FC Liverpool izdvojena tema

poruka: 1.416
|
čitano: 347.019
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
FC Liverpool

Koga, i po kojem ključu možemo dobiti u polufinalu?! 

 

Romu, jer je igrala "nasuprot" nama u danu ?! 

Ostatak ekipe, jer se križamo sa njima, primarno Real Madrid ili Bayern ?! 

ATJ Lučko
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

Koga, i po kojem ključu možemo dobiti u polufinalu?! 

 

Romu, jer je igrala "nasuprot" nama u danu ?! 

Ostatak ekipe, jer se križamo sa njima, primarno Real Madrid ili Bayern ?! 

 Od 1/4 je full random zdrijeb.

Eye In The Sky
13 godina
online
FC Liverpool

Ovaj FC Liverpool nakon razmontiravanja Manchester City-a ima snage i znanja za finale 

Pitanje samo ostaje, tko je na putu u polufinalu?! 

 imam dojam, da bi tu Roma najbolje sjela, nemaju oni ključ za naše kontre i YNWA na Anfield-u na gostujućoj utakmici! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Liverpool

Nakon što smo izbacili city, a Barcelona ispala, više nema ekipe za koju bi rekao da nas može nadigrati. Liga prvaka je sada naša za izgubiti.

13 godina
online
Re: FC Liverpool
AFARON kaže...

Nakon što smo izbacili city, a Barcelona ispala, više nema ekipe za koju bi rekao da nas može nadigrati. Liga prvaka je sada naša za izgubiti.

Pa usprkos svemu hype-u stvorenom, NAJBOLJI timovi su ostali, zar ne?! 

Pogledaj po ligama, tko je na prvim mjestima u nacionalnim prvenstvima, a gdje su u Ligi Prvaka ?!?! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool

Onaj tko je u polufinalu sigurno nije bezveze dosao.
Bit ce tesko koga god da izvucemo. Makar bi najvise volio Romu, jer nemaju momcad kao Bayern i Real Madrid.

Ali i oni su pokazali da znaju i mogu igrat, tako da nece bit lagano.

 

A i ovo je neka vrsta uspjeha ako se pogleda gdje smo bili prijasnih godina. Kad nismo mogli proc skupinu protiv Basela i Ludogoreca.

Jos samo da se u ligi malo priblizimo vrhu i to bi bilo super onda.

12 godina
offline
FC Liverpool

Dobar zdrijeb, mozda cak i idem na pu za Rim, ali o tome za par dana 

 

Mozemo se mi tjesiti da nijedna utakmica nije lagana i da je "ova" Roma izbacila Barcu,ali mi smo u finalu. Tamo ocekujem Real koji bi morao proc Bayern bez puno muke jer imaju momcad za velike trenutke u LP i to dokazuju zadnjih 5 godina. Finale Real-Liverpool bi moglo biti jedno od najboljih finala, ovakav pressing Redsa protiv Ronalda i ekipe koji su cudesni u LP (nebitna utakmica s Juventusom).

 

Kakogod, ne toliko navijacki vidim da bi Lpool mogao na tron Europe ove godine, jer ovo sto rade u LP ove godine je nevjerovatno, u 3-4 poteza mogu prijec cijeli teren i zabit... 

 

YNWA 

 

 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Liverpool
Bash kaže...

Dobar zdrijeb, mozda cak i idem na pu za Rim, ali o tome za par dana 

 

Mozemo se mi tjesiti da nijedna utakmica nije lagana i da je "ova" Roma izbacila Barcu,ali mi smo u finalu. Tamo ocekujem Real koji bi morao proc Bayern bez puno muke jer imaju momcad za velike trenutke u LP i to dokazuju zadnjih 5 godina. Finale Real-Liverpool bi moglo biti jedno od najboljih finala, ovakav pressing Redsa protiv Ronalda i ekipe koji su cudesni u LP (nebitna utakmica s Juventusom).

 

Kakogod, ne toliko navijacki vidim da bi Lpool mogao na tron Europe ove godine, jer ovo sto rade u LP ove godine je nevjerovatno, u 3-4 poteza mogu prijec cijeli teren i zabit... 

 

YNWA 

 

 

 Ako Liverpool dobije Real ja cu pojesti tipkovnicu kojom ovo pisem, toliko o njihovim sansama.

Eye In The Sky
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
Evil Access kaže...
Bash kaže...

Dobar zdrijeb, mozda cak i idem na pu za Rim, ali o tome za par dana 

 

Mozemo se mi tjesiti da nijedna utakmica nije lagana i da je "ova" Roma izbacila Barcu,ali mi smo u finalu. Tamo ocekujem Real koji bi morao proc Bayern bez puno muke jer imaju momcad za velike trenutke u LP i to dokazuju zadnjih 5 godina. Finale Real-Liverpool bi moglo biti jedno od najboljih finala, ovakav pressing Redsa protiv Ronalda i ekipe koji su cudesni u LP (nebitna utakmica s Juventusom).

 

Kakogod, ne toliko navijacki vidim da bi Lpool mogao na tron Europe ove godine, jer ovo sto rade u LP ove godine je nevjerovatno, u 3-4 poteza mogu prijec cijeli teren i zabit... 

 

YNWA 

 

 

 Ako Liverpool dobije Real ja cu pojesti tipkovnicu kojom ovo pisem, toliko o njihovim sansama.

 

Bolje već pripremi ulje, da lakše ide.

13 godina
online
Re: FC Liverpool
AFARON kaže...
Evil Access kaže...
Bash kaže...

Dobar zdrijeb, mozda cak i idem na pu za Rim, ali o tome za par dana 

 

Mozemo se mi tjesiti da nijedna utakmica nije lagana i da je "ova" Roma izbacila Barcu,ali mi smo u finalu. Tamo ocekujem Real koji bi morao proc Bayern bez puno muke jer imaju momcad za velike trenutke u LP i to dokazuju zadnjih 5 godina. Finale Real-Liverpool bi moglo biti jedno od najboljih finala, ovakav pressing Redsa protiv Ronalda i ekipe koji su cudesni u LP (nebitna utakmica s Juventusom).

 

Kakogod, ne toliko navijacki vidim da bi Lpool mogao na tron Europe ove godine, jer ovo sto rade u LP ove godine je nevjerovatno, u 3-4 poteza mogu prijec cijeli teren i zabit... 

 

YNWA 

 

 

 Ako Liverpool dobije Real ja cu pojesti tipkovnicu kojom ovo pisem, toliko o njihovim sansama.

 

Bolje već pripremi ulje, da lakše ide.

Ja ću dostaviti maslinovo ulje iz Istre, limunovog soka limuna iz Kaštela pored Splita, a može malo i soli da manje boli iz Nina !!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

moja dva najdraža kluba su Real Madrid i LIverpool i ne mogu dočekati to finale....tko god pobjedi bio bi sretan iako sam Madridista hahaha. Iduće godine Liverpool će u PL biti sila ako zadrže salaha. Dolazi keita i još da kupe dobrog braniča uz van dijka i nema im ravna.

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Mislim da će im klupa i dalje biti problem. Trebat će još koja sezona da ozbiljno napadnu naslov. Plus što i dalje neće imati financije jednog Citya pa je zadržavanje najboljih upitno. Gle što je bilo s Coutinhom
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
online
Re: FC Liverpool
gamer88 kaže...

moja dva najdraža kluba su Real Madrid i LIverpool i ne mogu dočekati to finale....tko god pobjedi bio bi sretan iako sam Madridista hahaha. Iduće godine Liverpool će u PL biti sila ako zadrže salaha. Dolazi keita i još da kupe dobrog braniča uz van dijka i nema im ravna.

U svakom slučaju, i sam sam tu negdje, pa stoga,  u to ime!!!!! 

 

Utvaram si da bi to bilo F I N A L E  M I L E N I J A, kada bi se dogodilo 

Pobudalio bih od sreće! 

Hexfire kaže...
Mislim da će im klupa i dalje biti problem. Trebat će još koja sezona da ozbiljno napadnu naslov. Plus što i dalje neće imati financije jednog Citya pa je zadržavanje najboljih upitno. Gle što je bilo s Coutinhom

Apropos Coutinha, koji je pa hmmmmmmm, otišao zbog čega ono, khm khm osvajanja Lige Prvaka, a vidi ga tamo kako se kiseli, a vidi kako je prošao i kako još gore prolazi oni smrad Sterling, niti njega nema negdje baš previše na radaru, makar je strašna lova u pitanju! 

 

Utvaram si da je "uz onakve igrače Klopp bolji trener od Guardiole. 

A tek još kada "guzde" produlje klupu, moglo bi tu u sezoni 2018/19 i slijedjećih biti svega i svačega, veselog naravno!!!!! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Liverpool

Šanse da L'pool u jednom roku produlji klubu, dovede pojačanja i zadrži sve ove top tier igrače mi zvuče jako optimistično. Klopp ima svoj stil koji forsira i meni osobno je lik baš odličan, ali staviti ga ispred Guardiole je skroz neutemeljeno. Lik ima sam više trofeja ko trener nego pol Europe.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
online
Re: FC Liverpool
Hexfire kaže...

Šanse da L'pool u jednom roku produlji klubu, dovede pojačanja i zadrži sve ove top tier igrače mi zvuče jako optimistično. Klopp ima svoj stil koji forsira i meni osobno je lik baš odličan, ali staviti ga ispred Guardiole je skroz neutemeljeno. Lik ima sam više trofeja ko trener nego pol Europe.

Možda i je neutemeljeno, po broju trofeja, ali kojih ?! 

Osim što je uradio sa Barcelonom, sa Bayernom koji su u ono doba bili atomski klubovi, gdje je osvojio svako nacionalno prvenstvo, došao je u opet atomski Manchester City, i osvojio prvenstvo! 

A što je sa Ligom Prvaka, koliko je njih, čak uzastopce osvojio?!?! 

Po toj logici, ZZ je Jedini na svijetu i Najbolji! 

Klopp je ove sezone bolji, jer ga je pobjedio u 3 utakmice, sa otprilike gol razlikom koliko ono, 9 : 2?!?! 

 

Svaki komentar je dobrodošao, ali u ovom slučaju suvišan. 

ATJ Lučko
7 godina
protjeran
offline
FC Liverpool

Liverpool je meni strasno simpatican klub, imaju trenutno jake ljude iza sebe i trenutno su u poziciji da mogu u iduce 2-3 godine globalno rasti kao niti jedan klub u svjetu, zbog Salaha i opcenito zbog nacina na koji igraju. Iduce godine, ako dovedu 2-3 vrhunska igraca na pozicije di su tanki i ako jos malo vise pocnu igrati timski odbranu biti ce uz City i United prvi favorti za naslov 33/33/33 i 1% za sve ostale. Ali nemaju oni sta traziti u utakmici protv Reala ili Bayerna, vs Roma su favoriti ali to je oko 60-40 u korist Liverpoola. Realu je to samo jos jedna utakmica i nista vise, njima, nesto sto igraju svakih 15 godina. Razlika je to velika...

Eye In The Sky
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...

Možda i je neutemeljeno, po broju trofeja, ali kojih ?! 

Osim što je uradio sa Barcelonom, sa Bayernom koji su u ono doba bili atomski klubovi, gdje je osvojio svako nacionalno prvenstvo, došao je u opet atomski Manchester City, i osvojio prvenstvo! 

A što je sa Ligom Prvaka, koliko je njih, čak uzastopce osvojio?!?! 

Pa Klopp ima u karijeri 5 trofeja, koliko je Pep uspio s Barcom uzeti u jednoj godini. Zadnji trofej mu je s BVB prije 6 godina. To što ga je Klopp dobio u 3 od 4 tekme ne mijenja puno na stvari. Nije ovo UFC da se gledaju međusobni ogledi. U PL Pep ima 20 bodova više od Kloppa, 20. Pa i na kraju ove godine, ako L'pool ne dođe do trofeja LP imati će 0, a Pep je jedan trofej već uzeo.

 

Ma da, sad su uzastopne Lige prvaka mjerilo rada trenera, moš mislit. 

 

Izgovori tipa "da ja imam momčad od 500 milijona i ja bi bio prvak" i "dobio je gotovu momčad i ništa nije trebao raditi" su bezvezni jer bi svi mogli biti treneri top ekipa. Zašto onda Mourinho nije nešto napravio s Unitedom, zašto PSG opet ispada u top 16 LP?

 

L'pool je složio solidnu ekipu, imaju dobrog "one trick pony" trenera, ali zasad imaju samo to. Naravno da se među navijačima javio hype, ali trebam malo zabrenzati šta je da je. Dal će sad nastaviti graditi na ovim temeljima ili ko mnogi drugi prije rasprodati pola ekipe pa opet kretati ispočetka, vidjet ćemo uskoro. Ako se povijest ponavlja onda prije ovo drugo. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
ATJLučko kaže...
Hexfire kaže...

Šanse da L'pool u jednom roku produlji klubu, dovede pojačanja i zadrži sve ove top tier igrače mi zvuče jako optimistično. Klopp ima svoj stil koji forsira i meni osobno je lik baš odličan, ali staviti ga ispred Guardiole je skroz neutemeljeno. Lik ima sam više trofeja ko trener nego pol Europe.


Klopp je ove sezone bolji, jer ga je pobjedio u 3 utakmice, sa otprilike gol razlikom koliko ono, 9 : 2?!?! 

 

 

Ne, u zadnje 3 utakmice je bilo 9:4, a u sve 4 utakmice u sezoni ukupno je 9:9 u golovima.

14 godina
offline
Re: FC Liverpool
Hexfire kaže...

 

L'pool je složio solidnu ekipu, imaju dobrog "one trick pony" trenera, ali zasad imaju samo to.

 A koji je to jedan trik? Zabij što više golova i primi što manje?

13 godina
offline
Re: FC Liverpool
AFARON kaže...

 A koji je to jedan trik? Zabij što više golova i primi što manje?

 Između ostalog. 

 

Mislio sam na njegov "gegenpressing". On je tip trenera koji ne da se neće prilagođavati protivniku nego čak neće ni stil svoje igre prilagođavati igračima koje ima. Radije će dovesti igrače koji mogu igrati baš što on želi. Ono, zna se točno kako će njegova ekipa igrati, nema tu nekih iznenađenja, velikih taktičkih promjena, plana B, C, D. Nije to ništa loše, dapače. Da svi forsiraju tako brz i atraktivan nogomet, rijetko koja tekma bi bila dosadna. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
neaktivan
offline
FC Liverpool

Drag mi je liverpool klub i stvarno bi htio da prođe dalje, ali iskreno ne znam sta ocekivati od njih jer uvijek mogu jako dobro odigrati i jako lose. Ja sam sretan i da su dovdje dogurali, a romu ne treba nikako podcjenjivati to smo i sami vidjeli :)

13 godina
online
Re: FC Liverpool
Deutsch kaže...

Drag mi je liverpool klub i stvarno bi htio da prođe dalje, ali iskreno ne znam sta ocekivati od njih jer uvijek mogu jako dobro odigrati i jako lose. Ja sam sretan i da su dovdje dogurali,

 

a Romu ne treba nikako podcjenjivati to smo i sami vidjeli :)

U svakom slučaju se slažem, nikoga ne treba potcjenjivati. 

 

Ali, nekako sam predosjećanja da će FC Liverpool biti Romi ono što je Roma bila Barceloni! 

 

A onda finale , pa neka pobjedi bolji, i onaj malo sretniji! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: FC Liverpool
Hexfire kaže...
Mislim da će im klupa i dalje biti problem. Trebat će još koja sezona da ozbiljno napadnu naslov. Plus što i dalje neće imati financije jednog Citya pa je zadržavanje najboljih upitno. Gle što je bilo s Coutinhom

 Gdje je problem s financijama? Znas ti kako stoji Lpool s njima ili si to rekao bez da znas bilo sta o tome? 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
13 godina
offline
Re: FC Liverpool
Znam
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Liverpool
Hexfire kaže...
AFARON kaže...

 A koji je to jedan trik? Zabij što više golova i primi što manje?

 Između ostalog. 

 

Mislio sam na njegov "gegenpressing". On je tip trenera koji ne da se neće prilagođavati protivniku nego čak neće ni stil svoje igre prilagođavati igračima koje ima. Radije će dovesti igrače koji mogu igrati baš što on želi. Ono, zna se točno kako će njegova ekipa igrati, nema tu nekih iznenađenja, velikih taktičkih promjena, plana B, C, D. Nije to ništa loše, dapače. Da svi forsiraju tako brz i atraktivan nogomet, rijetko koja tekma bi bila dosadna. 

 Slažem se, ali ipak protiv citija je igrao bunker nekih sat vremena i to uspješno. Znači spreman je u nuždi bar na neke takticke promjene/prilagodbe..

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Liverpool
Nijeee lose!
14 godina
offline
FC Liverpool

Ima kakav dobar link za stream?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Liverpool
Steta za ova 2 gola, nije im to trebalo. Odlicna igra do tada, po meni je sve otvoreno u rimu :)
13 godina
online
Re: FC Liverpool
Deutsch kaže...
Steta za ova 2 gola, nije im to trebalo. Odlicna igra do tada, po meni je sve otvoreno u rimu :)

Nije Romi problem dati doma 3 gola, problem će im biti makar dva koja će i sami primiti 

A kladim se da neće moći dati 5 golova, a da ne prime 3 gola !!!! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
FC Liverpool

Natrpat će ih Pool i u gostima, bude išlo iz kontri ko pivo na +40 celzijusa :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice