FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.861
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...

Samo cu ovo reci prije je bila cast da jedan igrac ostane cijeli zivot u jednom klubu i svi su uzdizali te igrace npr. Maldini u Milanu, Totti u Romi i onda kada je Ronaldo otisao iz Reala jer se nije uspio dogovoriti sa Perezom u vezi ugovora onda odjednom svi klinci su krenuli pricati o challengeu u drugom klubu kao nisi veliki igrac ako igras za samo jedan klub koje su to gluposti.

Apasolutno se PRVI slažem sa tvojim komentarom. 

Ali koliko god bili "dobri" igrači koje si napomenuo, prije svega kao ljudi u srcu, ipak su stepenicu/razinu ispod jednog Messia, Ronalda, igrače takvog kova! 

Makar, isto tako NEMA baš puno igrača koji "su ponikli u jednom klubu, i tamo ostali" do kraja karijere. 

U tom zecu leži grm, a tim više, što su uspijeli postići svojom igrom u svojem klubu!? 

 

Donekle razumijem dotičnog gospodina Argentinca, ipak i tamo ima "nekoliko" jakih klubova, da malo karikiram, Daniel Cormier je bio prvak u dvije kategorije, tu pronalazim misao konteksta, dokazao se je u ...! 

 

Barem ja nisam imao na umu ulaziti u dubiozu, što je Messi uspio u svojoj karijeri učiniti, i makar mu nikako ne mogu progledati kroz prste onakvo ponašanje kada je Argentina izgubila od Hrvatske ili kada je Barcelona izgubila od FC Liverpool-a, što su dijelovi tvojeg karaktera i obraza! 

Nogometne vještine su bile, jesu i ostat će neupitne. 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Barcelona

Ma da, Ronaldo je uzeo nevjerojatan izazov kroz karijeru. Prvo pod Sir Alexom, najboljim trenerom svih vremena i najboljom generacijom u Engleskoj ikad. Pa onda otišao u Real gdje su potrošene milijarde da bi se napravila ekipa koja bi njemu odgovarala. I onda šlag na tortu, Juventus koji je osvojio prvenstvo Italije 7-8 godina zaredom prije Ronalda. Koji brutalni izazovi. Što nije otišao u raspadnuti Milan i vratio ih na vrh ako mu je do izazova?

 

Da ne govorim koliko je nevjerojatno retardirano postavljati takve teze i pričati da je jedan igrač veći od drugog samo zato što je igrao u više klubova. Tom logikom jedan Maldini ili Zanetti nisu veći od bubam, Hummelsa ili Albe koji su igrali za više od jednog kluba i dokazali se. 

Zanimljivo je kako se starije igrače hvali za privrženost i odanost jednom klubu dok se Messiju to uzima kao nešto negativno.

 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 14:42 (antimadridista).
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Gospodo pa nemojte taj ljudski ološ, govno od čovjeka, uspoređivati sa Leom??? Izgleda da bi Leov stari trebao biti zidar, pijanac, kao Ronaldov pa da on bude igrač kao Ronaldo??  Koji su to majmuni? Ili  možda krezub kao Ronaldo na početku karijere? 

14 godina
offline
FC Barcelona

A i ovo čitanje da našima nije pružio ruku je više prešlo svaku mjeru. Koliko mi kao narod volimo izigravati neke žrtve i pretvarati se da smo narod od samog Boga odabran. Da nije pružio ruku igračima Nigerije ili Svicarske nitko nebi riječi rekao. Ali da, ovo su naši pa eto pisat ćemo o tome još 20 godina. Nedaj Bože uopće i pomisliti da je Messi bio frustriran utakmicom i da uopće nije imao ništa osobno protiv naših i kasnije se ispričao (što je Rakitić i potvrdio kasnije u intervju-u). Ali da, sve što je Messi napravio pada u vodu jer nije dao ruku Pivariću poslije utakmice.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 17:48 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

A i ovo čitanje da našima nije pružio ruku je više prešlo svaku mjeru. Koliko mi kao narod volimo izigravati neke žrtve i pretvarati se da smo narod od samog Boga odabran. Da nije pružio ruku igračima Nigerije ili Svicarske nitko nebi riječi rekao. Ali da, ovo su naši pa eto pisat ćemo o tome još 20 godina. Nedaj Bože uopće i pomisliti da je Messi bio frustriran utakmicom i da uopće nije imao ništa osobno protiv naših i kasnije se ispričao (što je Rakitić i potvrdio kasnije u intervju-u). Ali da, sve što je Messi napravio pada u vodu jer nije dao ruku Pivariću poslije utakmice.

 nema gore od ovoga, te kolektivne patetike na temelju te pizdarije. Eto nitko od nas nikad nije imao loš dan pa možemo srat po messiju

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
The_K kaže...

Samo cu ovo reci prije je bila cast da jedan igrac ostane cijeli zivot u jednom klubu i svi su uzdizali te igrace npr. Maldini u Milanu, Totti u Romi i onda kada je Ronaldo otisao iz Reala jer se nije uspio dogovoriti sa Perezom u vezi ugovora onda odjednom svi klinci su krenuli pricati o challengeu u drugom klubu kao nisi veliki igrac ako igras za samo jedan klub koje su to gluposti.

Apasolutno se PRVI slažem sa tvojim komentarom. 

Ali koliko god bili "dobri" igrači koje si napomenuo, prije svega kao ljudi u srcu, ipak su stepenicu/razinu ispod jednog Messia, Ronalda, igrače takvog kova! 

Makar, isto tako NEMA baš puno igrača koji "su ponikli u jednom klubu, i tamo ostali" do kraja karijere. 

U tom zecu leži grm, a tim više, što su uspijeli postići svojom igrom u svojem klubu!? 

 

Donekle razumijem dotičnog gospodina Argentinca, ipak i tamo ima "nekoliko" jakih klubova, da malo karikiram, Daniel Cormier je bio prvak u dvije kategorije, tu pronalazim misao konteksta, dokazao se je u ...! 

 

Barem ja nisam imao na umu ulaziti u dubiozu, što je Messi uspio u svojoj karijeri učiniti, i makar mu nikako ne mogu progledati kroz prste onakvo ponašanje kada je Argentina izgubila od Hrvatske ili kada je Barcelona izgubila od FC Liverpool-a,što su dijelovi tvojeg karaktera i obraza! 

Nogometne vještine su bile, jesu i ostat će neupitne. 

 Ti ovo za ozbiljno?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

A i ovo čitanje da našima nije pružio ruku je više prešlo svaku mjeru. Koliko mi kao narod volimo izigravati neke žrtve i pretvarati se da smo narod od samog Boga odabran. Da nije pružio ruku igračima Nigerije ili Svicarske nitko nebi riječi rekao. Ali da, ovo su naši pa eto pisat ćemo o tome još 20 godina. Nedaj Bože uopće i pomisliti da je Messi bio frustriran utakmicom i da uopće nije imao ništa osobno protiv naših i kasnije se ispričao (što je Rakitić i potvrdio kasnije u intervju-u). Ali da, sve što je Messi napravio pada u vodu jer nije dao ruku Pivariću poslije utakmice.

 S ovim se ne slažem. Ne radi se o rvatim već općenito, bez obzira koliko se piše "ovdje". Argument? Pa svi sjetski portali pišu o tome kako mesi nema respekta kada se izgubi utakmica. Nije to samo sa Hrvatskom. X puta pogne glavu i prvi odjuri u svlačionicu. Ne zna gubiti, to je činjenica, a poraz je sastavni dio sporta. Zamisli što bi mu Klopp rekao na to, koji i u pobjedi i u porazu stisne ruku svakom protivničkom igraču na terenu.

14 godina
offline
FC Barcelona

Nevezano uz nogomet, ali nije mi jasno koji kiki rade moderatori ovdje da dopuštaju Lučkom onakve uvrede i psovke? 

Ljudi su bili banani za puno manje.

Valjda su ko suci u La Ligi, uvijek za Real.

Lučko, smiri se i napiši nešto u temi vezanoj uz Real za promjenu... propala tema kao što vam je propao i klub.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

A i ovo čitanje da našima nije pružio ruku je više prešlo svaku mjeru. Koliko mi kao narod volimo izigravati neke žrtve i pretvarati se da smo narod od samog Boga odabran. Da nije pružio ruku igračima Nigerije ili Svicarske nitko nebi riječi rekao. Ali da, ovo su naši pa eto pisat ćemo o tome još 20 godina. Nedaj Bože uopće i pomisliti da je Messi bio frustriran utakmicom i da uopće nije imao ništa osobno protiv naših i kasnije se ispričao (što je Rakitić i potvrdio kasnije u intervju-u). Ali da, sve što je Messi napravio pada u vodu jer nije dao ruku Pivariću poslije utakmice.

 S ovim se ne slažem. Ne radi se o rvatim već općenito, bez obzira koliko se piše "ovdje". Argument? Pa svi sjetski portali pišu o tome kako mesi nema respekta kada se izgubi utakmica. Nije to samo sa Hrvatskom. X puta pogne glavu i prvi odjuri u svlačionicu. Ne zna gubiti, to je činjenica, a poraz je sastavni dio sporta. Zamisli što bi mu Klopp rekao na to, koji i u pobjedi i u porazu stisne ruku svakom protivničkom igraču na terenu.

 Nešto ne vidim ove uvrijeđene navijače Reala da redovno seru po svom Ramosu koliko znaju srati po Messiju. Ramos ne da nije pružio ruku nego je gurao i namjerno udarao Xavija i Puyola u porazima protov Barcelone, što je još gore jer su mu to kolege iz reprezentacije. Al da, to je Ramos, on je eto junačina i kapetan. Da pitaš ovog Luckog misljenje o Ramosu, rekao bi sve najbolje, čovjek ratnik. Patetika na vrhuncu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 18:47 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ma da, Ronaldo je uzeo nevjerojatan izazov kroz karijeru. Prvo pod Sir Alexom, najboljim trenerom svih vremena i najboljom generacijom u Engleskoj ikad. Pa onda otišao u Real gdje su potrošene milijarde da bi se napravila ekipa koja bi njemu odgovarala. I onda šlag na tortu, Juventus koji je osvojio prvenstvo Italije 7-8 godina zaredom prije Ronalda. Koji brutalni izazovi. Što nije otišao u raspadnuti Milan i vratio ih na vrh ako mu je do izazova?

 

Da ne govorim koliko je nevjerojatno retardirano postavljati takve teze i pričati da je jedan igrač veći od drugog samo zato što je igrao u više klubova. Tom logikom jedan Maldini ili Zanetti nisu veći od bubam, Hummelsa ili Albe koji su igrali za više od jednog kluba i dokazali se. 

Zanimljivo je kako se starije igrače hvali za privrženost i odanost jednom klubu dok se Messiju to uzima kao nešto negativno.

 

 

Uzimate kolega previše elemenata u kontekst.

Nije prvo igrao pod Sir Alex-om Fergusonom, već je počeo doma, u Portugalu, a brusio se u Manchester-u. 

U Juventus je otišao zbog novaca, i sukoba sa nadređenima. 

Teze koje vi postavljate, nisu kompatibilne kolega, jer nam je pristup dijametralno suprotan. 

I da, priznajem, podržavam odanost klubu i privrženost, ali nikome ne titraju javno jajca kao vi generalno Mesiju. 

 antimadridista kaže...

A i ovo čitanje da našima nije pružio ruku je više prešlo svaku mjeru. Koliko mi kao narod volimo izigravati neke žrtve i pretvarati se da smo narod od samog Boga odabran. Da nije pružio ruku igračima Nigerije ili Svicarske nitko nebi riječi rekao. Ali da, ovo su naši pa eto pisat ćemo o tome još 20 godina. Nedaj Bože uopće i pomisliti da je Messi bio frustriran utakmicom i da uopće nije imao ništa osobno protiv naših i kasnije se ispričao (što je Rakitić i potvrdio kasnije u intervju-u). Ali da, sve što je Messi napravio pada u vodu jer nije dao ruku Pivariću poslije utakmice.

Daj se malo skoncentriraj kolega, nije to dobro za tlak. 

Ako ćemo pošteno, se sjećaš i njegovog ponašanja u pobjedi 3 : 0 u Barceloni nad FC Liverpool-om ?!?! 

Nemoguće je odrediti tko ga je više kovao u zvijezde, tko je palio atmosferu, prebolili smo ROMU, vrijeme je da Barcelon osvoji Ligu Prvaka! 

A dogodilo se jedno veliko hladno tvrdo prizemljenje, ustvari četri uzemljenja! 

Željezo se kuje dok je vruće, a što nije na piru, nema ga niti poslije pira! 

To što je on, MOŽDA, čestitao Rakitiću, a zašto nije Modriću???? 

Nikada se ne uzvisi u dobrom, nikada se ne ponizi u lošem. 

Ovaj se je ne ponizio, posrao se je pet metrara preko glave, i to je vidio cijeli svijet, svi osim navijača Barcelone, htio ti i ostali to priznati ili ne. 

matrix777 kaže..., 
antimadridista kaže...

A i ovo čitanje da našima nije pružio ruku je više prešlo svaku mjeru. Koliko mi kao narod volimo izigravati neke žrtve i pretvarati se da smo narod od samog Boga odabran. Da nije pružio ruku igračima Nigerije ili Svicarske nitko nebi riječi rekao. Ali da, ovo su naši pa eto pisat ćemo o tome još 20 godina. Nedaj Bože uopće i pomisliti da je Messi bio frustriran utakmicom i da uopće nije imao ništa osobno protiv naših i kasnije se ispričao (što je Rakitić i potvrdio kasnije u intervju-u). Ali da, sve što je Messi napravio pada u vodu jer nije dao ruku Pivariću poslije utakmice.

 S ovim se ne slažem. Ne radi se o rvatim već općenito, bez obzira koliko se piše "ovdje". Argument? Pa svi sjetski portali pišu o tome kako mesi nema respekta kada se izgubi utakmica. Nije to samo sa Hrvatskom. X puta pogne glavu i prvi odjuri u svlačionicu. Ne zna gubiti, to je činjenica, a poraz je sastavni dio sporta. Zamisli što bi mu Klopp rekao na to, koji i u pobjedi i u porazu stisne ruku svakom protivničkom igraču na terenu.

Tko bi to njima mogao makar jednom dokazati. 

 

Što je najbolje, članak nije IMBEX.YU porijekla niti je moja "ideja" generalno, a sve je vrlo provjerljivo. 

Pa pogledaj gdje su igrali Pele, Maradona, Cruyf, puuuuuno njih u zadnjih recimo 50 godina, gdje recimo Wayne Rooney nije baš blizu Mesiju, ali igra i u Ameriku. 

 

Baš me zanima, jednog dana kada Mesija objesi kopačke o kljin, kak bu to 'zgledalo ?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Barcelona

Messijevo ponašanje u pobjedi 3-0 nad Liverpoolom? Prosvijetli me molim te. Što je to točno napravio u toj utakmici? Previše sereš, a riječi nećeš reći protiv igrača kluba za koji navijaš. Da te čujemo malo, daj nam koju o Ramosu ili Marcelu. Zašto stalno Messi? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Messijevo ponašanje u pobjedi 3-0 nad Liverpoolom? Prosvijetli me molim te. Što je to točno napravio u toj utakmici? Previše sereš, a riječi nećeš reći protiv igrača kluba za koji navijaš. Da te čujemo malo, daj nam koju o Ramosu ili Marcelu. Zašto stalno Messi? 

 Došlo je do zabune u glavi, ne zna za koga sad navijati. dal za Real ili Juve?! Danas je popularno srati po najboljima, no to im daje samo snagu jer znaju da rade nešto dobro, čim hejtere boli. Lučko samo ti seri i dalje, znamo svi da voliš Lea više od Reala.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

A i ovo čitanje da našima nije pružio ruku je više prešlo svaku mjeru. Koliko mi kao narod volimo izigravati neke žrtve i pretvarati se da smo narod od samog Boga odabran. Da nije pružio ruku igračima Nigerije ili Svicarske nitko nebi riječi rekao. Ali da, ovo su naši pa eto pisat ćemo o tome još 20 godina. Nedaj Bože uopće i pomisliti da je Messi bio frustriran utakmicom i da uopće nije imao ništa osobno protiv naših i kasnije se ispričao (što je Rakitić i potvrdio kasnije u intervju-u). Ali da, sve što je Messi napravio pada u vodu jer nije dao ruku Pivariću poslije utakmice.

 S ovim se ne slažem. Ne radi se o rvatim već općenito, bez obzira koliko se piše "ovdje". Argument? Pa svi sjetski portali pišu o tome kako mesi nema respekta kada se izgubi utakmica. Nije to samo sa Hrvatskom. X puta pogne glavu i prvi odjuri u svlačionicu. Ne zna gubiti, to je činjenica, a poraz je sastavni dio sporta. Zamisli što bi mu Klopp rekao na to, koji i u pobjedi i u porazu stisne ruku svakom protivničkom igraču na terenu.

 Nešto ne vidim ove uvrijeđene navijače Reala da redovno seru po svom Ramosu koliko znaju srati po Messiju. Ramos ne da nije pružio ruku nego je gurao i namjerno udarao Xavija i Puyola u porazima protov Barcelone, što je još gore jer su mu to kolege iz reprezentacije. Al da, to je Ramos, on je eto junačina i kapetan. Da pitaš ovog Luckog misljenje o Ramosu, rekao bi sve najbolje, čovjek ratnik. Patetika na vrhuncu.

A zašto sereš i još se dublje ukopavaš ?! 

Tko je uopće uvrijeđen, i da se nešto zbori zbog Ramosa, halooooo, to je čak van ranga krušaka i jabuka, to su više nekakve dunje?! 

Ako se Ramos može spominjati u nekom kontekstu, to je onda kao Totti, koji je ostao do kraja u Romi. 

Ako bih već u kontekstu spominjao Ramosa, volio bih ga vidjeti da se suprotstavi jednom James Milneru recimo, ili Jordan Hendersonu, dečkima iz Liverpool-a, a koje bih po nekim parametrima stavio uz bok i Xavia i Puyola, koji su pravi igrači i časni ljudi prije svega! 

 

Kontekst 1; Mesi je vrhunski igrač, kako bi se snašao u igri Real Madrida, recimo to hipotetski, 

Kontekst2; Mesi je postavio niz nedostižnih rekorda, nekome dostatno da ga proglasi već sada najboljim ne svijetu. 

 

Ako si imalo skoncentriran, uočit ćeš da uzorak usporedbe nije istovjetan, i da laješ u krivom tonalitetu na mene, obzirom nisam niti pomislio osporavati drugi kontekst, samo se elaborira koliko toliko prvi. 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...

Messijevo ponašanje u pobjedi 3-0 nad Liverpoolom? Prosvijetli me molim te. Što je to točno napravio u toj utakmici? Previše sereš, a riječi nećeš reći protiv igrača kluba za koji navijaš. Da te čujemo malo, daj nam koju o Ramosu ili Marcelu. Zašto stalno Messi? 

 Došlo je do zabune u glavi, ne zna za koga sad navijati. dal za Real ili Juve?! Danas je popularno srati po najboljima, no to im daje samo snagu jer znaju da rade nešto dobro, čim hejtere boli. Lučko samo ti seri i dalje, znamo svi da voliš Lea više od Reala.

Uzalud ti trud sviraču 

 

Da malo parafraziram, u F1 favoriziram Ferrari, ne Vettela ili Leclerca, dok istina, niti Hamiltona niti Mercedes ne favoriziram, niti najmanje. 

 

U Real Madridu mi je najbolji bio, pazi sada, ostavljen na milost i nemilost Keilor Navas. Odličan po mojem skromnom subjektivnom razmišljanju golman, umjesto kojeg su dovedeni sin ZiouZia i onaj propuh majstor. 

Bilo je i drugih koji su u kontekstu bili dragi, ali su otjerani, na moju veliku žalost! 

 

Da budemo nešto jasni. Se sjećate kada je Puyol nezgodno pao, pa dislocirao rame ako sam dobro upamtio?! To mi je poslije Eduarda najgora situacija koju sam gledao na televizoru "uživo"! Osjećao sam se kao da sam i ja sam polomio nešto. 

 

Koliko u ovoj temi ima prolivene žuči kada vi gubite, ili netko drugi dobiva, to inače svijet vidio nije.

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Barcelona

Ma znamo svi šta ih žulja i boli 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 19:23 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...

Messijevo ponašanje u pobjedi 3-0 nad Liverpoolom? Prosvijetli me molim te. Što je to točno napravio u toj utakmici? Previše sereš, a riječi nećeš reći protiv igrača kluba za koji navijaš. Da te čujemo malo, daj nam koju o Ramosu ili Marcelu. Zašto stalno Messi? 

 Došlo je do zabune u glavi, ne zna za koga sad navijati. dal za Real ili Juve?! Danas je popularno srati po najboljima, no to im daje samo snagu jer znaju da rade nešto dobro, čim hejtere boli. Lučko samo ti seri i dalje, znamo svi da voliš Lea više od Reala.

Uzalud ti trud sviraču 

 

Da malo parafraziram, u F1 favoriziram Ferrari, ne Vettela ili Leclerca, dok istina, niti Hamiltona niti Mercedes ne favoriziram, niti najmanje. 

 

U Real Madridu mi je najbolji bio, pazi sada, ostavljen na milost i nemilost Keilor Navas. Odličan po mojem skromnom subjektivnom razmišljanju golman, umjesto kojeg su dovedeni sin ZiouZia i onaj propuh majstor. 

Bilo je i drugih koji su u kontekstu bili dragi, ali su otjerani, na moju veliku žalost! 

 

Da budemo nešto jasni. Se sjećate kada je Puyol nezgodno pao, pa dislocirao rame ako sam dobro upamtio?! To mi je poslije Eduarda najgora situacija koju sam gledao na televizoru "uživo"! Osjećao sam se kao da sam i ja sam polomio nešto. 

 

Koliko u ovoj temi ima prolivene žuči kada vi gubite, ili netko drugi dobiva, to inače svijet vidio nije.

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

O navijacima Reala najvise govore njihovi komentari. Kad je tek Valverdee dosao a nejmar otisao pobjedili nas 3 1. Bili su dosta bolji, al 3 1 je uobicajni rezultat u fudbalu.

 

Oni su to opisali rijecima "RAZVALILI BARCELONU".

 

Kakve bi tek rijeci trebali koristiti za 6 2, 5 0, 5 - 1, 4-0.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zato jer rezultat uvijek sve govori...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Volio bih vidjeti danas u napadu Dembelea, Messija i Griezmanna.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Volio bih vidjeti danas u napadu Dembelea, Messija i Griezmanna.

 Dembele nije ni pozvan...

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
kexzoR kaže...

Volio bih vidjeti danas u napadu Dembelea, Messija i Griezmanna.

 Dembele nije ni pozvan...

 Vidi, stvarno... Ne znam sto da kazem.

14 godina
offline
FC Barcelona

Valjda ga kažnjava jer je dobio crveni karton protiv Seville. Što mi nema nikakve logike. Čovjek pokušava pokazat autoritet kojeg nema i to na krivom igraču. Bravo Valverde, Bravo!!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Valjda ga kažnjava jer je dobio crveni karton protiv Seville. Što mi nema nikakve logike. Čovjek pokušava pokazat autoritet kojeg nema i to na krivom igraču. Bravo Valverde, Bravo!!

 a mozda je dobio i vise utakmica kazne

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
x18x05x kaže...

Valjda ga kažnjava jer je dobio crveni karton protiv Seville. Što mi nema nikakve logike. Čovjek pokušava pokazat autoritet kojeg nema i to na krivom igraču. Bravo Valverde, Bravo!!

 a mozda je dobio i vise utakmica kazne

 Možda su Srbi.

14 godina
offline
FC Barcelona

Dao mu slobodan dan da igra Plejku, to je nikakva kazna.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Semedo na lijevom beku. Griezmann na lijevom krilu. De Jong nije na zadnjem veznom. Roberto je na desnom beku. Od 11 igrača, njih 4 ne igra na svojoj prirodnoj poziciji. Firpo je jos jedan igrac koji je unisten od Valverdea.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 14:53 (kexzoR).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Semedo na lijevom beku. Griezmann na lijevom krilu. De Jong nije na zadnjem veznom. Roberto je na desnom beku. Od 11 igrača, njih 4 ne igra na svojoj prirodnoj poziciji. Firpo je jos jedan igrac koji je unisten od Valverdea.

 Kako nije De Jong na zadnjem veznom? Arthur, De Jong i Vidal startaju u sredini. Nema tko drugi biti zadnji vezni.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mislim da ce Vidal biti na zadnjem.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

E Barcelono na što si ti spala da te vodi ovaj idiot...

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovo je tragikomićno

MES QUE UN CLUB
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice