FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.781
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kutinjo je otisao zbog bijesa navijaca. Poslije incidenta protiv mancestera da je igrao bolje od messija svaku utakmicu opet bi mu zvizdali. Navijaci u kataloniji nisu zahtjevni, ne traze svake godine tripletu, stretni su i sa jednom titulom po sezoni, al nepostovanje kad igrac pokaze, za njega vise nema dobrodoslice.  On se vise nece vratiti u Barcu, makar Bajernu donio tripletu.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Kutinjo je otisao zbog bijesa navijaca. Poslije incidenta protiv mancestera da je igrao bolje od messija svaku utakmicu opet bi mu zvizdali. Navijaci u kataloniji nisu zahtjevni, ne traze svake godine tripletu, stretni su i sa jednom titulom po sezoni, al nepostovanje kad igrac pokaze, za njega vise nema dobrodoslice.  On se vise nece vratiti u Barcu, makar Bajernu donio tripletu.

 Ma i prije toga je bilo jasno da neće ostati dugo. Na krilu je bio loš jer to nije njegova pozicija. Jednostavno nije imao mjesta i nepotreban je pored Messija.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Engleski mediji pisu da je Barcelona spremna ponuditi ugovor Guardioli ako ce napustiti City.

Nekako sumnjam da ce se vratiti, ali nadam se da se varam. Buduci da nije osvojio LP, izgubio je ligu, di ces bolje vratiti se na tron nogometa nego u Barceloni.

VISCA BARCA
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pep je valjda 10x rekao da ide u novu ligu...znaci Serie A ili PSG
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Engleski mediji pisu da je Barcelona spremna ponuditi ugovor Guardioli ako ce napustiti City.

Nekako sumnjam da ce se vratiti, ali nadam se da se varam. Buduci da nije osvojio LP, izgubio je ligu, di ces bolje vratiti se na tron nogometa nego u Barceloni.

 Dobra stvar njegovim povratkom bi bila sto bi bolja bila transfer politika. Znaci akos e trosi trosilo bi se na ono sto on zeli. A tu puno ne grijesi, a barca bi se vratila na onaj nogomet kontrole igre. Naravno da to ne znaci automatski i uspjeh, ali barem nesto.

 

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Samo mi ovakve golove možemo primiti. Rakitić očajan cijelu utakmicu al eto on je hrvatina koja voli Thompsona pa nitko ovdje neće ni riječi o njemu. Samo Busquets na repertoaru.

  Kao Hrvat mogu reći u vezi Rakitića ovo - nije za Barcelonu. Kao što to nije ni Semedo, Lenglet, Alena, Vidal, Suarez isto pa i Buske. Onaj brazilski triperaš bi morao promjeniti stav, glavu pa možda i bude dobar? Zašto nije uveo malog crnog? Nije smio vaditi Suareza ? Messi mu je dao svoj gol (bravo Messi), a zubo je promašio loptu i samo srećom je ušla uz stativu. Imamo previše kiksera, igrača koji opasno griješe u obrani - Buske, Piqe, Lenglet, Rakitić i to čine dosta često?? Ako si star (osim kad se zoveš Messi), hvala lijepa, bilo je super pa Kina ili Japan! Penal na kraju je čista PLJAČKA!! Baš me zanima kako je to govno dobilo ocjenu za suđenje?? To se uz var ne smije događati!! Ajde sad naguzite Real pa da se opustimo bar malo!

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vidim da se spominje Coutinho........ nemojte ni pomisliti! To djetešce je svoje šanse , ne propustilo već razjebalo!!! I onda tako iritantno JADAN I LOŠ ide nešto "dokazivati" navijačima stavljajući prste u uši? ? Kao i svi njegovi zemljaci, nema realan uvid u svoje kvalitete. Ni trunke samokritičnosti. Veliko, veliko razočaranje! Ne ponovilo se. Nadam se da će ga Bayern uzeti, mada mislim da neće, al se nadam?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Vidim da se spominje Coutinho........ nemojte ni pomisliti! To djetešce je svoje šanse , ne propustilo već razjebalo!!! I onda tako iritantno JADAN I LOŠ ide nešto "dokazivati" navijačima stavljajući prste u uši? ? Kao i svi njegovi zemljaci, nema realan uvid u svoje kvalitete. Ni trunke samokritičnosti. Veliko, veliko razočaranje! Ne ponovilo se. Nadam se da će ga Bayern uzeti, mada mislim da neće, al se nadam?

Nije previše u kontekstu one narodne mudrosti; "vidila žaba da konje potkivaju, pa i ona digla nogu", obzirom je isti taj omraženi Coutinho u FC Liverpool-u bio dio ubitačnog tima, ali, kao i Suarez u Barcelonu, Funta Sterling  u Shity, svi su oni "digli nogu" u postizanju "kao nečeg", nečeg čega nema za njih u CV-u kako Barcelone tako i Shity-a! 
Da su ostali ( Coutinho i Suarez ) u L'pool-u, uvjeren sam da bi im bilo ipak bolje, ali, to nećemo nikada saznati! 
Jedno je sigurno, nebi nikada doživljavali ovakve članke navijača po forum(ima)u 

ATJ Lučko
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Moram priznati da ovo i nisam baš shvatio? Možda da netko, ako ima koga, malo pogura?

9 godina
offline
FC Barcelona

Evo nama nove Rome u ždrijebu 😂😂😂😂

14 godina
online
FC Barcelona

Dobro je Napoli i prošao. Zabiju 3 gola doma i prošli su.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nemojte tako, možda Messi nešto napravi??

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

Vidim da se spominje Coutinho........ nemojte ni pomisliti! To djetešce je svoje šanse , ne propustilo već razjebalo!!! I onda tako iritantno JADAN I LOŠ ide nešto "dokazivati" navijačima stavljajući prste u uši? ? Kao i svi njegovi zemljaci, nema realan uvid u svoje kvalitete. Ni trunke samokritičnosti. Veliko, veliko razočaranje! Ne ponovilo se. Nadam se da će ga Bayern uzeti, mada mislim da neće, al se nadam?

Nije previše u kontekstu one narodne mudrosti; "vidila žaba da konje potkivaju, pa i ona digla nogu", obzirom je isti taj omraženi Coutinho u FC Liverpool-u bio dio ubitačnog tima, ali, kao i Suarez u Barcelonu, Funta Sterling  u Shity, svi su oni "digli nogu" u postizanju "kao nečeg", nečeg čega nema za njih u CV-u kako Barcelone tako i Shity-a! 
Da su ostali ( Coutinho i Suarez ) u L'pool-u, uvjeren sam da bi im bilo ipak bolje, ali, to nećemo nikada saznati! 
Jedno je sigurno, nebi nikada doživljavali ovakve članke navijača po forum(ima)u 

 Cekaj, cekaj... Ti hoces reci da Suarez, igrac koji je 4. (do kraja sezone vrlo vjerojatno i 3. (5 golova mu fali za 3., 43 za 2.)) najbolji strijelac u povijesti kluba, bio losa kupnja?!

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

Vidim da se spominje Coutinho........ nemojte ni pomisliti! To djetešce je svoje šanse , ne propustilo već razjebalo!!! I onda tako iritantno JADAN I LOŠ ide nešto "dokazivati" navijačima stavljajući prste u uši? ? Kao i svi njegovi zemljaci, nema realan uvid u svoje kvalitete. Ni trunke samokritičnosti. Veliko, veliko razočaranje! Ne ponovilo se. Nadam se da će ga Bayern uzeti, mada mislim da neće, al se nadam?

Nije previše u kontekstu one narodne mudrosti; "vidila žaba da konje potkivaju, pa i ona digla nogu", obzirom je isti taj omraženi Coutinho u FC Liverpool-u bio dio ubitačnog tima, ali, kao i Suarez u Barcelonu, Funta Sterling  u Shity, svi su oni "digli nogu" u postizanju "kao nečeg", nečeg čega nema za njih u CV-u kako Barcelone tako i Shity-a! 
Da su ostali ( Coutinho i Suarez ) u L'pool-u, uvjeren sam da bi im bilo ipak bolje, ali, to nećemo nikada saznati! 
Jedno je sigurno, nebi nikada doživljavali ovakve članke navijača po forum(ima)u 

 Cekaj, cekaj... Ti hoces reci da Suarez, igrac koji je 4. (do kraja sezone vrlo vjerojatno i 3. (5 golova mu fali za 3., 43 za 2.)) najbolji strijelac u povijesti kluba, bio losa kupnja?!

 i ja sam zastao iznenađen nad ovom recenicom: Da su ostali ( Coutinho i Suarez ) u L'pool-u, uvjeren sam da bi im bilo ipak bolje, ali, to nećemo nikada saznati! 

 

Volio bih da je lucko objasni

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

Vidim da se spominje Coutinho........ nemojte ni pomisliti! To djetešce je svoje šanse , ne propustilo već razjebalo!!! I onda tako iritantno JADAN I LOŠ ide nešto "dokazivati" navijačima stavljajući prste u uši? ? Kao i svi njegovi zemljaci, nema realan uvid u svoje kvalitete. Ni trunke samokritičnosti. Veliko, veliko razočaranje! Ne ponovilo se. Nadam se da će ga Bayern uzeti, mada mislim da neće, al se nadam?

Nije previše u kontekstu one narodne mudrosti; "vidila žaba da konje potkivaju, pa i ona digla nogu", obzirom je isti taj omraženi Coutinho u FC Liverpool-u bio dio ubitačnog tima, ali, kao i Suarez u Barcelonu, Funta Sterling  u Shity, svi su oni "digli nogu" u postizanju "kao nečeg", nečeg čega nema za njih u CV-u kako Barcelone tako i Shity-a! 
Da su ostali ( Coutinho i Suarez ) u L'pool-u, uvjeren sam da bi im bilo ipak bolje, ali, to nećemo nikada saznati! 
Jedno je sigurno, nebi nikada doživljavali ovakve članke navijača po forum(ima)u 

 Cekaj, cekaj... Ti hoces reci da Suarez, igrac koji je 4. (do kraja sezone vrlo vjerojatno i 3. (5 golova mu fali za 3., 43 za 2.)) najbolji strijelac u povijesti kluba, bio losa kupnja?!

Barcelonista kaže...
KingNothing kaže...
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

Vidim da se spominje Coutinho........ nemojte ni pomisliti! To djetešce je svoje šanse , ne propustilo već razjebalo!!! I onda tako iritantno JADAN I LOŠ ide nešto "dokazivati" navijačima stavljajući prste u uši? ? Kao i svi njegovi zemljaci, nema realan uvid u svoje kvalitete. Ni trunke samokritičnosti. Veliko, veliko razočaranje! Ne ponovilo se. Nadam se da će ga Bayern uzeti, mada mislim da neće, al se nadam?

Nije previše u kontekstu one narodne mudrosti; "vidila žaba da konje potkivaju, pa i ona digla nogu", obzirom je isti taj omraženi Coutinho u FC Liverpool-u bio dio ubitačnog tima, ali, kao i Suarez u Barcelonu, Funta Sterling  u Shity, svi su oni "digli nogu" u postizanju "kao nečeg", nečeg čega nema za njih u CV-u kako Barcelone tako i Shity-a! 
Da su ostali ( Coutinho i Suarez ) u L'pool-u, uvjeren sam da bi im bilo ipak bolje, ali, to nećemo nikada saznati! 
Jedno je sigurno, nebi nikada doživljavali ovakve članke navijača po forum(ima)u 

 Cekaj, cekaj... Ti hoces reci da Suarez, igrac koji je 4. (do kraja sezone vrlo vjerojatno i 3. (5 golova mu fali za 3., 43 za 2.)) najbolji strijelac u povijesti kluba, bio losa kupnja?!

 i ja sam zastao iznenađen nad ovom recenicom: Da su ostali ( Coutinho i Suarez ) u L'pool-u, uvjeren sam da bi im bilo ipak bolje, ali, to nećemo nikada saznati! 

 

Volio bih da je lucko objasni

Vrlo jednostavno, u zadnjih najmanje godinu dana je toliko negativnih ovdje komentara o njemu, nije valjda da ih niste pročitali, čovjek naprosto nije u stanju povjerovati što se može tu pročitati. 

Dok istovremeno, kada Barcelona, čitaj Messi ne odigra na nivou, uvijek stoji komentar; "pa može on imati koji puta loš dan", da ne umanjujem neke njegove poteze i rezultate. 

Netko je dobro primjetio, kako Coutinho nije igrao na svojoj prirodnoj poziciji, jer je tamo bilo zacementirano mjesto zna se za koga, ali baš me zanima jedna činjenica, da Messi nije igrao gdje mora igrati već da je Coutinhu puštena slobodno, bi li rezultat bio pozitivniji za Barcelonu?! 

Naravno, nećemo nikada saznati. 

Poanta mojeg posta je bila; L'pool bi bio bitno jači i od Barcelone i od Shity-a da nisu Coutinho, Suarez i Sterling otišli, a dojma sam da je Premiership ipak stepenicu kvalitetniji od Primere. 

Tko zna kakva bi bila "povijest" i Lige Prvaka u tom i takvom slučaju?! 

ATJ Lučko
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Da je babi ku.ac bila bi djeda? Da sam umjesto odlaska u kafić nastavio trenirati, možda bih igrao u Barci sa Maradonom i postigao više golova od njega? Na žalost, nećemo nikada saznati.

P.S. žalosno je kad vidim da netko spominje Messija u negativnom kontekstu. Ali svako zlo za neko dobro. To je jasan znak da čovjek o nogometu pojma nema.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 10:21 (bananaman1).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Da je babi ku.ac bila bi djeda? Da sam umjesto odlaska u kafić nastavio trenirati, možda bih igrao u Barci sa Maradonom i postigao više golova od njega? Na žalost, nećemo nikada saznati.

P.S. žalosno ja kad vidim da netko spominje Messija u negativnom kontekstu. Ali svako zlo za neko dobro. To je jasan znak da čovjek o nogometu pojma nema.

Jebi ga kolega, sada će te starost pitati gdje ti je bila mladost 

Ukoliko ste se našli uvrijeđeni i povrijeđeni su vam osjećajćići, samo vam dajem na znanje i ravnanje, Messke uopće nije bio predmet niti poanta posta! 
Poanta je bila ostanak zvijezda u L'pool-u, samo to! 
Messke je samo bio kolateralna parabola na komentiranje kako je Coutinho loš jer je igrao tamo gdje je igrao, govorim o poziciji na terenu, koja nije njegova prirodna, jer je tu igrao Messke, jel' sada nešto jasnije NHF ?!?! 

ATJ Lučko
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Naveo sam u zadnjem postu da ti pojma o nogometu nemaš. I da, je.o te Messke takvog bahatog!

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Naveo sam u zadnjem postu da ti pojma o nogometu nemaš. I da, je.o te Messke takvog bahatog!

Možda nemam pojma o nogometu, ali zato ti nemaš pojma o bontonu 
Komuniciraš kao kakav čoban, koji nema blagog pojma o kulturnoj diskusiji bez vrijeđanja i omalovažavanja. 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Vrlo jednostavno, u zadnjih najmanje godinu dana je toliko negativnih ovdje komentara o njemu, nije valjda da ih niste pročitali, čovjek naprosto nije u stanju povjerovati što se može tu pročitati. 

Dok istovremeno, kada Barcelona, čitaj Messi ne odigra na nivou, uvijek stoji komentar; "pa može on imati koji puta loš dan", da ne umanjujem neke njegove poteze i rezultate. 

 Messi je najbolji igrač u povijesti nogometa i čovjek koji je prevaga u 99% utakmica Barcelone. I sad ćeš ti nama govoriti kako njega trebamo tretirati kao svakog drugog igrača u ekipi. Od 100 utakmica, on će imati jednu lošu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mogu se sjetit bar 2 tekme gdje je Messi bio podreden Coutinhu kad nije igrao Rakitic. I usrao se Phil kao nikad, minimalan izlazak iz centra itd. No mozda je to Valverdeova uputa...


Nije on ni u Bayernu dobar. Ima tu i tamo koji bljesak poput zadnje tekme, ali i nakon odlaska Kovaca je zaredao 3 lose. Jednostavno razocarenje u odnosu na onog iz repke. Slicno s Modricem prosle god.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 11:21 (Mitch).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

  Ako ćemo o nogometu, super.

 ... jedino ispravno...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
FC Barcelona

Danas je Pep u presici dao naslutiti da ide u Juventus istekom svojeg (i Sarrijevog statusa). Pricao je kako mu je san bio igrati tamo, pogotovo s Zidaneom.

Iako su bile male sanse, vjerojatno konacan znak da nista od povratka.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tallahassee kaže...
x18x05x kaže...

  Ako ćemo o nogometu, super.

 ... jedino ispravno...

 Osvojili prvi pravi trofej nakon 15 godina i odma face

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...
Tallahassee kaže...
x18x05x kaže...

  Ako ćemo o nogometu, super.

 ... jedino ispravno...

 Osvojili prvi pravi trofej nakon 15 godina i odma face

Upravo tako kolega 

Način na koji je u visoko moralnom stilu, nakon prve izgubljene utakmice sa tri gola razlike, uzvratila sa četri, i to jednoj Barceloni?! 

 

Da, to su FC Liverpool, to su face !!!!!

ATJ Lučko
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Danas je Pep u presici dao naslutiti da ide u Juventus istekom svojeg (i Sarrijevog statusa). Pricao je kako mu je san bio igrati tamo, pogotovo s Zidaneom.

Iako su bile male sanse, vjerojatno konacan znak da nista od povratka.

 Suradnja sa Ronaldom? Dva velika ega na jednom mjestu. Sumnjam de on ide tamo?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Možda Ronaldo odlazi?

Meni bi nekako logično bilo da se Pep vrati nakon što se Messi umirovi. To bi mu bio pravi izazov.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa Pep i Ronaldo bi funkcioniralo na papiru...brzo krilo i silovanje lopte u peterac
14 godina
offline
FC Barcelona

Ronaldov ego je prevelik da bi trpio da mu trener bude netko tko stalno izjavljuje da je Messi najbolji igrač ikad. A Pep mi nije tip osobe koji bi rekao ono što ne misli i da bi počeo govoriti da je Ronaldo najbolji kad bi prešao u Juventus.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Mislim da bi ronaldo na kraju sezone mogao iz juvea, neovisno o treneru i svemu, e sad di, to je pitanje..dal man united, dal mozda povratak u real, ili neka nova destinacija. On ni ne igra za pare nego di bas on oce, tako da PSGu i Citiu je novac bezvrijedan, jer vjerujem da je htio, da je mogao otic u PSG odavno, nudili su vise nego sta je imao i ugovor u realu. Sumljam da bi pep i ronaldo funkcionirali, izgleda da jedini ga je imao pod kontrolom je zidane, i mou ako se to moze nazvat kontrolom. Predpostavljam da on ovog sarija u juveu ne hebe 5% kao st ani beniteza u realu nije jer nevoli trenere koji guse igru do iznemoglosti

Origin ID: ReaLazio
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice