FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.287.135
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Man Utd ponudio 200 mil za Coutinha i Rakitica.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Man Utd ponudio 200 mil za Coutinha i Rakitica.

 damo im jos i rafinhu i denisa za te pare

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Slažem se a i bolje Griezmann nego Neymar.

 

MSN se ne može oživiti a pogotov pod Valerdeom.

 

Griezmann mi je bolja opcija od Neymara s obzirom što bi sve Neymar tražio od plaće,pozicije na terenu i tako dalje.

A i koštao bi puno više do 100 miliona plus rakitic.

 

 

This time next year we'll be millionaires
16 godina
offline
FC Barcelona

klaun neymar nikad nije bio igrač. Nazvao bih ga lažnim Ronaldinhom sa svim lošim aspektima, ali ne i onim dobrim.

Lik voli samog sebe dovesti u slijepu ulicu jer ne dodava iz prve, nego dođe do kornera, a onda popuši 200 lopti na nekim nazovi driblinzima koje ne prolaze.

 

Istina zabijao je golove, ali je i Pedro zabijao golove u Barci.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nije istina, lik je u Barceloni igrao ozbiljan nogomet u smislu rezultata, niko mu ne može osporiti kvalitet, s Messijem i Suarezom je činio najubojiti trio u tom trenutku na svijetu i istovremeno se osvajalo i trofeje i igrao lijep nogomet. Sjetite se samo kad se Messi ozlijedio, Neymar je bio taj koji je preuzeo inicijativu i vukao ekipu. E sad druga stvar je što je van terena bio dosta problematičan, konstatni odlasci u Brazil na tulume, afere raznorazne itd. S obzirom na trenutno stanje ekipe mislim da bi svaki istinski fan volio da se Neymar vrati, ok napravio je glupost i otišao za parama, ali svako pogriješi u životu, vjerujem da bi uz Messija i ostatak ekipe ponovno pronašao pravu formu i pružao partije, problem je samo njegova cijena, nisam za to da se daju Umtiti/Dembele i silni novci. 

Meni je recimo Griezmann 5 puta odvratniji igrač i kvalitetom barem duplo slabiji od Neya.

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne znam cemu Griezmann, koju ce poziciju igrat, to je igrac koji nece prihvatit ulazit s klupe.. Imamo Dembelea koji ima tek 22g i moze napredovati (da, neodgovoran je, ali dobar trener svakog dovede u red), Neymar ima vec 27g, sumnjam da ce postat bolji nego sto je sada, a uzmite u obzir da je triput ozlijedio isti glezanj.. Sljedeca takva ozljeda ga moze ostavit van terena na dugo vremena

Sta se tice lijevog beka, nisam za Firpa, mlad i perspektivan, al takoder zabetoniran za klupu pored Albe, a to nece pomoc njegovom razvoju nit ce onda postat igrac kakav se sad cini da bude. Filipe Luis igra ispred Alex Sandra u Brazilu, dobar je, star ali sigurno bi mogao odlicno odradit posao par godina i prihvatio bit zamjena Albi

Stoperi Pique i Lenglet zadrzati, Umtiti je takoder vrlo vrijedan, i bilo bi super kad bi se mogli on i Legnlet zamjenjivati na tom lijevom stoperu.. Desno Pique i zamjena Todibo, a ako kupujemo De Ligta (sto mislim da bi morali), Todibo na posudbu dvije godine, i Pique se umirovljuje a ostaju De Ligt i Todibo na toj poziciji..

Rakitica ipak ne jos prodavati, bolji je od Busquetsa trenutno i mislim da i moze odradit ulogu zadnjeg veznog takoder, De Jong, Arthur super sredina, Vidal klupa i uvijek ulazi

Coutinha zadrzat jer ga nemas di prodat i nemas kog dovest umjesto njega, i ako je nuzno i promjenit postavu al ukomponirat ga u to.. 

Hvala i do slusanja

 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Podrzavam transfer Neymara jedino u slucaju da on u potpunosti financira svoj transfer. Jedino ce na taj nacin dokazati da je pogrijesio kada je napustio klub. Ostale opcije ne dolaze u obzir.
13 godina
online
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Podrzavam transfer Neymara jedino u slucaju da on u potpunosti financira svoj transfer. Jedino ce na taj nacin dokazati da je pogrijesio kada je napustio klub. Ostale opcije ne dolaze u obzir.

Malo prenategnuto, obzirom on nije financirao niti svoj prvi prijelaz kolega 

 

Ono što ja lupam već ohoho godina, mi smo navijaći stoka sitnog zuba i neznamo ništa o poslovima klubova i managera klubova! 

Da mi može netko sa 357% sigurnosti potvrditi kako “je ovaj igrač” karikiram, prešao u drugi klub iz tog/tih razloga  

Ovako, može se hektolitara žuči prosipavati ali od toga vajde nema, a hoće li moći ikako doći, kak je tak je odnosno bu! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Barcelona

Neymar je vrhunski igrac i sve to stoji, ali ne podrzavam transfer zbog razloga kako je odlucio napustiti klub. Htio je izaci iz Messijeve sjene, samo da bi upao u jos vece kritike od strane svih medija i vjerojatno igraca. Iako mu je Messi rekao da ne odlazi, ako zeli zlatnu loptu osvojit ce je itd itd, napustio je klub zbog para i htio je svoj klub, a u Ligue1 nece nikad dokazat da je jedan od najboljih igraca.

VISCA BARCA
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
kexzoR kaže...
Podrzavam transfer Neymara jedino u slucaju da on u potpunosti financira svoj transfer. Jedino ce na taj nacin dokazati da je pogrijesio kada je napustio klub. Ostale opcije ne dolaze u obzir.

Malo prenategnuto, obzirom on nije financirao niti svoj prvi prijelaz kolega 

 

Ono što ja lupam već ohoho godina, mi smo navijaći stoka sitnog zuba i neznamo ništa o poslovima klubova i managera klubova! 

Da mi može netko sa 357% sigurnosti potvrditi kako “je ovaj igrač” karikiram, prešao u drugi klub iz tog/tih razloga  

Ovako, može se hektolitara žuči prosipavati ali od toga vajde nema, a hoće li moći ikako doći, kak je tak je odnosno bu! 

 ovo boldano, tehnički je ispalo da je on financirao svoj transfer od para koje je dobio od katarana za sponzorstvo wc 2022. Naravno svi znamo čije su to pare zapravo.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jos malo sam pao sa stolice kada sam vidio ovu fotografiju. Pogledajte koliko sliče Valverde i izbornik Argentine. Messi je uklet.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Coutinho dobar, Arthur solidan, a Dani Alves igra kao mladic. Sramota kakvog je igraca potjerao Bartomeu.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

KOJE LEGENDE MAJKO MILA BAŠ SAM SE NASMIJA

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Podrzavam transfer Neymara jedino u slucaju da on u potpunosti financira svoj transfer. Jedino ce na taj nacin dokazati da je pogrijesio kada je napustio klub. Ostale opcije ne dolaze u obzir.

 Haha to sam i ja rekao. A pošto je očito šeiku i PSG-u, Barca neprijatelj broj 1, i sve će napravit da im napakoste, s njima ne treba imati nikakvog posla, niti kupovine niti prodaje, a kad se raspituju za igrace, za njih bar 30% veća cijena. Neymar jedino može koštat 122 mil, a to što su oni platili klauzulu od 222 mil ne znači da toliko i vrijedi, njihov problem. Mogu oni tražit 130 mil + 2 igrača koliko hoće, svejedno će se za 2 godine vratit tamo gdje i pripadaju, na 10. mjesto..

Rekao bih Neymaru, ako se hoćeš vratit, ti i tvoj stari to riješite sami s njima, uostalom kako ste rješavali i kad ste odlazili.

A pošto Barceloninim glupostima nema kraja, uopće se ne bih čudio da pristanu na ovakve nebuloze koje tobože PSG zahtijeva.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.6.2019 22:59 (Dante05).
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne može vam ni Gospa ni Isus ni đava pomoć da osvojite ligu prvaka a bome ni ligu sad kad se real naoruža

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...

Ne može vam ni Gospa ni Isus ni đava pomoć da osvojite ligu prvaka a bome ni ligu sad kad se real naoruža

 U pravu si, nažalost.

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Smatrat ću da je Real ozbiljna prijetnja Barceloni onda kada se pojačaju sa Mbappeom, a Messi objesi kopačke o klin.

A sada kada je tu i VAR, to ćemo još vidjeti koliko je tko blizu i daleko od LP i naslova.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Vladitor kaže...

Ne može vam ni Gospa ni Isus ni đava pomoć da osvojite ligu prvaka a bome ni ligu sad kad se real naoruža

S cime se to Real 'naoruža' ?? 

Koliko ja znam Real je imao puno vecih zvijeza od Hazarda pa je bio i ostao Barcelonina kanta za napucavanje kako u ligi tako i izvan iste.

Ako vam nije pomogao kako vi kazete najbolji igrac u povijesti, Ronaldo, kako ce onda Hazard i ekipa? Nesto mi tu ne drzi vodu, ili Ronaldo nije najbolji u povijesti ili je ipak Hazard bolji od spomenutog, ili ce mozda Real i dalje ostat kanta za napucavanje? Hmm. 

 

 

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
FC Barcelona

Dolazi Griezmann, navodno je aktivirana otkupna klauzula te se broje novci u ovom trenutku.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Službeno je: Griezmann je novi igrač FC Barcelone !! 

MES QUE UN CLUB
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
CoLLo kaže...

Službeno je: Griezmann je novi igrač FC Barcelone !! 

120M - 28 godina, taman kad krene bitan dio sezone navrsit ce 29. 

Da se razumijemo nije to staro, prakticki najbolje godine za napadaca ali previse je to novaca.

Ipak imaju tu mladog Dembelea koji je buducnost a ovaj mali francuz je sadasnjost i definitivno ce pomoc, nije lose kada se sve pogleda, odlicna se momcad slaze samo tko ce sve to poslozit, Valverde? 

Barcelona - Mes que un club
10 godina
offline
FC Barcelona

Vrlo dobro pojacanje, al za 120 milja se to i ocekuje ipak je to svjetska klasa. Dobro je vidjeti da la ma$ia nastavlja tradiciju pojacanja jer ce im trebati, ne zbog Reala jer Barca dominira u Španjolskoj nego zbog kontinentalnog natjecanja. Ak se uzme u obzir da je ovo najjača Barca u povijesti onda su 4 naslova LP a u 20 godina jako malo s obzirom da u ekipi imas neogranicenu kolicinu talenta i najboljeg igraca na svijetu. Ne bi si trebali dozvoliti onakve blamaze protiv Rome, Liverpoola pa cak i PSG-a u prvoj tekmi.

 

 

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 15:56 (LeskiRM).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...

Vrlo dobro pojacanje, al za 120 milja se to i ocekuje ipak je to svjetska klasa. Dobro je vidjeti da la ma$ia nastavlja tradiciju pojacanja jer ce im trebati, ne zbog Reala jer Barca dominira u Španjolskoj nego zbog kontinentalnog natjecanja. Ak se uzme u obzir da je ovo najjača Barca u povijesti onda su 4 naslova LP a u 20 godina jako malo s obzirom da u ekipi imas neogranicenu kolicinu talenta i najboljeg igraca na svijetu. Ne bi si trebali dozvoliti onakve blamaze protiv Rome, Liverpoola pa cak i PSG-a u prvoj tekmi.

 

 

 Opet je taj famozni real na aparatima. Uh, do kada više?!!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ovo je vrlo vjerojatno najgori transfer u povijesti kluba.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Ovo je vrlo vjerojatno najgori transfer u povijesti kluba.

 

Tragikomicno, 120 milja za ovog jazavca pa ovi vasi u Barceloni su na težim drogama od mamica i ekipe, 120 milja za ovo smece od igraca a obrana vam na razini 3 seoske lige

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

https://i.imgur.com/IaPSxpY.png  

????????

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...

https://i.imgur.com/IaPSxpY.png  

????????

 Kod rasprave s navijačem Reala najčešće nema logike. Kao kod rasprave s katolikom o religiji.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
FC Barcelona

Brat bratu, 120m za Griezzmana je sasvim u redu. Pa ATM je toliko dao za onog klinca, a bog te pitaj kad će im biti od prave koristi. A sad, druga je stvar da li on uopće Barci treba i kako točno planiraju ukomponirati i njega i Messija. Da ne spominjem ako vrate i Neymara. Na kraju dana, dobro je da velike zvijezde i dalje žele doći/ostati u Primeri. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dobro je to, super! Napokon Messi ima s kim igrati dupli pas!

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2019 8:52 (bananaman1).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nekad Henry, Ibrahimovic, Eto'o i David Villa, a danas Griezmann. Žalosno.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice