FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.584
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

 Dap, al ajd neka mi netko objasni kako je (ikako haha) moguće da u situaciji od 27 udaraca od kojih samo 7 u okvir gola sudijaaa bude kriv? Hah

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

WOW, medijske prepirke omjesto da se fokusiraju na teren i natjeraju Evila da ih probudi iz sna.

artuditu
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kad se sjetim da sam mjesecima unaprijed govorio, dok jos nitko Semeda nije spomenio kakav je to igrac.

Desni bek koji ce do kraja sezone biti smatran I najboljim na svijetu.

Toliko mi je drago da je Valverde otkazao Bellerina i vidio ono nogometno znanje u Semedu kakvo ovaj nema.

Tesko bi mogao gledati Semeda da igra I razbija u drugom klubu a da je placen 30 miliona eura
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Barcelonista kaže...

 Dap, al ajd neka mi netko objasni kako je (ikako haha) moguće da u situaciji od 27 udaraca od kojih samo 7 u okvir gola sudijaaa bude kriv? Hah

 sudac je magneto iz xmena al za loptu pa joj promjeni smjer 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Semedo je zvijerčina, ima potencijala da bude bolji i od Alvesa, samo kad se još prema naprijed totalno oslobodi, nitko ga neće moć zaustavit jer je jednostavno prebrz. Prema iza je nenadjebiv, on i Umtiti drže obranu. Alba je ove godine dobro krenuo, kad bi još zadržao formu bilo bi super, jedino je još Pique uspavan, trebalo bi Mascherana više koristiti, da se ovaj trgne malo.

Bogami i Paulinho za sad bez riječi, kliknuo je s Messijem, 2 gola već zabio, lijepo je sve nas (uključujući i mene) demantirao za sad, bolji je je od većine naših veznjaka.

Messi bi mogao biti strašan ove sezone, već sad je natrpao golova, bez Neymara će bit puno slobodniji da više dribla i puca po golu, a u tome je najbolji na svijetu, samo da još Suareza krene i fkt bi moglo biti to ok iako do prije koji tjedan nije tako izgledalo.
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Evil Access javi se
Evil Access javi se
soko zove orla
Evil Access javi se
Evil Access javi se

 Tema je Barcelona, a Barcelona osim rezultata trenutno nema nista. Nula bodova i Real i Barca. Za Real sam pisao da su trebali da kupe Hazarda, Mbappea, Lukakua, jednog vrhunskog centralnog branica ako zele biti prvaci Europe ove godine opet, na zalost nista od toga. PSG i City su trenutno za klasu bolje ekipe od Reala i barce, u lp ce ih razvalit ko beba zvecku. Iako Real je najveci klub svih vremena, naravno, 12 puta prvak Europe, za sve druge nedostizan rezultat. HVALA MADRID!!!

...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
Barcelonista kaže...

Evil Access javi se
Evil Access javi se
soko zove orla
Evil Access javi se
Evil Access javi se

 Tema je Barcelona, a Barcelona osim rezultata trenutno nema nista. Nula bodova i Real i Barca. Za Real sam pisao da su trebali da kupe Hazarda, Mbappea, Lukakua, jednog vrhunskog centralnog branica ako zele biti prvaci Europe ove godine opet, na zalost nista od toga. PSG i City su trenutno za klasu bolje ekipe od Reala i barce, u lp ce ih razvalit ko beba zvecku. Iako Real je najveci klub svih vremena, naravno, 12 puta prvak Europe, za sve druge nedostizan rezultat. HVALA MADRID!!!

 Evo njega i sere po starom. Ništa se nije promjenio. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Evil Access kaže...
Barcelonista kaže...

Evil Access javi se
Evil Access javi se
soko zove orla
Evil Access javi se
Evil Access javi se

 Tema je Barcelona, a Barcelona osim rezultata trenutno nema nista. Nula bodova i Real i Barca. Za Real sam pisao da su trebali da kupe Hazarda, Mbappea, Lukakua, jednog vrhunskog centralnog branica ako zele biti prvaci Europe ove godine opet, na zalost nista od toga. PSG i City su trenutno za klasu bolje ekipe od Reala i barce, u lp ce ih razvalit ko beba zvecku. Iako Real je najveci klub svih vremena, naravno, 12 puta prvak Europe, za sve druge nedostizan rezultat. HVALA MADRID!!!

 Evo njega i sere po starom. Ništa se nije promjenio. 

 Ja samo pisem kako jest, malo iskarikiram, ali to je to. Pa Real je prodao Moratu i Jamesa, u prosloj sezoni su njih dva zajedno skupili 40 golova i asistencija, to je puno bodova u "sitnim" utakmicama koje osvajaju prvenstvo. Nisu doveli nikoga da popune tu rupu, recimo Hazard+Mbappe su bili opcija i onda misle da osvoje prvenstvo. Kako?!

 

Barcu sam gledao 4 puta ove godine. Messi, Messi i Messi i to je sve. Mislio sam da ce pasti u igri, ali moram mu skinut kapu, stisno je zube i opet i igra na najvecoj razini, svaka cast. Iako je i barca pretanka, ekipa ima jednog napadace, pa bez obzira na Messija to je suludo ako mislis pucati na vrhunske rezultate. Ako se Messi ozljedi ili mu opet dodje neka promjena raspolozenja, potop. Da nisam gledao barcu kako igre na osnovi rezultata mozda bih i mislio da su mocni, ali sam gledao tekme, tako da, nema tu nekog razloga za optimizam na duge staze, rezultatski ce se to osjetiti prije ili kasnije.

...
9 godina
offline
FC Barcelona

Uz rezultat, jedino pozitivno iz zadnje tekme što sam vidio da je Suarez na klupi.

10 godina
offline
FC Barcelona

messi je i statistički najbolji igrač na svijetu

 

truescoring stat

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 22:01 (Del_Boy97).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Cavani je interesantno visoko.

Mogao bi se Ney malo smirit.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

 

Jedino sto je realno jeste da nas je Enrike iz govana izvadio. Da nije došo vjerovatno bi mi iz godine u godinu gledali u ledja Realu. Enrike je veliki trener i hvala mu do neba za sve uradjeno.

 
Ti se salis?? Enrique je daleko od velikog trenera, jakoo daleko, zapravo predaleko. U 3 sezone je radio iste greske za greskama. Kada je ekipa u drugoj sezoni,

pala on nije imao ideje sta uciniti. Vise bih rekao da su ga izvlacili igraci nego sto je on sam pokazao znanje i ideje. Jasno se vidio pad Barce iz prve u drugu pa u 

trecu njegovu sezonu, sve losije i losije. Jako puno gresaka je radio i nije pokazivao da uci na njima.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

 Ja samo pisem kako jest, malo iskarikiram, ali to je to. Pa Real je prodao Moratu i Jamesa, u prosloj sezoni su njih dva zajedno skupili 40 golova i asistencija, to je puno bodova u "sitnim" utakmicama koje osvajaju prvenstvo. Nisu doveli nikoga da popune tu rupu, recimo Hazard+Mbappe su bili opcija i onda misle da osvoje prvenstvo. Kako?!

 

Barcu sam gledao 4 puta ove godine. Messi, Messi i Messi i to je sve. Mislio sam da ce pasti u igri, ali moram mu skinut kapu, stisno je zube i opet i igra na najvecoj razini, svaka cast. Iako je i barca pretanka, ekipa ima jednog napadace, pa bez obzira na Messija to je suludo ako mislis pucati na vrhunske rezultate. Ako se Messi ozljedi ili mu opet dodje neka promjena raspolozenja, potop. Da nisam gledao barcu kako igre na osnovi rezultata mozda bih i mislio da su mocni, ali sam gledao tekme, tako da, nema tu nekog razloga za optimizam na duge staze, rezultatski ce se to osjetiti prije ili kasnije.

 

Evil toliko gluposti nasere na ovom forumu, al ovaj put moram priznat da je djelomicno u pravu. Sto se reala tice odlaskom Morate i jamesa Real je

izgubio na sirini klupe i na opcijama u napadu. iako su tu sad neki drugi igraci, ostaje za vidit kako ce to izgledat na kraju.

Sto se Barce tice, istina je da Barca ne igra tako dobro kako rezultati to naizgled pokazuju. Dosta se pate prema naprijed, u obrani jos

curi vise nego sto bi trebalo i istina je da je Messi taj glavni razlog zasto je Barca ovako dobro usla u sezonu. 

Medutim, ima tu jos nesto, Barca igra ove sezone vise timski nego prosle, a messi ima vise slobode. Na desnom boku imamo Semeda

koji je iznimno sposoban i kvalitetan da ponavlja pravce igre i napred i nazad. Time olaksava veznom igracu koji igra desno bio to rakitic ili neko drugi.
Iako nam vezna linija nije ono sto bi trebala biti, Paulinho je dodao dodatnu opciju u vezi svojom trkom, igri prema nazad i naprijed. Fizicki igrac, i 

dobar u skoku. Medutim puno ce ovisiti o Busquetsu i Iniesti, te o tome koliko ce Valverde dobro dozirati iniestu, koliko ce vjerovati Robertu i

pogotovo denisu suarezu koji bi mogao ove sezone pokazati kvalitetu potrebnu za Barcu. Iniestino mjesto nam je kljucno, to svi znamo.
Zao mi je sto se Dembele ozljedio, ali sta je tu je, Treba denisa gurati sad vise. Odlaskom neymara ili se tako cini, Alba je ove sezone proigrao,
Ostaje jos pitanje sta se dogada sa Luis Suarezom i moze li se vratiti u formu. A i ne lezi mu igranje na krilu, malo ga se zrtvuje zbog messia,
za sada jako uspjesno. Imamo tu i deleufea koji se trudi i dosta radi, ali za sada ne pokazuje potrebnu kvalitetu, mozda s vremenom.
I na kraju tu je Valverde koji za sada pokazuje dobrih stvari, nadam, se da ce i dalje.
Ostaje veliko pitanje kako bi tim reagirao ukoliko messiu padne forma i slicno. Nadam se da to necemo morati saznat. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 0:38 (danny_2).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Moze Real vratit Jamesa kad god treba.
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

 

Barcu sam gledao 4 puta ove godine. Messi, Messi i Messi i to je sve. Mislio sam da ce pasti u igri, ali moram mu skinut kapu, stisno je zube i opet i igra na najvecoj razini, svaka cast. Iako je i barca pretanka, ekipa ima jednog napadace, pa bez obzira na Messija to je suludo ako mislis pucati na vrhunske rezultate. Ako se Messi ozljedi ili mu opet dodje neka promjena raspolozenja, potop. Da nisam gledao barcu kako igre na osnovi rezultata mozda bih i mislio da su mocni, ali sam gledao tekme, tako da, nema tu nekog razloga za optimizam na duge staze, rezultatski ce se to osjetiti prije ili kasnije.

 A Real rastura bez Kristijana  A i s njime u zadnjoj tekmi pogotovo. 

Mislim da je CR7 u zalasku karijere i da se realovci moraju pomiriti s činjenicom da nije više tako dobar kao što je nekada bio.

 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Prvo, na pocetku prve godine barca nije pokazala nikakav napredak. A onda ekrike vrsi velike promjene. Barca dodaje gas. Tripleta nije nimalo slucajna. Takticki je enrike tu genijalno odradio. Nacinom na koji je poslozio ekipu i izvuko maksimum iz ekipe je maestralan. Niko nikad prije i poslije nije tako dominantno osvojio LP. Dolazili su za protivnike prvaci liga petuce i svi su primili vec u prvoj utakmici po 3 komada, kao i juve u finalu.
Enrikeova najbolja sezona je bila druga, unistvali ssu sve, prosjek je bio 4 gola po utakmici sve do te famozne reprezentativne pauze i raspada sistema. Nakon toga ispadaju od atletika a u ligi se igra raspada i protiv slabih ekipa gube. Srecom, razlika je bila prevelika da bi iZgubili ligu.
U trecoj sezoni igraci su iskljucivo odgovorni. 6 1 nije bio nimalo slucajan rezultat. Prelazak na 343 je maestralan potez enrikea. Al isuvise je bilo kasno. Igraci nisu zeljeli vise da trce kilometar vise za pobjedu. To se vidjelo protivv juventusa. Lijenost je iskljucivi razlog zasto smo proslu sezonu ispali od juventusa. U spaniji takodje, mada su i sudije tu mnogo doprinijele da real osvoji.
U svakom slucaju, hvala mu za sve. Vrijeme ce ipak pokazat koliko je od dobar. Od mene za vodjenje barce cista desetka. Preuzet tim u onakvom stanu i uzet toliko trofeja je znanje i sposobnost, nikako slucajnost.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
Prvo, na pocetku prve godine barca nije pokazala nikakav napredak. A onda ekrike vrsi velike promjene. Barca dodaje gas. Tripleta nije nimalo slucajna. Takticki je enrike tu genijalno odradio. Nacinom na koji je poslozio ekipu i izvuko maksimum iz ekipe je maestralan. Niko nikad prije i poslije nije tako dominantno osvojio LP. Dolazili su za protivnike prvaci liga petuce i svi su primili vec u prvoj utakmici po 3 komada, kao i juve u finalu.
Enrikeova najbolja sezona je bila druga, unistvali ssu sve, prosjek je bio 4 gola po utakmici sve do te famozne reprezentativne pauze i raspada sistema. Nakon toga ispadaju od atletika a u ligi se igra raspada i protiv slabih ekipa gube. Srecom, razlika je bila prevelika da bi iZgubili ligu.
U trecoj sezoni igraci su iskljucivo odgovorni. 6 1 nije bio nimalo slucajan rezultat. Prelazak na 343 je maestralan potez enrikea. Al isuvise je bilo kasno. Igraci nisu zeljeli vise da trce kilometar vise za pobjedu. To se vidjelo protivv juventusa. Lijenost je iskljucivi razlog zasto smo proslu sezonu ispali od juventusa. U spaniji takodje, mada su i sudije tu mnogo doprinijele da real osvoji.
U svakom slucaju, hvala mu za sve. Vrijeme ce ipak pokazat koliko je od dobar. Od mene za vodjenje barce cista desetka. Preuzet tim u onakvom stanu i uzet toliko trofeja je znanje i sposobnost, nikako slucajnost.

 
Ima tu i druga strana price. Preuzet klub u kakvom stanju?? Imao je jos uvijek Xavia, mladeg Iniestu nego to danas Valverde ima. Imao je najbolji napadacki trio u povjesti nogometa, Messi, Suarez i Neymar su briljirali.  

U prvom djelu prve sezone enrique je bio pred otkazom, situacija u klubu je bila dosta problematicna, ne samo igra. Nekako tu na scenu stupa i xavi, situacija se smiruje i Barca krece igrati. Slazem se

da je Enrique donio nekih dobrih stvari, definitivno je. I djelomicno je zasluzan za trofeje. Medutim kada su te dobre stvari sto je unio prestale funkcionirati Enrique nije bas pokazivao nove ideje ili bar da zna sta radi. 
Da bi trener bio velik on mora imate vise od jedne ili dvije sezone iza sebe nekih rezultrata, padova i uspona. Enrique to nije imao. Kada je Barca pocela padati sredinom druge polusezone, taj pad se nastavio sve do ove sezone.
nikakvih pomaka nije bilo od tada do kraja njegovog boravka u barceloni. Transferi, izbori igraca, lose i velike rotacije na teskim gostavanjima, greske za greskama i to iste. Cinjenica je da kada je protivnik identificirao kako 

smanujiti opasnost od MSN-a, kako sprijeciti da budu opasni, enrique se pogubio. Prelazak na 343 je bio vise potezuu ocajnika, jer nakon 0:4 nije imao sto izgubiti, pa aqjmo. I tu se vidila reakcija igraca vise nego enriqueova takticnost.
Protiv PSG-a nas i sreca pomazila, i rekao bih da je PSG jako podcjenio Barcu i nisu se snasli kada je Barca krenula u uzvratu, treba biti iskren. Na zalost protiv juventusa ponovo pad i poraz 3:0, ali ovaj puta Juventus se pokazao kao

iskusna momcad koja nije dozvolila da ispusti tako veliku prednost. 
Jos jednom, slazem se da je Enrique donio dobrih stvari, ali daleko je on od velikog trenera.

I da, moram napomenuti da jedan veliki trener ne bis e doveo u situaciju da pusti Dani ALvesa iz kluba, a da nema adekvatnu zamjenu, vec da na tom mjestu forsira Roberta koji nije bek. I tu se vidila ta glupost enriquea.
Veliki treneri nisu oni koji osvajqaju onda kad sve ide kako treba, vec se pokazu i kad kola krenu niz brdo, a trener to popravi. Veliki trener traje vise od 1 ili dvije godine. Enriqueov pad je poceo vec nakon prve godine i

nije ga uspio zaustaviti niti ista dobrog uciniti da se povrati gore.

 

U svakom slucaju, imat ce on jos prilike u drugim klubovima se dokazivat, mozda i postane veliki trener, ali za sada je daleko od toga.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 0:06 (danny_2).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ocekujem hattrick messija veceras

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

ocekujem hattrick messija veceras

 Dosta su i dva gola. :)

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Šteta, imao je Alaves dobre prilike barem za neriješeno.

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
online
FC Barcelona

Samo nek Barca večeras pobijedi i nije bitno kako drugi igraju.

Treba održat razmak kolko je god moguće dugo.

Prvenstvo se dobiva na ovim malim utakmicama...

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakav debil je ovaj 1. pomoćni. Dva puta diže zeleđe u pozicijama 50-100cm onside. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakva lakrdija od suđenja. 

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
15 godina
offline
FC Barcelona

Dva autogola...hebote pas

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Girona prvak u postavljanju zaleđa. Utakmica baš ono dosadna. Messi se nije vidio, no nemože uvijek on riješavati utakmice. Bitna je pobjeda i sad slijedi LP i Sporting.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
dobro je. Ovakve smo utakmice prosle godine gubili
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Bome Paulinho nije nimalo los.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Bome Paulinho nije nimalo los.

 Standardni igrač reprezentacije Brazila. Čitao sam da se Brazilci čude što mi u Europi kudimo njega a on jedan od glavni igrača njihove repke.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Odlican igrac. Doduse staromodan. Nema eksplozivnost, al to je na ustrb snage. Prejak u duelima i dobro cita igru. Brazilski Matic il Balak.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice