FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.816
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Naježim se kad pomislim koliko bi golova dao Messi da ima uz sebe nekog s kim može odigrati kombinaciju, dupli, bilo što??? Vratio se Suarez, a baš sam se obradovao da ga neće biti par tekmi? Dembele mora igrati par utakmica u nizu jer je strašan na lopti pa makar i usere sto puta, ali on može čuda raditi. Ako ne pokaže ništa, prodaja. Ovu ostalu sirotinju neću ni spominjati.

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

No dosta naših laprdanja - besmislica, pogledajmo što kaže stručnjak - 

Guillermo Amor (direktor odnosa s javnošću): ''Leo je izvanredan, ali cijela momčad je danas bila odlična.''

''Valverde je odličan čovjek, profesionalac i svi smo zadovoljni s njegovim radom. Mislim da se tu nema ništa više za reći.''

 

Pa ga ti je.i?

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Popravile su se neke stvari ali opet nove povrede. 

 

Tesko je praviti kontinuitet u takvim uslovima.

Al dobro, poboljsanja se vide, samo da ovako nastave.

9 godina
offline
FC Barcelona

POboljšanja protiv celte? Jedva čekam osminu finala i otkaz Valverdea.

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Na žalost tako će izgleda i biti.  

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Isto tako sam se nadao i prošle godine, pa dođe Liverpool i ništa 

9 godina
offline
FC Barcelona

Da ih City izbuši jedno 5:1, bilo bi idealno.

13 godina
offline
FC Barcelona

Gledam sad Liverpool - City. Pa jbt kad ti vidiš tu igru, tu želju i motivaciju trenera uz crtu terena. Nebo i zemlja razlika u odnosu na nas. A kakav kadar imamo, trebali bi biti u najmanju ruku na njihovom levelu što se tiče igre.

 

Pa imam osjećaj da Pep i Klopp uz teren pretrče više od naše cijele ekipe na terenu. Dok naš genijalan um na klupi uvijek ima onu istu kiselu facu kakvo god stanje na terenu bilo. Kad ga vidim imam osjećaj da ne može motivirati apsolutno nikoga, što se i vidi na terenu.

 

City će danas izgubiti ali ja bi dao sve na svijetu da mi igramo kao oni, čak i u porazu. Oni bolje igraju kao ekipa u porazu nego mi u bilo kojoj pobjedi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 19:19 (antimadridista).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Gledam sad Liverpool - City. Pa jbt kad ti vidiš tu igru, tu želju i motivaciju trenera uz crtu terena. Nebo i zemlja razlika u odnosu na nas. A kakav kadar imamo, trebali bi biti u najmanju ruku na njihovom levelu što se tiče igre.

 

Pa imam osjećaj da Pep i Klopp uz teren pretrče više od naše cijele ekipe na terenu. Dok naš genijalan um na klupi uvijek ima onu istu kiselu facu kakvo god stanje na terenu bilo. Kad ga vidim imam osjećaj da ne može motivirati apsolutno nikoga, što se i vidi na terenu.

 

City će danas izgubiti ali ja bi dao sve na svijetu da mi igramo kao oni, čak i u porazu. Oni bolje igraju kao ekipa u porazu nego mi u bilo kojoj pobjedi.

 Meni je zanimljivo to što je od 11 pocetnih igraca Liverpoola, njih 7 doveo Klopp. (Alisson, Robertson, Van Dijk, Mane, Firmino, Salah, Fabinho). I svi oni igraju na strasno visokoj razini.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Pa City ubio brašno u Liverpoolu danas. 
Liverpool zadnjih par kola se izvlači na kvalitetu Manea te na divanje Manea za penalima potrebnim za 3 boda.

City puno kvalitetnija ekipa od Liverpoola i to bez Laportea koji im je najbolji stoper u ekipi, te bez lijevog beka i Davida Silve. 



7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mogo bi i Guardiola ove godine bit meta navijaca Citija isto ko i valverde barcinih. 

 

Mada vec mnogi pisu, citam na bbc-u da nije donio nista sto Pelegrini i Mancini vec nisu uradili.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

da vec mnogi pisu, citam na bbc-u da nije donio nista sto Pelegrini i Mancini vec nisu uradili.

 

 

Koga lažeš? Trolčino. To je isto kao da kažeš da nema razlike između Pepove i Enriqueove Barce jer su oboje iste trofeje osvojili. A Pepova Barca bila duplo bolja. 

Pepov City je dvaput bio na 100 bodova u Premier Ligi. Pellegrinijev ni Mancinijev City nije bio ni blizu te kvalitete.

 

Tebi je pljuvanje po Pepu kao neki obrambeni mehanizam jer ti ne odgovara što ljudi (s razlogom) kritiziraju Valverdea. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 20:08 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pepov City je zapravo odlicno igrao danas.

Sramota je da City u porazu od 3-1 igra deset puta bolje od Barce u pobjedi 4-1...
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Pepov City je zapravo odlicno igrao danas.

Sramota je da City u porazu od 3-1 igra deset puta bolje od Barce u pobjedi 4-1...

 To je ono što mi najvise smeta. Na stranu rezultati, nekad pobijediš nekad izgubiš, sve je to sport. 

 

Ali dojam i igra mora biti dobra s ovakvom ekipom kakvu imamo. Jbt sjećam se kad smo ispali iz LP od Chelsea 2012. Nikad ponosniji nisam bio na ekipu Barcelone. Lopta nije htjela u gol ali smo igrali svemirski nogomet. 

 

Danas i kad pobijedimo, dan kasnije zaboravim da je uopće i bila neka utakmica.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

da vec mnogi pisu, citam na bbc-u da nije donio nista sto Pelegrini i Mancini vec nisu uradili.

 

 

Koga lažeš? Trolčino. To je isto kao da kažeš da nema razlike između Pepove i Enriqueove Barce jer su oboje iste trofeje osvojili. A Pepova Barca bila duplo bolja. 

Pepov City je dvaput bio na 100 bodova u Premier Ligi. Pellegrinijev ni Mancinijev City nije bio ni blizu te kvalitete.

 

Tebi je pljuvanje po Pepu kao neki obrambeni mehanizam jer ti ne odgovara što ljudi (s razlogom) kritiziraju Valverdea. 

 Neodgojen si. Propustio si mnogo toga. Neces nista na forumu nadoknadit. 

 

Stavio bi link al vjerovatno ne znas engleski pa kakva fajda

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

 Stavio bi link al vjerovatno ne znas engleski pa kakva fajda

 Ti bi stavio link da to nije proizašlo iz tvoje glave. Pljuvanje po Pepu da bi pravdao Valverdea. 

 

Gledao sam utakmicu i nakon utakmice se Pep pozdravio s navijačima Citya koji su mu pljeskali i skandirali. Tako da mene ne možeš lagati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

 Stavio bi link al vjerovatno ne znas engleski pa kakva fajda

 Ti bi stavio link da to nije proizašlo iz tvoje glave. Pljuvanje po Pepu da bi pravdao Valverdea. 

 

Gledao sam utakmicu i nakon utakmice se Pep pozdravio s navijačima Citya koji su mu pljeskali i skandirali. Tako da mene ne možeš lagati.

 https://www.givemesport.com/1505330-man-city-fan-is-demanding-that-pep-guardiola-is-sacked-after-norwich-defeat

 

Ne pljujem ja Guardiolu, nego branim njegovu profesiju od likova poput tebe i od likova poput ovog koji je udaradio na Guardiolu. IDENTIČNI STE.

 

Ostaje ipak činjenica da Liverpul niko nije pobjedio unazad tri godine sa tri gola razlike osim Valverdeove Barce. Kao i otvoreno priznanje Messija da su igrači krivi za ispadanje.

 

A ti se sad obračunavaj sa Messijem. Mene malo pusti na miru.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

 Stavio bi link al vjerovatno ne znas engleski pa kakva fajda

 Ti bi stavio link da to nije proizašlo iz tvoje glave. Pljuvanje po Pepu da bi pravdao Valverdea. 

 

Gledao sam utakmicu i nakon utakmice se Pep pozdravio s navijačima Citya koji su mu pljeskali i skandirali. Tako da mene ne možeš lagati.

 https://www.givemesport.com/1505330-man-city-fan-is-demanding-that-pep-guardiola-is-sacked-after-norwich-defeat

 

Ne pljujem ja Guardiolu, nego branim njegovu profesiju od likova poput tebe i od likova poput ovog koji je udaradio na Guardiolu. IDENTIČNI STE.

 

Ostaje ipak činjenica da Liverpul niko nije pobjedio unazad tri godine sa tri gola razlike osim Valverdeove Barce. Kao i otvoreno priznanje Messija da su igrači krivi za ispadanje.

 

A ti se sad obračunavaj sa Messijem. Mene malo pusti na miru.

 To je jedan navijač. I uspoređuješ situaciju Guardiole sa situacijom Valverdea (kojeg mrze gotovo svi navijači Barcelone). City igra atraktivan nogomet, uzimali su po 100 bodova u prvenstvu dvaput pod Pepom. Valverde o tome može samo sanjati, a ima Messija. Da Pep ima Messija u Cityu završavao bi ligu na 110+ bodova.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

 Stavio bi link al vjerovatno ne znas engleski pa kakva fajda

 Ti bi stavio link da to nije proizašlo iz tvoje glave. Pljuvanje po Pepu da bi pravdao Valverdea. 

 

Gledao sam utakmicu i nakon utakmice se Pep pozdravio s navijačima Citya koji su mu pljeskali i skandirali. Tako da mene ne možeš lagati.

 https://www.givemesport.com/1505330-man-city-fan-is-demanding-that-pep-guardiola-is-sacked-after-norwich-defeat

 

Ne pljujem ja Guardiolu, nego branim njegovu profesiju od likova poput tebe i od likova poput ovog koji je udaradio na Guardiolu. IDENTIČNI STE.

 

Ostaje ipak činjenica da Liverpul niko nije pobjedio unazad tri godine sa tri gola razlike osim Valverdeove Barce. Kao i otvoreno priznanje Messija da su igrači krivi za ispadanje.

 

A ti se sad obračunavaj sa Messijem. Mene malo pusti na miru.

 To je jedan navijač. I uspoređuješ situaciju Guardiole sa situacijom Valverdea (kojeg mrze gotovo svi navijači Barcelone). City igra atraktivan nogomet, uzimali su po 100 bodova u prvenstvu dvaput pod Pepom. Valverde o tome može samo sanjati, a ima Messija. Da Pep ima Messija u Cityu završavao bi ligu na 110+ bodova.

 Nije jedan. Jedan se javio u program.

Ne poredim guardiolinu situaciju sa valverdeovom nego tebe sa njim. Da si navijac citija danas bi pisao kako treba dati otkaz Guardioli. Ti si takav. To je jasno.

Imao ga je 4 godine, pa je tek Tito vilanova osvojio 100 bodova sa Barcom. Glupa ti je prica.

Zidane nije imao mesija pa je oavojio 3 lige prvaka zaredom. Kakve to ima veze, dok imas crhunske igrace, a guardiola ima najbolju ekipu na svijetu sada. Niko u svijetu nema vise tako kvalitetnih igraca od Citija.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ima. Liverpool.

Odlicna spica u Firminu, fantastican Mane, i dva najbolja beka i najboljeg stopera, i dobar Salah. Ponajbolji golman takoder.

I to je sve stvorio Klopp. Daj TAA u Barcu tako mladog i sad bi bio u Evertonu na klupi
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Da ih City izbuši jedno 5:1, bilo bi idealno.

Da je babi što se babi snilo, ili poželjelo ?!  

Mitch kaže...
Ima. Liverpool.

Odlicna spica u Firminu, fantastican Mane, i dva najbolja beka i najboljeg stopera, i dobar Salah. Ponajbolji golman takoder.

I to je sve stvorio Klopp. Daj TAA u Barcu tako mladog i sad bi bio u Evertonu na klupi

Koliko god sam pratio rad i Zija Zoua, Pepa, Kloppa dok je bio u BD, nisam uopće pomislio na promil šanse da netko od njih dođe u Liverpool! 
Sada ja se pitam, da subkojim slučajem Guardiola ili Zijo Zouo došli u Liverpool, koja bi situacija bila?! 
Pitam se i ovo, da je Klopp kojim slučajem došao u Barcelonu, koja i kakva bi to bila priča?! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
FC Barcelona

Ma sve dajte arapima, možete i š

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Ma sve dajte arapima, možete i š

 Ma baš čitam... najbolje da se sve tekme Barce i Reala igraju u Kataru ili S. Arabiji. Sad su čak odlučili da više ne igraju prvak i pobjednik kupa nego će to biti mini turnir gdje nastupaju pobjednik kupa i prva tri kluba u prvenstvu. Valjda da se na što manju mjeru svede šansa da Barca ili Real (prvenstveno Real ) ne nastupe.

 

Svaka čast svemu, svi mi ovdje volimo nogomet i želimo gledati svoje klubove protiv najboljih, ali neke stvari bome nemaju veze s mozgom. Ko da raspored i ovako nije prenatrpan raznim pi*darijama. Pa jedan Liverpool će morati uskoro u 40 dana odigrati 14 utakmica?! Pa di toga ima... Da imaš duplo više igrača u rosteru je takav tempo previše. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Ma sve dajte arapima, možete i š

 Ovo se radi da bi Barci šanse za osvajanje bile dosta manje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 20:45 (x18x05x).
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

 Danas je to moderno, pogotovo kod balavaca, a koliko vidim ni Pike nije odolio? Multitasking i slična sranja. Imam bazen, Rolsa, viletinu, lovu, ali se sa posla vraćam u 19h svaki dan? Radoholičarstvo su davno prepoznali kao mentalni problem i  ima svoje mjesto u psihijatriji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 12:58 (bananaman1).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

 Vjerojatno su u Barceloni željeli vidjet kako izgleda trener A klase kad već nemaju svojega 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
JozoBozo121 kaže...
kexzoR kaže...

 Vjerojatno su u Barceloni željeli vidjet kako izgleda trener A klase kad već nemaju svojega 

 Bjelica je jednom u intervjuu za RTL pokazao debelu biljeznicu gdje ima zapisane taktike i akcije. Bas me zanima postoji li nesto slicno kod cirkusanta Valverdea.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovo sa Rakitićem mi se nimalo ne svidja. Bio je omiljeni igrac, i Enrikeov i Valverdeov. Cini mi se da se nesto krupno desilo ljetos.

 

Igrac moze pasti u drugi plan, nista novo. Slican primjer je Roberto. I on je omiljen i od Enrikea i od Valverdea. Ove godine je u drugom planu ali opet igra dovoljno. 

 

Zasto Raketa ne igra skoro nikako ozbiljno je pitanje. 

Sto se kvalitete tice, za mene nema sumnje da treba igrati.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice