FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.302
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ne mora otići. Samo neka bude na klupi ili tribinama.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ocajna igra. getafe je s 20% posjeda napravio vise nego mi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 17:04 (kexzoR).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Žalosno kad nakon 60 minuta je naš najbolji igrač na terenu Jerry Mina. 

9 godina
offline
FC Barcelona

Ovdje je Valverde kriv, Dembele -10 ocjena. Boje da je ušao Pique.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mina najbolji na terenu, napad jalov, igra se mora popraviti do Chelsea. Ne znam što misliti o Dembeleu, ok imao je dečko nesreće s ozljedama, ali vidi se da ima problema s dodavanjima, loše je to. Teško je, a ne pomisliti da bi Mbappe bio bolja kupovina, vrijeme će pokazati.

 

Coutinha treba forsirati više, po meni je trebao ostati u igri, jedini uz Messija pokušavao izvana opaliti, odličan je po desnoj strani.

 

Sreća pa je zaliha bodova još uvijek velika pa se može dozvoliti poneki kiks ali on se nije trebao desiti danas, na domaćem terenu pred realno koplje slabijim protivnikom. 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

 

Sreća pa je zaliha bodova još uvijek velika pa se može dozvoliti poneki kiks ali on se nije trebao desiti danas, na domaćem terenu pred realno koplje slabijim protivnikom. 

 Problem je što previše diskriminirate protivnike. Ako ne igra real ili atletico protiv barce, ostali su 3.liga po vama, kurca malo. Biti će frke i protiv chelsea-e itekakve, ja ne vjerujem u prolaz 100% iako navijam za barcu.

 

Sjetite se reala u vrijeme roberta carlosa, previše zvijezda na istom mjestu (na papiru) jednostavno ne funkcionira. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 18:35 (matrix777).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nisam rekao da su 3. liga ali ne možeš reći da je Getafe ekipa u rangu jedne Celte ili Sociedada, a da ne spominjem Valenciu i Sevillu koji redovno stvaraju probleme Barci kad se susretnu.

 

Getafe je ekipa obično iz donjeg dijela tablice i Barca si ne bi smjela dozvoliti kiks protiv takve ekipe pogotovo na domaćem terenu. To je cijela poanta mog posta, ionako sam rekao da imaju solidnu zalihu bodova ali i ona se topi pomalo, Atletico je tu blizu, sad dolazi i LP i vidjet ćemo kako će Barca igrati u top periodu. Ovakva igra se ne smije ponoviti protiv Chelsea.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Loša utakmica ali to je se moglo očekivati...Kup protiv Valencije i Espanyola kao 2 velika derbija i to je iscrpilo igrače...Nismo imali neku igru ali eto...

 

Nijedna ekipa ne mož eigrati od poćetka do kraja prvenstva u istom ritumu...I city je izgubio od Liverpoola 4-1 spasavali su se dosta uta u zadnjim minutama golovima sterlnga...

Sam primjer može biti i Arsenal koji je skoro izbacio Bayern 2012/13.

 

Neće ni Atletico sve pobjedivati u sljedećih 8 kola idu u goste Barci,Realu,Sosciedadu i Sevilli...A i igraju protiv neugodnog Getafea koji i nama i Realu uzeo bodove...Tako da...

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Razumijem, ali sredina tablice u Premier ligi je mjesto za vrlo dobru momčad poput getafe-a i nikako se ne smije podcjenjivati što je danas i argumentirano.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Ovdje je Valverde kriv, Dembele -10 ocjena. Boje da je ušao Pique.

 ma sto posto. treba mu otkaz dat još veceras, spasit sezonu. on nas vodi u propast

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
matrix777 kaže...

Ovdje je Valverde kriv, Dembele -10 ocjena. Boje da je ušao Pique.

 ma sto posto. treba mu otkaz dat još veceras, spasit sezonu. on nas vodi u propast

 a i ti ga volis srat za bezveze, braniš valverdea unedogled, a griješi bome i on.

 

totalno promašena izmjena dembelea kada ganjamo taj gol, a lik pošteno nije utakmicu odigrao od sezone u borussiji, nek ga stavlja kad se utakmica riješi 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
Barcelonista kaže...
matrix777 kaže...

Ovdje je Valverde kriv, Dembele -10 ocjena. Boje da je ušao Pique.

 ma sto posto. treba mu otkaz dat još veceras, spasit sezonu. on nas vodi u propast

 a i ti ga volis srat za bezveze, braniš valverdea unedogled, a griješi bome i on.

 

totalno promašena izmjena dembelea kada ganjamo taj gol, a lik pošteno nije utakmicu odigrao od sezone u borussiji, nek ga stavlja kad se utakmica riješi 

 a ko ne griješi?

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
  a ko ne griješi?

 Pique :D

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Barcelonista kaže...
  a ko ne griješi?

 Pique :D

 Nije uredu da se vec niko ne sjeca super kupa. Navijace Barce inace sjecanje slabo sluzi, pa ih se mora podsjecat. Evo jedno banalno podsjecanje: danas je 11 februar a mi u ovoj sezoni samo jedan poraz imamo, koji pritom nikakvog znacaja nije imao.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Previše tih neriješeni utakmica a realno trebale su završit pobjedama. Sad je AM jako blizu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Iniesta, Rakitic, Suarez i Messi moraju zajedno startat.

Barem do kraja sezone.

Ne znam sta je Pacova uloga bila danas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
 Biti će frke i protiv chelsea-e itekakve, ja ne vjerujem u prolaz 100% iako navijam za barcu.

 

 je,chelsea deklasiraju watford i bournemouth

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...
matrix777 kaže...
 Biti će frke i protiv chelsea-e itekakve, ja ne vjerujem u prolaz 100% iako navijam za barcu.

 

 je,chelsea deklasiraju watford i bournemouth

 I reala razbija Levante pa ce proći PSG, i?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Logigamer kaže...
matrix777 kaže...
 Biti će frke i protiv chelsea-e itekakve, ja ne vjerujem u prolaz 100% iako navijam za barcu.

 

 je,chelsea deklasiraju watford i bournemouth

 I reala razbija Levante pa ce proći PSG, i?

 super, stavi 200 eura na prolaz reala

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Misliš da nisam već? Laka lova za navijača barce

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Haha ja isto mislim kao fan Barce da ce Real iznenadit i proc PSG...nece bit lagano, ali sigurno imaju kvalitetu, samo trebaju nac motivaciju i igrat kako su igrali.

Zivi bili pa vidjeli
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Pa to i ja kažem. PSG ne moze konkurirati sa dva kupljena igraca. Stavi messija u sevillu i dalje ce to biti prosjecan klub na 5, 6mjestu primere.psg nema iskustva niti tradiciju. Real je definitivno favorit po meni. I volio bi gledati recimo real i barcu u finalu, jer se to jos u povijesti nije dogodilo. Pa da vidimo tko je bolji.

 

I nekuzim tvoju izjavu real ce "iznenadit"?! Kao da pricas o Milanu. Budimo realni da moramo biti svjesni da je Real uz Barcu top klub trenutno, dobar niz godina. Spominjati iznenadjenje kluba koji je obranio naslov prosle godine je smjesno.

 

Ja sam uvijek objektivan, kao navijac barce nisam pritome mrzitelj reala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 9:13 (matrix777).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ja kao navijač Barce bi volio da real ispadne iz LP. PSG je moćna ekipa, njihov najveći problem je Francuska liga, koja je jako slaba i nemaju jake suparnike. Ako ponove utakmicu kao protiv Barce prošle sezone, real nema šta tražit.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

 PSG je moćna ekipa

 PSG za pocetak nije ekipa,psg je skupina placenika i zato nikad nece nista moc protiv bilo kojeg ozbiljnog protivnika

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Ja kao navijač Barce bi volio da real ispadne iz LP. PSG je moćna ekipa, njihov najveći problem je Francuska liga, koja je jako slaba i nemaju jake suparnike. Ako ponove utakmicu kao protiv Barce prošle sezone, real nema šta tražit.

U jednadžbu ste "napamet" kolega stavili skorom sve elemente, pa i jednu nepoznanicu, ali tu nepoznanicu niste valjano determinirali! 

U samom početku imate previše jedan "Ako" vezan za PSG, jer bi kao on trebao ponoviti utakmicu protiv Barcelone ?! 

Pa gdje je tu Real Madrid u toj priči, prije same tekme vi režete zeca na panju, halooooooo ????? 

 

Biti će to opako teške utakmice, ali bez onog "Ako", jer su to neke nove, druge utakmice! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Real igra očajno loše, jedna dobra utakmica u sezoni i odmah mislite da možete proći PSG/plaćenike kako kolega veli. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
FC Barcelona

Šteta što mi je sutra plaća. Stavio bi plaću na prolaz Reala.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

real moze jedino proci uz sudacku pomoc.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Real prolazi jer je cjelokupno bolja momčad od Psg-a.

15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Istina je da su neki dan dali 5 golova Sociedadu, ali ako ste gledali utakmicu vidjeli ste koliko im je obrana šuplja. Svaka im čast ako uspiju dati PSGu više nego što mogu primiti, ali sumnjam u to iako bih volio da Real prođe (ne mogu smisliti PSG).

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice