FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.421
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Samo da je prekomandirat igrače...
16 godina
offline
FC Barcelona

Bacelona stari. Moja generacija (1987) neće dugo, a prave omladine nema. Sve je manje igrača sa školom tiki-take u nogama.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nema tu sreće dok je Valverde trener.

14 godina
offline
FC Barcelona

Gledam tekmu ovu u Japanu. Chelsea vodi na poluvremenu 1:0 nakon greške Busquetsa. Griezmann nevidljiv.

U drugom poluvremenu ušli Malcolm, Rakitić, De Jong, Rafinha, Semedo... Ovaj Malcolm je jedno 15 puta bolji i zreliji od Dembelea koji je opet igrao "k'o na igralištu" prvo poluvrijeme.

Barça nešto bolja, ali slabo šanse stvaraju.

2:0 za Chelsea.

Rafinha odličan!

Rakitić golčina s jedno 18 metara za 2:1.

 

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2019 14:55 (mrzech).
10 godina
offline
FC Barcelona
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Po meni je Griezman odigrao sasvim solidno za prvu utakmicu i s obzirom na lopte kakve je dobijao, vidi se u kretnjama da je klasa i da bi trebao biti odlično pojačanje. Slažem se za Dembelea jednu utakmicu igra kao Neymar u najboljim danima, već u drugoj ne zna primit loptu, previše grešaka danas.

 

Od ovih mladih jedino mi se Puig svidio, donekle i onaj šta je igrao krilo u drugom poluvremenu, ostali ništa posebno.

De Jong je klasa, odlično pojačanje. Sve dosad napisano treba uzeti sa rezervom s obzirom da je tek prva pripremna utakmica ali se već lagano sad može izkristalizirati početni sastav kakav bi trebao biti no znamo da Nosonja ima svoje genijalne zamisli. Odličan gol Rakete.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Emirthestroj kaže...

 odlazi iz kluba

 

ne brine me to previše jer su mi ljudi koji su više upućeni u la masiu rekli da ima puno vecih talenata od njega u la masiji njegovog godišta

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kako smo odigrali? Nisam gledao zbog posla.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa dobro jel ovaj Busquets i na pripremama mora shebat gol. Mislim da je njemu proš'o rok. Sigurno mu na ledjima piše, najbolje upotrijebiti do 31.12.2018. :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Emirthestroj kaže...

 

Odlazi iz kluba, agent mu je Raiola, a prica se da odlazi u PSG. Ne volim igrace kojima je tak Raiola agent, on je strvinar i sam stvara nezadovoljstvo u igracima kako bi ih mogao preprodati u drugi klub, samo da se pare vrte.  Vjerojatno je on i razlog zasti je de light u juve oso, a ne u Barcu. 

 

Jedna stvar je da je odlazak Simonsa mozda i dobra stvar, jer je mali posatao medijska zvijezda, a tek onda nogometas i previse se oko toga vrti, a u nogometnom smislu navodno da je usporio sa razvojem. Takoder se pise o zahtjevima malog i agenta, a sto je previse, previse je. Uostalom bolje ne imati igraca kojima je Raiola agent, pogotovo ako su povodljivi, jer Raiola stvara veliku pomutnju kod svojih igraca sve u svoju korist. Vidit cemo sta ce biti s njim, hoce li postati odlican kao sto mu se predvidalo ili ce nestati. Decko je jos jako mlad.

 

Druga stvar je da dosta mladih klinaca izgubimo iz La Masie, koji nisu ni dobili pravu priliku. U svakom slucaju ova uprava mi se ni malo ne svida. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 0:29 (danny_2).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Je li ima iko više u našem klubu da mu je agent Raiola? 

MES QUE UN CLUB
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Nema, bar ne po transfermarktu
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Momci jel ima neko da će ići/ ili je išao na El Clasico...27.10. se igra prva utakmica u Barceloni, nešto gledam da bi išao pa me zanima jel ima itko iskustva, kolike su cijene karata otprilike gdje i kako ih kupiti i slično.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Momci jel ima neko da će ići/ ili je išao na El Clasico...27.10. se igra prva utakmica u Barceloni, nešto gledam da bi išao pa me zanima jel ima itko iskustva, kolike su cijene karata otprilike gdje i kako ih kupiti i slično.

 karta za utakmicu će te izaci oko 100 eura. naravno to je gornja tribina, al se odlicno vidi sve. najbolje i najjednostavnije je da kupis na zvanicnoj stranici kluba. doci ce ti karta u PDF na mail i samo je isprintas pred utakmicu.

moj savjet ti je da sam sebi organizujes put, bez nekih agencija.

evo ti npr i avionska koju bi mogao kupiti. realno jeftina je. još samo nadjes na netu za dvije noci smjestaj, to bi te izaslo otprilike 50 eura, mozda nesto više i to je to. 

ostali troskovi naravno po vlastitoj zelji

 

za 350 eura jedan vrhunski vikend.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Gledao sam na službenoj stranici kluba još nisu pustili u prodaju ulaznice za Clasico dok za sve ostale utakmice jesu, za Clasico su trenutno dostupne samo VIP. Strah me da ove regularnih uopće neće ni biti s obzirom da je to ipak Clasico i preveliki interes. Ne znam, pratit ću situaciju i nadati se najboljem, ako ne zadovoljit cu se i s nekom drugom utakmicom, treba vidjeti i skupine Lige prvaka, bit će i tu barem jedna dobra utakmica sigurno.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Gledao sam na službenoj stranici kluba još nisu pustili u prodaju ulaznice za Clasico dok za sve ostale utakmice jesu, za Clasico su trenutno dostupne samo VIP. Strah me da ove regularnih uopće neće ni biti s obzirom da je to ipak Clasico i preveliki interes. Ne znam, pratit ću situaciju i nadati se najboljem, ako ne zadovoljit cu se i s nekom drugom utakmicom, treba vidjeti i skupine Lige prvaka, bit će i tu barem jedna dobra utakmica sigurno.

 clasico ulaznice dosad nikad nisu ni bile u toj klasicnoj pretprodaji kao ostale

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Suki se priključio pripremama, na slikama izgleda jako spremno, očito je dolazak Griezmana i njega samog potaknuo da shvati ozbiljnije svoju poziciju u klubu. Nadam se da će bit onaj pravi ove sezone

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Suki se priključio pripremama, na slikama izgleda jako spremno, očito je dolazak Griezmana i njega samog potaknuo da shvati ozbiljnije svoju poziciju u klubu. Nadam se da će bit onaj pravi ove sezone

Kakva je to igracina i pored svega u prajmu svojih godina, 30-32 godine za klasicnog napadaca bomba razdoblje. Mogao bi lik prec igricu ove sezone, samo ako oce, a izgleda da se nabrijao.

Kako god, dugo Barca nece imati napadaca poput Suareza.

Barcelona - Mes que un club
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Gledao sam na službenoj stranici kluba još nisu pustili u prodaju ulaznice za Clasico dok za sve ostale utakmice jesu, za Clasico su trenutno dostupne samo VIP. Strah me da ove regularnih uopće neće ni biti s obzirom da je to ipak Clasico i preveliki interes. Ne znam, pratit ću situaciju i nadati se najboljem, ako ne zadovoljit cu se i s nekom drugom utakmicom, treba vidjeti i skupine Lige prvaka, bit će i tu barem jedna dobra utakmica sigurno.

 potrazi na redditu vise informacija oko karte. ostalo ti je sve zgodno rijesit. ako imas para, nemoj propustat ni slucajno. neces se sekunde pokajati taman izgubila barca 3 0. Grad je velicanstven kao i sve ostalo. 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gospodin Andres Iniesta bi s 35 na ledjima i dalje bio nas najbolji veznjak. Kako covjek igra.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Iako nije zabio do sad gola niti imao neke ozbiljnije pokušaje meni se Griezmann jako sviđa zasad, ima taj pas, pregled igre, kretnje, mislim da će on i Messi jako dobro surađivat, Griezmannu nije imao nitko dodati kvalitetnu loptu u prostor niti, a Messi će ga hraniti s loptama... Baš me zanima sastav koji će nosonja forsirati u sezoni

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Malcom prodan u Zenit. Sramota.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Malcom prodan u Zenit. Sramota.

 Jedina dobra stvar da su izvukli iste novce, kad je već morao otić. 

 Šteta što bude ovaj konj još jednu sezonu ovdje, opet traljavi nogomet.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Malcom - 24 utakmice za Barcelonu

Andre Gomes - 78 utakmica

Vjeciti talent Rafinha - 87 utakmica

Jeremy Mathieu - 91 utakmica

Denis Milo Dijete Suarez - 71 utakmica

 

Ova 4 poluigraca su dobili priliku čak četiri puta više od talentiranog Malcoma.

 

 Da je nakon ove utakmice odigrao jos 4 utakmice zaredom mislim da bi Dembele sada bio u Zenitu, a ne on.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Da je nakon ove utakmice odigrao jos 4 utakmice zaredom mislim da bi Dembele sada bio u Zenitu, a ne on.

Ti stvarno mislis da Malcom moze u isti recenicu sa Dembeleom? 

 

Barcelona - Mes que un club
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
kexzoR kaže...

Da je nakon ove utakmice odigrao jos 4 utakmice zaredom mislim da bi Dembele sada bio u Zenitu, a ne on.

Ti stvarno mislis da Malcom moze u isti recenicu sa Dembeleom? 

 

 Znam samo da Dembele nije opravdao ni 30% ulozenog novca, a imao je puno prilika za dokazivanje za razliku od Malcoma.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Malcom nije dobio dovoljno prilika tu ćemo se svi složiti, i ko zna, možda bi na kraju ispao stvarno odlično pojačanje, ali jednostavno pod ovakvim okolnostima gdje su u timu trenutno Coutinho,Dembele,Suarez,Griezmann i Messi logičan izbor je da Malcom otpadne nažalost, prenatrpan je napad kao i sredina, tu će isto biti zanimljivo ko će se izboriti za poziciju, a ko ne, i ko će na kraju otići.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mene najviše zanima šta će biti sa veznim redom ako niko ne ode, složiti ćete se samnom da imamo previše zvijezda za 3 vezna mjesta.

EDIT: mislim na harmoniju i slaganje u ekipi. Znamo da je Vidal imao neke IG postove vezano za minutažu na početku pa se svašta pisalo po medijima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2019 19:50 (CoLLo).
9 godina
offline
FC Barcelona

Simpatije i prilike na stranu, gledajuci puni potencijal Malcom ne moze cistiti kopacke Dembeleu. Uostalom kako to Dembele nije pokazao niti 30% o cemu ti pricas, decko je sam donio nekoliko bitnih bodova, nijedan gol mu nije obican, moze nanizat igrace, ti mozda gledas razdoblje dok je bio povrijeden ili ne gledas utakmice? Kako god, ne tvrdim da je mali top ali je neuporedivo bolji od Malcoma i nije toliki fail kao sto ti navodis, jedino u cemu je Malcom bolji je zato jer ne gubi lopte kao ovaj, pitam se zasto. Aj zdravo

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
FC Barcelona

Paco Alcaser trpa u Dortmundu, trebalo bi ga vratiti nazad a njima vratiti Dembelea, uz našu nadoplatu.

 

Gledajući sage oko zadnjih transfera, u Barcu igrač ne može doći psihički stabilan. Sjetimo se Dembelea, Coutinha pa i sad Neymara. Svi su morali bojkotirati matične klubove da bi došli u barcu. To je veliki stres koji se osjeti kod igrača, zato i igraju kod nas kako igraju.

Barcelona bi trebala imati vlastiti rehabilitacijski centar za nove transfere.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2019 23:49 (matrix777).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice