FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.610
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Luka moze sve sto i Leo... samo ne sjeti se to pokazati na terenu :)
Real eyes realize real lies...
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ne znam kakva je to fora kexzor, sprdaš se našim, hrvatskim, nogometašem. Dno dna.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 23:30 (playjob).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Takav mentalitet. Bolje da bilo tko osvoji, a ne netko naš.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nikad to nisam mogao pojmit, nikad.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Šta je da je, o Messiju se stvarno više nema šta za reći. 2 savršena slobodnjaka i još ona asistencija za Dembelea... pa ja na fifi tak nešto ne bih uspio odigrati. Bilo tko da je pravi fan nogometa jednostavno ne može da ne voli tog lika.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Da je Luka Modric iz Zimbabvea vi licemjeri bi pljuvali po njemu isto kao ja. Volite ga samo zato sto je Hrvat. O tome bi se isto moglo raspravljati. Veci je Hrvat Novak Djokovic.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 9:14 (kexzoR).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Da je Luka Modric iz Zimbabvea vi licemjeri bi pljuvali po njemu isto kao ja. Volite ga samo zato sto je Hrvat. O tome bi se isto moglo raspravljati. Veci je Hrvat Novak Djokovic.

 Zavist i ljubomora je gadna stvar, Modrić je od čobana s Velebita stigao do Zlatne lopte.

Vjerujem da je tebi uspjeh života trolanje.

A ovo, za licemjerstvo, ima više kriterija po kojima je to zaslužio.

Novak Đoković je veći Hrvat od tebe, spodobo propala.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Volis i Sanadera jer je "nas"?
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ne voliš Modrića samo zbog lažnog iskaza danim pred Županijskim sudu u Osijeku?
Meni kao budućem pravniku smeta to što je napravio, ali mi ne umanjuje tu osobu u segmentu sportaša.
To je stvar morala, to je već druga priča.
Moral i sport nemaju veze.
Isto tako i Messi ti može bit kao Modrić, i on je zamračio, utajio, porez pod izlikom da mu otac nije znao neke stvari, daj me nemoj.

Ako ti je to kriterij za umanjivanje nečijeg rada, truda i napora onda ti nemam šta reć doli da nisi kompententan za raspravu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 9:51 (playjob).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Ne voliš Modrića samo zbog lažnog iskaza danim pred Županijskim sudu u Osijeku?
Meni kao budućem pravniku smeta to što je napravio, ali mi ne umanjuje tu osobu u segmentu sportaša.
To je stvar morala, to je već druga priča.
Moral i sport nemaju veze.
Isto tako i Messi ti može bit kao Modrić, i on je zamračio, utajio, porez pod izlikom da mu otac nije znao neke stvari, daj me nemoj.

Ako ti je to kriterij za umanjivanje nečijeg rada, truda i napora onda ti nemam šta reć doli da nisi kompententan za raspravu.

Kao prvo, Messi nije oštetio Barcelonu ni za jednu jebenu lipu, kao drugo, ta optuznica obuhvaća razdoblje kada je Messi imao samo 19 godina. Zašto bi jedan mladić od 19 godina znao sve o porezima??? Pretpostavljam da su za taj propust s porezom krivi njegov stari i suradnici,a ne direktno Leo Messi. Luka Modrić je kao zrela i odgovorna osoba pokrala Dinamo zajedno sa Zdravkom Mamićem i sad bih ja toj osobi trebao pljeskat i divit joj se? Ne, hvala, moji su me odgojili da mrzim lopove i kriminalce, ako su tebe tvoji drukčije odgojili onda je to njihova sramota, al i tvoja što dosad nisi uspio razlučiti što je dobro, a što loše. Štovatelji silovatelja, nasilnika i utajivača poreza su u onoj drugoj temi, priduži im se, osjećat ćeš se kao kod kuće.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 10:09 (kexzoR).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kexzor, al ga lupaš srca ti.
Porez u svim kategorijama postoji već stoljećima, vijekovima.
Postojao je, postoji i postojat će u Argentini, a osobito Španjolskoj.
Svim kolonijama svijeta bio je nametnut porez koji je dobrim dijelom odlazio u države osvajače, u ovom slučaju je to Španjolska.
Dakle, dao sam ti predodžbu otkad porez postoji. Ovo o Messiju i utaji poreza, razlog ,,nismo znali" je djetinjast razlog i to jedino budala može popušit.

Gledaj, ovaj slučaj o Mamiću i Modriću me nije posebno interesirao pa ne znam u detalje, ako ćeš to tako gledat onda je lopov-lopov. I Messi i Modrić.

Ne, mene su učili da zgrnem što više na ilegalan i nemoralan način, ne moram se obrazovat i imat čist obraz jednog dana.
O čemu ti pričaš? Govorim ti da postoji suštinska razloga između morala i uspjeha u društvenom pogledu.

Ne znam za Španjolsku, al' Messi je tad, kao što i sam kažeš, imao 19 godina. Vjerujem da je i u Španjolskoj, kao i kod nas, osoba u toj dobi punoljetna. Svatko odgovara za svoje postupke. Morao je znat za porez, dakle morao. Ovdje i djeca u osnovnim školama znaju ili su barem čuli za porez. Tako da nemoj mi kvarit inteligenciju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 10:17 (playjob).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Znaci, ti stvarno mislis da Messi sam vodi financije, cisti kucu, vozi avion na gostovanje itd. ? Messi je bogatas i ima svoje ljude koji to rade umjesto njega. Jesi skuzio?
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jel ti imaš završenu osnovnu školu?
Jel ti znaš čitat i razmišljat?
Kad si već spomenuo moje roditelje i odgoj, jesu tebe tvoji odgojili i naučili razmišljanju, čitanju između redova, da ne budeš tako priglup i jalan, ljubomoran i sikter na druge, uspješnije od tebe, jado jadni.

Šta ti misliš da Modrić nije imao ugovorne zastupnike u toj dobi? Da je sam vodio financije i iščitavao zakone i druge podzakonske propise, čitao ugovor od A do Ž, od prve do zadnje stranice, rečenice.
Ajde matere ti ko je lud da popuši priču da Messi nije imao prste odnosno da nije dao naputak njegovim zastupnicima da se ošteti proračun Španjolske. Išao je brže-bolje zgrabit što više dok može.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ajde studiras jebeno pravo, nisi pametan toliko koliko mislis. Koliko ja znam, Modric je bio na sudu i lagao je, nisu lagali njegovi zastupnici nego je lagao ON.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
A čuj, ja studiram, učim se nečemu, ne vrijeđam ako nisam u pravu i vidim da netko želi raspravu, ne diram tuđe roditelje i odgoj. Barem ne dok se prema meni ne počini isto.

Ti kao laik, a takav ćeš i ostat, drži se novina i trla-brla kazala informacija.
Pravo ostavi nama, pravnicima i budućim pravnicima.

Jesi ikad čuo za punomoć? To ti je vrsta privole kojom pojedinac, fizička osoba, daje vlastita prava i obveze na upravljanje drugim, ovlaštenim osobama. Dakle ono što Messijev zastupnik kaže u sudnici ti je isto kao da je i Messi izjavio.

Ti i dalje sjedi u toj stolici i tipkaj i vrijeđaj druge, podsmijehuj se. Psi laju, a karavani prolaze.

Studiraš jebeno pravo... ?
Čemu to? Vrijeđat nečiju struku je primitivno, a ti takav i jesi.
Vjerojatno imaš završenu srednju školu pa ti i jesu ponašanje i stav takvi kakvi jesu.
Nije ti nitko kriv što se nisi obrazovao dalje, ako i jesi, onda se ne miješaj i ne vrijeđaj ono čemu nisi učen niti priučen.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 11:14 (playjob).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Ajde studiras jebeno pravo, nisi pametan toliko koliko mislis. Koliko ja znam, Modric je bio na sudu i lagao je, nisu lagali njegovi zastupnici nego je lagao ON.

 Oho, moram ponovno komentirat i citirat te.
Vidim da si iz Osijeka, obojica smo. Čak si četvrta godina, generacija smo.
Ako si za, možemo se nać kod Kampusa ili pak negdje blizu Pravnog fakulteta u Osijeku pa da ti detaljno elaboriram kazneno materijalno i kazneno procesno pravo. Pitaj što god te zanima, objasnit ću ti jednostavno jer ga imam u malome prstu.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nazalost ne mogu to prihvatiti, bojim se da cu zavrsiti pretucen i opljackan, ipak su ti kriminalci i nasilnici zivotni uzori. Strah me.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 12:55 (kexzoR).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Nazalost ne mogu to prihvatiti, bojim se da cu zavrsiti pretucen i opljackan, ipak su ti kriminalci i nasilnici zivotni uzori. Strah me.

 Tipičan smisao i oblik rečenice za osobu koja ne zna što bi rekla u situaciji kad zna da nije i ne može bit u pravu pa onda piše ovakve floskule-ispraznice, nebuloze. 
Malo sam proučio tvoju rečenicu, odgajan si da mrziš štovatelje kriminala, nasilja, itd., dakle odgajan si u mržnji? Vidiš ja nisam tako odgajan, ne da mrzim.
Žao mi te je jer u cijeloj ovoj situaciji ti nemaš argumente kojima bi mogao potkrijepiti svoje navode i parirati mojim konstatacijama jer je očigledno da zborim istinu.
Ja se ne petljam u IT sektor jer blage ne znam osim ponekih sitnica oko računala, dalje od toga ne idem.
Ti si ipak otišao predaleko vrijeđajući mene da ja studiram hebeno pravo i da nemam pojma ni o čemu, da nisam pametan, a o čemu ti imaš pojma, osim blebetat okolo?

Još jednom te pozivam da odemo, i za ozbiljno, sjednemo na kavu pa da razgovaramo.

13 godina
online
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Znaci, ti stvarno mislis da Messi sam vodi financije, cisti kucu, vozi avion na gostovanje itd. ? Messi je bogatas i ima svoje ljude koji to rade umjesto njega. Jesi skuzio?

Messi NE VODI svoje financije ?! 

kexzoR kaže...
Ajde studiras jebeno pravo, nisi pametan toliko koliko mislis. Koliko ja znam, Modric je bio na sudu i lagao je, nisu lagali njegovi zastupnici nego je lagao ON.

Modrić IZGLEDA VODI svoje financije ?! 

 

Kolega, hajdete se malo skoncentrirajte, pa tko ovdje koja jebe, i za čije novce?! 

 

Tko je bio Messi prije nekih dvadesetak godina, jedan običan mali čoban, gaucho, koji je imao talent za gonjati loptu i nogometni klub u blizini, gdje su ga uočili headhunteri! 

Tko je bio Modrić prije nekih dvadesetak godina, mali čoban usred Velebita, i imao je isto tako talent ga gonjati loptu, i nogometni klub u blizini, gdje su ga uočili headhunteri! 

Vi hvalite na sva usta "Gauča" a našeg "Čobana" drvljem i kamenjem častite, a ustvari niste niti elaborirali ČIJI JE KRIMEN VEĆI?! 

 

Da su oba dvojica, i još nekolicina njih usrali motku, JESU, ali da se trebaju/moraju koristiti dvostruka pravila, niste fer niti korektni! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Nazalost ne mogu to prihvatiti, bojim se da cu zavrsiti pretucen i opljackan, ipak su ti kriminalci i nasilnici zivotni uzori. Strah me.

 jesi li ti momak jos jedna ajdukova plačipička?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

I da zaključimo ovu nepotrebnu raspravu. 

Messi i Modrić ne idu u istu rečenicu što se tiče nogometa. 

To što je Modrić naš, vaš, nečiji. Nema veze u ovom slučaju. Sramota za nogomet što je baš on dobio zlatnu loptu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Jos jedna maestralna utakmica osvajaca zlatne lopte protiv uvijek neugodne Huesce! Igru je izasao u 60 min.
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Je, Luka Modric.

 Ja mislim da je Luka dao 4 gola iz slobodnjaka na jednoj tekmi, ali nisam siguran? Da nije 5? Mislim sve je moguće kad je najbolji u pitanju? Možda je to neka naša legenda o Luki? Mislim uzelo nas malo, nas Hrvate?! Naš Luka, naš Luka, jao pa naš Luka.....jebo te luk? Ili je - jebo te led? Selo moje ljepše od Pariza lijepo iz da.............., itd?! Luka je trebao loptu proslijediti Leu, ali kako to očekivati od "Mamićeve i Ronaldove curice"? Danas sam vidio njegov stari video gdje proglašava Ronalda najboljim, a za priču o Mamiću znamo?! Mamića bih mu oprostio, ali ovo za Ronalda nikako!? Uvijek sam cijenio čovjeka koji kaže svoje mišljenje, iskreno kaže!? Lukica je radio za Ronaldovu slavu, ukrali su Leu nekoliko zlatnih lopti pa evo zahvališe se i Luki sa jednom!? Smrdljivi Real ima jak lobi i gotovo!

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Jos jedna maestralna utakmica osvajaca zlatne lopte protiv uvijek neugodne Huesce! Igru je izasao u 60 min.

 Momak, zloban si ili što? Čuvaju Luku za jače utakmice! Ovu je riješio i odmah ga odmaraju za buduće poduhvate?! Eh da je nama u Barci takva veličina (uzdah)? 

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Leo je svoje za ovu godinu odigrao protiv Rome i na svijetskom prvenstvu, setuckao se po terenu, valjda je ocekivao da se ovi sami pobijede kada igaju protiv njegove uzvisene velicine.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
FC Barcelona

Kexzor je upravo postao jedan od onih koje treba totalno izignorirat, možda pročitat komentar, ali nikako odgovorit.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tko god ne razumije implikacije zasto je Luka Modric lagao je glup.

99.9% Hrvata bi lagalo na njegovom mjestu.


Leo Messi je kompletno druga prica. Ali je i dalje najveci nogometas svih vremena.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Tko god ne razumije implikacije zasto je Luka Modric lagao je glup.

99.9% Hrvata bi lagalo na njegovom mjestu.


Leo Messi je kompletno druga prica. Ali je i dalje najveci nogometas svih vremena.

 Gledaj, ne bih se štel mešat u taj postupak, al moje mišljenje je da je Modrić lagao, pod prijetnjom kazne za lažni iskaz, da je posrijedi ipak bilo nešto više od te kazne, ali s druge strane, Mamićeve.
Tipa, ako ne slaže, Mamić će u javnost dat nešto drugo, mislim na ucjenu.
Moje viđenje toga.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

 Gledaj, ne bih se štel mešat u taj postupak, al moje mišljenje je da je Modrić lagao, pod prijetnjom kazne za lažni iskaz, da je posrijedi ipak bilo nešto više od te kazne, ali s druge strane, Mamićeve.
Tipa, ako ne slaže, Mamić će u javnost dat nešto drugo, mislim na ucjenu.
Moje viđenje toga.

 Ne mogu reći da sam i ja nešto posebno pratio, ali koliko me sjećanje služi, Modrićeva punica je u to vrijeme bila zaposlena u Dinamu, na nekoj poziciji koja je direktno vezana uz ugovore. Pa da je rekao istinu, inkriminirao bi direktno svoju punicu. Što je naravno san svakog oženjenog muškarca... 

 

Možda Mitch zna nešto konkretno, ako je ovo iznad pogrešno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice