FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.610
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Tommy_123 kaže...

  Šta bih dao da mogu biti s njima na stadionu i pjevat s njima pjesme i uživat :)  {#}

ja sam si zacrtao da ću jednom u životu otići na Nou Camp na neku tekmu,i ići ću sigurno barem jednan put,to se mora doživjeti!

  S 18 ja idem.:)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Znate što? Drago mi je što je konačno ova tema posvećena nama i što možemo ovdje iznositi sve u prilog Barci! Možda se jednog dana mi ovdje sa foruma dogovorimo pa otiđemo na koju tekmu, a? Evo, meni je prvi Barcin dres bio od Ronaldinha. Kupio sam ga kada sam bio na maturalcu u Pragu. A što se tiče drugih videa, mene naježi ovaj video uz koji je stavljena super glazba:



Što se tiče slika, ove dvije su mi super:

Meštri :-) Meštri :-)
El nou Camp Nou! El nou Camp Nou!
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...
Znate što? Drago mi je što je konačno ova tema posvećena nama i što možemo ovdje iznositi sve u prilog Barci! Možda se jednog dana mi ovdje sa foruma dogovorimo pa otiđemo na koju tekmu, a? Evo, meni je prvi Barcin dres bio od Ronaldinha. Kupio sam ga kada sam bio na maturalcu u Pragu. A što se tiče drugih videa, mene naježi ovaj video uz koji je stavljena super glazba:



Što se tiče slika, ove dvije su mi super:

  Ja ćuz si kupit ovaj dres novi,domaći :) Savršen je :D

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...
jurica_m kaže...
Znate što? Drago mi je što je konačno ova tema posvećena nama i što možemo ovdje iznositi sve u prilog Barci! Možda se jednog dana mi ovdje sa foruma dogovorimo pa otiđemo na koju tekmu, a? Evo, meni je prvi Barcin dres bio od Ronaldinha. Kupio sam ga kada sam bio na maturalcu u Pragu. A što se tiče drugih videa, mene naježi ovaj video uz koji je stavljena super glazba:



Što se tiče slika, ove dvije su mi super:

  Ja ćuz si kupit ovaj dres novi,domaći :) Savršen je :D

meni se isto sviđaju novi dresovi,i onaj crni gostujući odlično izgleda,ali daleko najljepši mi je onaj iz sezone 2008./2009. gostujući žuti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

meni se isto sviđaju novi dresovi,i onaj crni gostujući odlično izgleda,ali daleko najljepši mi je onaj iz sezone 2008./2009. gostujući žuti.

Meni nisu toliko ovi novi domaći, bolji su mi prošle godine bili, a rezervni su mi ok. Iako najbolji rezervni su mi iz 2004-05

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Meni su ipak deblje pruge ljepse, dakle prijasnji dresovi. A ovo se potpuno slazem za one zute dresove. To su bili daleko najjaci gostujuci dresovi. Ona zuta boja izgleda super. Kad sam igrao Pesa 2009, i dandanas mi je instaliran, uvijek odaberem te dresove. :-)
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
16 godina
offline
FC Barcelona

Meni je ljepši domaći iz prošle sezone nego ovaj novi. A posebno mi se svidio onaj što je kolega sirka666 naveo.

Come to the dark side, we have cookies.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2011 9:53 (crystal6).
13 godina
offline
FC Barcelona
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
offline
FC Barcelona

večeras u 02:30 Barcelona igra protiv Chivasa svoju drugu utakmicu na turneji po SAD-u.Link za live prijenos utakmice:

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=122891&part=sports

 

Nažalost ja nemogu gledati jer ujutro moram rano ustati,svi koji su u mogućnosti gledati utakmicu,uživajte :D

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Navijam za Barcu, ali sinoć je valjalo čestitati Chivasu iz Guadalajare. Pogledajte samo prva dva njihova gola. Da je Villa zabio onaj lob, možda bi tekma prešla u drukčijem smjeru. I da, pogledajte zadnja dva gola Chivasa. Ona su plod čiste greške obrambenih igrača Barcelone. Pogledajte i Pepov izraz lica. Čestitke Chivasu, pratimo i dalje Barcu! Visca Barca!


SAŽETAK: http://www.mysoccerplace.net/video/barcelona-vs-chivas-guadalajara-highlights-1-4
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...
Navijam za Barcu, ali sinoć je valjalo čestitati Chivasu iz Guadalajare. Pogledajte samo prva dva njihova gola. Da je Villa zabio onaj lob, možda bi tekma prešla u drukčijem smjeru. I da, pogledajte zadnja dva gola Chivasa. Ona su plod čiste greške obrambenih igrača Barcelone. Pogledajte i Pepov izraz lica. Čestitke Chivasu, pratimo i dalje Barcu! Visca Barca!


SAŽETAK: http://www.mysoccerplace.net/video/barcelona-vs-chivas-guadalajara-highlights-1-4

  Hmm,prva dva gola Chivasa znaći ubijaju,prvo udaras 30 metara lik počisti prašinu,a polu škarice.Al ovaj Ptno je bačva na golu,nebi se pokrenu uopće.Al oke,jako dobra tekme,čestite Chivasu :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
FC Barcelona

niam gledao utakmicu,ali pogledao sam sažetke,prva dva gola Chivasa su fantastična,a ostala dva su pogreške Barcelonine obrane,nadam se da će uhvatiti željenu formu do superkupa sa Realom za 10 dana.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

o.O Svasta, slikaju se sa delfinima umjesto da treniraju. :-D 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 14:00 (VirtUoso).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

niam gledao utakmicu,ali pogledao sam sažetke,prva dva gola Chivasa su fantastična,a ostala dva su pogreške Barcelonine obrane,nadam se da će uhvatiti željenu formu do superkupa sa Realom za 10 dana.

  A i od prve ekipe igrali su samo Xavi i Villa ako se ne varam.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
16 godina
offline
FC Barcelona

Mislite li da Barca treba dovesti jednog dobrog centralnog braniča u prijelaznom roku??

Ja osobno mislim da da. Puyol je ozljeđen (neće igrati protiv Reala), Muniesa se ozljedio, Fontas je još vrlo mlad i neiskusan. Mascherano i Busquets mogu odraditi obrambeni posao, no Busquets mi baš i nije nešto u obrani, a Mascherano je nizak. I tko onda ostaje? Abidal i Pique. Bilo bi dobro imati još koju opciju.

Come to the dark side, we have cookies.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
crystal6 kaže...

Mislite li da Barca treba dovesti jednog dobrog centralnog braniča u prijelaznom roku??

Ja osobno mislim da da. Puyol je ozljeđen (neće igrati protiv Reala), Muniesa se ozljedio, Fontas je još vrlo mlad i neiskusan. Mascherano i Busquets mogu odraditi obrambeni posao, no Busquets mi baš i nije nešto u obrani, a Mascherano je nizak. I tko onda ostaje? Abidal i Pique. Bilo bi dobro imati još koju opciju.

Istina,iako moram priznati da me Mascherano oduševio igrom na stoperskoj poziciji u finalu Lige Prvaka unatoč tome što je jako nizak za tu poziciju,ali istina je da Barci fali bar još jedan igrač na toj poziciji,ja bi više volio da dođe jedan odličan stoper,tipa Thiago Silva ili slični nego Fabregas,Barcelona je dosta dobro pokrivena na poziciji veznih igrača,Xavi i Iniesta su zna se nezamjenjivi,ali Thiago je odličan ako treba zamjena,kao i Keita,dok fali jedan stoper.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 16:50 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovo mi je bila najbolja tekma u životu,puna strepnje i nervoze,čak sam se i rasplakao.  {#}

 

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
FC Barcelona

večeras u 22.00h,Barcelona-Club America,posljednja utakmica na turneji po SAD-u.Link za livestream:

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=122892&part=sports

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

evo završila utakmica,zadovoljan sam igrom.Villa je u prvom poluvremenu imao dosta šansi,jednu je iskoristio,Thiago me opet impresionirao.U drugom poluvremenu su ušli većinom mladi igrači,po mome mišljenju,najviše su se istaknuli Jonathan Dos Santos na poziciji desnog bočnog i Deulofeu koji je asistirao Keiti za drugi gol.Sve u svemu dobra utakmica,nadajmo se da će ekipa biti na 100% mogućnosti protiv Reala 14.8.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2011 0:11 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sad kad će im se Messi pridružit, to će biti konačna točka na i, kak bi rekli. Veselim se tekmi protiv Reala. Za takve tekme se živi.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
offline
FC Barcelona

meni jedna od najboljih utakmica u životu,posebno pratite ruganje sa Realovcima na 05:30 minuti videa :D

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
donator_bubrega kaže...

Tek sad vidim zasto je Barca stalno osvaja tolike trofeje...govnad nepostena :( 

hahahahah ovakvi komentari su mi najjači,a da malo pogledaš ovaj video iznad što sam ja stavio,pa bi vidio pravi razlog zašto Barcelona osvaja trofeje.I molim te,ako mrziš Barcelonu,zašto si u ovoj temi uopće,možda zato što imaš komplekse,ali to nije moj problem,to liječi negdje drugdje.I reci tom liku na tvom avataru da može slobodno ići Messiju i ekipi čistiti kopačke :D

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2011 18:36 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
donator_bubrega kaže...

Tek sad vidim zasto je Barca stalno osvaja tolike trofeje...govnad nepostena :( 

  Jel te itko pozvao u ovu teme,lijepo je zaobiđi,a ovo o govnima evo ti link pa prosudi.

 

To šta real nema igru i šta kupuje igrače to mi nismo krivi,svaki igrač igra za sebe a ne kao momčad.Svi đubrad ružna do jednoga.Gade mi se.Zato ne seri i odi.To ti je najbolje.

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

meni jedna od najboljih utakmica u životu,posebno pratite ruganje sa Realovcima na 05:30 minuti videa :D

  Kako su odigrali pasove na 5:30,Prelijepo :))

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
13 godina
offline
FC Barcelona
Već je odavno poznato da je Real klub za propadanje igrača.
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
offline
FC Barcelona
Jučer gledam sliku naroda, baca cvijeće po herojima, a već sutra pobjednike sude, prodaše ih za Judine škude.
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jedan impresivan video,vrijedi ga pogledati :)

EDIT: News confirmed near complete the deal finally Cesc Fabregas
Announced that British newspapers The Guardian and the Daily Mail and the Catalan daily Sport shortly before the close a deal Fabregas for 45 million euros

 

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2011 20:32 (Tommy_123).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona

napokon,iako još nisam siguran da je to gotovo jer Arsenal se ne namjerava tako lako riješiti Fabregasa,prijavili su ga i za utakmicu kvalifikacija za LP da bi sad odjednom pristali na prodaju,malo m je čudno to,ali ipak se nadam da je istina i da su se napokon dogovorili i da je ova priča gotova,ne pamtim transfer koji se ovako odužio,mogli bi i neku sapunicu o tome napraviti u Španjolskoj :D

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 1:54 (antimadridista).
13 godina
offline
FC Barcelona
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice