Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 393.665
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ja se vise bojim islanda i nigerije nego argentine.

13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Najviše se treba bojati samih sebe jer kad se upali naš pussy mentalitet onda smo gotovi. Uglavnom, nikoga se ne treba bojati u ovoj grupi ako budemo igrali kako treba. Prva protiv NIG je već jako bitna i treba ih dobiti na tehniku a tu smo jači. Onda ARG koja nije nikakav bauk osim ako se ne useru Messija, treba flaster igrati na njemu pa kako bude. Na kraju ISL i ta bi mogla biti odlučujuća. Bez problema smo ih dobili u ZG a na Islandu oni nas dobili pred kraj blesavim golom najviše zahvaljujući tv serviseru i onim našim mentalitetom.

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Meni ke pomalo zao tog tv servisera. Ja sam potrosio preko des keka sati u simulacijama, testirajuci taktike i vjerojatno jos toliko citajuci razne blogove, web sajtove, pa cak i knjige, ne bi li naucio kako se rade te kurceve taktike. I onda kad sam objavio svoja saznanja su me banirali i rekli da to nije tocno i nisam smio nikome dat savjet bez da moj post reviewa mod. Svi se izgleda trude da te upute u krivom smjeru ili sabotiraju na neki nacin, ne znam jel zbog vlastite gluposti ili zato sto su placeni zato. Tv serviser je imao sansu poput snjezne pahuljice u paklu. Cak ni mourinho pa ni guardiola ne znaju neke stvari, di ce on. Mi bi morali igrati ko bayern iz 2012-13 pod osramom, i ako budemo tako igrali mozemo bit i prvaci.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Argentinci su u prijateljskoj bez Messija izgubili 4-2 od Nigerije, 3 gola Iwobija i jedan Iheanacha. Opcenito u kvalifikacijama nisu nista posebno odigrali, imaju nedostatke u veznom redu a pogotovo u zadnjoj liniji gdje ce se Mascherano i Otamendi tesko moci nositi  sa Kalinicem/ Mandzom. S druge strane je par Messi-Strinic i tu ce vjerojatno biti najveci problem i mozda bi tu Mandzo trebao i mogao pomoci. Island je vec druga stvar zbog nase lose obrane iz prekida i obrane kod 16m jer imaju par solidnih igraca koji mogu zabiti sa 16m+. Nigeriju nisam gledao kako igra ali imaju par solidnih igraca.

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Popis za pripreme u Rovinju:

Golmani: Danijel Subašić, Lovre Kalinić, Dominik Livaković

Obrana: Vedran Ćorluka, Domagoj Vida, Ivan Strinić, Dejan Lovren, Šime Vrsaljko, Josip Pivarić, Tin Jedvaj, Matej Mitrović, Duje Ćaleta-Car

Veza: Luka Modrić, Ivan Rakitić, Mateo Kovačić, Milan Badelj, Marcelo Brozović, Filip Bradarić

Napad: Mario Mandžukić, Ivan Perišić, Nikola Kalinić, Andrej Kramarić, Marko Pjaca, Ante Rebić

 

Nisam zadovoljan sa popisom zato što je izostavio Benkovića, Sosu i Leticu i ne sviđa mi se iskreno što je izjavio da će Mandžo biti prva špica , a imamo igrača koji su kvalitetniji i u boljoj formi od njega , znači Mandžo da ne zabije gol u sezoni naši izbornici bi ga i dalje stavljali u prvih 11 , iskreno briga me što trči da pomogne obrani kad je beskoristan u napadu i kada ovisi samo u drugim igračima ...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ja se nadam da će nas Manđo sve iznenaditi.
Inače ja očekujem pobijedu protiv Argentine.
6 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ne vidim zašto bi se trebalo zvat Benkovića? Pa to je momak koji je stalno polu ozlijeđen, a igrama je daleko od svih stopera koji su pozvani. To što se njega po novinama gura to je druga stvar... Sosa je igrač koji je ove godine odigra tek prvu polusezonu u seniorskom nogometu, pa iako smo kratki na toj lijevoj strani opet je njegov izostanak sa spiska opravdan. Letica se iskaza više puta ove sezone, ali ne smi se reć da Livaković nije zaslužia poziv. Mene više iznenađuje šta su se na spisku našli Jedvaj i Pjaca. Prvi ima kroničnih problema sa ozljedama pa me ne bi čudilo ni da otpadne do kraja, a drugi je cilu sezonu bia ozljeđen. Iako je jako dobar igrač, pitanje je u kakvom je stanju. Mislim da je na ovom spisku svoje misto moga pronaći i Santini koji ima kontinuitet jako dobrih igara u 1. francuskoj ligi. Do kraja će otpast još jedan igrač (stoper), a mislim da bi pošteno bilo da to bude Mitrović.

9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Hrvatska-Brazila

 

evo i postave : 

 

HRVATSKA: Subašić - Vrsaljko, Ćorluka, Lovren, Vida- Rakitić, Badelj - Perišić, Modrić, Rebić -  Kramarić

BRAZIL: Alisson - Danilo, Thiago Silva, Miranda, Marcelo - Casemiro, Fernandinho, Paulinho - Willan, Coutinho - Gabriel Jesus

 

po meni najbolja Hrvatska postava , ali nažalost svi znamo da će izbornik forsirat Mandzukica na sp-u ...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Postoji negdje live prijenos preko interneta?
Znam da je na HRT2 ali trenutno nisam u RH :)
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ovo je vjerojatno najbolje mjesto za nać stream ako nemaš već neku fav stranicu: https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

 

Konkretno za ovu tekmu:

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/8o8g8j/1400_gmt_croatia_vs_brazil/

 

Vidi kaj se nudi..

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Majko Isusova na šta liči hrt2 na maxtv.

Hoće puštat klošari ono HD kao za prošlo prvenstvo?

Prek maxtv ko da gledam flash stream 240p.

7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
unknown kaže...
Postoji negdje live prijenos preko interneta?
Znam da je na HRT2 ali trenutno nisam u RH :)

 

 

http://sport.hrt.hr/uzivo/

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 16:01 (fer-de-lance).
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
fer-de-lance kaže...

 Kaže čovjek da nije u hrv, a taj ofišl stream ne radi van hr, inače bi mogao gledati preko HRTi-a..

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Silent horror1992 kaže...

Majko Isusova na šta liči hrt2 na maxtv.

Hoće puštat klošari ono HD kao za prošlo prvenstvo?

Prek maxtv ko da gledam flash stream 240p.

 Gledam preko iptv a bas je katastrofa al kad pocne svjetsko bit ce na drugim kanalima bar 720p a najvjerovatnije 1080p na skysportu, foxsports 2 nizozemski prenosi danas u 1080p utakmicu al boli glava od nizozemskog komentatora haha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 17:04 (CroVandal).
15 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ak nemremo ovima uvaljati gol....

12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ivanec kaže...

Ak nemremo ovima uvaljati gol....

 Mogu oni nama,...

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
8 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

......

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

neymar 4 naša zavalja kao da nisu oko njega i zakuca ga pod gredu 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 17:35 (Seki001).
7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Avensac kaže...

 Kaže čovjek da nije u hrv, a taj ofišl stream ne radi van hr, inače bi mogao gledati preko HRTi-a..

 Mislim da može.

Nek provjeri kolega.

Jer za taj stream na stranici nema nikakvih uvjeta, samo HRTi ima.

 

 

 

 

Kruha i igala...
9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ispod playera piše:

 

"Za gledanje streamova potrebno je imati instaliran Flash player. Najnoviju verziju možete naći ovdje.
Emitiranje streama ograničeno je na područje RH zbog internetskih prava."

7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Aha, nisam primjetio to.

 

 

Kruha i igala...
9 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Prva tekma , prva pobijeda. Dobar početak , iako igra mora biti bolja u idućim utakmicama , ali najvažnija su 3 boda . Strinić je danas dobro po meni odigro jer imo par dobrih obranbenih reakcija , ali sad kako će moći sa Messijem to se nadam se će imati dodatnu pomoć . Rebić je pokazo zašto je zvjer od igrača , Raketić je isto dosta dobro odigro , malo je Modrić u početku po meni bio loš , ali kasnije je počeo igrat dobro , Mandžukić je imo par dobrih reakcija spuštanja lopte drugim igračima na šut i izborio je penal , sve u svemu ok , ali mora bolje ako mislimo nešto napraviti na ovom sp-u .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Loše igramo.

Nepovezano, opet preskačemo igru, pucamo duge dijagonale koje će prava protivnička ekipa u startu eliminirati.

Nemamo sredinu, katastrofa.

Izgubili smo 40% na kvaliteti odlaskom Srne iz repke. Nema više opasnih desnih prodora, paklenih slobodnjaka, atomskih kornera.

Vrsaljko, Vida, Strinić i Lovren ne bi do sljedećeg jutra iznjeli loptu do sredine da nije Rakitića a on je opet prespor.

Modrić i mali Rebić su jedino odigrali na svjetskoj razini, ostatak ekipe je bio na drugoligaškoj.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ne znam šta si vidio u njemu danas, al osim onog dodira glavom kod gola (ak je to on bio prije nego ju je Mandžo dotako), meni je Rebić dosta loše odigrao. Svaki put ruka na igraču ili neki jači ulazak i radi zbog toga nepotrebne faule.

Meni je recimo Lovren dosta dobru utakmicu odigrao. Nekoliko odličnih blokova (pogotovo onaj od Iwobija) i izbijenih lopti glavom.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Čvrst je bio, skoro svaki duel skok je dobio, radio im je destrukciju kod njihovog iznošenja lopte, najvišeje trčao i bez lopte što svekoliko pučanstvo ne vidi, stalno je visio nekom na leđima, opak i nezgodan igrač.

Dečko me je jako ugodno iznennadio koliko je napredovao.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Slogan naše reprezentacije treba biti: "Ko ga je*e, samo dajte sve od sebe". I nitko nam neće biti ravan.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
morbida kaže...

Prva tekma , prva pobijeda. Dobar početak , iako igra mora biti bolja u idućim utakmicama , ali najvažnija su 3 boda . Strinić je danas dobro po meni odigro jer imo par dobrih obranbenih reakcija , ali sad kako će moći sa Messijem to se nadam se će imati dodatnu pomoć . Rebić je pokazo zašto je zvjer od igrača , Raketić je isto dosta dobro odigro , malo je Modrić u početku po meni bio loš , ali kasnije je počeo igrat dobro , Mandžukić je imo par dobrih reakcija spuštanja lopte drugim igračima na šut i izborio je penal , sve u svemu ok , ali mora bolje ako mislimo nešto napraviti na ovom sp-u .

 Dobar je bio defenzivno, a što se tiče pasova i izlazaka naprijed tu je i dalje mega loš.

 

Svaka mu čast svejedno. Mosesu nije bilo lako s njim.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 1:40 (DarthMarkus).
11 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...

Loše igramo.

Nepovezano, opet preskačemo igru, pucamo duge dijagonale koje će prava protivnička ekipa u startu eliminirati.

Nemamo sredinu, katastrofa.

Izgubili smo 40% na kvaliteti odlaskom Srne iz repke. Nema više opasnih desnih prodora, paklenih slobodnjaka, atomskih kornera.

Vrsaljko, Vida, Strinić i Lovren ne bi do sljedećeg jutra iznjeli loptu do sredine da nije Rakitića a on je opet prespor.

Modrić i mali Rebić su jedino odigrali na svjetskoj razini, ostatak ekipe je bio na drugoligaškoj.

 

Srna je jedino igrao dobro na prvenstvima, u kvalifikacijama je bio negledljiv, samo se bacao i mahao rukama... kakvi prodori, slobodnjaci i atomski korneri? Prođe pa pogodi prvi blok, slobodnjak zadnji dobar za rperezentaciju je onaj koji je izveo protiv Švedske davne 2005 a koreneri su mu redovno završavali na nogama protivničkih igrača na prvoj stativi. Svaka čast Srni za sve što je dao reprezentaciji ali mnogi zaboravljaju i puno loših partija.

Što se tekme sa Nigerijom tiče, Mandžo jedino što se eto sretno-spretno našao da kvrcne ono u noge za auto gol i što ej izborio penal, ostalo je ništa. Trči on, trudi se, spusti tu i tamo loptu ali on je špica i treba trpat golove a on to odavno ne radi.
Kramarić je bio man of the match, naš najbolji igrač naprijed, uopće ne kužim potez da ga se vadi u 50. min van.

Perišić nevidljiv.

Rebić se stvarno trudio ali ga nije išlo.

Modrić dosta loš, pogotovo prvo poluvrijeme, ja se ne sjećam kada je on zadnji puta izgubio ovoliko lopti i imao krivih dodavanja, inače toliko nema u 10 utakmica.
Rakitić dobar, kad god je imao loptu kvalitetno ju je iznio ili predao nekom naprijed.
Strinić solidan, imao je neke loše labave reakciej ali i jako dobre. Nisam njegov fan uopće ali odigrao je ok utakmicu.

Lovren odličan, siguran, miran - stvarno se preporodio zadnje 2 godine.

Vida klasično solidan i bez rizika.

Vrsaljko dosta loš.

Subašić bez ocjene jer Nigerijci praktički nisu ni jednom opasno zapucali u okvir.

Sve u svemu mora i može bolje, nadam se da će protiv Argentine igrati sastav kao protiv Brazila i ako igra bude na toj razini možemo do bodova i osiguravanja 1/8 finala.

7 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

S ovakvom postavom sa četiri napadača se očekivao pressing na obranu Nigerije, nešto slično što je bilo na pripremnim utakmicama protiv Brazila i Senegala, ali tog pressinga uopće nije bilo.

Lopta se većinom iznosila preko bokova i krila ili dijagonalom Modrića prema Rebiću ili Perišiću što često nije završavalo dobro.

Vezna linija nije postojala zbog toga što je Kramarić trebao biti taj koji bi igrao AM i vraćao se po loptu što je inače radio ovu sezonu u Hoffenheimu.

 

Ovakva igra prolazi protiv Nigerije, ali protiv ozbiljnijih ekipa se treba nešto mijenjati.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 4:32 (Snoozly).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...

Loše igramo.

Nepovezano, opet preskačemo igru, pucamo duge dijagonale koje će prava protivnička ekipa u startu eliminirati.

Nemamo sredinu, katastrofa.

Izgubili smo 40% na kvaliteti odlaskom Srne iz repke. Nema više opasnih desnih prodora, paklenih slobodnjaka, atomskih kornera.

Vrsaljko, Vida, Strinić i Lovren ne bi do sljedećeg jutra iznjeli loptu do sredine da nije Rakitića a on je opet prespor.

Modrić i mali Rebić su jedino odigrali na svjetskoj razini, ostatak ekipe je bio na drugoligaškoj.

 Ne mogu se sloziti da igramo lose, igramo solidno i jos bolje od toga adaptiramo. Ne bih podcijenio ni jednu Africku momcad pa tako ni Nigeriju iz jednog razloga - ti ljudi imaju bolju genetiku i s njima trcati i nadtrcavati ih u konacnici nije lagan zadatak. Visok pritisak i lopte u prostor su nesto sto im je forte takoreci, a kad takvu ekipu na kraju dovedes do umora onda mozes reci da si napravio sjajan posao.
Spominjujuci kornere, prvi gol je proizasao bas upravo iz jedne takve situacije. Korneri/prekidi su bili ni manje ni vise nego on point.
Ne bih rekao da preskacemo igru i ima li taj izraz uopce smisla. Mi igramo igru shodnu protivniku. Centarsuti i duge lopte su stvari koje spadaju u nogometne fundamente i gotovo nuzna osnova da bi se igrao dobar nogomet.
Osim iskustva, mislim da nismo nista izgubili odlaskom pojedinaca, dapace, samo smo dobili nove oblike igre i druge stvari u vidu mladosti i poletnosti. Premda je vecina vec igrala na jakim natjecanjima i ovo nije nista novo za njih. Nisam vidio nikakvih ucestalih gresaka ili nemirnoce, svaka linija je imala svoju stabilnost.
Dodao bih da nam je obrana podcijenjeni element u ekipi. Velika vecina njihovih skokova su spustena od strane nasih igraca vrlo rutinski prema golmanu, fantasticne blokove necu ni spominjati.
I opet kazem, stilovi igre utjecu na to sto se planira i kako ce se naposlijetku stvari posloziti. S Argentinom se otvaraju druge opcije pa onda dalje i s Islandom.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 4:53 (isuckatthisgame).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice