada sam uvjeren da je Liga Prvaka obojana u CRVENO 1000000%, ona vaša "Mes un club", isprika ako nisam dobro napisao, moći će se pripisivati samo FC Liverpool-u, jer su u porazu bili veliki, a u pobjedi su bili skromni ali iznad svega ponosni! 

 

Dok se vi skoncentrirate i skubicirate, ma samo da "maloga" netko navči da se u gostima MORA PRISTOJNO PONAŠATI, da budete KLUB, bude trebalo naći prvo čovjeka koji će biti ČOVJEK koji će povesti "zvjezdice" na putu prema gore, a do tada, učite se dečki i gospodo što je to gentlemenski način ponašanja, rock&trol run&gun nogomet, koji melje sve pred sobom, i malo koga ostavlja ravnodušnim, YNWA!!!!! 

 I čorava kokoš zrno ubode.

13 godina
offline
FC Barcelona

A neka po drugi puta promaši i ništa ne upikne! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
FC Barcelona

Čini mi se da Messi otkako je kapetan Barce nije osvojio LP.

Znamo da s Argentinom isto ništa bitno nije osvojil, znači, nikakav vođa.

tito vampir! Bog I Hrvati!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kakvi bolesnici hahaahha.

 

Ljudi ne mogu spavati od hejtanja prema najboljem igraču u povijesti i najvecem klubu u povijesti Barceloni.

 

Raiola trenutno u Barceloni za sve hejtere .

 

Prcija zvana hala madrid nece vidjeti trofeja sve dok se VAR ne ukine 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Kakvi bolesnici hahaahha.

 

Ljudi ne mogu spavati od hejtanja prema najboljem igraču u povijesti i najvecem klubu u povijesti Barceloni.

 

Raiola trenutno u Barceloni za sve hejtere .

 

Prcija zvana hala madrid nece vidjeti trofeja sve dok se VAR ne ukine 

A Barcelona neće niti tada, pa što ćeš sada na to kazati momak  !!!! 

 

YNWA; 4 : 0!!!!! 

ATJ Lučko
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sedmica u Barceloni, danas prvi pu na Nou Campu. U nedjelju na utakmicu. Malo je reci da je spektakularno iskustvo.

 

Preporucujem isto svakom ko moze, bìlo kada. 

 

Ispadanje iz Lige prvaka je normalna stvar. Ipak samo jedan klub u Evropi moze do triplete. S jako malo klubova iz elitnog ranga dodje do dvije titule. 

 

Ako pobjedimo Valenciju, sezona je vrlo uspjesna.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kad budem uhvatio vremena javit cu se adminstratorima da jednostavno blokiraju neke korisnike ako sto se moje poruke brisu u temi real madrid.

 

Ovdje trollaju i pisu gluposti a tamo se svaka poruka navijaca Barce brise.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

.... navijacki je trpat, ali samo navijaci mogu i primat.... jasno je iz komentara da kad bude prvi sljedeci uspjeh bit ce te "jaci od sudbine"... klincadija.... "ispadanje iz lige prvaka je normalna stvar"  LOL....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ko je svjestan svojih gresaka, treba biti i tuđih. Ko je svjestan vlastite nemoći, treba biti svjestan i tuđih.

 

Ko nije, a drugima primjećuje sve mane, to je licemjer koji nije vrijedan pažnje.

 

Puna podrška treneru (ako ostane) i igračima (koji god bili), sa nadom da će iduće sezone osvojiti tripletu. A ako je ni do godine ne osvoje, i tada će imati moju podršku.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2019 22:24 (Barcelonista).
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kako ste se osijećali kad je vaš penalessi falio prazan gol u 15. minuti želim se smijat vašem jadu dajte svoja iskustva

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice