Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 390.239
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
rooswelt1991 kaže...

Problem je po meni, što se "navijači" i "Mamićevci" natječete tko će biti veće đubre.

Mamić uveo da se mora s osobnom ući na stadion, i uveo kamere na sjever, ajmo masovni prosvjed. Engleska to uvela "96.

Kažete da je nemoguće bez pravih navijača, i bez baklji, i topovskih udara i sličnog.

Uzimte opet neku ligu petice, normalni navijači, koje dolaze gledati nogomet, a ne tko sjedi u loži.

Što se mene tiče, može i gospodin Sanader zajedno sa Hitlerom biti u loži, ako je utakmica koja me zanima, ja ću je ići gledati.

 

opet nepoznavanje gradiva, nije problem šta je mamić uvea osobne i kamere, to ima i na poljudu i to je skroz normalna stvar..

problem je šta je mamić uvea crne liste, koje se pune na račun tih osobni, tako što se zbraja koje na koji ulaz ušao i odakle šta vikao, te više nemože ući na sljedeće utakmice na neograničen rok, tako da ogroman broj navijača ne može na stadion samo zato što se ne slaže sa upravom..

isto tako dinamo je navodono udruga građana, ali vjerojatno jedina udruga čiji članovi mogu biti samo odabrani koji se sami između sebe biraju na pozicijama u klubu, tako da je to zatvoreni krug..

onda ovo da je u ligama petice sve bajno je još jedno nepoznavanje gradiva, jer ne pratiš navijačku scenu, i nemam vremena nabrajat ti primjere a ima ih koliko hočeš..

mislin debilno mi je uopće nabrajat koliko tu problema ima, a ti to svedeš u tri crte jer nije tvoja stvar, i ubiti  te ne zanima, nego si opijen nekim falšim kultom reprezentacije

 

Ne znam dali vi shvaćate, ali u slučaju da nas se izbaci sa sljedeća dva velika natjecanja, a to je moguće s obzirom na naš dosje, vi ste ODGOVORNI za to da jedan golman kao Subašić, koji umire za repku, koji je godinama nepravedno bio zamjena Pletikosi, nikad neće braniti ni jedne utakmice za Hrvatsku reprezentaciju na velikom natjecanju! Da ćete praktički oprostiti Modrića od reprezentacije, Ćarlia, Shifu; da u najboljim nogometnim godinama neće moći igrati za repku, kao što je recimo Perišić, Rakitić, Manđukić, a da ne spominjem koliko će propustit neki mladi klinci, kao što je recimo Pjaca, Kovačić, Leovac, Vrsaljko, Ćorić, Kramarić i mnogi drugi.

 

e i pa šta sad, i ryan giggs nikad nije igra na nijednom prvenstvu, i veći je igrač od njih svih skupa..

igrači također snose odgovornost za ovakvo stanje, jer ne žele o njemu uopće govorit, jer ako progovore letit će ća ili ih jednostavno nije briga, jer brišu guzicu eurima, a koju godnu prije su se vozali po gepecima kako bi trasnfer dogovrili

 

 

Ja jednostavno ne razumijem taj mentalni sklop, ako meni nešto ne odgovara, zašto da to uništavam tolikom broju ljudi.

Ako ja ne volim bug forum, ajmo ga cijelog uništit ddos napadima. Postoji milion situacija kad mi se neke stvari nisu sviđale koje je Bug radio (prčkanje sa tu td, micanje oglasnika sa foruma i sl.), ali to ne znači da sam odlučio uništit bug i u jednoj situaciji.

 

Malo je čudna usporedba, ali stoji. Ja idem gledati hrvatsku jer je to zemlja za koju navijam, i navijam od srca. A tko će igrati, zaboli me ona stvar.

Nit ja imam šta od toga što umjesto Vrsaljka igra srna, niti što igra olić iako je Pjaca za njega već 2 godine mlazni avion (ne mislim brz, već čovjek je igrač i pol).

 

uspoređivanje dizajna jednog foruma i kriminalni radnji društvu..neman komentara

 

Ovaj što traži način na koji se boriti:

 

Referendum, i udri. Ako ti kažeš da se 90% ljudi gadi ta ganitura, i da rade nepošteno, onda to nije nikakav problem na referendumu napravit.

Nas je 4 i pol miliona, neće ti sigurno biti problem nabavit dovoljno potpisa.

Probali su ovi iz "zajedno za dinamo" pa su pokupili zid jer nisu imali odgovor na jednostavno pitanje.

Što ako Mamić ode iz Dinama, koji je plan daljenjeg razvoja, i funkcijoniranja Dinama.

Što će 4 nogometaša, koja zajedno ne mogu sastavit 3 smislne rečenice, vodit klub koji godišnje zaradi milione na transferima.

 

Dajte više prestanite forsirati tu politiku da samo bivši nogometaši mogu biti kompetentni za vodit nešto. Nek se složi tim ljudi sa jasnom idejom kako dalje, pa ćete vidjeti kako će oni lako doći gore.

Problem je što je njihova politika uglavnom "kad mi dođemo, onda ćemo vidjeti što ćemo" Prvo vi nas stavite na vlast, pa ćemo onda odlučit što radit.

I onda će doći na vlast, i 3 godine se čudit papirima od prethodnika.

Eto vam jedan Hajduk, kad su kupili Kranjičara, imali su 80 miliona na računu nakon transfera. Danas dug 60 mil. Znaći u deset godina, spiskali skoro 150 miliona, a Dinamo prvak 10 godina za redom.

 

referendum u vezi čega? da li sam da zdravko mamić ode iz nogometa? i on bi nakon toga kao samovoljno trebao otići? wtf?

 

pričati o hajduku prije 10 godina i hajduku danas su dvi različite stvari, kriminalno politički hajduk gdje su se igrači dovodili šakom i kapom, kupovala prvenstva i slično te današnji hajduk očišćen od svega toga..

i draži mi je ovakav hajduk nego prijašnji, što se mene tiće nek igra i prvu županijsku ali samo da je sve transparentno i pošteno

 

o dinamova budučnost me ne interesira previše..


I još za kraj kad vidim ovo "igraju igrači Dinama i nitko više"  Pa šti bi trebao pozvati nekoga tko je loš, samo zato što je iz Hajduka?

Pa ponovit ću, vidim da me nitko za to nije citirao, pola Italije je Juventus. Pa čak je i Conte rekao da je u drugom poluvremenu promjenio formaciju jer više odgovara igračima juventusa 

 

Zamislite što bi se dogodilo da je Kovač rekao da je na poluvremenu promjenio formaciju zato što bi to više odgovaralo igračima Dinama.

Pa sutra bi pola dalmacije bile u prosvjedima. Što se tiče ekipe iz rijeke, slažem se, Leovac i Tomečak su trebali zamjenit pranjića i olića prije tri godine, problem je isti kao i kod Srne i Pletikose (oni ne žele otići, a kovač ih ne želi otjerati jer su mu frendovi)...

 

i opet ko je igdi napisa da igraju samo purgeri ili uopće da triba neko iz hajduka igrat

 

 

nije mi jasno da nekome odgovara društvo u kojem je kriminal normalna stvar i ne želi da se išta poduzme i svezi toga, jer eto nebi moga gledat reprezentaciju koja nema apsolutno nikakvog uspjeha od 1998.

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ako nas izbace i Šuker se s ekipom makne znači da je fašizam pobijedio, kratko i jasno. Nije sad bitno je li taj koji je iscrtao to fašist ili ne ali sumnjam da jest jer je jedini cilj ovoga jučer svrgavanje HNS-a. Tko sad može garantirati da ako dođe neka nova garnitura ljudi, ajmo recimo iz Hajduka na čelo HNS-a pa nekom drugom neće pasati to pa u Zagrebu se počnu crtati svastike na terenu jer će vidjeti ljudi da su fažizmom prije nešto postigli pa će vjerojatno i sada. Pa sad nek netko meni kaže da je to normalno, kakva je pouka i da li ima ikakvog smisla da se zbog nogometa cijela država izvrgava ruglu tako da ju se prikazuje kao fašističkom?

 

A što je sa ZDS? Pjevalo se to i puno prije Šukera i Mamića, mislim i prije Markovića i postao je normalan folklor jer nitko u HNS-u pa ni u šugavim Vladama nije osuđivao sve dok nisu počeli u UEFI i FIFI to malo strože gledati te nemaju više nikakve tolerancije i već im je očito dopizdilo ta ravnodušnost naših a do kraja im je došlo kad nisu osudili Joe-a Šimunića nego ga podržavali. Šuker je tu gadan zajeb napravio.

 

Zašto se ne ide u Rusanovu prosvjedovati i pokazati svoje negodovanje i neslaganje, zašto se tamo nekakvi šatori ne slažu, baciti jebeno trulo jaje ili paradajz Mamiću i Šukeru u facu? Nego se ide ovako pljuvanjem direktno u lice svim ostalim navijačima koji žele normalno pogledati utakmicu a da ne govorim o igračima koji se bore za hrvatski dres.

 

xDISORDERx kaže...

 

 

nije mi jasno da nekome odgovara društvo u kojem je kriminal normalna stvar i ne želi da se išta poduzme i svezi toga, jer eto nebi moga gledat reprezentaciju koja nema apsolutno nikakvog uspjeha od 1998.

Mislim da Hajduku najviše smeta Vrbanović, ja bih ga smjesta maknuo jer čovjek koji je pjevao ''Jebi se, jebi Splite....'' ne smije imati mjesta u HNS-u, nije se ni smio razmatrati kod izbora. HNS što se tiče reprezentacije najviše griješi po pitanju izbornika i zbog toga bi ih odjebao odmah. Ako bi se dogodilo da pod Šukerom i Mamićem osvojimo neku broncu opet, da li bi ih onda podržavao? 2008. smo bili nogom u polufinalu Eura ali Bilić i ekipa su prerano počeli slaviti. Bilić je bio donekle OK, Štimac ubi bože a Kovač niti smrdi niti miriše. Ima više sreće nego pameti trenutno.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2015 0:13 (vrinho).
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

sve je to bajno, ali ne možeš protiv lošeg stanja i ponašanja još gorim. a ova svastika će nam se obit u glavu radi drkanja i bunta nekolicine. možete vi negodovat oko hns-a, mamića, šukera, kurca i palca - ali cilj ne opravdava sredstva. posebno kada ona utječu na sve nas. 

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Apachy kaže...

sve je to bajno, ali ne možeš protiv lošeg stanja i ponašanja još gorim. a ova svastika će nam se obit u glavu radi drkanja i bunta nekolicine. možete vi negodovat oko hns-a, mamića, šukera, kurca i palca - ali cilj ne opravdava sredstva. posebno kada ona utječu na sve nas. 

 Baš tako, za sve se može naći rješenje kad tad ali ovo je totalno pogrešno. Radi nekoliko ljudi se udara po igračima i cijeloj državi na kraju. Daj si zamisli Nijemce da se bore protiv svojih sa Sieg heil i svastikama a Talijani s Mussolinijem. Iskreno, Talijani također i dan danas nisu cvijeće što se tiče fašizma, ima kod njih raznih slučajeva ali nikad ne bi reprezentaciju razjebavali s tim.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2015 0:07 (vrinho).
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...
 Ako bi se dogodilo da pod Šukerom i Mamićem osvojimo neku broncu opet, da li bi ih onda podržavao?

 naravno da ne bi podržavao, isto ko što ne podržavam razdoblje hajduka od prije 10 godina, jer ga je vodila politika i kriminal.. isto ko što sad dinamo ima 10 titula, pa to nijedan pravi navijač dinama ne doživljava jer zna da su sve falše.. zar je bitniji lažni sjaj od obraza, pa gdje je tu moral, poštenje i opčenito sportski duh??

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...

 

Zašto se ne ide u Rusanovu prosvjedovati i pokazati svoje negodovanje i neslaganje, zašto se tamo nekakvi šatori ne slažu, baciti jebeno trulo jaje ili paradajz Mamiću i Šukeru u facu? Nego se ide ovako pljuvanjem direktno u lice svim ostalim navijačima koji žele normalno pogledati utakmicu a da ne govorim o igračima koji se bore za hrvatski dres.

 

 http://www.jutarnji.hr/navijacki-skup-na-rivi-podrska-cijele-dalmacije-hajduku-u-borbi-protiv-hns-a-/1243647/

i šta se promjenilo od tada, jebeno ništa!!

12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ali svastika i unistavanje nogometne repke je potpuno rijesenje problema. Kakve su to glave.... strasno.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

misliš reprezentacija jednog narkomana, kriminalca i sve ostalo?? eto ti je, nosi je kući

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
xDISORDERx kaže...

misliš reprezentacija jednog narkomana, kriminalca i sve ostalo?? eto ti je, nosi je kući

 Odnest cu je.... nije problem, smao da nista koristi ko ti sa takvim razmisljanjem ju ne unisti. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

ohoho počela je i pjena na usta..pa da imalo mozga imaš svatia bi  da je već uništena tokom svih ovih godina, da je to privatni poligon za bogaćenje samo jednog čovika, kako ne kužiš da to nije tvoja reprezentacija

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Link

ko svaća svaća, ko nije ni neće

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

 

opet nepoznavanje gradiva, nije problem šta je mamić uvea osobne i kamere, to ima i na poljudu i to je skroz normalna stvar..

problem je šta je mamić uvea crne liste, koje se pune na račun tih osobni, tako što se zbraja koje na koji ulaz ušao i odakle šta vikao, te više nemože ući na sljedeće utakmice na neograničen rok, tako da ogroman broj navijača ne može na stadion samo zato što se ne slaže sa upravom..

isto tako dinamo je navodono udruga građana, ali vjerojatno jedina udruga čiji članovi mogu biti samo odabrani koji se sami između sebe biraju na pozicijama u klubu, tako da je to zatvoreni krug..

onda ovo da je u ligama petice sve bajno je još jedno nepoznavanje gradiva, jer ne pratiš navijačku scenu, i nemam vremena nabrajat ti primjere a ima ih koliko hočeš..

mislin debilno mi je uopće nabrajat koliko tu problema ima, a ti to svedeš u tri crte jer nije tvoja stvar, i ubiti  te ne zanima, nego si opijen nekim falšim kultom reprezentacije

 

 

 Te crne liste su uvedene sa razlogom zbog idiota koji su svašta vikali i Dinamo je redovito dobivo kazne zbog tih idiota,da nije uveo te crne liste Dinamo bi bio izbaćen iz Europe.To bi se trebalo i u repki uvest,pa će biti manje idiota na utakmicama.Često pišete kako je Mamić narkoman,prvo pogledajte sebe,pa tek onda njega.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Sere mi se od plačljivih hajdukovaca kojima je cijeli svijet kriv što su nesposobni. 

 

12 Da
2 Ne
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Dok je Hajduk i sve omladisnke škole dobivale stotine tisuća Eura od dinamovih uspjeha u europi, nisam vidio da se ijedan klub pobunio i da nije uzeo novce.

Ovaj tvoj "novi pošteni hajduk" svake godine uzme novce koje Mamićev dinamo zaradi u Europi, i nisam primjetio da su se ti pošteni ljudi ikad pobunili protiv dobivanja novca.

 

Ja volim kult reprezentacije i to što sad repku vodi jedan čovjek, mi ne igra apsolutno nikakvu ulogu.

Kažeš da je Repka postala poligon za bogaćenje, pa dragi gospodine, to nije samo naša repka.

Cijeli nogomet je postao biznis, i ne možeš mi nabrojiti niti jedan klub koji igra samo da igra, a da to nije za novac.

 

Iskreno mi je drago što je Rijeka tu sad gdje je, jer i oni su počeli igrati europu, ne kukaju zbog Mamića, i gledaju svoja posla.

Da je Hajduk upola vremena potrošio na gledanje svog dvorišta umjesto tuđeg, nebi imali derbi sa Slavenom, već sa Dinamom i RIjekom.

 

Ove crne liste, pa to je normalnu svugje u svijetu. Pa ja idem na tekme i Dinama i Hrvatske u Zagrebu, pa gle čuda, nisam ni na jednoj listi.

Sad kad je Hrvatska igrala protiv norveške u Zagrebu, ja i moja ekipa idemo u tramvaju prema stadionu, i 4 dalmatinca sjede i pričaju kako su oni "na j%benoj listi, ali da su si nabavili osobne.

Jedan čak kaže da već tri utakmice ide s bratovom osobnom. I taman kad smo došli na stadion, nakon što smo ušli, čak su prošli i prvu kontrolu, na ulazu na tribine, njih specijalci dočekaju i za ruke i noge, sve u maricu poubacivaju.

E sad, da mi je netko rekao, ne bi mu čovjek vjerovao. Neki kažu policija to ne smije raditi, a opet ti se praviš glup, iako znaš da tu ne smiješ biti, ideš se švercati.

Normalne da imaju crne liste, pa zar da zbog možda 1000 huligana u cijeloj hrvatskoj, ispašta ostalih 4+ miliona koje zanima utakmica?

 

I ne, do sad nisam shvatio, i neću. Da sad izađe referendum da se ponovno bira vodstvo HNS-a izborom građana, ne bi ga potpisao.

Ne zato što podržavam ove sad na vlasti (već sam rekao da ne podržavam) već zato što nitko nije dao neki plan što napraviti.

Dajte mi jedan primjer koga bi trebalo dovesti na vlast, a da ima neki pošten plan.

Njihova politika je uglavnom "kad mi dođemo, mi ćemo onda vidjeti što možemo napravit, jer ne znamo što nas gore čeka" 

Možete onda mene izabrati, ni ja ne znam što bi me čekalo, ali ono, idem probati 

 

Zašto ne referendum ako imaš neku ideju, i misliš da imaš podršku?

Tražiti građanske izbore za vodstvo HNS-a i gotovo. Pa i luđe stvari smo dobili na referenduimima u zadnjih par godina.

Skupljali su ona 4 nogometaša Dinama potpise, pa se potpisalo 2% ljudi. Tko bi lud dao nekome uigran stroj kao to je dinamo, u ruke nekoga tko nema tri čiste.

 

Evo ti meni reci koga bi ti doveo, i na koji način bi napravio nešto taj netko, da me prosvjetliš, jer ja u ovih par godina, nisam vidio nikoga s nekim planom.

Svi govore, da je meni doći...

 

 

I ovaj dio s "neka im svima uništim repku (igračima)" nije vrijedan pisanja. To je tipični "konjiski pogled"(ne mislim to kao uvredu), gdje vidiš samo naprijed i ne gledaš nikoga drugog pored sebe.

uspoređuješ mi Ryana s ovim, koji je igrao sve utakmice svoje repke, i igrao čak 64 utakice iako se nisu kvalificirali na veliko natjecanje. Alion ej imao priliku, i njega je njegova država podržavala, unatoč tome što nikad nisu bili nigdje.

Naši su prvi na tablici ispred jedne ITALIJE, i onda se naša stoka odluči napraviti pametna, pa ajmo im i to uzeti, nije dovoljno što dobro igraju.

 

Svi ti igrači dobrovljno dolaze igrati za reprezentaciju, rizikuju ozljede koje im mogu dovesti u pitanje njihovu egzistenciju, da bi igrali za sveti dres.

A ti im dođeš na stadion i umjesto da navijaš za njih, vi se derete "hns p#deri" 

Evo ti svjež primjer s stoperom kojeg je Kovačić polomio. Čovjek cijelu sezonu bez ozljede, i na utakmici koju uopće nebi igrao da su im svi stoperi zdravi, čovjek pokupio 8 mjeseci neigranja, plus još tko zna kakav će biti kad se vrati poslije tako velike ozljede.

 

 

I NE, NE MOGU SHVATITI MENTALNI SKLOP osobe koja ide uništit svima samo zato što njemu ne odgovara. Kažeš da mi podržavamo kriminal. Ako postoji neki kriminal, pa lako ga se može riješiti.

Ako su podignuli optužnice protiv pola vlade, ako je jedan Premijer u zatvoru, ako je Bandić pod optužnicom, ne vidim razlog zašto nije i Mamić i kompanija.

Problem je što oni za sad po papirima čisto posluju, pa čak je i jedna lokomotiva ušla ove godine u Europska natjecanja.

Hoćete sad ići crtati kukija u Nyon?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
rooswelt1991 kaže...

Ako su podignuli optužnice protiv pola vlade, ako je jedan Premijer u zatvoru, ako je Bandić pod optužnicom, ne vidim razlog zašto nije i Mamić i kompanija.

 

 Igra i UEFA tu veliku ulogu sa svojim pre*eravanjem da nogomet ne smije dirati nitko van HNS-a i normalno onda da Mamić i co. to koriste. Pa sve se lako riješi kad imaš volju i sposobnu vlast, ovo drugo nemamo već 10 godina. Ne vjerujem da će tu doći do ikakvih promjena sve do trenutka kad nam sudjelovanje na nekom velikom netjecanju ne bude oduzeto isključivo zbog "navijača". Ali ako je to cijena koju treba platiti da se problem sa huliganima riješi jednom za svagda, neka tako bude. A to što će posljedica toga biti da pola igrača propusti možda poslijednje veliko natjecanje je apsolutno nebitno. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Hexfire kaže...

 Igra i UEFA tu veliku ulogu sa svojim pre*eravanjem da nogomet ne smije dirati nitko van HNS-a i normalno onda da Mamić i co. to koriste. Pa sve se lako riješi kad imaš volju i sposobnu vlast, ovo drugo nemamo već 10 godina. Ne vjerujem da će tu doći do ikakvih promjena sve do trenutka kad nam sudjelovanje na nekom velikom netjecanju ne bude oduzeto isključivo zbog "navijača". Ali ako je to cijena koju treba platiti da se problem sa huliganima riješi jednom za svagda, neka tako bude. A to što će posljedica toga biti da pola igrača propusti možda poslijednje veliko natjecanje je apsolutno nebitno. 

 Šta misliš da će oni otići samo tako, jer su ih huligani izbacili sa velikih natjecanja.

Samo ćete im dati još više razloga da ostanu, razloge zbog kojih će se sve navijače više i više kažnjavati.

 

Huligane se riješava na civiliziran način. zabraniš im na stadion, prijava za vrijeme utakmice u policiju svaki put, i gotovo.

To je za mene idealna kazna, zamisli sebe da moraš svaki tjedan 2 puta ići negdje i sjedit 2 sata.

E pa možda nije fer, možda će neki izgubit i posao zbog toga, ali zato će netko sedmi dobro razmisliti dali će ići crtati kiselinom kukasti križ na najvažniju utakmicu reprezentacije ove godine.

 

Zašto dovraga ići u ekstreme? Postoje i drugi načini borbe protiv toga, biti stoka, definitvno nije način.

 

I nikad me nitko neće uvjeriti da cilj opravdava sredstvo. Jedan takav je razmišljao tako, i baš njegov znak ste lijepo ugravirali u travu poljuda...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
rooswelt1991 kaže...
Hexfire kaže...

 Igra i UEFA tu veliku ulogu sa svojim pre*eravanjem da nogomet ne smije dirati nitko van HNS-a i normalno onda da Mamić i co. to koriste. Pa sve se lako riješi kad imaš volju i sposobnu vlast, ovo drugo nemamo već 10 godina. Ne vjerujem da će tu doći do ikakvih promjena sve do trenutka kad nam sudjelovanje na nekom velikom netjecanju ne bude oduzeto isključivo zbog "navijača". Ali ako je to cijena koju treba platiti da se problem sa huliganima riješi jednom za svagda, neka tako bude. A to što će posljedica toga biti da pola igrača propusti možda poslijednje veliko natjecanje je apsolutno nebitno. 

 Šta misliš da će oni otići samo tako, jer su ih huligani izbacili sa velikih natjecanja.

Samo ćete im dati još više razloga da ostanu, razloge zbog kojih će se sve navijače više i više kažnjavati.

 

Huligane se riješava na civiliziran način. zabraniš im na stadion, prijava za vrijeme utakmice u policiju svaki put, i gotovo.

To je za mene idealna kazna, zamisli sebe da moraš svaki tjedan 2 puta ići negdje i sjedit 2 sata.

E pa možda nije fer, možda će neki izgubit i posao zbog toga, ali zato će netko sedmi dobro razmisliti dali će ići crtati kiselinom kukasti križ na najvažniju utakmicu reprezentacije ove godine.

 

Zašto dovraga ići u ekstreme? Postoje i drugi načini borbe protiv toga, biti stoka, definitvno nije način.

 

I nikad me nitko neće uvjeriti da cilj opravdava sredstvo. Jedan takav je razmišljao tako, i baš njegov znak ste lijepo ugravirali u travu poljuda...

 Mislim da si ti mene skroz krivo shvatio jer se ustvari 100% slažem sa tobom. Protiv sam bilo kakvog rješavanja problema nasiljem, a ovaj incident sa kukastim križem je mogao osmisliti samo netko tko je bolestan. Iskreno me zaboli tko je na vrhu HNS-a, pa neka je i ova seljačina Mamić, ali on je ionako samo izgovor onima koji idu na tribine isključivo da rade sr*nja. Kao da bi sad najednom prestalo sve to ružno što se događa na našim stadionima da Mamić i Šuker odu. Mo'š mislit.

 

Moja poanta je da ako će izbacivanje repke u ovom trenutku napokon dovesti do toga da se pokrenu sve moguće naše nesposobne institucije (HNS, ministarstvo sporta, Milanović, policija, Kolinda i Tomek i ostali) i jednom za uvijek napraviti reda (neki oblik ovoga što ti predlažeš, znači istinske zabrane dolaska na sportska natjecanja, daleko veća kontrola, kvalitetniji video nadzor i prije svega prave novčane kazne), onda neka nas izbace pa da se to već jednom riješi i nikad više ne ponovi. Jer ova situacija sad je već prešla sve granice apsurda i gluposti. Pa normalna država bi to riješila u 2 tjedna, a kod nas problemi s navijačima traju odkad smo počeli nastupati pod hrvatskom zastavom.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
rooswelt1991 kaže...

Dok je Hajduk i sve omladisnke škole dobivale stotine tisuća Eura od dinamovih uspjeha u europi, nisam vidio da se ijedan klub pobunio i da nije uzeo novce.

Ovaj tvoj "novi pošteni hajduk" svake godine uzme novce koje Mamićev dinamo zaradi u Europi, i nisam primjetio da su se ti pošteni ljudi ikad pobunili protiv dobivanja novca.

 

čekaj očeš reć da dinamo dili pare, pa to samo ti i uprava dinama možete izjaviti, kao ostali naši klubovi nikada nisu igrali u europi.. pare idu od uefe a ne od dinama tako da cut the crap
nek ti prčija igra svake godine ligu prvaka, jer uživam u svakom porazu te tvorevine
 

 

 

Ja volim kult reprezentacije i to što sad repku vodi jedan čovjek, mi ne igra apsolutno nikakvu ulogu.

 

          

znaći otvoreno priznaješ da podržavš kriminal..dalje nemamo šta

 

 

Iskreno mi je drago što je Rijeka tu sad gdje je, jer i oni su počeli igrati europu, ne kukaju zbog Mamića, i gledaju svoja posla.

Da je Hajduk upola vremena potrošio na gledanje svog dvorišta umjesto tuđeg, nebi imali derbi sa Slavenom, već sa Dinamom i RIjekom.

 

 

 koja rijeka sinko, pogledaj stanje na tablici hnl-a, ako in je drugo mjesto uspjeh nek se ubiju, a ligu neće osovjit dok je mamića živog.. i naravno da ne seru mamiću kad koketiraju snjim

 

 

Ove crne liste, pa to je normalnu svugje u svijetu. Pa ja idem na tekme i Dinama i Hrvatske u Zagrebu, pa gle čuda, nisam ni na jednoj listi.

Sad kad je Hrvatska igrala protiv norveške u Zagrebu, ja i moja ekipa idemo u tramvaju prema stadionu, i 4 dalmatinca sjede i pričaju kako su oni "na j%benoj listi, ali da su si nabavili osobne.

Jedan čak kaže da već tri utakmice ide s bratovom osobnom. I taman kad smo došli na stadion, nakon što smo ušli, čak su prošli i prvu kontrolu, na ulazu na tribine, njih specijalci dočekaju i za ruke i noge, sve u maricu poubacivaju.

E sad, da mi je netko rekao, ne bi mu čovjek vjerovao. Neki kažu policija to ne smije raditi, a opet ti se praviš glup, iako znaš da tu ne smiješ biti, ideš se švercati.

Normalne da imaju crne liste, pa zar da zbog možda 1000 huligana u cijeloj hrvatskoj, ispašta ostalih 4+ miliona koje zanima utakmica?

 

crne liste normalne u svijetu?? da li si realan? jel mi živimio u 4. rajhu ili novoj jugoslaviji?? ili u demokraciji?? znaći po tebi je normalno da se na listama nalaze ljudi koji apsolutno niti jedan prekršaj nemaju u životu??

kao i obično opet si vjerojatno nedostatkom informacija pomiša mamićeve crne liste i liste navijača sa zabranom (mup lista), jer se na jednoj nalaze svi koji drugačije razmišljaju, bez obzira imaju li prekršaj ili ne, a na drugoj ljudi sa stvarnim prekršajem kojima je sudski zabranjeno ići na stadion

 

 

I ovaj dio s "neka im svima uništim repku (igračima)" nije vrijedan pisanja. To je tipični "konjiski pogled"(ne mislim to kao uvredu), gdje vidiš samo naprijed i ne gledaš nikoga drugog pored sebe.

uspoređuješ mi Ryana s ovim, koji je igrao sve utakmice svoje repke, i igrao čak 64 utakice iako se nisu kvalificirali na veliko natjecanje. Alion ej imao priliku, i njega je njegova država podržavala, unatoč tome što nikad nisu bili nigdje.

Naši su prvi na tablici ispred jedne ITALIJE, i onda se naša stoka odluči napraviti pametna, pa ajmo im i to uzeti, nije dovoljno što dobro igraju.

 

zašto bi me bilo briga za igrače ako njih same nije briga što se događa u hrvatskom nogometu?? pa oni bi prvi trebali , izaći i reći nešto, al nemaju muda i previše su in euri u šupku

i baš suprotno, određeni se ljudi bore za bolje sutra hrvatskog nogometa, pa makar i na kriv način dok ti doma drkaš ispred tv-a na "repku"

i ako je tebi ova igra protiv italije a i opčenito sve skupa dobra, onda nemaš blage veze o nogometu..

 

 

I NE, NE MOGU SHVATITI MENTALNI SKLOP osobe koja ide uništit svima samo zato što njemu ne odgovara. Kažeš da mi podržavamo kriminal. Ako postoji neki kriminal, pa lako ga se može riješiti.

Ako su podignuli optužnice protiv pola vlade, ako je jedan Premijer u zatvoru, ako je Bandić pod optužnicom, ne vidim razlog zašto nije i Mamić i kompanija.

Problem je što oni za sad po papirima čisto posluju, pa čak je i jedna lokomotiva ušla ove godine u Europska natjecanja.

Hoćete sad ići crtati kukija u Nyon?

 

 

sinko vlada nije u stanju se pokrenit, a oproba ili zločinačka organizacija hdz ima 11 čalnova u hns-u, šta imamo pričat o ićemu, kakva pravda, kakvo išta..

lokomotiva?? nemoj me nasmijavat molin te, i sam u sebi znaš kako posluje taj klub, ali ne želiš glasno priznat..

sve gledaš  crno bijelo, nerazumiš pola priće niti si upućen, niti se trudiš da skužiš jer si zaluđen sljepilom falšeg kulta ničega

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2015 15:14 (xDISORDERx).
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Uzimaš riječi iz konteksta.

Već sam rekao da ne podržavam kriminal, niti sam na strani vladajuće ekipe u HNS-u, ali podržavam reprezentaciju i njen sveti dres.

Zaboli me ona stvar tko sjedi u loži, dok god jedan Vida ide glavnom tamo gdje 95% nogometaša nebi nogom.

Ja kad idem na stadion javijam za hrvatsku i pjevam hrvatske pjesme, ne pjevam za mamića i šukera. To više radite vi kad ih prozivate.

Podržavam reprezentaciju kao skupinu igrača koja igra za grb na prsima, a ne podržavam Mamića i slične. 

To sam sve napisao jedno 47 puta na zadnje 3 strane, ali svi koji opravdavate potez iz Splita, nekako uspjevate ne odgovorit što ako ode Mamić i co. Koga onda postaviti?

Imate nekoga s planom?

 

Normalno da vani postoje crne liste, prvi su ih englezi uveli, točnije margaret thatcher koju su kasnije prozvali Iron Lady upravo zbog toga.

Pa upravo su engleski huligani prvi huligani koji su zapravo izbačeni sa stadiona.

Onda možemo uzeti svježi primjer nizozemske, koja je uvela otisak prsta za ulazak na teren i ako pročitaš link-ani text vidjet ćeš da su tako spriječili skoro 700 ljudi koji su na "Blacklisti", koju oni imaju već odavno.

 

Tebe nije briga za igrače, genijalno. Pa ponavljam ti, danas više nije obvezno igrati za reprezentaciju i dosta nogometaša u svijetu odbija se uopće pojaviti na okupljanjima upravo zbog toga što bi riskrali ozljedu.

Iako se po pravilima od prošle godine moraju odazvati, ali ne moraju igrati. ponovom ti navodim primjer De Silvestri. Čovjek je pozvan da igra samo zato što su se ozlijedili određeni stoperi prije svega Chiellini i Barzagli.

I čovjek upadne u repku ni kriv ni dužan, i sad 8 mjeseci pauze zbog teške ozljede, a tko zna hoće li ikad igrati na toj razini opet nakon oporavka.

 

Rijeka je primjer kluba koji igra moderan nogomet, pa pogledaj što su napravili samo u Europskoj ligi.

To što su oni prihvatili stanje kakvo jest i sad na sve načine pokušavaju izvući maksimum, i igrati europsku ligu na vrhunskoj razini, pokazuje profesionalnost.

Oni još nisu na razini Dinama, jer Dinamo ipak ima kvalitetu igrača na daleko većoj razini nego ijedan drugi klub. Nema te pozicije u Dinamu gdje u drugoj momčadi HNL-a postoji bolji igrač.

Ljudi rade što mogu najbolje, i bore se svaki put.

Šta su oni trebali kao i Hajduk cijeli dan kukati, ukralo-pokralo, Mamić, šuker, Uefa-fifa mafija....

 

Što se tiče novca od uefe, to je došlo na račun Dinama. Dakle novac je došao zato što je DINAMO igra europska natjecanja, a ne zato što je hajduk izgubio od Dile gori.

Taj novac ste rado prihvaćali svih godina, iako uredno kukate protiv i Dinama i Uefe, kao je to sve mafija.

Na svakoj utakmici protiv dinama spomete i Hns i uefu, tako da ako se borite protiv njih, zašto onda tako olako uzimate njihove novce.

Ja da se borim protiv nekoga tako, čak i da me prisili da uzmem novce, dao bi ih u dobrotvorne svrhe. Ali ne, vi to obično podjelite među sobom, i onda opet nova runda kmečanja protiv njih.

 

Što se tiče politike nebu duboko ulazio u to, jer su takve teme zabranjene na forumu (osim u jednoj temi) ali u politici imaš više izbora.

Ne moraš uvijek glasati za HDZ ili za SDP. Problem je što naši ljudi olako zaboravljaju stvari, i zapravo gledaju na svijet kao i ti.

Ne glasaju ni ZA koga, već glasaju PROTIV.

I na ovim predstojećim izborima, više će ljudi glasati protiv SDP-a nego za HDZ. Opet onaj naš, "ajmo im metnut" mentalitet...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

ma dobro je brate, neman volje više išta ni čitat ni pisat jer znan da neću ništa prominit, a svoje stavove nemoram nikome pravdat, pogotovo nekome kome ni nickname neznam pročitat.. aj zdravo

16 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Hoćemo li vidjeti svastiku i na europskim utakmicama Hajduka? Ako se već mladi fašisti bore protiv Hrvatskog nogometa onda neka imaju muda pa neka poseru i vlastiti klub!

 

Za mene je sport u ovoj državi svetinja (možda čak i jedino što nam je ostalo), toliki broj broj talentiranih ljudi na tako malom prostoru, i onda kada imaju priliku to pokazati svijetu ovo se dogodi, borba protiv Mamića i onih koji nam se ne sviđaju se ne vodi na ovaj način i to je činjenica, a jako me žalosti što jako veliki broj ljudi na društvenim mrežama podupire ovaj pothvat sa svastikom.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
xDISORDERx kaže...

ma dobro je brate, neman volje više išta ni čitat ni pisat jer znan da neću ništa prominit, a svoje stavove nemoram nikome pravdat, pogotovo nekome kome ni nickname neznam pročitat.. aj zdravo

 Upravo to radite. Forsirate svoje stavove drugima. Ako ti ne želiš gledati repku na veliko natjecanju, NEMOJ. Prestani i ti, i tebi slični (tu mislim i na ove crtače) forsirati to nama koji bi željeli gledati.

Ako se vama ne gleda repka na velikim natjecanjima, jednostavno je nemojte gledati, a mi koji bi gledali, ćemo gledati. Zašto vi to nama uskraćujete?

I daj mi odgovri na jednostavno pitanje, u zadnjih 10 godina tko je izašao sposoban s planom da bude na čelu HNS-a? Jedini čovjek koji je izšao je Štimac, a njemu nebi prepustio ni igranje master lige, na mom Accountu (prije 4-5 godina dok sam igrao igre..)

Dodinho kaže...

Hoćemo li vidjeti svastiku i na europskim utakmicama Hajduka? Ako se već mladi fašisti bore protiv Hrvatskog nogometa onda neka imaju muda pa neka poseru i vlastiti klub!

 

Za mene je sport u ovoj državi svetinja (možda čak i jedino što nam je ostalo), toliki broj broj talentiranih ljudi na tako malom prostoru, i onda kada imaju priliku to pokazati svijetu ovo se dogodi, borba protiv Mamića i onih koji nam se ne sviđaju se ne vodi na ovaj način i to je činjenica, a jako me žalosti što jako veliki broj ljudi na društvenim mrežama podupire ovaj pothvat sa svastikom.

 Slažem se sa svakom riječi. 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2015 16:51 (rooswelt1991).
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
xDISORDERx kaže...

ma dobro je brate, neman volje više išta ni čitat ni pisat jer znan da neću ništa prominit, a svoje stavove nemoram nikome pravdat, pogotovo nekome kome ni nickname neznam pročitat.. aj zdravo

 Ti niti nemas stav. Nego si destruktivno nastrojen protiv neceg gdje destrukcija ne pomaze. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
rooswelt1991 kaže...
xDISORDERx kaže...

ma dobro je brate, neman volje više išta ni čitat ni pisat jer znan da neću ništa prominit, a svoje stavove nemoram nikome pravdat, pogotovo nekome kome ni nickname neznam pročitat.. aj zdravo

 Upravo to radite. Forsirate svoje stavove drugima. Ako ti ne želiš gledati repku na veliko natjecanju, NEMOJ. Prestani i ti, i tebi slični (tu mislim i na ove crtače) forsirati to nama koji bi željeli gledati.

Ako se vama ne gleda repka na velikim natjecanjima, jednostavno je nemojte gledati, a mi koji bi gledali, ćemo gledati. Zašto vi to nama uskraćujete?

I daj mi odgovri na jednostavno pitanje, u zadnjih 10 godina tko je izašao sposoban s planom da bude na čelu HNS-a? Jedini čovjek koji je izšao je Štimac, a njemu nebi prepustio ni igranje master lige, na mom Accountu (prije 4-5 godina dok sam igrao igre..)

 ja nikome ništa ne forsiran niti uskraćujen, nisam tiranin, samo želin pošten i transparentan nogomet, nogomet koji se igra radi navijača kao što je bio na početku, a to mi uskraćuju određeni ljudi koji misle da se nogomet igra zbog njih samih, a to su i uspili s obzirom koliko im ljudi dolaze na stadion

isto tako želim društvo u kojem je kriminal nenormalna pojava, i društvo u kojem se takve stvari netoleriraju, sankcioniraju i kažnjavaju..jel previše tražin, pari mi se da jesan..

 

Izašao je jedini štimac, zato što je jednak njima samima, dakle kriminalac, jer njih niko na pošten način ne može pobijediti.. dosta je čuti što kaže zvonimir boban u vezi cijele stuacije..

 

 

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Hrvatska - Njemačka 2:0 !!!!
U 17 repka je u 1/4 finalu Svjetskog prvenstva!!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

Hrvatska - Njemačka 2:0 !!!!
U 17 repka je u 1/4 finalu Svjetskog prvenstva!!!

 

 

Momci su rasturali ,točno je gušt bio gledat tako dobar nogomet .

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Gdje su ti baklje kad ti majka ima penziju 800 kuna i nema ni za režije nakon 30 godina rada?
Gdje su ti baklje dok imaš plaću 2800 u skladištu?
Gdje su ti baklje dok ti se grad i država pretvaraju u ruglo i gaze te ko zadnju pičku?
Gdje su ti, majmune primitivni, baklje dok se treba borit za nekaj borbe vrijedno?
Nigdje. Jer si govno primitivno. Jer si pičkica. Jer si kukavički slabić. Jer si eunuh. Jer si glup.
Jer nemaš muda.
I onda ideš zapalit stadion na kojem igra repka.
Jer tu ćeš bit bitan pred ekipom.
Tu ćeš se BORIT za nešto BITNO.
Borit ćeš se za izbor reprezentacije.
Jer nisi zadovoljan sa sastavom i s ljudima koji su ju radili.
Onda ćeš se vratit u kvartovsku birtiju i godinama pričat samo o tome.
Dok ti mama umire od gladi nakon što je 30 godina radila ko stoka da bi othranila glupog majmuna.
Dok ti djeca nemaju budućnost.
Dok ti žena, ako već nije otišla, trpi tvoja glupa herojska sranja u vezi nogometa.
Sa ponosom ćeš zapalit stadion.
Sa ponosom ćeš se BORIT.
Sa ponosom ćeš bit heroj političkih igara nogometa.
A nula herojstva u pravom životu.
Ti mali, bezmudi, jadni, primitivni, glupi čovječe.
Hrvatu.
Bijedni.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

Gdje su ti baklje kad ti majka ima penziju 800 kuna i nema ni za režije nakon 30 godina rada?
Gdje su ti baklje dok imaš plaću 2800 u skladištu?
Gdje su ti baklje dok ti se grad i država pretvaraju u ruglo i gaze te ko zadnju pičku?
Gdje su ti, majmune primitivni, baklje dok se treba borit za nekaj borbe vrijedno?
Nigdje. Jer si govno primitivno. Jer si pičkica. Jer si kukavički slabić. Jer si eunuh. Jer si glup.
Jer nemaš muda.
I onda ideš zapalit stadion na kojem igra repka.
Jer tu ćeš bit bitan pred ekipom.
Tu ćeš se BORIT za nešto BITNO.
Borit ćeš se za izbor reprezentacije.
Jer nisi zadovoljan sa sastavom i s ljudima koji su ju radili.
Onda ćeš se vratit u kvartovsku birtiju i godinama pričat samo o tome.
Dok ti mama umire od gladi nakon što je 30 godina radila ko stoka da bi othranila glupog majmuna.
Dok ti djeca nemaju budućnost.
Dok ti žena, ako već nije otišla, trpi tvoja glupa herojska sranja u vezi nogometa.
Sa ponosom ćeš zapalit stadion.
Sa ponosom ćeš se BORIT.
Sa ponosom ćeš bit heroj političkih igara nogometa.
A nula herojstva u pravom životu.
Ti mali, bezmudi, jadni, primitivni, glupi čovječe.
Hrvatu.
Bijedni.

 Gdje ti je hešteg kada ti pada vlada, kada ti državu vode mafijaši i uhljebi već 20 godina, kojima je važnij osobni interes od države.

Zbog njih ti je plaća 2800kn a ne zbog 10 baklji.  

Ti mali sezonski "navijaču" koji pratiš nogomet 10 dana svake 2 godine, ali važni su lajkovi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2016 0:32 (ToMisLaW).
15 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ne branim Zdravka. Zbog Mamica sigurno nije takva, uzeo je novce koje je Dinamo zaradio i to uz njegove sposobnosti, a ne ja uplatio u proracun. Uzeo je 3.5 mil € od svakog transfera kojeg je proveo iznad 12 mil. Ako to pise u ugovoru i ako su to svi znali, nece biti cudo da se samo odseta.

Procitaj Da Silvin lihvarski ugovor, budala moras bit da potpises, ali znao je da mu je to jedina opcija.

To sto Hajduk nije osvojio nista bitno preko deset godina je drugi par rukava.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Mitch kaže...
Ne branim Zdravka. Zbog Mamica sigurno nije takva, uzeo je novce koje je Dinamo zaradio i to uz njegove sposobnosti, a ne ja uplatio u proracun. Uzeo je 3.5 mil € od svakog transfera kojeg je proveo iznad 12 mil. Ako to pise u ugovoru i ako su to svi znali, nece biti cudo da se samo odseta.

Procitaj Da Silvin lihvarski ugovor, budala moras bit da potpises, ali znao je da mu je to jedina opcija.

To sto Hajduk nije osvojio nista bitno preko deset godina je drugi par rukava.

 

Čim vidim rečenicu "ne branim Mamića, ali..." trebao bih stati s čitanjem i ugasit internet.

Prijatelju, grad daje Dinamu svake godine 30 milijuna kuna, a on krade Dinamo. Da, krade tvoj novac.

Prijatelju, protiv Zdravka je podignuta optužnica za utaju poreza. Uskoro će i druga. Da, krade tvoj novac.

Prijatelju, uzeo je on puno više od svakog transfera, pitaju Luku Modrića koliko mu je predao u banci. Ukrao je novac udruge GRAĐANA. Da, krade tvoj novac.

Još?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice