FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.907
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Umjesto da je cekao kraj, glupi Bartomeu je u pola sezone produzio Valverdeu ugovor. To mogu samo najveci idioti. Svi normalni klubovi daju otkaze prije pocetka sezone kako bi se novi trener mogao sto bolje pripremiti za novu sezonu. Nasi ce idioti cekati da izgubimo i spanjolski superkup. Ne znam kako ste vi, ali mene jos uvijek boli poraz od Liverpoola, jos mi nije jasno kako netko moze izgubiti 3-0 iz prve utakmice i ostati trener. Najvise mi je zao Lea.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 9:04 (kexzoR).
13 godina
offline
FC Barcelona

I mene dalje boli poraz, ali mora se krenuti dalje. Ne znam kako netko jos moze vjerovati Valverdeu i dati mu da vodi ovu momcad, doslovno je Leo sam sve napravio - osvojio ligu, ''dovukao'' Barcu do polufinala LP i finale kupa. Samo se nadam da uprava nece napravit glupi potez i prodati igrace koji znaju igrat i koji su dobri, ali jednostavno Valverdeov sistem ih ''gusi'' i ne igraju - Malcolm, Coutinho, Semedo. Isto tako bojim se za De Jonga koji je najperspektivniji mladi igrac i ima sve potrebno da se razvije u zvijezdu, da ga Valverde ne unisti. Rade bi gledao sljedeće sezone mladu postavu i da ne osvoje nista nego opet ovu istu ekipu i da osvoje ligu. Koliko god volio svakog igraca Barcelone jednostavno tu vise nije mjesto za njih, ne mogu igrat na staroj slavi i jer imaju dobar odnos s igracima ili trenerom. Rakitic, Suarez, Roberto, Busquets nisu vise za prvu postavu, ne mogu dati vise svoj maksimum i to netko treba primjetiti. Mislim da bi fanovi bili puno sretniji da vide Semeda na beku, Coutinha, De Jonga i Arthura u vezi s Dembeleom, Messijem i nekim drugim napadacem naprijed nego Suarezom. Pa rade bi vidio Messija na laznoj 9 s Malcolmom i Dembelom nego starog Suareza koji ce opet preko ljeta dobit 10 kila.

Usporedba godina igraca:

Ter Stegen (27) -  Alba (30) , Pique (32) , Lenglet/Umtiti (24/25), Roberto (27) - Busquets (skoro 31), Rakitic (31), Vidal (32) - Messi (skoro 32) , Coutinho/Dembele (skoro 27/22), Suarez (32) - sadasnja postava

Ter Stegen (27) - Alba (30) , Pique (32) , Lenglet/Umtiti (24/25), Semedo (25) - Arthur (22), Coutinho (skoro 27), De Jong (22) - Messi (skoro 32), Dembele (22), Griezmann/Malcolm (28/22) - zeljena postava

Ne samo da bi postava bila kreativnija zbog veznog reda, ali bi se pomladili, bili puno brzi, a mislim da bi se i vise trudili i iskoristili ovih jos par godina Messija da ih ''poduci''.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 10:48 (Jack Black).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dembele, Malcom i Coutinho su dosli kod nas kao najbolji igraci svojih bivsih klubova. Zbog Valverdea nisu pokazali ni 50% svojih mogucnosti. Malcom u prvoj utakmici kupa protiv Reala unisti Marcela i onda ga Valverde za nagradu posalje na tribine iducih mjesec dana, Coutinho i Dembele u 1,5 godinu nisu odigrali 3 utakmice zajedno (wtf???? Daš 250mil eura za 2 igraca, od kojih ce samo jedan ili nijedan igrati što znači da je preko 100mil eura bačeno u vjetar).

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma sljedece sezone opet isti sastav de jong ce slabo igrat jel ce trenenr govorit "treba se priviknit igri u novom klubu"

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo prošlo je koliko, 2-3 tjedna od ispadanja od Liverpoola, a Valverde i dalje trener... smiješno, meni ništa drugo ne preostaje nego vjerovati da su čelni ljudi Barcelone zajedno s Valverdeom na klupi i dalje u klubu jer im je cilj uništiti Barcelonu, drugog objašnjenja zašto su i dalje tu, nema...

 

Pa jebem ti život kad se ja uopće ne veselim nadolazećoj sezoni kad znam da će nosonja najvjerojatnije i dalje voditi ekipu, totalno sam izgubio volju i žar za praćenjem utakmica, nekad kad ne bih mogao gledati određenu utakmicu zbog određenih razloga, cijeli taj dan bih izbjegavao pogledati koji je rezultat bio i bilo šta vezano za tekmu samo kako bih kasnije mogao pogledati replay u miru, kao da gledam uživo, a ove sezone bih samo pogledao rezultat jer mi se nije dalo gledati onakvu igru, jedne te iste igrače kako na račun stare slave "igraju" dok mladi igrači nepovratno propadaju.

 

Vidim da se od pojačanja spominju Rodrigo (28g), Griezman (28g/100+mol), Filipe Luis (30+?g), pa ko je tu lud više, postati će gori od svojevremeno Milana kad im je prosjek godina valjda bio 32...

 

Fkt se nadam da će uskoro uručiti otkaz Valverdeu i da će na klupu doći neki dokazani trener, s iskustvom vođenja velikih klubova, a ne neki trećerazredni treneri/bivši igraci i slično, dosta je više eksperimenata, jedan je Guardiola i teško će se opet takav ponoviti... Svi veliki klubovi imaju top imena na klupi, samo mi moramo trpjeti kojekakve Valverde, Tate i slično...

 

Vrijeme je da neko vrati klub na pravi put, vrati sve što je ovaj klub prezentirao posljednjih 10tak godina, da napokon cijeli svijet uživa u igri samo kakvu je Barca znala igrati...

 

 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Juergen Klopp 2 godine zaredom igra finale LP s puno slabijim igrackim kadrom od naseg. 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Al u Klopovoj ekipi svaki igrac ima svoje mjesto, osobno pridonosi cilju sa svojom kvalitetom i vlada odlican timski duh unutar ekipe.

Gledas Barcelonu, igrac primi loptu i prva stvar koju radi je gleda di je Messi da mu istu proslijedi jer sta ce on tu nesto muljat i sam napravit kad moze GOAT. Ak Mesiju ne ide, ne ide cijeloj ekipi.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 14:47 (AmonZero).
13 godina
offline
FC Barcelona

Slazem se s kolegom par posta iznad, vise nema te radosti kad je tekma jer znam da cu gledat tu istu momcad. Cak sam bio jako sretan zbog prosle sezone jer sam se nadao da ce Dembele igrati skoro svaku utakmicu, a Cou biti u vezi. No prevario sam se. Ako se ne desi promjena, samo pratim rezultate, ne zelim gubiti skoro 2 sata vremena na onakav "nogomet".

VISCA BARCA
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
 Najvise mi je zao Lea.

 
Upravo mi njega nije ni malo zao, jer Messi daje podrsku ocito Valverdeu. Jer kako ce inace njegov kolega Suarez igrati prvi sastav?? Messi samo da rijec kaze, mislim da bi igraci stali iza njega i Valverde bi bio bivsi, ali upravo Messieva podrska drzi Valverdea na klupi jos.

 

Zao mi je Malcoma, Semeda I Coutinha pa i Arthura kojeg je zamjenio Vidalom. i Zao mi je nas gledatelja jer cemo jos jednu sezonu gledat unistavanje Barce. Ni jedan igrac nije veci od kluba, ali Messi svojom podrskom Valverdeom steti klubu.

 

E sad volio bi da se varam, a mozda se i varam pa Barca potajno trazi novog trenera, ali ako Messi stvarno dao podrsku valverdeu, by by i slijedeca sezona.

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

dokle je doslo da mi navijaci ocekujemo 0 trofeja sljedece godine 

13 godina
offline
FC Barcelona

Nije da mi ocekujemo 0 trofeja samo nemamo nikakvu nadu u Valverdea jer znamo da cemo gledat opet sve isto.

VISCA BARCA
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ceranac3 kaže...

dokle je doslo da mi navijaci ocekujemo 0 trofeja sljedece godine 

 Skoro pa cak i prizeljkujem, samo da maknu nosonju

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Domaci dresovi za iducu sezonu izgledaju kao stolnjak. Cirkus.

15 godina
offline
FC Barcelona

Bartomeu sta si od kluba napravio......i to u samo par godina!

 

Kad netko kaze bit cemo kao Man Utd i Milan...pa ja bih rekao da smo i u goroj situaciji.

 

Imamo novaca, imamo solidne (ne odlicne) transfere, ali ne prepoznajemo svoje prave probleme.

Ovi gore klubovi su barem svjesni svojih problema sto je prvi korak pri otklanjanju....gdje smo mi od toga.

 

 

 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Bartomeu sta si od kluba napravio......i to u samo par godina!

 

Kad netko kaze bit cemo kao Man Utd i Milan...pa ja bih rekao da smo i u goroj situaciji.

 

Imamo novaca, imamo solidne (ne odlicne) transfere, ali ne prepoznajemo svoje prave probleme.

Ovi gore klubovi su barem svjesni svojih problema sto je prvi korak pri otklanjanju....gdje smo mi od toga.

 

 

 

 ne znaju ni oni baš. Unitedu je i dalje woodward glavni i gleda se samo kako zaradit a ne igraju ligu prvaka, milan takodjer ne igra ligu prvaka vec koju godinu zaredom

 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Dobro, ali United od odlaska Fergusona nije klub koji je zelja svih igraca i njima je puno teze bez teskih transfera ostvarit bilo sto u Premiershipu. Barci bas i nije tako, na tempomatu su s istim rosterom u La Ligi vec xyz godina.


Milan se dize. Piatek super kupnja, Romagnoli, Donarumma itd. Puni mladih domacih igraca. Rade bi takvo nesto gledao (tipa Alena, Arthur, Semedo itd.) nego ovo sto Valverde igra.
Takoder su u minusu 100 mil. eura.


Tako da Barca kad pljune 300 mil po roku za neki short run ucinak... ne znam. To je problem.

 

Isto tako pogledaj kako se Liverpool pokrio odlaskom Coutinha, a kako smo mi odlaskom Neymara. Oni su u naprijed skautirali Keitu, Origija, Fabinha, Allisona itd (prosjek incoming godina 23.5, tocno svaka pozicija koju su trebali). A mi isli po zvucnim imenima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2019 21:46 (Mitch).
9 godina
offline
FC Barcelona

Luka Jović prešao u Real, nama neka dođe Stuani, to je to dečki, bravo uprava!!! 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Luka Jović prešao u Real, nama neka dođe Stuani, to je to dečki, bravo uprava!!! 

 i to za danas pišljivih 60milja

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Neko predstavlja nova pojačanja, a neko nove dresove, ipak je to od iste važnosti...šalu na stranu, naravno da će i kod nas biti pojačanja samo kako ste već naveli primjerom, kakva pojačanja...zamijeniti 32godišnjaka sa...32godišnjakom... ali đabe i da ne znam ko dođe svi znamo ko je najveći problem u Barceloni... 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pep isto sere na usta s ovim komentarima o Valverdeu.

Svoje kikseve u Ligi prvaka uz bianco cekove za transfere pravda Valverdeovim kiksovima.


Hebote ajde jednom u zivotu da cujem da trener pod ugovorom umanjuje uspjeh drugog trenera...drze se ko mafija
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Neko predstavlja nova pojačanja, a neko nove dresove, ipak je to od iste važnosti...šalu na stranu, naravno da će i kod nas biti pojačanja samo kako ste već naveli primjerom, kakva pojačanja...zamijeniti 32godišnjaka sa...32godišnjakom... ali đabe i da ne znam ko dođe svi znamo ko je najveći problem u Barceloni... 

 Računaju da ovaj drugi ima bolju genetiku?? Barca je smiješna već duže vremena i prolazi i osvaja na Messijeve guzove! Sjedneš gledati i onda kad očekuješ napokon napad...Pike je lagano zarola desnom i vrati golmanu? Nakon toga isto od Semeda , poslije od Albe itd....??? A ja se sve trzam kao sad, sad, ajmo sad.......ma kako da ne?! Da nije Lea teško bih si dozvolio gledati ta "dodavačka" (ja tebi ti meni 9867 puta) govna. Kako je netko gore rekao - platiš Dembelea i Kutinja 260 milja eura i nikad ih ne staviš zajedno da igraju? To je kao da Salah izađe, a uđe Mane koji je sjedio na klupi?

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo baš čitam sve izglednije da Semedo napušta klub, ipak je Roberto nedodirljiv  oni stvarno nisu normalni ako prodaju Semeda koji je 3 klase iznad Sergi "zabio sam odlučujući gol PSG-u, pa zbog tog moram igrat do kraja života u prvom sastavu Barce, niko mi nije do koljena, najbolji sam bek na svijetu" Roberta.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Semedo je plivao u obrani protiv brzih krila...rekao bih da je losiji nego u prosloj sezoni, ali opet Valverde ga stavlja pa vadi itd.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Šta reći tek za Roberta onda, taj pliva protiv svakog, Semedo samo da je stalno igrao već bi uhvatio neku formu, ima svjetski potencijal, samo ga ovaj jebucka stalno.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Šta reći tek za Roberta onda, taj pliva protiv svakog, Semedo samo da je stalno igrao već bi uhvatio neku formu, ima svjetski potencijal, samo ga ovaj jebucka stalno.

Dembele i Semedo su bili nezaustavljivi kada su igrali zajedno na desnoj strani.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Upravo tako, ali onda je Valverde odjednom odlučio razjebat tu kombinaciju, pa ozljeda Dembelea i ostali smo suhi...

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Hebote Real dovodi Hazarda za jedva 100 milijuna eura, najboljeg igrača u PL godinama i po meni u top 5 na svijetu. Ovakvi transferi pokazuju koliko je naša uprava zapravo loša, nikad nisu znali poslovati, uvijek su premasno plaćali igrače koji nisu vrijedili ni pola te cijene, a prodavali isto tako za premale novce...

 

 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ne nego Real i Chelsea imaju stare dealove. Od Juvea i PSGa su trazili 200, a ovih 100 je bez agentske provizije i signing feeja
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Hebote Real dovodi Hazarda za jedva 100 milijuna eura, najboljeg igrača u PL godinama i po meni u top 5 na svijetu. Ovakvi transferi pokazuju koliko je naša uprava zapravo loša, nikad nisu znali poslovati, uvijek su premasno plaćali igrače koji nisu vrijedili ni pola te cijene, a prodavali isto tako za premale novce...

 

 

Nekako nebih kazao da ste u pravu kolega, ali ne zato jer tako nešto pišete već jednostavno to je politika i takva vodstva kluba! 

Recimo Phillipe Coutinho, meni osobno prejako predrag igrač, koji je u Liverpool-u rasturao a u Barceloni je on rasturen! 

Ne zato jer je loš igrač, već stoga što se je od njega tražilo nešto vrlo glupo skorom nemoguće, a njegovo mjesto je bilo zauzeto! 

ATJ Lučko
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice