Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 390.062
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Mandžukić je jedan od glavnih krivaca, promaši penal za nas i zatim pokloni talijanima penal. Pa postao je skoro beskoristan igrač, ja stvarno ne znam kakvu on krizu ima već par mjeseci, nakon jednog vrlo dobrog perioda u Atleticu se srozao totalno, taman negdje oko dolaska Torresa.

 

Mora se priznat da i nemamo neku klupu i da nismo tako jaki kao što se volimo predstavljati, izgleda da je Modrić pola ove reprezentacije, isto kao što je i pola Real Madrida.

 

Rakitić je bio danas jedan od rijetkih na razini, ali ne može čovjek sam. Brozović se osramotio, čak me sram stavit i link na gif.

 

Pranjića su izvozali da mu se još vrti u glavi, napokon da je Kovač stavio Vrsaljka umjesto njega, makar i dalje nije ništa pokazao u napadu, ali je barem bio defanzivno puno bolji od Pranjića.


Obrana je bila komična, stvarno čudo da smo remi izvukli.

 

I dalje su tu napucavanja lopte u bunar, a imaš ekipu koja može zadržat loptu.

Fortune favours the brave
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Gledao sam tekmu sa frendom na SLO 2 zbog HD-a i nisam tu svastiku uopće primjetio kao ni on. Dođem pogledati na net vijesti kad ono piše se o tome. Pa mislim zbilja koji kurac se događa u ovoj državi, da se pojedinci protiv HNS-a, Mamića i Šukera ide boriti svastikama? Pa ovo je ludilo, više ni s praznim tribinama ne može biti mira? Da uopće idem komentirati igru pošto vjerojatno nema smisla jer će nas izbaciti ili u najboljem slučaju uzeti bodove? Što mogu i novoga reći? Olić manje na terenu, jedino ga se vidjelo kad je dobio žuti, Pranjić rupa, voza ga tko stigne. Mandžo zabio ali loš i taj ga ne bi vadio ni da mu noga otpadne.....

---Life is ours, we live it our way---
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Hyperion kaže...

Mandžukić je jedan od glavnih krivaca, promaši penal za nas i zatim pokloni talijanima penal. Pa postao je skoro beskoristan igrač, ja stvarno ne znam kakvu on krizu ima već par mjeseci, nakon jednog vrlo dobrog perioda u Atleticu se srozao totalno, taman negdje oko dolaska Torresa.

 Ma smješno je što je Mandžo uopće izvodio penal, imaš jednog Kovu, Rakitića, Srnu, Brozovića u momčadi, a Mandžo izvodi penal. Tip je zabio penal Gibraltaru pa je mislio da će sada zabit golmanu nad golmanima, e oš qurac.

Zna li netko koji je sport danas Rebić igrao? Ne znam što je to bilo, ali to nogomet nije, a jedan Kramarić ti sjedi na klupi. 

Sve u svemu, nismo loši, samo ima nekih igrača kojima se treba zahvaliti, tipa Olić, Srna i tako neki.

16 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Neka, neka neka!!!!

Ma neka je tamo svastika banula, neka je!!! Ma neka sve ide u kurac jer ZDRAVKO MAMIĆ VODI HRVATSKU NOGOMETNU REPREZENTACIJU!!!

On određuje o svemu, tko drugačijem misli se vara!! Neka nas izbace u 3pm, NEKA!!

ZDRAVKO MAMIĆ JE DOVEO DO OVOGA! On i njegova marioneta - Davor Šuker -- onaj Davor Šuker kojem smo se ,mnogi ovdje klanjali šta je radio - dok je igro nogomet!!

 

Užas!

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 1:34 (doktor1).
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Svastikama, alo! Svastikama i prikazivanjem Hrvatske u svijetu kao fašističke zemlje se kreće u borbu protiv jednog nogometnog saveza? Tebi je to normalno? 2006. smo igrali prijateljsku protiv Italije u Palermu i naši ''navijači'' su svastiku oblikovali tijelima tamo na tribinama. Gdje su onda bili Šuker i Mamić?

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 2:01 (vrinho).
16 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Hvala Zdravko!!

16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...

Svastikama, alo! Svastikama i prikazivanjem Hrvatske u svijetu kao fašističke zemlje se kreće u borbu protiv jednog nogometnog saveza? Tebi je to normalno? 2006. smo igrali prijateljsku protiv Italije u Palermu i naši ''navijači'' su svastiku oblikovali tijelima tamo na tribinama. Gdje su onda bili Šuker i Mamić?

 MAMIĆU nije dosta šta je od Dinama Zagrebačkog napravio svoje carstvo!!!! Sada to želi napravit i od reprezentacije!

Ja sam iz Rijeke, ali zar ljudi stvarno misle da Davor Šuker nije znao za kaznu i da će Split biti prazan?!?! Daj ajde!

Neka nam je, ZDRAVKO MAMIĆ UNIŠTAVA NAŠ NOGOMET!! Ovo nije ona reprezentaciju koju sam kao mulac 1996 gledo u Engleskoj!! Ovo nije ona reprezentacija koju je Ćiro vodio u Francusku!! Ovo je MAMIĆEVA PRČIJA!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 2:39 (doktor1).
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Doktore, na kakvim si ti drogama 

 

I šta sad ako se izbaci reprezenatcija iz natjecanja uopće? 

Pretpostavljam da će Mamić i za to biti kriv.

 

Kažeš dao utakmicu splitu jer je znao da će se igrati bez navijača; Pa tko bi im normalan dao utakmicu sa navijačima kad ovo naprave bez navijača.

 

Nisam ni ja neki ljubitelj Mamića, zna se šta je on napravio od našeg nogometa, ali ovako osramotit našu zemlju, može samo najveća stoka.

Ne znam dali ti, i itioti poput tebe shvaćate da ovo nije sramota samo za Mamića, Šukera, i slične, već za cijelu državu!

Jel vi znate da će sutra u svakoj državi, ovo biti glavna vijest u sportu, najveća moguća mrlja koju su mogli napraviti, su uspjeli napravit.

 

Iako sam protiv Mamića, naradije bi da se ova stoka sad pohvata, i svima zabrani doživotno pristup bilo kakvoj sportskoj priredbi.

I to na način da kad god je neka sportska priredba, marš u postaju na prijavu. pa nek se onda žali stoka, da je to "nehumano"...

 

****

 

Da se vratim na tekmu, nit je trebao igrati Pranjić, nit Srna, nit Olić. Leovac, Vrsaljko, i Kramarić bi ih zamjenli 10 puta bolje.

Uz to, tu je još i penal, kojeg daš da puca čovje koji je u pola godine zabio 1 gol i to iz penala amaterima kojima je ovo možda 2-3 utakmica. To je trebao i morao pucati Raketa ili Perišić.

Onaj penal za italiju neću ni komentirati, to je čista glupost jer je bio iznerviran zbog promašenog penala.

 

Još smo mi dobro i igrali, kad se uzme u obzir da smo igrali bez lijevog beka i desnog krila cijelu tekmu...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
rooswelt1991 kaže...

 

Jel vi znate da će sutra u svakoj državi, ovo biti glavna vijest u sportu, najveća moguća mrlja koju su mogli napraviti, su uspjeli napravit.

 I totalno će nm najjjača grana - turizam patit..

Ajde daj....

Nogomet nam je ruglo! Užas!

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ja nisam protiv HNS-a,ali mislim da je vrijeme da Mamić i Šuker odu iz Hrvatskog nogometa jer ko zna šta su ove budale još spremne napravit.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
HNS je preuzeo stadion u ponedjeljak, a od jucer je pod UEFA, tako, okanite se Hajduka i odgovornosti. Ako ima pravde, treba repku izbacit na 1-2 godine iz svih natjecanja!!!
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Tko kaze da ce nam turizam patit zbog svastike?
neke turiste ces izgubiti, a neke dobiti :D

na stranu sve ovo oko kriza,repka nam je prcija. kad kovac ode, opet ce doci netko tko ce se uciti na repki...

neko je dobio finu pinku sinoc zbog rebica.. lik grije klupu u drugoj bundesligi... ei!

nemamo nikakvu igru od 2008 godine...

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 10:04 (ludimata).
12 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
rooswelt1991 kaže...

Kažeš dao utakmicu splitu jer je znao da će se igrati bez navijača; Pa tko bi im normalan dao utakmicu sa navijačima kad ovo naprave bez navijača.

 Ja bio sretan kao malo dijete kada sam saznao da će nam "pokloniti" utakmicu koja se igra na Poljudu, kad ono zabrana...

Šteta, a tako sam lijepo ispeglao svoju zastavicu sa svastikom da ponesem na utakmicu.

 

Nego, @rooswelt1991 daj mi reci  razlog zašto si nasvao doktora idiotom? Što, jel on stavio svastiku? Ili si ga nazvao idiotom jer je protiv Mamića i njegove "vladavine" kao i ti sam izjavio taj stav?

 

Ozbiljno pitanje, jer si me zbunio...

 

EDIT: Na listu igrača koje smatraš da nisu za prvu slobodno dodaj i Mandžukića... Nemojte me objesiti zbog ovog, al jedino što zna je da može trčati ko konj (ponekad) i udarac glavom,  kakve golove on zabija može zabit većina "normalnih" napadača jer je većina tap in, nije da zna driblat i proć igrača, ili pucat slobodne ili pucat sa veće udaljenosti ili lijepo dodat, on mi baca da je višak 95% vremena, sve dok mu se ne servira lopta 10 metara od gola. Prgav je, imam osjećaj da često stvara nervozu na terenu, al šta je je bar zna teatralno pasti i iznuditi faul...

Sad što sam ja nabrojio ispada kao da nije ni za trećeligaša, govorim sve u granicama što ocekivati od reprezentativca.

 

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 10:26 (Et_Tu_Brute?).
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
doktor1 kaže...

Neka, neka neka!!!!

Ma neka je tamo svastika banula, neka je!!! Ma neka sve ide u kurac jer ZDRAVKO MAMIĆ VODI HRVATSKU NOGOMETNU REPREZENTACIJU!!!

On određuje o svemu, tko drugačijem misli se vara!! Neka nas izbace u 3pm, NEKA!!

ZDRAVKO MAMIĆ JE DOVEO DO OVOGA! On i njegova marioneta - Davor Šuker -- onaj Davor Šuker kojem smo se ,mnogi ovdje klanjali šta je radio - dok je igro nogomet!!

 

Et_Tu_Brute? kaže...

Nego, @rooswelt1991 daj mi reci  razlog zašto si nasvao doktora idiotom? Što, jel on stavio svastiku? Ili si ga nazvao idiotom jer je protiv Mamića kao i ti sam?

 

Ozbiljno pitanje, jer si me zbunio...

 Evo bold-ao sam zašto sam ga nazvao tim pogrdnim imenom. Znam da nije uredu da se nekog tako proziva preko foruma, i ovo je prvi put da sam ja od početka foruma to napravio, ali ako treba, neka dobijem i karton.

 

Ja jesam protiv Mamića, ali nek se protiv njega bori na pošten način. Zgadi mi se kad vidim da u Zagrebu na svakoj zgradi piše "mamiću cigane", kad na utakmici Dinama, 90% vremena "navijači navijaju" "mamiću cigane", kad na utakmici repke oni svjesno pjevaju "hns p*deri" iako znaju da će nam to samo donjeti dodatne kazne. Nikad mi neće biti jasno koliki IQ trebaš imati da tako nešto napraviš 5 svaki put, iako svaki put budeš kažnjen.

Ima nas koji na nogomet idemo gledati iz užitka, ne zbog "Mamića i sličnih".

Najbolje mi je kad se žale ljudi da pola Dinama igra u repki   Jel se talijani žale što pola Juventusa igra?

 

Još sinoć konte kaže, naravno da sam promjenio formaciju u 352, pa to najbolje odgovara juventusovim igračima. Da naš izbornik ima imalo muda, davno bi se riješio igrača tipa Srne Olića i kompanije i pustio priliku mlađim.

Ne kažem samo Dinamovim igračima, jedan Tomečak bi napravio sigurno 10 puta bolji posao od Olića. A da ne spominjem jednog Ćorića, koji je izmislio nogomet za pola reprezenatacije. Znam da ga ljudi ne vole jer je "mamićev", ali čovjek više nije talent, one je IGRAČINA. Nije za cijelu tekmu, ali da je recimo ušao oko 60 minute umjesto Kovačića, možda bi donio neki pozitivni šok u veznom redu, koji od 25 minute nije sastavio 4 dodavanja.

Onda guranje manđukića kad vidiš da čovjek nije u formi, Krama je mogao komotno ući u drugom poluvremenu, tehnički je bolji od Manđe, i mogao je ako ništa, pomoći povezati koji napad, a ne samo "čekati crveni" ili "mrtvu šansu".

 

 

 

Edit: kao što vidiš, s tvojim edit-om se slažem 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 10:27 (rooswelt1991).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

 

 Evo bold-ao sam zašto sam ga nazvao tim pogrdnim imenom. Znam da nije uredu da se nekog tako proziva preko foruma, i ovo je prvi put da sam ja od početka foruma to napravio, ali ako treba, neka dobijem i karton.

 

Ja jesam protiv Mamića, ali nek se protiv njega bori na pošten način. Zgadi mi se kad vidim da u Zagrebu na svakoj zgradi piše "mamiću cigane", kad na utakmici Dinama, 90% vremena "navijači navijaju" "mamiću cigane", kad na utakmici repke oni svjesno pjevaju "hns p*deri" iako znaju da će nam to samo donjeti dodatne kazne. Nikad mi neće biti jasno koliki IQ trebaš imati da tako nešto napraviš 5 svaki put, iako svaki put budeš kažnjen.

Ima nas koji na nogomet idemo gledati iz užitka, ne zbog "Mamića i sličnih".

Najbolje mi je kad se žale ljudi da pola Dinama igra u repki   Jel se talijani žale što pola Juventusa igra?

 

Još sinoć konte kaže, naravno da sam promjenio formaciju u 352, pa to najbolje odgovara juventusovim igračima. Da naš izbornik ima imalo muda, davno bi se riješio igrača tipa Srne Olića i kompanije i pustio priliku mlađim.

Ne kažem samo Dinamovim igračima, jedan Tomečak bi napravio sigurno 10 puta bolji posao od Olića. A da ne spominjem jednog Ćorića, koji je izmislio nogomet za pola reprezenatacije. Znam da ga ljudi ne vole jer je "mamićev", ali čovjek više nije talent, one je IGRAČINA. Nije za cijelu tekmu, ali da je recimo ušao oko 60 minute umjesto Kovačića, možda bi donio neki pozitivni šok u veznom redu, koji od 25 minute nije sastavio 4 dodavanja.

Onda guranje manđukića kad vidiš da čovjek nije u formi, Krama je mogao komotno ući u drugom poluvremenu, tehnički je bolji od Manđe, i mogao je ako ništa, pomoći povezati koji napad, a ne samo "čekati crveni" ili "mrtvu šansu".

 

 

 

Edit: kao što vidiš, s tvojim edit-om se slažem 

 Zbog tih idiota koji su protiv Šukera i Mamića stalno ispašta Dinamo i Hrvatska repka,pa brate ako si protiv njih bori se na pravne naćin,a ne na taj naćin da Dinamo i repka ispašta,ali ti idioti neznaju niti na jedan drugi naćin,slažem se što ste napisali za Mandukica,da igra Kramaric umijesto njega zabijali bi puno više golova,to je moje mišljenje.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
16 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nije ni čudno da se to dogodilo kad nam oporba i kandidat za premijera podržavaju HNS, ''U'' pa i svastike. Možda ne direktno da se vidi ovo zadnje dvoje, ali sigurno podržavaju. Ne podržavam huliganizam i sve ružne stari na stadionima i opčenito, no mislim da bi nas UEFA-a  TREBALA IZBACITI, koliko god mi bilo žao zbog par majmuna koji su to napravili.

These Days
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 11:32 (Miha LA).
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ovakvi stavovi kakve ''doktor'' prezentira su tipično Indexaški a taj portal je tvornica za ispiranje mozga a sve u svrhu da si oni klikove skupe i hvale se kako su ''popularni'', fuj. Dovoljno je samo ići tamo pogledati pljuvačinu novinara i način na koji pišu, a tek forumaša... Toliko raspirivanje mržnje, podjela, nacionalizma, primitivizma, čak i fašizma a to se sve dopušta je nešto najodvratnije viđeno. Sutra bi to govno od portala zatvorio, da ne kažem..... Bolje ne. Tamo su čak koliko sam vidio najavljivali da će neko sranje napraviti i evo ga i sad vjerojatno sljedećih 10 godina neće reprezentacija dolje ali to je i Šukerova krivica, nije smio dopustiti da se dolje igra nakon što je saznao za kaznu. Teoretičari zavjera kažu da je znao i prije pa je namjerno stavio Italiju u Split ali kakva god da je ljiga od čovjeka ne vjerujem da bi kao predsjednik saveza išao toliko daleko pa da još veće podjele ide stvarati jer ovo što se događa trenutno je veće zlo od Mamića i Šukera.

Nisam ni ja za Mamića pa ni Šukera ali na takav način se boriti da netko drugi dođe na čelo HNS-a je sramota i tko to odobrava nije potpuno čist i očito u potpunosti ne shvaća što je kukasti križ i što je predstavljao. Zar zbilja ti ljudi žele da se Hrvatska tako predstavlja u svijetu zbog usranog Mamića i Šukera pa i nogometa samog? A što se tiče Mamićeve prčije u reprezentaciji, na što se to točno odnosi? Igraju samo igrači iz Dinama i samo oni koje Mamić odredi? Koliko znam Hajdukovac je stajao 15 godina između vratnica, sad ga naslijedio drugi a rezerva opet hajdukovac. Srna je kapetan već oko 6-7 godina. Pa tu su još Perišić, Strinić, Kalinić... Sve više Riječana se poziva, s razlogom. Od svih silnih zakletih Hajdukovaca nitko se ne buni, nitko nije rekao nikad da odlazi jer mu se stanje u HNS-u ne sviđa i da se radi samo o interesima. Pa tko treba igrati i biti pozvan da bi se svima udovoljilo? Druga je stvar što nam je izbornik pičkica pa ide uvijek ziheraški s istom postavom i nema muda za promjene. 

Ako se ta sranja nastave događati i ako će nam redovito početi uzimati bodove ili čak izbacivati nas iz kvalifikacija, neki igrači će vjerojatno otići jer će vidjeti da nema smisla ovako igrati. E koga ćemo onda pozivati i tko će igrati? Maloča, Maglica, Šimunović i slični pa da budemo u rangu Litve i sličnih? Možda će onda neki biti najsretniji a to ne mislim na igrače.

---Life is ours, we live it our way---
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...

Svastikama, alo! Svastikama i prikazivanjem Hrvatske u svijetu kao fašističke zemlje se kreće u borbu protiv jednog nogometnog saveza? Tebi je to normalno? 2006. smo igrali prijateljsku protiv Italije u Palermu i naši ''navijači'' su svastiku oblikovali tijelima tamo na tribinama. Gdje su onda bili Šuker i Mamić?

1.taj događaj iz 2006. nema veze s  borobm protiv hns-a i osuđujem ga i opčenito sam protiv fašizma u svakom obliku

 

2.marković je bia 2006. i šuker sada.. koja je razlika?? jedan i drugi su pušili(ovaj drugi još uvik) istoj osobi ispod stola.. mamić i dalje za stolom

 

3.ako imaš bolju ideju kako se obračunati sa fašizmom obitelji mamić & company molim te napiši..

neki pojednici spominju poštenje i pravo.. pa svi pravni i pošteni putevi su gotovo isporbani,

znaći imaš uefu kao glavnu organizaciju koja podržaje ovakav rad hns-a i ne dopušta mišanje politike u rješavanje problema,

imaš jadnu vladu koja nema muda da išta napravi, i isto tako imaš osuđenu zločinačku organizaciju hdz i predsjednicu države kojima maminjo uplaćuje puste pare za kampanje pa im isto ne smeta,

imaš mup koji pod palicom mamića vrši represiju nad državljanima rh, dok je njemu dozvoljeno divljanje na stadionu i izvan njega u svim oblicima,

imaš agenciju za tržišno natjecanje koja je kontradiktorna sama sebi i tako u nedogled..

 

mišljenja sam da bilo najbolje da nas se izbaci iz svih natjecanja na koliko god treba samo da ovim gnjidama koji su jučer sidili u "svečanoj loži" poljuda odzvoni.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 17:37 (xDISORDERx).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
xDISORDERx kaže...
vrinho kaže...

Svastikama, alo! Svastikama i prikazivanjem Hrvatske u svijetu kao fašističke zemlje se kreće u borbu protiv jednog nogometnog saveza? Tebi je to normalno? 2006. smo igrali prijateljsku protiv Italije u Palermu i naši ''navijači'' su svastiku oblikovali tijelima tamo na tribinama. Gdje su onda bili Šuker i Mamić?

1.taj događaj iz 2006. nema veze s  borobm protiv hns-a i osuđujem ga i opčenito sam protiv fašizma u svakom obliku

 

2.marković je bia 2006. i šuker sada.. koja je razlika?? jedan i drugi su pušili(ovaj drugi još uvik) istoj osobi ispod stola.. mamić i dalje za stolom

 

3.ako imaš bolju ideju kako se obračunati sa fašizmom obitelji mamić & company molim te napiši..

neki pojednici spominju poštenje i pravo.. pa svi pravni i pošteni putevi su gotovo isporbani,

znaći imaš uefu kao glavnu organizaciju koja podržaje ovakav rad hns-a i ne dopušta mišanje politike u rješavanje problema,

imaš jadnu vladu koja nema muda da išta napravi, i isto tako imaš osuđenu zločinačku organizaciju hdz i predsjednicu države kojima maminjo uplaćuje puste pare za kampanje pa im isto ne smeta,

imaš mup koji pod palicom mamića vrši represiju nad državljanima rh, dok je njemu dozvoljeno divljanje na stadionu i izvan njega u svim oblicima,

imaš agenciju za tržišno natjecanje koja je kontradiktorna sama sebi i tako u nedogled..

 

mišljenja sam da bilo najbolje da nas se izbaci iz svih natjecanja na koliko god treba samo da ovim gnjidama koji su jučer sidili u "svečanoj loži" poljuda odzvoni.

 

 sad mi normalni ljudi moramo ispaštat jer vama 200budala smeta Mamić i Šuker....

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kakvo forisranje Brozovica i Rebica to je strasno.. Ajde Brozovic trenutno moze proc kad nema Luke ali Rebic pored Kramarica?! Zalosno.

12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Pa da se rijesi igre jednog Modrica, Rakitica, Kovacica? Izbije iz rproacuna nekoliko milja eura samo zato da se Suker i Mamic maknu. Zivo me boli sta se dogada u HNLu, svejedno je liga nebitna.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...
xDISORDERx kaže...
vrinho kaže...

Svastikama, alo! Svastikama i prikazivanjem Hrvatske u svijetu kao fašističke zemlje se kreće u borbu protiv jednog nogometnog saveza? Tebi je to normalno? 2006. smo igrali prijateljsku protiv Italije u Palermu i naši ''navijači'' su svastiku oblikovali tijelima tamo na tribinama. Gdje su onda bili Šuker i Mamić?

1.taj događaj iz 2006. nema veze s  borobm protiv hns-a i osuđujem ga i opčenito sam protiv fašizma u svakom obliku

 

2.marković je bia 2006. i šuker sada.. koja je razlika?? jedan i drugi su pušili(ovaj drugi još uvik) istoj osobi ispod stola.. mamić i dalje za stolom

 

3.ako imaš bolju ideju kako se obračunati sa fašizmom obitelji mamić & company molim te napiši..

neki pojednici spominju poštenje i pravo.. pa svi pravni i pošteni putevi su gotovo isporbani,

znaći imaš uefu kao glavnu organizaciju koja podržaje ovakav rad hns-a i ne dopušta mišanje politike u rješavanje problema,

imaš jadnu vladu koja nema muda da išta napravi, i isto tako imaš osuđenu zločinačku organizaciju hdz i predsjednicu države kojima maminjo uplaćuje puste pare za kampanje pa im isto ne smeta,

imaš mup koji pod palicom mamića vrši represiju nad državljanima rh, dok je njemu dozvoljeno divljanje na stadionu i izvan njega u svim oblicima,

imaš agenciju za tržišno natjecanje koja je kontradiktorna sama sebi i tako u nedogled..

 

mišljenja sam da bilo najbolje da nas se izbaci iz svih natjecanja na koliko god treba samo da ovim gnjidama koji su jučer sidili u "svečanoj loži" poljuda odzvoni.

 

 sad mi normalni ljudi moramo ispaštat jer vama 200budala smeta Mamić i Šuker....

fala na komplimentu, nadam se da će administracija uredovat..

i da, ispaštat će svi kojima odgovara da zdravko mamić vodi hrvatski nogmetni savez i hrvatsku nogometnu reprezentaciju kao svoju privatnu prčiju..

očito je da ne razumiš ništa šta sam napisa, pa molim te zaobiđi me u daljnoj raspravi ili si nabavi argumente za nešto konstruktivno

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 18:03 (xDISORDERx).
9 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Nismo mi imali boljeg trenera od Slavena Bilica pod kojim je Hrvatska igrala najbolji nogomet nakon sp-a 1998, ali eto radi par losih rezultata su ga smijenili.

Dok Niko Kovac ima puno vise losih rezultata ali se iz nekog razloga tolerira... pitam se zasto?

 

 

 

Clueless gamers shouldn't judge
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
xDISORDERx kaže...
morbida kaže...
xDISORDERx kaže...
vrinho kaže...

Svastikama, alo! Svastikama i prikazivanjem Hrvatske u svijetu kao fašističke zemlje se kreće u borbu protiv jednog nogometnog saveza? Tebi je to normalno? 2006. smo igrali prijateljsku protiv Italije u Palermu i naši ''navijači'' su svastiku oblikovali tijelima tamo na tribinama. Gdje su onda bili Šuker i Mamić?

1.taj događaj iz 2006. nema veze s  borobm protiv hns-a i osuđujem ga i opčenito sam protiv fašizma u svakom obliku

 

2.marković je bia 2006. i šuker sada.. koja je razlika?? jedan i drugi su pušili(ovaj drugi još uvik) istoj osobi ispod stola.. mamić i dalje za stolom

 

3.ako imaš bolju ideju kako se obračunati sa fašizmom obitelji mamić & company molim te napiši..

neki pojednici spominju poštenje i pravo.. pa svi pravni i pošteni putevi su gotovo isporbani,

znaći imaš uefu kao glavnu organizaciju koja podržaje ovakav rad hns-a i ne dopušta mišanje politike u rješavanje problema,

imaš jadnu vladu koja nema muda da išta napravi, i isto tako imaš osuđenu zločinačku organizaciju hdz i predsjednicu države kojima maminjo uplaćuje puste pare za kampanje pa im isto ne smeta,

imaš mup koji pod palicom mamića vrši represiju nad državljanima rh, dok je njemu dozvoljeno divljanje na stadionu i izvan njega u svim oblicima,

imaš agenciju za tržišno natjecanje koja je kontradiktorna sama sebi i tako u nedogled..

 

mišljenja sam da bilo najbolje da nas se izbaci iz svih natjecanja na koliko god treba samo da ovim gnjidama koji su jučer sidili u "svečanoj loži" poljuda odzvoni.

 

 sad mi normalni ljudi moramo ispaštat jer vama 200budala smeta Mamić i Šuker....

fala na komplimentu, nadam se da će administracija uredovat..

i da, ispaštat će svi kojima odgovara da zdravko mamić vodi hrvatski nogmetni savez i hrvatsku nogometnu reprezentaciju kao svoju privatnu prčiju..

očito je da ne razumiš ništa šta sam napisa, pa molim te zaobiđi me u daljnoj raspravi ili si nabavi argumente za nešto konstruktivno

 

 

 kako nesvacas manjina ste 90% Hrvata nesmeta Mamić i Šuker,meni je tak svejedno ko je na vrhu HNS-a.I sada mi normalni ljudi moramo ispaštati zbog vas huligana?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
csgoplayer kaže...

Nismo mi imali boljeg trenera od Slavena Bilica pod kojim je Hrvatska igrala najbolji nogomet nakon sp-a 1998, ali eto radi par losih rezultata su ga smijenili.

Dok Niko Kovac ima puno vise losih rezultata ali se iz nekog razloga tolerira... pitam se zasto?

 

 

 

 Vodio je reprezentaciju 6 godina, najviše od svih prethodnika. 2008. QF Eura a trebalo je biti polufinale jer je on zasrao one 3 zadnje minute u Beču, to je činjenica, 2010. se nije kvalificirao u JAR na SP jer smo zbilja bili loši, Englezi nas 2 puta doslovno silovali, dok smo na EP 2012. bili blizu prolaska skupine a otišao je sam, nitko ga nije smijenio. Davno prije tog EP je najavio da odlazi. Kovač je godinu i pol na klupi, uspio popraviti stanje u reprezentaciji koje je bilo narušeno sa Štimcem na čelu i plasirati se na SP, nismo briljirali jer je kako sam ga prije opisao pičkica a to opet pokazuje u ovim kvalifikacijama ali ga svejedno ide ali neće ga vječno. Dosta mi je već ovih izbornika koji se uče poslu na reprezentaciji. Tu je po meni najveća krivica HNS-a jer mislim da smo zreliji već duže za neki bolji rezultat.

 

Što se tiče te privatne Mamićeve prčije u reprezentaciji, nek mi netko podrobnije objasni to malo o čemu se tu zapravo radi. Pozivaju se igrači samo koje on odredi ili što? Pozivaju se i Hajdukovi igrači, jedini tko je zavrijedio poziv a trenutno igra u tom klubu je golman Kalinić. Ima nekoliko tih talentiranih klinaca kao Vlašić i Balić koji će ako nastave s dobrim radom završiti u reprezentaciji ali nisu još zaslužili, sigurno ne po nekoliko dobrih utakmica koje su u HNL-u odigrali. Ne može ni Mamić biti kriv za sve što se događa u Hajduku, npr. nesposobne uprave koje dio svoje nesposobnosti hoću prikriti upiranjem prstom prema Mamiću i koje mijenjaju 4 trenera u godini a tu bi mogli opet o igračima koji su većinom loši.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 18:51 (vrinho).
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...
xDISORDERx kaže...
morbida kaže...
xDISORDERx kaže...
vrinho kaže...

Svastikama, alo! Svastikama i prikazivanjem Hrvatske u svijetu kao fašističke zemlje se kreće u borbu protiv jednog nogometnog saveza? Tebi je to normalno? 2006. smo igrali prijateljsku protiv Italije u Palermu i naši ''navijači'' su svastiku oblikovali tijelima tamo na tribinama. Gdje su onda bili Šuker i Mamić?

1.taj događaj iz 2006. nema veze s  borobm protiv hns-a i osuđujem ga i opčenito sam protiv fašizma u svakom obliku

 

2.marković je bia 2006. i šuker sada.. koja je razlika?? jedan i drugi su pušili(ovaj drugi još uvik) istoj osobi ispod stola.. mamić i dalje za stolom

 

3.ako imaš bolju ideju kako se obračunati sa fašizmom obitelji mamić & company molim te napiši..

neki pojednici spominju poštenje i pravo.. pa svi pravni i pošteni putevi su gotovo isporbani,

znaći imaš uefu kao glavnu organizaciju koja podržaje ovakav rad hns-a i ne dopušta mišanje politike u rješavanje problema,

imaš jadnu vladu koja nema muda da išta napravi, i isto tako imaš osuđenu zločinačku organizaciju hdz i predsjednicu države kojima maminjo uplaćuje puste pare za kampanje pa im isto ne smeta,

imaš mup koji pod palicom mamića vrši represiju nad državljanima rh, dok je njemu dozvoljeno divljanje na stadionu i izvan njega u svim oblicima,

imaš agenciju za tržišno natjecanje koja je kontradiktorna sama sebi i tako u nedogled..

 

mišljenja sam da bilo najbolje da nas se izbaci iz svih natjecanja na koliko god treba samo da ovim gnjidama koji su jučer sidili u "svečanoj loži" poljuda odzvoni.

 

 sad mi normalni ljudi moramo ispaštat jer vama 200budala smeta Mamić i Šuker....

fala na komplimentu, nadam se da će administracija uredovat..

i da, ispaštat će svi kojima odgovara da zdravko mamić vodi hrvatski nogmetni savez i hrvatsku nogometnu reprezentaciju kao svoju privatnu prčiju..

očito je da ne razumiš ništa šta sam napisa, pa molim te zaobiđi me u daljnoj raspravi ili si nabavi argumente za nešto konstruktivno

 

 

 kako nesvacas manjina ste 90% Hrvata nesmeta Mamić i Šuker,meni je tak svejedno ko je na vrhu HNS-a.I sada mi normalni ljudi moramo ispaštati zbog vas huligana?

 nadam se da si samo troll.. ili imaš premalo godina da neke stvari razumiš.. nadam se da nije nešto treće u pitanju.. ajd zdravo

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...

Što se tiče te privatne Mamićeve prčije u reprezentaciji, nek mi netko podrobnije objasni to malo o čemu se tu zapravo radi. Pozivaju se igrači samo koje on odredi ili što? Pozivaju se i Hajdukovi igrači, jedini tko je zavrijedio poziv a trenutno igra u tom klubu je golman Kalinić. Ima nekoliko tih talentiranih klinaca kao Vlašić i Balić koji će ako nastave s dobrim radom završiti u reprezentaciji ali nisu još zaslužili, sigurno ne po nekoliko dobrih utakmica koje su u HNL-u odigrali. Ne može ni Mamić biti kriv za sve što se događa u Hajduku, npr. nesposobne uprave koje dio svoje nesposobnosti hoću prikriti upiranjem prstom prema Mamiću i koje mijenjaju 4 trenera u godini a tu bi mogli opet o igračima koji su većinom loši.

neznam zašto ali večina ljudi koji nisu upučeni misle da se samo hajdukovci žale, pa evo imaš ovoga momka gore iz rijeke što je komentirao, sumnjam da je hajdukovac, pa imaš bad blue boyse, na prave mislim, ne na ovaj jadni plačeni fan club..

nije problem samo u odnosu s hajdukom, problem je na razini cile lige, cile postave hns-a, reprezentacije, sudačke organizacije pa do samog dinama i što je učino tom klubu..a to što se jedini hajduk kao klub digao protiv te tiranije, to je još jedan problem..

previše je sad toga da ulazim dublje ali ako želiš biti dobro informiran opčenito o stanju hnl-u a i šire u svijetu po pitanju nogometa, prati ovaj portal http://www.nogometplus.net/onama.aspx

 

a što se tiće poziva u reprezentaciju, niko ni ne govori da treba zvati nekog iz hajduka, a složit ću se s tebom da ga samo kalinić trenutno zaslužuje..

također mamić nije kriv za stanje u hajduku, al je kriv za stanje oko hajduka, što sam već naveo..

a o hajdukovoj upravi ne bih sada

 

edit. evo recimo pogled na utkamicu sa ovog portala koji sam ti dao, skroz realan izvještaj i lijepo argumentiran http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/4021/Ho%C4%87emo-li-zbog-svastike-zaboraviti-na-lo%C5%A1e-izdanje-Vatrenih.aspx

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 20:44 (xDISORDERx).
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Najveća fora mi je kako se trubi da cijeli Dinamo igra u repki, a u Dinamu 3 Hrvata :P.

 

 

 

Šalu na stranu, iskreno se nadam drastičnoj kazni. Najbolje izbacivanje i repke, a može i klubova iz europskih natjecanja na godinu ili dvije. Najmanje su krivi igrači i normalni navijači, ali jbg. Izgleda da se jednostavno mora doći do dna da bi se nešto napravilo. I nisam baš siguran da je bitno dali je na vrhu HNS-a Mamić, Boban, Čiro ili netko deseti. Uvijek će biti budala jer nema ama baš nikakvih sankcija. Znači HNS je u zadnjih 5 godina platio 5 milijuna kuna kazni. A godinama prije tko zna. Moglo se valjda staviti moderan videonadzor, brojači ulaznica i kakve sve ne sigurnosne pi*darije na svaki stadion u Hrvatskoj.

 

Ali ništa. Kažu da se povijest ponavlja, a mi nikako da naučimo lekciju dok ne bude prekasno. Uvijek je ista priča: "navijači" naprave neko sr*nje - dva dana se piše o tome u novinama - zgražaju se svi od vrha HNS, preko vrha Vlade do Barice na Dolcu - prebacuje se loptica s jedne strane na drugu - sve ostane isto. I opet se čega da navijači naprave novo sr*nje pa ispočetka.

 

Valjda jednom mora doći do te točke kad nema dalje...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Problem je po meni, što se "navijači" i "Mamićevci" natječete tko će biti veće đubre.

Mamić uveo da se mora s osobnom ući na stadion, i uveo kamere na sjever, ajmo masovni prosvjed. Engleska to uvela "96.

Kažete da je nemoguće bez pravih navijača, i bez baklji, i topovskih udara i sličnog.

Uzimte opet neku ligu petice, normalni navijači, koje dolaze gledati nogomet, a ne tko sjedi u loži.

Što se mene tiče, može i gospodin Sanader zajedno sa Hitlerom biti u loži, ako je utakmica koja me zanima, ja ću je ići gledati.

 

Problem je našeg mentaliteta, gdje god vidiš priliku "nekome metnut", ni slučajno je ne propuštaš.

Ne znam dali vi shvaćate, ali u slučaju da nas se izbaci sa sljedeća dva velika natjecanja, a to je moguće s obzirom na naš dosje, vi ste ODGOVORNI za to da jedan golman kao Subašić, koji umire za repku, koji je godinama nepravedno bio zamjena Pletikosi, nikad neće braniti ni jedne utakmice za Hrvatsku reprezentaciju na velikom natjecanju! Da ćete praktički oprostiti Modrića od reprezentacije, Ćarlia, Shifu; da u najboljim nogometnim godinama neće moći igrati za repku, kao što je recimo Perišić, Rakitić, Manđukić, a da ne spominjem koliko će propustit neki mladi klinci, kao što je recimo Pjaca, Kovačić, Leovac, Vrsaljko, Ćorić, Kramarić i mnogi drugi.

 

Ja jednostavno ne razumijem taj mentalni sklop, ako meni nešto ne odgovara, zašto da to uništavam tolikom broju ljudi.

Ako ja ne volim bug forum, ajmo ga cijelog uništit ddos napadima. Postoji milion situacija kad mi se neke stvari nisu sviđale koje je Bug radio (prčkanje sa tu td, micanje oglasnika sa foruma i sl.), ali to ne znači da sam odlučio uništit bug i u jednoj situaciji.

 

Malo je čudna usporedba, ali stoji. Ja idem gledati hrvatsku jer je to zemlja za koju navijam, i navijam od srca. A tko će igrati, zaboli me ona stvar.

Nit ja imam šta od toga što umjesto Vrsaljka igra srna, niti što igra olić iako je Pjaca za njega već 2 godine mlazni avion (ne mislim brz, već čovjek je igrač i pol).

 

Ovaj što traži način na koji se boriti:

 

Referendum, i udri. Ako ti kažeš da se 90% ljudi gadi ta ganitura, i da rade nepošteno, onda to nije nikakav problem na referendumu napravit.

Nas je 4 i pol miliona, neće ti sigurno biti problem nabavit dovoljno potpisa.

Probali su ovi iz "zajedno za dinamo" pa su pokupili zid jer nisu imali odgovor na jednostavno pitanje.

Što ako Mamić ode iz Dinama, koji je plan daljenjeg razvoja, i funkcijoniranja Dinama.

Što će 4 nogometaša, koja zajedno ne mogu sastavit 3 smislne rečenice, vodit klub koji godišnje zaradi milione na transferima.

 

Dajte više prestanite forsirati tu politiku da samo bivši nogometaši mogu biti kompetentni za vodit nešto. Nek se složi tim ljudi sa jasnom idejom kako dalje, pa ćete vidjeti kako će oni lako doći gore.

Problem je što je njihova politika uglavnom "kad mi dođemo, onda ćemo vidjeti što ćemo" Prvo vi nas stavite na vlast, pa ćemo onda odlučit što radit.

I onda će doći na vlast, i 3 godine se čudit papirima od prethodnika.

Eto vam jedan Hajduk, kad su kupili Kranjičara, imali su 80 miliona na računu nakon transfera. Danas dug 60 mil. Znaći u deset godina, spiskali skoro 150 miliona, a Dinamo prvak 10 godina za redom.


I još za kraj kad vidim ovo "igraju igrači Dinama i nitko više"  Pa šti bi trebao pozvati nekoga tko je loš, samo zato što je iz Hajduka?

Pa ponovit ću, vidim da me nitko za to nije citirao, pola Italije je Juventus. Pa čak je i Conte rekao da je u drugom poluvremenu promjenio formaciju jer više odgovara igračima juventusa 

 

Zamislite što bi se dogodilo da je Kovač rekao da je na poluvremenu promjenio formaciju zato što bi to više odgovaralo igračima Dinama.

Pa sutra bi pola dalmacije bile u prosvjedima. Što se tiče ekipe iz rijeke, slažem se, Leovac i Tomečak su trebali zamjenit pranjića i olića prije tri godine, problem je isti kao i kod Srne i Pletikose (oni ne žele otići, a kovač ih ne želi otjerati jer su mu frendovi)...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Lik objasnio, tko je protiv ovog posta nema meda u glavi...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice