GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 729.731
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Očajna selekcija igrača i rasprodaja onoga što bar malo vrijedi. Ništa novo. Ne znam koga je uopće više briga za Dinamo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ljudi, moji dinamovci ne odustaje od Dinama, unatoč svemu.

 

Dinamo će pregrmiti za sebe ova olovna vremena.

Možda se mnogi neće složiti sa mnom, al' bi osobno volio puno više da je Dinamo izvan fokusa politke, tijeka velikoga novca i svega onoga lošega što se vrti oko nogometa.

Bez obzira na rezultate koji bi pri takvim okolnostima postizao, te što bi možda igrao drugu, treću ligu, te bi pri tome u rangu Hrv.Dragovoljca.

Bolje amaterizam, te puko preživljavanje, nego ovo. 

 

Al' sve je to utopija, jer su neki puno jači od nas običnih dinamovaca. Huliganizam me ne zanima u nikakvom obliku, te bi sistem trebao donijeti narodu mogućnost kakvog-takvog utjecaja na klupsku politiku.

Što fali Hajduku. Možda, će morati čekati za velike rezultate nepoznato dugo vremena, al' su u stanju okupiti ljude na stadionu bez obzira tko igra.

Mi pak moramo organizirati nagradne igre od milijun kuna, te davati ulaznice za smiješne novčane cifre da bi ljudi došli na stadion, a sa druge strane na tekmi, recimo PSG.

 

Što se tiče ovih poraza Dinama i loših tekmi, brijem da je sve to režija.

Na štetu fair-play i dobronamjernosti svih ljubitelja nogometa.

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Zanimljiv osvrt na 13.05 jednog od tadašnjih svjedoka tog vremena. Guba za pročitati.

 

Nažalost nas dinamovaca, politka se toliko puta petljala u nogomet.

Žalosno i nepotrebno.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jurcevic više nije trener Dinama ,pa upravo nije trener kriv što ima jadnu momčad i što dovodite igrače Lesjacks i Doumbia ... i što prodajete dobre igrače , također treba napomenut da su neki igrači bili i ozljeđeni zadnjih par kola  ,po meni trener nije kirv nego Dinamo ima jednostavno lošu momčad treba biti realan , onom Vlaku treba dati otkaz pa taj samo troši novac od Dinama gledajući razno razne utakmice i na kraju dovede neke panjine ...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Hahaha, koje je ovo dno dna od kluba.  Sreća da imaju Miškovića i splitsku ulicu koja su im poklonili naslov ove godine.

 

Spominje se Bjelica koji je dokazano odličan trener, ali ne znam šta mu je potrebno petljati se s ovom bandom nesposobnih panjeva. Siguran sam da ima ozbiljnih ponuda na stolu, a ne klub gdje si non stop na rubu otkaza.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@Hexfire

 

Zato što je svakom treneru sa ovih prostora cilj voditi klub kao što je Dinamo. I para nije za odbaciti.

Oni(-treneri) ne gledaju na Dinamo kao navijači, nego kao profesionalci.

U svakom slučaju Dinamo im je dobra referenca za dalje.

A, otkaz se lakše podnese, kada suze brišeš sa para od otpremnine.

 

Ne vode se emocijama, nego razumom. Jednostavno su racionalni.

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

@Hexfire

 

Zato što je svakom treneru sa ovih prostora cilj voditi klub kao što je Dinamo. I para nije za odbaciti.

Oni(-treneri) ne gledaju na Dinamo kao navijači, nego kao profesionalci.

U svakom slučaju Dinamo im je dobra referenca za dalje.

A, otkaz se lakše podnese, kada suze brišeš sa para od otpremnine.

 

Ne vode se emocijama, nego razumom. Jednostavno su racionalni.

 O da, siguran sam da će Kranjčaru, Petrovu i sad Jurčeviću to biti jako dobra referenca za dalje...

 

 

Na kraju dana, tko zna, možda napokon Bjelici daju slobodne ruke u nekim stvarima. Ko što čekamo već 10 godina.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Mamiću odlazi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

I sada je definitivno - Nenad Bjelica je novi trener Dinama.

 

Bit će to sad jedno novo, zanimljivo razdoblje, napokon potpuno nova osoba, čovjek koji ima solidan gard i ostavlja dojam stručnjaka. Istina, dobivao je otkaze u klubovima u kojima je prvotno silno hvaljen, ali malo ih je koji nisu tako prolazili u svom trenerskom poslu.

 

U svakom slučaju nemjerljivo bolje nego li da se opet reciklira netko od likova koji su već bili po dva ili tri puta u Dinamu...

...
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Miro kaže...

I sada je definitivno - Nenad Bjelica je novi trener Dinama.

 

Bit će to sad jedno novo, zanimljivo razdoblje, napokon potpuno nova osoba, čovjek koji ima solidan gard i ostavlja dojam stručnjaka. Istina, dobivao je otkaze u klubovima u kojima je prvotno silno hvaljen, ali malo ih je koji nisu tako prolazili u svom trenerskom poslu.

 

U svakom slučaju nemjerljivo bolje nego li da se opet reciklira netko od likova koji su već bili po dva ili tri puta u Dinamu...

 

Ma nemojmo se zavaravati.

Isus Krist ne može složit normalnu ekipu sa glavom i repom od propalica koje je "pametni" Marijan Vlak skautirao i prikačio na pipu.

Pogledaj Rijeku i Keka, rasprodali mu ekipu preko noći i koliko mu je malo vremena trebalo da opet složi respektabilnu ekipu sa prepoznatljivom igrom koja ima glavu i rep, sve je to prije svega dobar skauting i onda u konačnici trener koji ima viziju.

To kod nas nema, to da postoje neke sheme u igri, neke kombinacije, strategija kao takva, to Dinamo nema niti će imat bilo ko da dođe na klupu pa tako sad i Bjelica, jer jednostavno sve proizlazi od skautinga, a Dinamov je pre pre loš čak vrlo vjerojatno i namjerno jer i dalje izvlače pare a Boga mi će imat šta izvlačit još neko vrijeme sve dok bude dragulja iz vlastitog pogona.

Meni kao doživotnom Dinamovcu je ovo preteško gledat i pokušavam ignorirat stvari oko kluba ali jednostavno ne ide.

Tužan sam, neizmjerno.

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sve je izvjesnije kako će prvo modro pojačanje za novu sezonu biti Mario Šitum, veliki ljubimac Nenada Bjelice (vodio ga u Speziji i Lechu), a koji je i dalje pod ugovorom s Dinamom. Mario Šitum trebao bi se tako vratiti s posudbe iz Lech Poznana, u Maksimiru pojačati konkurenciju na desnoj strani...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Silent horror1992 kaže...

Ma nemojmo se zavaravati.

Isus Krist ne može složit normalnu ekipu sa glavom i repom od propalica koje je "pametni" Marijan Vlak skautirao i prikačio na pipu.

 Stvari (i odnosi) su vjerojatno malo kompleksniji, ali i ja, kao i ti, držim upravo Vlaka najodgovornijim za ovako loš Dinamo ove godine. I baš me briga jel on netko tko samo potpisuje tuđe odluke - preuzeo je funkciju sportskog direktora (uz to da je prije bio glavni skaut) i time je on daleko najodgovorniji za ovu tugu i jad koju gledamo ovog proljeća.

 Trener sa stavom mu se može donekle suprotstaviti i to će za Bjelicu biti najveći izazov - ne dozvoliti Vlaku da ga ugrozi svojom nesposobnošću.

morbida kaže...

Sve je izvjesnije kako će prvo modro pojačanje za novu sezonu biti Mario Šitum, veliki ljubimac Nenada Bjelice (vodio ga u Speziji i Lechu), a koji je i dalje pod ugovorom s Dinamom. Mario Šitum trebao bi se tako vratiti s posudbe iz Lech Poznana, u Maksimiru pojačati konkurenciju na desnoj strani...

  To bi bio odličan potez!

  Puštanje Šituma da ode na posudbu, dok se na desnom beku ima dva loša polurješenja (k tome oba stranca), a Mario, iako nije po vokaciji bek, igrao je na toj poziciji upravo sjajno! Baš sam Bjelici (kojega i nisam nešto pratio kao trenera) uzimao za veliki plus što je znao prepoznati u Mariu kvalitutu i borbenost, koju Vlak i naši treneri nisu vidjeli...

...
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

Sve je izvjesnije kako će prvo modro pojačanje za novu sezonu biti Mario Šitum, veliki ljubimac Nenada Bjelice (vodio ga u Speziji i Lechu), a koji je i dalje pod ugovorom s Dinamom. Mario Šitum trebao bi se tako vratiti s posudbe iz Lech Poznana, u Maksimiru pojačati konkurenciju na desnoj strani...

  To bi bio odličan potez!

  Puštanje Šituma da ode na posudbu, dok se na desnom beku ima dva loša polurješenja (k tome oba stranca), a Mario, iako nije po vokaciji bek, igrao je na toj poziciji upravo sjajno! Baš sam Bjelici (kojega i nisam nešto pratio kao trenera) uzimao za veliki plus što je znao prepoznati u Mariu kvalitutu i borbenost, koju Vlak i naši treneri nisu vidjeli...

 Šitum je dobar igrač ne znam zašto ga je Dinamo poslo na posudbu on je uvijek davo sve od sebe ,uvijek se trudio ,također sam nešto čito da će iranac Sadegh Moharrami potpisati za Dinamo igra na desnom beku što mi se baš iskreno i ne sviđa ,al treba mu dat priliku možda nas iznenadi ... također na sportskim novostima sam čito da bi navodno Thievy Bifouma trebo potpisat za Dinamo , da je Dinamo u pregovorima sa njime . Vidjet ćemo kad prjelazni rok počne ,nadam se da će napokon doći dobra pojačanja , najviše bi volio da Lovro Majer dođe u Dinamo jer je stvarno lik igračina .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@Hexfire

 

'Oće. Jer, nije isto ako si vodio veliki klub u okvirima države, te neki klub koji je od lokalnog značaja.

 

Dinamo je tvornica novaca. Ako trener nije na to liniji, onda ispada. Mora imati rezultate u kontekstu da forsira neke igrače, da se kasnije bolje prodaju/preprodaju, te mora slušati glavog Guzdu.

Mora ući u LP, te dopustiti da mu se netko sa strane petlja u momčar i njegov rad.

 

Vaha je bio puno karkterniji od svih dosadašnjih trenera, te je na kraju prošao kako je prošao.

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ha, ha, koji carevi ovi dežurni urednici u SN!

 

Naslov:

VIDEO: NAPOKON! DINAMO DOVODI POJAČANJE U KOJE UOPĆE NE TREBA SUMNJATI? BJELICA ODUŠEVLJEN 'JEGULJOM' 'Pa on je najbolji strijelac lige, ima sve...'

 

A u tekstu se vidi da čak ni Bjelica, a kamoli itko iz Dinama, nema pojma jel igrač uopće ima namjeru mijenjati klub i ligu, ne zna se ni do kada ima ugovor, niti išta drugo (u tekstu čak i piše kako je Bjelica samo razmišljao da bi ga bilo lijepo dovesti u Lech, ali ni to nije znao jel izvedivo) - jedini konkretan podatak je kako je to najbolji strijelac ove sezone u Poljskoj, i eto prilike za opisati još jednu maštariju.

...
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
morbida kaže...

desnom beku što mi se baš iskreno i ne sviđa ,al treba mu dat priliku možda nas iznenadi ... također na sportskim novostima sam čito da bi navodno Thievy Bifouma trebo potpisat za Dinamo , da je Dinamo u pregovorima sa njime . Vidjet ćemo kad prjelazni rok počne ,nadam se da će napokon doći dobra pojačanja , najviše bi volio da Lovro Majer dođe u Dinamo jer je stvarno lik igračina .

 Propala stvar.

 

 Thievy je doista došao u Zagreb i na opće "oduševljenje" zatražio duplu veću plaću od iznosi za koji mu je unaprijed rečeno kako je maksimum maksimuma kojem se itko može nadati u Dinamu. Kaže posrednik (punac od Ibaneza) da je šokiran jer mu lik nije uopće najavio da će zatražiti toliku cifru.

...
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@Miro

 

Ah, to je naš(-dinamovac) Davorin uvijek je nekako "pomalo" pristran ka plavoj boji kada piše o Dinamu. Sjećam se da je vrlo subjektivan kada najavljuje velike Dinamove tekme kontra nadmoćnijeg protivnika, kao ono dolazi Real, ali imamo šanse, dečki su dobro trenirali...

Vjerojatno, nešto načuo iz kluba, pa piše "procurila vijest"....bit' će da je netko nešto iz Uprave surfao po netu il ipak se igroa sa tražilicom igrača iz igre FM, pa naletio na zanimljivo prezime...

 

Kada bi se mene pitalo, zbog njegove dinamovštine, prije bih umjesto Lesičkog zaposlio Davorina u klubu da komunicira sa javnošću....Bilo bi to zanimljivo....

 

 

 

A, u vezi Alage, ne bi se čudio da je on nešto  krivo iskomunicirao sa tim igračem kaj tražio prevelike pare....

 

Ma, sve ove vijesti su u rangu, onih da će izgraditi stadion ili pak u ovo vrijeme dogodine u Europi prezimljvamo sigurno, ako želimo pobijediti, ne smijemo izgubiti(-Alan Ford fore),

stvara se atomska momčad, ....

 

Milslim, zabavno je pratiti sva ta potencijalna pojačanja koja će nam eventalno doći, ali na taj način možemo dovesti i Messija, te bilo kojeg igrača. 

Al' nije ni Upravi lako, jer uvijek mora ganjati rezultat, a momčad se konstatno slabi, te se dovede već gotovoi igrači kako bi povukli mlađe igrače da dobiju što veću tržišnu cijenu, ...

To balansiranje neće uvijek ispasti dobro...

 

 

Međutim, kupuju nas navodno Kinezi, pa će biti valjda para...možda, nešto kao i u AC Milanu.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
morbida kaže...

Sve je izvjesnije kako će prvo modro pojačanje za novu sezonu biti Mario Šitum, veliki ljubimac Nenada Bjelice (vodio ga u Speziji i Lechu), a koji je i dalje pod ugovorom s Dinamom. Mario Šitum trebao bi se tako vratiti s posudbe iz Lech Poznana, u Maksimiru pojačati konkurenciju na desnoj strani...

 Danas u SN Šitum potvrdio kako je sve već definirano - vraća se u Dinamo!

 

Kaže da su ga kontaktirali još prije mjesec dana, a da je raspad sustava tamo i dolazak Bjelice definitivno presudio što se njega tiče.

...
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

@Miro

 

Samo da ne vrate Sammira.

 

 

Naravno, drago mi za Šituma.

Te, neka se Dinamo pojača u svim mogućim trenerskim pozicijama, ne samo na mjestu glavnog trenera.

Sve ove "manje" važne trenerske pozicije u pravili po mlađim kategorijama drže prijatelji kluba ili pak bivši igrači.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 18:58 (PzKpfw).
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

@Miro

 

Samo da ne vrate Sammira.

 

 

Naravno, drago mi za Šituma.

Te, neka se Dinamo pojača u svim mogućim trenerskim pozicijama, ne samo na mjestu glavnog trenera.

Sve ove "manje" važne trenerske pozicije u pravili po mlađim kategorijama drže prijatelji kluba ili pak bivši igrači.

 

 ma ništa Sammir samo Lovro Majer 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 22:12 (morbida).
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

@Miro

 

Samo da ne vrate Sammira.

 

 

Naravno, drago mi za Šituma.

Te, neka se Dinamo pojača u svim mogućim trenerskim pozicijama, ne samo na mjestu glavnog trenera.

Sve ove "manje" važne trenerske pozicije u pravili po mlađim kategorijama drže prijatelji kluba ili pak bivši igrači.

 

 danas čitam novosti i navodno se Sammir vraća :D ali također navodno dolazi i Lovro Majer , u sportskim novostima kažu da se Dinamo dogovorio sa igračima , što se tiče Majera jako sam sretan što je došo ako je to istina još čekamo službenu potvrdu , a što se tiče Sammira neznam , podjeljenog sam mišljenja , mislim da je Sammir jako dobar igrač , ali prošle sezone kad je došo djelovo mi je jako fizički nespremno , ako se Sammir opameti biti će svakako pojačanje , također što se tiče pojačanja , po pisanju poljskih medija dolazi nam Emir Dilaver branić Lech Poznana , navodno je jedan od najboljih braniča poljske lige , al volio bi da onaj mladi Gabriel potpiše za Dinamo i da se njemu da prilika , sve u svemu ćekamo službene potvrde , nadam se da će se ovi transfersi relazirati ...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ma taj Sammir nije nikako sad za Dinamo niti će se opametit. Nit može mlađima biti ikakvi uzor na terenu , a kamoli van njega s obzirom na prošlost.

 

Vidim sad se s...e po sucu Zebecu, nedavno kad je sudio derbi bilo je sve super , divno i krasno. Sad kad su ''spljugali'', drvlje i kamenje, mamicev igrač, kriminalac itd....

Jbte. lako je biti pametan kad se na telki snimka pregleda iz ''101 kuta'' pa dati sud jel ofsajd - penal ili slično..

S...e mi se više od tog pljuvanja po sucima, grešaka ( malih - većih )  ima u svim ligama  Europe, pa ne čujem gluparije ovaj je od ovih-onih  plačen ili slično...

Znači svi suci u Europi su plačeni da sude protiv ''nekog''

 

 

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 16:13 (kostolomac).
11 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sammir je zaslužio otvorena vrata u klubu za cijeli život. 

Ako se Ademi uspio spremit nakon tolike pauze može i on ako ima volju i želju, a jedino što je bitno da ako mu i daju ugovor bude simboličnog iznosa, jer sve ostalo bi smrdilo na novo pranje love a njega boli briga za nogometom. 

Koliko ih trenutno ima masne ugovore a ničim to nisu zaslužili onda se može i Sammira primit. 

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@morbida

 

Sve ove koje si naveo, neka dođu, neka se pokažu, dokažu, neka postanu što bolji igrači. Dobro njima, dobro našem Dinamu u tom slučaju.

Sammir po meni ne mže u Dinamo, radi svojeg karktere i nezrelosti. Taj nogometaš se ne zna nositi sa privatnim problemima, te šteti cijelom klubu u globalu.

Može on igrati svjetski, ali ako nemaš kontinutet dobrih igara, nego jednom - dva puta godišenje odigraš dobro tekmu. To frende, nije to.

 

 

@kostolomac

 

Ah, gle ponekad je Dinamo kriv i kada možda to objektivno nije.

Kaj se tiče našeg nogometa, duboko sam svjestan, kakav nam je nogomet.

Al' kada pratim naše domaće nogometne prilike, ne volim radi sebe samog loše stvari pratiti oko njega, te čitam one tekstove o lošem suđenju, žalba drugih kluba itd, itd. Ne, zato što to nije na mjestu ili pak zato što bi to trebalo ignorirati, nego zato da se ne opterećujem stvarima koje ne mogu promijeniti. Tako da pratim što se tiče sporta samo njegov sportski dio((njegov pravi smisao i poantu), odnosno ne ulazim u druge aspekte sporta. Loše strane sporta(politika, kriminal, mafija)....tu sam nemoćan, to treba riješavati na sistemskoj razini. Al' to nije moj posao.

 

 

@Silent horror1992

 

Gle, Sammir po meni nemre u Dinamo, zato što mu emotivno stanje nije u skladu njegovim godinama.  Nemreš se ponašati kao kadet, a igrati u seniorima, profesinalncima, prvoj momčadi.

Rađe bi u nekoj ključnoj tekmi stavio Štefa Lamzu da igra(samo da stoji u napadu), nego da Sammir igra cijelu godinu...

I Mara je svojedobno bio poznat kao partijaner koji je zatvarao noćne klubove(konkretno, Saloon), ali ako je trebalo, doslovno je ginuo na terenu.

A, nije kao Sammir iznosio stvari u "emotivnom intervju" za novine. Neke stvari ipak trebaju ostati u kući. Prljavi veš se pere tamo gdje je i nastao.

 

 

 

----------------------------

Nego, dečki, kaj greba, unatoč svemu dupla kruna. 

Lijepo je to. Odlična gesta N.Bjelice kada je medalje poslao ex-treneru, te cijelom stručnom stožeru za naslov prvaka....To mogu samo veliki ljudi.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nikakve zapreke i upitnika nema. Mislav Oršić do kraja tjedna trebao bi i formalno postati Dinamov igrač. Dogovoreni su svi gabariti suradnje, preostaje još samo da Oršić prođe liječnički pregled i potpiše ugovor.

25-godišnji Oršić je rođeni Zagrepčanin koji je karijeru počeo u Kustošiji, a mi ga najviše pamtimo kao igrača zaprešićkog Intera, iz kojeg je otišao u talijansku Speziju prije pet godina. Karijeru je gradio i u Rijeci, Celju, igrao je i u Kini, a trenutačno je igrač korejskog Ulsana.

Zasad su zgotovljeni transferi Šunjića, Menala, Moharramija i povratnika Šituma. Dinamov trener veliki je adut i u privlačenju Carlitosa, prvog strijelca poljske lige.

Dinamova delegacija u srijedu je, navodno, bila u Krakovu kako bi dogovorila uvjete o prelasku Carlitosa (27). Kako saznajemo, početna cijena koju je Wisla izvjesila je dva milijuna eura. Riječ je o Španjolcu koji igra na poziciji glavne ili druge špice. Igrao je za nekoliko tamošnjih niželigaša, uz epizode u Rusiji i na Cipru.

Koji ima dobre ponude i iz drugih država, čak i Španjolske, ali izuzetno cijeni Bjelicu i da on nije u Dinamu, Maksimir mu vjerojatno ne bi više ni bio opcija. Nema nekih novih informacija niti oko dolaska Damiena Da Silve, pregovara se, on je ozbiljan pick, premda francuski mediji govore o ponudama St. Etiennea i Bordeauxa, nekih španjolskih klubova.

Mario donosi ozbiljnost, profesionalnost, domaći je dečko, ne treba mu adaptacija. Može igrati na četiri pozicije, s njime ćemo dobiti jačinu i širinu, a koristit ću ga najviše na bekovskim pozicijama. Gdje god ga staviš, on svoje napravi - rekao je Dinamov trener.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

DINAMO je predstavio novo pojačanje, prvo nakon završetka sezone u kojoj je osvojio dvostruku krunu.

Na Maksimiru je danas predstavljen Mislav Oršić, 25-godišnji krilni igrač iz kineskog Ulsan Hyundaija.

Oršić je rođen u Zagrebu, a karijeru je započeo u Kustošiji. Nakon toga nogometni ga je put odveo u Inter iz Zaprešića, a zatim je igrao za talijanski klub Spezia. Nosio je do sada dres Rijeke, Celja (Slovenija) i Jeonnam Dragons (Južna Koreja) i kineskog kluba CC Yatai. Oršić je do sada upisao i nekoliko nastupa za mladu reprezentaciju Hrvatske (četiri nastupa, 2013.), stoji u opisu na službenoj stranici Dinama.

"Jako sam sretan što sam dobio priliku igrati u Dinamu, to je oduvijek bila moja dječačka želja. Iznimno sam ponosan na to što me klub odlučio dovesti i zahvaljujem na ukazanom povjerenju. Moram reći da sam posebno sretan jer se vraćam u Zagreb. Što se tiče uspjeha kluba, Dinamo je sezonu završio osvajanjem dvostruke krune, a siguran sam da su u novoj sezoni pred svima nama brojni uspjesi. Dat ću sve od sebe da se zajedno veselimo dobrim rezultatima i pobjedama", rekao je Oršić.

Oršić će se momčadi priključiti na okupljanju 18. lipnja.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Na danađnji dan '45. utemeljen je Dinamo.

 

U šumi datuma oko nastanka našeg Dinama, izabrao sam onaj kada je ustvari i nastao naš Dinamo, 09.lipanj.1945.

Link1,link 2 o "rođendanima" Dinama.

 

Kako god...

...neka je sretan 73. rođendan našem Dinamu kako god bilo stanje u i oko toga kluba.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
moderator
offline
GNK Dinamo Zagreb

Tražio sam informaciju jel postavljen novi travnjak na Maksimiru (jeste i to 9.6., ali začudo nitko o tome nije objavio foto vijest, pa ni sam klub), pa sam tako slučajno naletio na vijest o smrti starijeg Sakomana, koji je postavio legendarni travnjka na Maksimiru još početko pedesetih godina. Silom prilika taj je travnjak maknut nakon koncerat U2 (tada je nepovratno uništena drenaža):

 

https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/preminuo-milan-sakoman

...
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

@Miro

 

Dinamovci će posebno pamtiti gospodina Sakomana. Pored toga što je sve dao klubu u vidu brige oko stadiona, travanjaka i infrastruktur, gosp. Milan je bio krasan čovjek koji je imao vremena za saslušati svakoga.

To će potvrditi mnogi koji su dolazili u doticaj sa gospo. Sakomanom. Neka počiva u miru, te neka nas prati sa neba zajedno sa T.Židakom, J. Kužeom, Hadžijom, te svim drugim dinamovcima koji su istinski voljeli klub Dinamo.

Uvijek sa jednim čovjekom kada nas napusti, ode i jedan dio vremena zaustavljnog u prošlosti...

I u nebo s njim...

 

 

Žalosti činjenica da se u ovim vremenima, brzo zaboravaljuju oni koji su dali svoj nemali obol Dinamu kao klubu.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nažalost ne dolazi nam Lovro Majer jer je on odlućio da ide u Sampdoriju , iskreno ne razumijem njegovu odluku , mogao je sa Dinamom ove sezone igrati ligu prvaka-eurpsku ligu , dok je on odlućio najverovatnije grijati klupu u Sampdoriji ... ne znam kud se mladima tako žuri , pa Modrić je sa 23 godine otišo iz Dinamo i dao je dosta toga Dinamu , Eduardo je otišo sa 24 godine i dao je isto puno toga Dinamu .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice