FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.314.261
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Pa nije niti bilo tesko za pogodit, ko je pak igrao prije njih? Rochemback, Reizeger i slični.. :D

tito vampir! Bog I Hrvati!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Istina nikad nismo imali igrače kao što su to Cakir i Malenco.2 legende Reala koje su donijele toliko bodova.#ŠTALAMADRID

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Sve sami experti. Evo da nisi sam #ŠTALAMADRID

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
kexzoR kaže...
Messi stvarno nema s kim igrat, primi loptu, ceka da netko udje u prostor i oni svi stoje.

 Ni Dembele nije ništa danas pokazao. Moglo bi biti pušenje iduću sezonu u svim natjecanjima.

 pa nitko od francuskih igraca nije nista pokazao, dok je u argentini samo leo igrao, a kasnije mu se i banega pridruzio.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Cini mi se da je ovaj sergej milinkovic savic jako kvalitetan igrac
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 14:44 (kexzoR).
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Cini mi se da je ovaj sergej milinkovic savic jako kvalitetan igrac

 Nista posebno, gledao sam Lazio - Inter, zadnje kolo, bod bi im donio ligu prvaka, 15 minuta prije kraja Lazio ima 2-1 i izgube tekmu, taj Milinkovic nestao s terena, Broz je pored njega izgledao kao Zidane. Decko nema natjecateljski mentalitet, ne grize, ako moze posloziti stvari u glavi bude od njega igrac, ako ne... Za sada je decko macak u vreci.

Eye In The Sky
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
I meni se dopada dečko, 23 godine tek. Za svoju visinu savršeno barata loptom, dobar je defanzivno, dobar šut. Već dugo Srbija nije imala takav potencijal.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Danas u svijetu: 

1) Messi
2) Neymar

3) Kutinjo

 

i Grizman mozda ispred mozda iza Kutinja, nisam bas siguran...al nije ni bitno.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nisi ti siguran u puno toga sudeći po listi
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Nisi ti siguran u puno toga sudeći po listi

 Koga sam izostavio pa ti nije po volji? De Brujnea? Mbapea?

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kakav jebeni Griezmann??? Taj decko je prosjecan igrac.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Danas u svijetu: 

1) Messi
2) Neymar

3) Kutinjo

 

i Grizman mozda ispred mozda iza Kutinja, nisam bas siguran...al nije ni bitno.

U prvim utakmicama na Svjetskom nogometnom prvenstvu, Messi ne da nije dao gola, penal mu je obranjen, Neymar se nije sastao sa golom, Coutinho je vrhunski zarolao gajbu ali nedovoljno za pobjedu! 

Griezman je u prvoj utakmici koliko ono dao golova, podsjetite me kolega ?! 

 

Ali, tko je prvi strijelac prvenstva trenutno, slobodno "glasno" napišite, nemojte se sramiti 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
Hexfire kaže...
Nisi ti siguran u puno toga sudeći po listi

 Koga sam izostavio pa ti nije po volji? De Brujnea? Mbapea?

 Ima ih hrpetina ranga Kutinjo. A bome ni Neymar ove godine nije bog zna kaj.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Navedi tu "hrpetinu" bas me zanima
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Recimo Kimmich.
Vrhunski play, a igra beka.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Pa ne mozes usporedjivati beka I veznog
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Pa ne mozes usporedjivati beka I veznog

 Coutinho je LW.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Barcelonista kaže...
Hexfire kaže...
Nisi ti siguran u puno toga sudeći po listi

 Koga sam izostavio pa ti nije po volji? De Brujnea? Mbapea?

 Ima ih hrpetina ranga Kutinjo. A bome ni Neymar ove godine nije bog zna kaj.

 naravno, ce ronaldo. Telmo Zara savremenog fudbala.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Pa ne mozes usporedjivati beka I veznog

 Zašto ne? Čovjek je lupio listu 4 igrača bez neke jasne poveznice. Kakva je to lista gdje je prvi Messi, drugi Neymar, treći Coutinho? Najbolji igrači Južne Amerike? Ak je tak onda podržavam listu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Barcelonista kaže...

Danas u svijetu: 

1) Messi
2) Neymar

3) Kutinjo

 

i Grizman mozda ispred mozda iza Kutinja, nisam bas siguran...al nije ni bitno.

U prvim utakmicama na Svjetskom nogometnom prvenstvu, Messi ne da nije dao gola, penal mu je obranjen, Neymar se nije sastao sa golom, Coutinho je vrhunski zarolao gajbu ali nedovoljno za pobjedu! 

Griezman je u prvoj utakmici koliko ono dao golova, podsjetite me kolega ?! 

 

Ali, tko je prvi strijelac prvenstva trenutno, slobodno "glasno" napišite, nemojte se sramiti 

 Ako cemo tako gledat onda su Klose i Muller bogovi naspram Messija i C. Ronalda

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Taj čovijek nema veze se nogometom.

 

Ronaldo izimulirao 2 prekšaja iz koja je dao 2 gola.Nakon više do 2 godine i 50 udaraca i slobodnog je dao gol i sada su navijaci stale madrid izasli iz rupe.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Taj čovijek nema veze se nogometom.

 

Ronaldo izimulirao 2 prekšaja iz koja je dao 2 gola.Nakon više do 2 godine i 50 udaraca i slobodnog je dao gol i sada su navijaci stale madrid izasli iz rupe.

 Tako je majstore. Suština. ROnaldo je medijska kreatura. Marketinški guru. Nešto bolji igrač od Hazarda recimo. Al ne sada, nego prije par godina je bio bolji. Zadnje 3 godine nije u top 5 igrača svijeta, i zato ga nisam ni naveo.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Taj čovijek nema veze se nogometom.

 

Ronaldo izimulirao 2 prekšaja iz koja je dao 2 gola.Nakon više do 2 godine i 50 udaraca i slobodnog je dao gol i sada su navijaci stale madrid izasli iz rupe.

 Tako je majstore. Suština. ROnaldo je medijska kreatura. Marketinški guru. Nešto bolji igrač od Hazarda recimo. Al ne sada, nego prije par godina je bio bolji. Zadnje 3 godine nije u top 5 igrača svijeta, i zato ga nisam ni naveo.

 Vidim školski praznici su počeli pa tako se pojačala i tvoja aktivnost na forumu

tito vampir! Bog I Hrvati!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Bit ce i tebi kad izades iz vrtica

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...
ATJLučko kaže...
Barcelonista kaže...

Danas u svijetu: 

1) Messi
2) Neymar

3) Kutinjo

 

i Grizman mozda ispred mozda iza Kutinja, nisam bas siguran...al nije ni bitno.

U prvim utakmicama na Svjetskom nogometnom prvenstvu, Messi ne da nije dao gola, penal mu je obranjen, Neymar se nije sastao sa golom, Coutinho je vrhunski zarolao gajbu ali nedovoljno za pobjedu! 

Griezman je u prvoj utakmici koliko ono dao golova, podsjetite me kolega ?! 

 

Ali, tko je prvi strijelac prvenstva trenutno, slobodno "glasno" napišite, nemojte se sramiti 

 Ako cemo tako gledat onda su Klose i Muller bogovi naspram Messija i C. Ronalda

 Za sada, za sada. Ovaj "drlog" je zabio 3 gola u prvom kolu nit više nit manje nego Španjolskoj.

Računaj da on ima još najmanje 2 tekme protiv dosta slabijih protivnika Irana i Maroka, poprilično sam siguran da će minimalnu u prosjeku zabiti 1 po tekmi ako ne i dva.

Što je minimalno 5 golova u grupnoj fazi.

Na kraju poprilično sam siguran ako ce biti zdrav da ce ozbiljno biti blizu ukupnih 10 golova ili više.

 

Inace po ovoj statistici je najbolji : 1958 - Just Fonteine (Fra) - 13

http://www.in-portal.hr/in-portal-news/sport/5409/sp-brazil-najbolji-strijelci-kroz-povijest-svjetskih-prvenstava

 

 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Taj čovijek nema veze se nogometom.

 

Ronaldo izimulirao 2 prekšaja iz koja je dao 2 gola.Nakon više do 2 godine i 50 udaraca i slobodnog je dao gol i sada su navijaci stale madrid izasli iz rupe.

 

Barcelonista kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Taj čovijek nema veze se nogometom.

 

Ronaldo izimulirao 2 prekšaja iz koja je dao 2 gola.Nakon više do 2 godine i 50 udaraca i slobodnog je dao gol i sada su navijaci stale madrid izasli iz rupe.

 Tako je majstore. Suština. ROnaldo je medijska kreatura. Marketinški guru. Nešto bolji igrač od Hazarda recimo. Al ne sada, nego prije par godina je bio bolji. Zadnje 3 godine nije u top 5 igrača svijeta, i zato ga nisam ni naveo.

 Awwwwww, baš ste slatki zajedno. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Samo retardirane osobe gledaju kvalitetu igraca kroz zabijanje golova. Za te nesretne i bolesne umove je fernando torres bolji igrac od ronaldinha ili zidanea samo zato sto je zabio vise golova.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2018 14:10 (kexzoR).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

4 puta u posljednjih 5 godina najveći nogometni uglednici proglase jednog igraca najboljim na svijetu, ali i dalje se nadu pacijenti poput kexzora i Barceloniste koji lupaju po svome bez obzira na cinjenice.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

4 puta u posljednjih 5 godina najveći nogometni uglednici proglase jednog igraca najboljim na svijetu, ali i dalje se nadu pacijenti poput kexzora i Barceloniste koji lupaju po svome bez obzira na cinjenice.

 Odkad su novinari najveći nogometni uglednici?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

https://www.youtube.com/watch?time_continue=54&v=BX3dEeBaXFA

 

Ovdje je pojasnjeno sa slicicama, da i prosjecni navijac Barcelone moze shvatiti.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice