FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.597
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
Legendic1911 kaže...

Treci stupac u tablici je Španjolski Superkup ili?

da, u slucaju Barçe i Reala... treci stupac je superkup lige u kojoj klub nastupa.

Dobro skuzio sto sam mislio reci :)

Uglavnom nasao odgovor na pitanje koje sam mislio postaviti.

 

Evo ss-a da ne pisem.

 

 

EDIT: Ugl Barca ima 10 superkupova,3 "Copa Eva Duarte" i 1 trofej predaka superkupa.

Battlelog: D-Ki11a
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2012 22:15 (Legendic1911).
15 godina
neaktivan
offline
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovo bi trebala biti postava za danas.. biti će zanimljivo vidjeti Deulofeua... nadam se da se Puyol neće ozlijedit... 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 15:15 (Balvan8).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Balvan8 kaže...

Ovo bi trebala biti postava za danas.. biti će zanimljivo vidjeti Deulofeua... nadam se da se Puyol neće ozlijedit... 

 

ocekvao sam Bartru u prvoj postavi

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno....................COD4 nick: IsMyYy
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
d3stroy3r_cro kaže...
Balvan8 kaže...

Ovo bi trebala biti postava za danas.. biti će zanimljivo vidjeti Deulofeua... nadam se da se Puyol neće ozlijedit... 

 

ocekvao sam Bartru u prvoj postavi

Bartra je ozlijeđen.

Ja se nadam u sredini terena da će odigrati Dos Santos, Thiago ako je spreman za cijelu utakmicu. Prema naprijed vjerujem da će početi Deulofeu, Tello i vjerojatno Villa ili Pedro.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 15:42 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Očekivao sam Messija.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
PLASMAorLCD kaže...

Očekivao sam Messija.

Messiju je vazniji uspjeh momcadi od individualnih rekorda. odluceno je da ce se odmoriti (ne samo on, vec i xavi, iniesta, pique, busquets, valdes...) za ovu utakmicu kako bi mogli sto uspjesnije odrzavati +11, ostvarivati uspjehe u prvenstvu i LP.

pozdravljam ovu pametnu odluku kluba. zasto bi rusio rekorde (koje ce ionako vjerojatno srusiti) kako bi usao u legendu, kad je Messi vec odavno legenda.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
FC Barcelona
Barça: Pinto, Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano, Song, Thiago, Jonathan, Sergi Roberto, Villa i Tello.

link za stream:
http://livefootball.ws/10370-barcelona-alaves.html
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
PLASMAorLCD kaže...

Očekivao sam Messija.

Messiju je vazniji uspjeh momcadi od individualnih rekorda. odluceno je da ce se odmoriti (ne samo on, vec i xavi, iniesta, pique, busquets, valdes...) za ovu utakmicu kako bi mogli sto uspjesnije odrzavati +11, ostvarivati uspjehe u prvenstvu i LP.

pozdravljam ovu pametnu odluku kluba. zasto bi rusio rekorde (koje ce ionako vjerojatno srusiti) kako bi usao u legendu, kad je Messi vec odavno legenda.

 

Nisi morao ovoliko pisati, znam ja zašto ne igra i to. {#}

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona



ROFL :D 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
0-1, losa igra skroz.
Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
13 godina
offline
FC Barcelona

Thiago klasa {#}

 

jedino bi njega pohvalio zasad, ovo ostalo ispod prosjeka, pogotovo u obrani.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kako bi se reklo, slobodnjak Ala Xavi. Villin 300 gol u karijeri :)

Villa x2, 301 gol u karijeri :D

Tello odličan danas kao i Thiago.

 

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 22:50 (Tommy_123).
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Deulofeu pokazao par finih potezića, jedan dobar udarac, ali je još uvijek škrt... to će trebat uskoro promijeniti... 

16 godina
offline
FC Barcelona

Baš mi je drago zbog Ville što je zabio 2 gola. A onaj Deulofeu je fenomenalan, samo da malo više gleda oko sebe.

Come to the dark side, we have cookies.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 23:34 (crystal6).
13 godina
offline
FC Barcelona

Thiago rasturio i u drugom poluvremenu, strašan igrač će biti, vrhunski pas ima. Također ima i ono nešto brazilsko u sebi, jedinstven igrač, nešto između Inieste i recimo Ronaldinha (po načinu igre jasno, ne kvaliteti {#}).

 

Deulofeu odličan, nije večeras bio ni toliko sebičan. Villa prešao brojku od 300 golova u karijeri :)

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 0:05 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sretan 113. rodendan Barca!!!!!!!!!!!!!!

Nas odkud dolazi sva ta gluma barcelone, sve te stvari, glumatanje, iznjuđivanje laganje? Od frustracija koje su dobili radi Reala ROFL
13 godina
offline
FC Barcelona

Prije točno 2 godine, na 111. rođendan kluba:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

3 igrača nominirana za Zlatnu loptu su: Messi, Iniesta i Ronaldo. Nije da nismo i prije znali... {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 14:51 (Balvan8).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Balvan8 kaže...

3 igrača nominirana za Zlatnu loptu su: Messi, Iniesta i Ronaldo. Nije da nismo i prije znali... {#}

Mislis 2 nominirana za drugo mjesto su iniesta i ronaldo{#}

Nas odkud dolazi sva ta gluma barcelone, sve te stvari, glumatanje, iznjuđivanje laganje? Od frustracija koje su dobili radi Reala ROFL
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Daj Iniesti, posle Del Piera najdraži <3

A da nije slučajno...?
13 godina
offline
FC Barcelona

Celtic FC (službeni Twitter profil kluba): "Htjeli bismo zaželjeti Barceloni sretan 113. rođendan. Més que un club."

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 16:25 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Gledam po razno raznim stranicama kometare na ovu trojicu,i svi pisu unfair (avatar im je grb madrida btw){#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}

Nas odkud dolazi sva ta gluma barcelone, sve te stvari, glumatanje, iznjuđivanje laganje? Od frustracija koje su dobili radi Reala ROFL
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...

Gledam po razno raznim stranicama kometare na ovu trojicu,i svi pisu unfair (avatar im je grb madrida btw){#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}

A ne znam tko bi trebao dobiti ako ne jedan od njih trojice{#}

Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tomislav95 kaže...
Logigamer kaže...

Gledam po razno raznim stranicama kometare na ovu trojicu,i svi pisu unfair (avatar im je grb madrida btw){#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}

A ne znam tko bi trebao dobiti ako ne jedan od njih trojice{#}

ja mislim da bi u top 3 trebali biti definitivno heskey,ilija sivonjic i stewart downing {#}

Nas odkud dolazi sva ta gluma barcelone, sve te stvari, glumatanje, iznjuđivanje laganje? Od frustracija koje su dobili radi Reala ROFL
13 godina
offline
FC Barcelona

kratak video o osnivačima kluba:



U 113 godina postojanja, Barcelona je odigrala 3679 utakmica. Zabilježili su 2080 pobjeda, 750 neriješenih rezultata i 849 poraza. Gol razlika: 7774 : 4183.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2012 23:07 (antimadridista).
14 godina
offline
FC Barcelona

Evo jedan pametan komentar na Ballon d'Or:

 

1. The idea that Ronaldo should win the golden ball just coz he won La Liga, was thrown away when Messi won the LFP Award (The best player of la liga 2012)

2. The idea that Ronaldo should win the Ballon d'Or becoz of his 'good' Euro was thrown away when Spain won, Iniesta was elected the best player of the Tournament, & subsequently won the Best European Player Award.

3. If the Ballon d'or should go to the one who won major titles, then None other than Torres (who won the Euro2012, UCL, and English cup) deserves it. Also Casillas & Ramos have won more than Ronaldo

4. This award mainly depends on individual performance, behavior (on and off the pitch), AND THEN team success. MESSI has been above everyone last year when he come to individual performance. He broke all (im)possible records (With Muller's just looming)
MESSI has scored more goals this year (82) than Liverpool (78), Milan (80), and all the teams at the Euro2012 combined (78). Ronaldo is an amazing player, but he'll have to settle for 2nd for a long time.

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
13 godina
offline
FC Barcelona

evo copy-paste iz jednog članka sa Sportneta koji je napisao Tomislav Pacak u vezi zlatne lopte, odnosno točno kriteriji po kojima se nagrada dijeli:

France Football je glasačima poslao relativno jednostavne upute da se nagrada "daje najboljem igraču svijetu", prema četiri kriterija:
1.) Ukupni individualni i momčadski učinak tijekom godine.
2.) Igračeva klasa (talent i fair play)
3.) Karijera
4.) Osobnost i karizma

prema ovome, jeasno je tko dobiva zlatnu loptu i ove godine. Evo tog članka ako nekoga zanima, dosta toga je slično kao i ove godine i u ovom tekstu je Pacak pisao o tome zašto je Messi te 2010. bolji igrač od Sneijdera i zašto doista i zaslužuje tu nagradu, a ovo mi je najbolji dio teksta:

"Hoćete logiku? Da Inter sutra ponudi Sneijdera za Messija, koliko bi sekundi trebalo Barceloni da odgovori s 'hahahahaha'? Zapravo, da Inter ponudi Milita i Sneijdera i Maicona ZAJEDNO za Messija, Barcelona bi rekla ne. Pa tko je onda bolji nogometaš? Da sutra protiv Marsovaca igramo odlučujući nogometni susret za spas čovječanstva, tko je prvi igrač kojeg bismo "draftirali"? Sneijder? Forlan? Iniesta?"

http://www.hrsport.net/kolumne/406958/packe/najbolji-igrac-na-svijetu-je/

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 12:14 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

evo copy-paste iz jednog članka sa Sportneta koji je napisao Tomislav Pacak u vezi zlatne lopte, odnosno točno kriteriji po kojima se nagrada dijeli:

France Football je glasačima poslao relativno jednostavne upute da se nagrada "daje najboljem igraču svijetu", prema četiri kriterija:
1.) Ukupni individualni i momčadski učinak tijekom godine.
2.) Igračeva klasa (talent i fair play)
3.) Karijera
4.) Osobnost i karizma

prema ovome, jeasno je tko dobiva zlatnu loptu i ove godine. Evo tog članka ako nekoga zanima, dosta toga je slično kao i ove godine i u ovom tekstu je Pacak pisao o tome zašto je Messi te 2010. bolji igrač od Sneijdera i zašto doista i zaslužuje tu nagradu, a ovo mi je najbolji dio teksta:

"Hoćete logiku? Da Inter sutra ponudi Sneijdera za Messija, koliko bi sekundi trebalo Barceloni da odgovori s 'hahahahaha'? Zapravo, da Inter ponudi Milita i Sneijdera i Maicona ZAJEDNO za Messija, Barcelona bi rekla ne. Pa tko je onda bolji nogometaš? Da sutra protiv Marsovaca igramo odlučujući nogometni susret za spas čovječanstva, tko je prvi igrač kojeg bismo "draftirali"? Sneijder? Forlan? Iniesta?"

http://www.hrsport.net/kolumne/406958/packe/najbolji-igrac-na-svijetu-je/

Arhivirano!

Nas odkud dolazi sva ta gluma barcelone, sve te stvari, glumatanje, iznjuđivanje laganje? Od frustracija koje su dobili radi Reala ROFL
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice