FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.311.068
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
U 25 min Suarez je sjebao 3 potencijalne sanse.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
U 25 min Suarez je sjebao 3 potencijalne sanse.

 Nikakva igra. Protiv ovih jači smo nigdje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Pa mi nemamo igru vise od godinu i pol dana.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Real je pobijedio sto znaci da i mi moramo pobijedit i onda Valverde igra s 3 spora veznjaka koji ne znaju dati loptu naprijed. Vidal i Suarez van, Dembele I Boateng unutra.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 21:33 (kexzoR).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Pa mi nemamo igru vise od godinu i pol dana.

 Žalosno, da je nekom ovo gledljivo i da se veseli nikakvoj igri. 

 Igra je ho ruk kako bi rekao neki trener seoske ekipe. Da nema Lea, njegovi lopti sa očima i njegovih golova, nebi nas bilo nigdje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Realno gledano, mi imamo duplo jaci igracki kadar od Reala, a trenutno imamo samo 6 bodova prednosti. Sramota. Mogli bismo dozivjeti katastrofu u LP jer apsolutno svaka momcad stvori 3,4 vrhunske prilike protiv nas. Athletic je los i zato nisu zabili, bojim se sto ce se dogodit ako budemo igrali protiv Cityja/Liverpool, mogli bismo proci kao danas Chelsea.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pad forme u najbtinijem dijelu sezone, a kakav nam je raspored sad, sve me strah na što će to izgledati. Dembele pod hitno unutra.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nije pad forme. Mi ne igramo tiki taku otkako je dosao Valverde. Osvajamo trofeje samo na racun individualne kvalitete. Prosle sezone su nas spasavali ter stegen, paulinho i Messi, a ove Messi, ter stegen, dembele I Alba.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 21:48 (kexzoR).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Procita san negdi da Koeman kupuje kucu u Barceloni ...znan da to najvjerovatnije nista neznaci,ali kako bi bilo dobro da nosati odleprsa na lito a ovi ga zamini ..
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ma po meni trener treba biti Guardiola/Bielsa/Klopp. Ostali me me zanimaju.
14 godina
offline
FC Barcelona

Cou i Sua obavezno van, igrači manje sa njima u ekipi danas.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Suarez mase nogama kao da ima proteze. Bez obzira na to, stalno ce igrat...
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne kužim koji k je doveden Boateng, kad će on dobivat priliku, na turnejama?

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ono kad dovedes 2 igraca za 260mil eura, a nisi u stanju sloziti taktiku da obojica igraju zajedno. Uvijek ce jedan sjedit na klupi.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 22:27 (kexzoR).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Real nas dobije u ligi i eto ti izgubljenog prvenstva, pa jbt ovaj Valverde je kriminalan, najgori trener u povijesti Barcelone, šugavi nosonja

14 godina
offline
FC Barcelona

Ovo je najgora utakmica u ovoj sezoni. 

Dovoljno je reći da je Ter Stegen naš najbolji igrač večeras. 

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Ovo je najgora utakmica u ovoj sezoni. 

Dovoljno je reći da je Ter Stegen naš najbolji igrač večeras. 

 

 Ne samo večeras već puno puta ove sezone, a to dovoljno govori kako ekipa igra, kao što rekoh dolazi najbitniji i najteži dio sezone, a Barca ne igra nikakav nogomet, nikad kvalitetniji roster, a nikad gora igra, najradije bih potpisao sezonu bez trofeja samo da nosonja odhebe iz kluba. Neka dođe netko ko zna što će napraviti od ovih igrača i izvući najbolje od svakog. 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

U ovom svemu mi je najvise zao Lea Messija, kroz vecinu karijere je imao trenere debile.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
x18x05x kaže...

Ovo je najgora utakmica u ovoj sezoni. 

Dovoljno je reći da je Ter Stegen naš najbolji igrač večeras. 

 

 Ne samo večeras već puno puta ove sezone, a to dovoljno govori kako ekipa igra, kao što rekoh dolazi najbitniji i najteži dio sezone, a Barca ne igra nikakav nogomet, nikad kvalitetniji roster, a nikad gora igra, najradije bih potpisao sezonu bez trofeja samo da nosonja odhebe iz kluba. Neka dođe netko ko zna što će napraviti od ovih igrača i izvući najbolje od svakog. 

Upravo to, kvaliteta je brutalna a igra doslovno nikakva. Svaki naš napad u ovoj utakmici odmah sam znao da neće biti ništa. Jer toliko nepovezanosti u igri kod takvi igrača jednostavno mi nije jasno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Nije pad forme. Mi ne igramo tiki taku otkako je dosao Valverde. Osvajamo trofeje samo na racun individualne kvalitete. Prosle sezone su nas spasavali ter stegen, paulinho i Messi, a ove Messi, ter stegen, dembele I Alba.

 

kexzoR kaže...
Ma po meni trener treba biti Guardiola/Bielsa/Klopp. Ostali me me zanimaju.

 

 mani se fudbala, prati bocanje

5 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Od jutros je aktualna tema da je postignut dogovor sa Lukon Jovicen(21) iz Eintrachta,prvin strijelcen Bundeslige sa 14 pogodaka,ukupno u 27 utakmica 19 golova i 4 asistencije.Dosao bi na lito.Jovic je produkt Zvezdine skole,najmladji igrac u povijesti Bundeslige koji je na jednoj utakmici postiga pet golova,visina 1.81m,prema transfermarktu cijena mu je 40mil.€
Dembele(21),Malcom(21),Jovic(21), Arthur(22),De Jong(21) ,Lenglet(23),Emerson(20),Wague(19),Todibo(19) + Alena(21),Puig(19) i Oriol Busquets(19) iz La Masije.
Polako se klub sprema za odlazak Lea u mirovinu,sto je nedavno i sam Bartomeu reka.Uz ove gori nabrojane jos Coutinho,Umtiti,Semedo,Roberto,Ter Stegen.Samo jos jedan livi bek(Mendy/Grimaldo) i mislin da buducnost nije upitna.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2019 18:15 (luka6).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Zasto Bale Jos uvijek nije suspendiran zbog pokazivanja "bosanskog grba" navijacima Atletica? Nasi igraci su dobivali crvene kartone samo zbog razgovora sa sudcem.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
luka6 kaže...
Od jutros je aktualna tema da je postignut dogovor sa Lukon Jovicen(21) iz Eintrachta,prvin strijelcen Bundeslige sa 14 pogodaka,ukupno u 27 utakmica 19 golova i 4 asistencije.Dosao bi na lito.Jovic je produkt Zvezdine skole,najmladji igrac u povijesti Bundeslige koji je na jednoj utakmici postiga pet golova,visina 1.81m,prema transfermarktu cijena mu je 40mil.€
Dembele(21),Malcom(21),Jovic(21), Arthur(22),De Jong(21) ,Lenglet(23),Emerson(20),Wague(19),Todibo(19) + Alena(21),Puig(19) i Oriol Busquets(19) iz La Masije.
Polako se klub sprema za odlazak Lea u mirovinu,sto je nedavno i sam Bartomeu reka.Uz ove gori nabrojane jos Coutinho,Umtiti,Semedo,Roberto,Ter Stegen.Samo jos jedan livi bek(Mendy/Grimaldo) i mislin da buducnost nije upitna.

 Da. Kao što sam ranije napisao, Valverde je doveden da izvrši tranziciju ekipe i pripremi je  za postmessi fazu. To je sada očigledno. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dao bih bubreg da mi igramo presing kao Ajax.
Edit: Evo opet se krade za Real. Strasno.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2019 21:44 (kexzoR).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mali De Jong briljira, vrlo jednostavno igra, a u isto vrijeme učinkovito, svaka lopta ima smisao, uvijek traži rješenja prema naprijed, baš se svidio u ovih 45 minuta. Ajax je pokazao kako protiv Reala, pojeli su ih prvo poluvrijeme, totalno nadigrali, eto i zabili ali nisi imali sreće. 

6 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako postoji mogućnost trebali bi kupiti i Matthijs de Ligta. Znam da je obrana sada koliko - toliko popunjena, ali on će biti vrhunski obrambeni igrač (već je), a Barca bi s njim zatvorila priču s braničima i 10-ak godina bi bila mirna (godine Piquéa, nejasno zdravstveno stanje Umtitija, odnosno hoće li mu koljeno izdržati i koliko).

 

Također, kako se već i ranije pisalo, vratiti Grimaldija, a bilo bi odlično dovesti i João Félixa (ponovno veza riješena na 10-ak godina, prema onom što pokazuje također će biti vrhunski igrač, plus je što se odlično snalazi u vezi kao krilo, ali  i u napadu kao polušpica / napadač). Navodno će otići u Wolvese (kombinacija s Mendesom), ali Barca bi trebala reagirati i kupiti ga.

 

Prodati: Raketu, Vidala (znam da je tek došao i da će se prodajom izgubiti novac, ali neovisno o tome - prodati), Rafinhu, čak i Coutinha (ponovno gubitak, ali nezadovoljan je, a mišljenja sam da neće biti prevelike promjene jer mu Barca jednostavno nije sjela, meni je vrhunski igrač).

 

Prodajom bi se mogli dovesti svi navedeni igrači, a Barca bi s dobrim trenerom mogla tih 10-ak godina vladati Europom.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dani Zagabria kaže...

Ako postoji mogućnost trebali bi kupiti i Matthijs de Ligta. Znam da je obrana sada koliko - toliko popunjena, ali on će biti vrhunski obrambeni igrač (već je), a Barca bi s njim zatvorila priču s braničima i 10-ak godina bi bila mirna (godine Piquéa, nejasno zdravstveno stanje Umtitija, odnosno hoće li mu koljeno izdržati i koliko).

 

Također, kako se već i ranije pisalo, vratiti Grimaldija, a bilo bi odlično dovesti i João Félixa (ponovno veza riješena na 10-ak godina, prema onom što pokazuje također će biti vrhunski igrač, plus je što se odlično snalazi u vezi kao krilo, ali  i u napadu kao polušpica / napadač). Navodno će otići u Wolvese (kombinacija s Mendesom), ali Barca bi trebala reagirati i kupiti ga.

 

Prodati: Raketu, Vidala (znam da je tek došao i da će se prodajom izgubiti novac, ali neovisno o tome - prodati), Rafinhu, čak i Coutinha (ponovno gubitak, ali nezadovoljan je, a mišljenja sam da neće biti prevelike promjene jer mu Barca jednostavno nije sjela, meni je vrhunski igrač).

 

Prodajom bi se mogli dovesti svi navedeni igrači, a Barca bi s dobrim trenerom mogla tih 10-ak godina vladati Europom.

De Ligt je jucer odigrao maestralno. Lik je stijena. Razgrtao je Realove igrace. Volio bih ga vidjeti u klubu, ali trenutno su nam potrebniji lijevi bek i napadac. Coutinho je cudoviste od igraca i bit ce buducnost Barcelone.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Dani Zagabria kaže...

Prodajom bi se mogli dovesti svi navedeni igrači, a Barca bi s dobrim trenerom mogla tih 10-ak godina vladati Europom.

Nije vladala s Messijem, ali ce s de Jongom i Joaom Felixom ahahaha

15 godina
offline
FC Barcelona

To je i Man Utd mislio kad su uzeli Martiala, Pogbu, Depaya itd.

 

Svi ovi mladi igraci izuzev De Jonga su prilicno nedokazani. A da ne pricamo o manjku spice.

 

Luka Jovic - oke, super sezona, ali u Bundesligi i Paco trpa pa u Barci nije nista mogao

6 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

 

U zadnjih 10 godina 3 lige prvaka, a Real četiri, što i nije neka razlika. Bit će zanimljivo vidjeti Real bez Ronalda i Modrića u godinama što dolaze.

 

Također mišljenja sam da su pri izboru igrača u prošlosti napravljene dvije velike pogreške: Ramos i Modrić. Voljeli Ramosa ili ne, odnosno njegovu igru, vrhunski je igrač i Realu je donio puno toga. Isto vrijedi i za Modrića.

 

Pogreške su po meni napravljene i nedavno s kupnjom mladih španjolskih igrača, odnosno puštanje Realu da ih kupi, pa se sada moraju kupovati skuplji strani igrači.

 

Vrijeme će pokazati hoće li Barcelona vladati ili ne, ali jedno je sigurno - ti će igrači biti vrhunski. A iskreno ne vidim zašto s njima ne bi vladala jer poslije Messija vidjet ćemo Barcelonu, što može u kolektivnoj igri bez alibija i čekanja da Mesija nešto napravi, izvede neko čudo.

 

Kad u momčadi imaš nekoliko igrača s jajima i znanjem, čuda se događaju puno češće.

 

Također ne treba zaboravati kako je Barcelona ispadala zadnjih godina, dovoljno je sjetiti se Rome, Atletika, Chelsea, Intera ... gdje je odlučivao po jedan gol ili gol u gostima. Nitko ne može reći bi li Barcelona osvojila Ligu prvaka, ali siguran sam da u dvoboju s Realom ne bi igubila sva finala, ako bi se tamo našli.

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice