Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 393.548
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

gospodo...

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 8:50 (Gorstak79).
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

šta reći nakon ove utakmice?stvarno sramota...kad smo zabili gol ,povukli smo se bez ikakog razloga i eto desilo se šta se desilo,jasno je svima da Čačić treba otići ,ali bi volio još kazati da je ova atmosfera na rujevici bila sramotna ,navijanja opće nije ni bilo ...istina je da je Čačić loš ,ali bi igrači mogli i trebali pobijediti jednu Finsku ,pa čovijće ovi igrači igraju za Real,Barcu,Juventus...a mislim da ih je ta negativna atmosfera igrače demotivirala,neznam šta da kažem nisam pametan.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Čačke je rekel da idemo sigurno u Rusiju! Tko smo mi da ne vjerujemo rtv serviseru s tolikim iskustvom? Ha, pitam vas ja....

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Baš lijepa nogometna večer.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

ali bi volio još kazati da je ova atmosfera na rujevici bila sramotna ,navijanja opće nije ni bilo

 Pa nije narod lud. Da se igralo bilo gdje drugdje, situacija bi bila ista. Ljudi vide kakvo je stanje u našem nogometu i društvu općenito. Naš savez i nogomet općenito je teška močvara. Uzalud nam igrači Reala, Barcelone, Juventusa kad je nezdrava atmosfera i imamo TV servisera za izbornika. Da ne govorim da nam je liga neregularna.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

A šta reći nakon utakmice. Nakon 60 minute cijelo vrijeme sam imao osjećaj da ćemo primiti gol i to se naravno dogodilo. Neki igrači su se stvarno danas trudili, no pogledajte malo Perišića pa zatim Rakitića u odnosu na neke igrače koji se trude i zalažu duplo više od njih (prevelika je razlika u tome i zato dolazi do nekonzistentnosti u igri). Pa nama je Pivarić danas bio najbolji igrač uz Modrića, ako ne i zadnje 3 utakmice. Čačić stavlja Brozovića na totalnu krivu poziciju, njega je trebalo staviti na mjesto Rakitića. Najveći je problem čitava atmosfera koja ne liči na ama baš ništa. Ovo vuće na Štimac - Kovač situaciju. I ako izborimo playoff, nisam siguran hoće li nas Čačić voditi u tom playoffu. Ovaj stručni stožer nema nikakav utjecaj na igrače i ne daje nikakvu naznaku da bi se nešto moglo promijeniti, nije tu samo Čačić kriv (je li se ijedan od tih stručnjaka izderao da im pokaze kako igraju). Pod hitno je potrebna ozbiljnja reakcija ako mislimo dobiti Ukrajince, a kako stvari stoje ne izgleda dobro.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 23:56 (fighterZu).
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Tko je bez grijeha nek baci televizor prvi.

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...

Čačke je rekel da idemo sigurno u Rusiju! Tko smo mi da ne vjerujemo rtv serviseru s tolikim iskustvom? Ha, pitam vas ja....

 a biće da je pametan pa zna. RTV mehaničari imaju veze s informatikom a informatičari su kao poznato pametni ljudi, umni ljudi.

Da, JA lično i osobno !
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Čini se da imamo novoga izbornika...Link

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
vrinho kaže...

Čačke je rekel da idemo sigurno u Rusiju! Tko smo mi da ne vjerujemo rtv serviseru s tolikim iskustvom? Ha, pitam vas ja....

 

pa to je on mislio da ćemo vidjeti rusiju na TV-u 100% 

 

fighterZu kaže...

Čini se da imamo novoga izbornika...Link

 

Ma sve je to presipanje iz šupljeg u prazno, niti je on kakav stručnjak niti će on uraditi neka čuda u dva dana taman da je Sir Alex Ferguson preuzeo klupu. Jedino što me tješi je to da gori od čačića ne može biti, to je stvarno teško nadmašiti. Ovakvoj neznalici dati da vodi ekipu sa jednim Modrićem i co. je nogometno bogohuljenje. Jeste vi gledali nakon utakmice kad je on došao pred kamere i kad su ga počeli rešetat pitanjim? On nije ni na jedno odgovorio, ne zna šta bi rekao jer i sam je svijestan da pojma nema. Podsjetio me na Plenkovića, čovjeka koji puno priča a ništa ne kaže. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Meni se cini da je ovo samo ogledalo nase drzave i drustva u kojem se nalazimo... Sve je nekako zbrda zdola nema se plana selekcije imas neke rodacke veze poznanstva prijateljstva moras bit blizu oltara da bilo sto napravis bilo u struci bilo van toga...
Ne pratim ove kvazi repke jer nema tu muda nema krvi nema borbe jbg zadnji takav ratnik je bio olic sad su svi shvatili da nema smisla riskirat kad igraju za miljunske ugovore i ko ih moze krivit? Ionako smo ko drustvo u cijelosti fokusirani na materijalne stvari...
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Zasto ovaj bljutavi  jad gledam, koji je meni qrac  

 

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kada sam vidio da se Pivaric priprema za ulazak u igru doslo mi slabo

15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Kada sam vidio da se Pivaric priprema za ulazak u igru doslo mi slabo

 jbg, ovaj novi trener nije ni imao izbora, sve su ovo izabrani igraci od cacica...Vidi se da ima malo poboljsanja sto se tice trenera, igrali su nikako prvo poluvrijeme, al ocito je trener nest ucinio pa su drugo poluvrijeme totalno bolje igrali i naravno za razliku od cacica uvidio je da mandzu nejde i premjestio kramarica sa krila u napad...

battletag:MasnaKrvavic#2275
7 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Čista logika.

Ak u Juveu šljaka kao krilni bude i tu.

Samo kaj nekima centar za logiku ne šljaka...

Kruha i igala...
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Kao što sam rekao od Čačića ne može biti gori, ono što volim vidjet je da želi mjenjat kada vidi da igra ne šljaka.

Također Kramariću treba dati da igra, to je odavno pokazao a i večeras kada je dobio šansu u napadu (konačno) i dokazao.

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Jednostavno ne može Mandžukić bit prva špica reprezentacije koja po utakmici stvara sramotno mali broj prilika (sinoć ukupno 2 udarca u gol = 2 gola) kada Mandži treba puno više lopti nego Kramariću koji je baš golgeter. Mandžo ima 5 golova od čega 3 nejakom Kosovu u jednoj tekmi. U Bayernu natrpanom ekstra kvalitetnim ofenzivcima imao je dobru gol statistiku jer je svako malo bio u gol šansi, a to je nemoguće u našoj reprezentaciji.

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Zaključak prvog poluvremena - najopasniji Grčki tandem su Lovren i Strinić.

8 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
I vrsaljko... propao od one ozljede koju je imao, ne moze pretrcat nikoga i ne zna ubacit. Ovaj assist je dobar bio al to 1 od 30 lopti
Brozovic losa forma a kramarić nije bocni igrac
Lovren jbg crne rupe ima
Strinic je jos okej
Al sve u svemu vrlo dobra igra
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Pričao sam o igri nazad. Vrsaljko je tu dobar. Lovren i Strinić kriminal. Brozović mi odavno ide na živce, samo gubi lopte. Lik djeluje kao da je godinu dana bio na doping suspenziji i dns se vratio igrat. Strinić je bio dobar prema naprijed dns. Modrić je bog nogometa. Kale treba uvijek biti u špici ispred Mandže kao i Kramarić.

6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Hrvatska - Lovren 4:1

Dobro je...

11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Što je najjače kad smo izgubili od Grčke 2-0 u kvalifikacijama za EURO 2012 oba gola je skrivio također Lovren, oba puta ga nadskočio igrač u prekidu. Prvi puta ga nadskočio u kaznenom prostoru i asistirao suigraču drugi puta direktan gol.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2017 23:41 (ibme74).
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Čim Ćosić ne komentira tekmu, dobro odigramo. Tu je ključ.

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
matrix777 kaže...

Čim Ćosić ne komentira tekmu, dobro odigramo. Tu je ključ.

 Preporod od kad su ga maknuli, lik izgovori za vrijeme jedne tekme 300 krivih činjenica, miješa imena igrača, baljezga nebitne stvari, nikad ga nisam preferirao ali nije mi ni smetao, no u zadnje vrijeme je nepodnošljiv i daj bože da više i ne prenosi.

Što se tiče tekme svi na zadatku sem Lovrena, čovjek je teški kikser, a i kondiciono je kardinalan u zadnje vrijeme, Vida je doktor za njega, nadam se da će do prvenstva Čarli uhvatit formu jer on nam je bitan za nazad kao Modrić za naprijed, daleko to mirnije djeluje kad je Čarli in, doktor sa loptom i odlično čita igru.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2017 2:08 (honor8).
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Nas izbornik voli structured filozofiju izgleda. Prva utakmica sa grckom structured kontrol, ostavio rupu izmedju obrane i veznog reda, sreca da nas nisu napali. Druga tekma structured counter, zivo cudo sto nitko nije skrivio jedanaesterac. Structured je dobar za nize lige, ali na jacim nivoima se mora igrat fluidno. Nek zadrzi formaciju i igra fluid counter i tesko da cemo od ikoga izgubit, a mozemo svakome zabit 3 komada.
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Izvukli smo Argentinu , Island , Nigeriju ,kakva su vam očekivanja ? ja mislim da bi trebali proći grupu , bit će teško , ali prolazimo grupu .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

Izvukli smo Argentinu , Island , Nigeriju ,kakva su vam očekivanja ? ja mislim da bi trebali proći grupu , bit će teško , ali prolazimo grupu .

 

Ma gazimo grupu ko plitak potok

Nigeriju ćemo unakazit, Islanda na guzove 1-0, a sa gaučosima šta bog da.

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ako odigraju kako znaju i mogu bez problema idemo dalje

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ukoliko ne naletimo na 442 ili 433 narrow, idemo do kraja.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice