Kako skinuti salo sa stomaka

poruka: 29
|
čitano: 21.888
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

bok evo zanima me kako skinuti salo i poslije dobiti plocice?

imam 15 god,175 i 65 kg.

 

14 godina
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
Phoenix44 kaže...

bok evo zanima me kako skinuti salo i poslije dobiti plocice?

imam 15 god,175 i 65 kg.

 

imaš temu Rast mišića i visina... tamo je sve to objašnjeno više puta

15 godina
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
13 godina
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

odi sa frendovima igrati nogac,voziti bajs,trcati,plivati a ne visiti 16 h na kompu

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
Phoenix44 kaže...

bok evo zanima me kako skinuti salo i poslije dobiti plocice?

imam 15 god,175 i 65 kg.

 

Što bi to radio, šta fali salu i pivskom stomaku? 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
royalhero kaže...
Phoenix44 kaže...

bok evo zanima me kako skinuti salo i poslije dobiti plocice?

imam 15 god,175 i 65 kg.

 

Što bi to radio, šta fali salu i pivskom stomaku? 

Možda nisi primjetio, ali jako puno djece od 15/16 godina se sad počelo bavit street workout-om, pa je valjda i on mislio postat švarceneger..

 

Ugl., počni trčat, sklekovi, trbušnjaci i za par mjeseci bi mogao postić nekakve rezultate.

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
Antonio kaže...

Možda nisi primjetio, ali jako puno djece od 15/16 godina se sad počelo bavit street workout-om, pa je valjda i on mislio postat švarceneger..

Ma znam i ja imam malo više, znam što rade, piju neke kreatine, proteine i ostala sranja.

 

OnTopic, okani se ćorava posla, rađe nauči nešto raditi, uči programirat, dizajnirat, svirati neki instrument, uči elektriku kod automobila, šta ja znam. Ako neku klinku zbariš zbog pločica, zapitaj se šta si zbario...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
royalhero kaže...
Antonio kaže...

Možda nisi primjetio, ali jako puno djece od 15/16 godina se sad počelo bavit street workout-om, pa je valjda i on mislio postat švarceneger..

Ma znam i ja imam malo više, znam što rade, piju neke kreatine, proteine i ostala sranja.

 

OnTopic, okani se ćorava posla, rađe nauči nešto raditi, uči programirat, dizajnirat, svirati neki instrument, uči elektriku kod automobila, šta ja znam. Ako neku klinku zbariš zbog pločica, zapitaj se šta si zbario...

Hahahah da, da, definitivno. {#}

“Why is marijuana against the law? It grows naturally upon our planet. Doesn’t the idea of making nature against the law seem to you a bit.. unnatural?” ― Bill Hicks
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
royalhero kaže...
Antonio kaže...

Možda nisi primjetio, ali jako puno djece od 15/16 godina se sad počelo bavit street workout-om, pa je valjda i on mislio postat švarceneger..

Ma znam i ja imam malo više, znam što rade, piju neke kreatine, proteine i ostala sranja.

 

OnTopic, okani se ćorava posla, rađe nauči nešto raditi, uči programirat, dizajnirat, svirati neki instrument, uči elektriku kod automobila, šta ja znam. Ako neku klinku zbariš zbog pločica, zapitaj se šta si zbario...

:D, ovo je bio jedan krasan savjet, a frende to je nista sala, malo se uvati trcanja i prestani jesti slatko i za par mj. si ko stijena ;)

13 godina
neaktivan
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

Koja sisa jbt.

11 godina
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

Najbrzi, najlaksi i najefikasniji metod za skidanje sala i dobijanje plocica.

Prvi dan:
4 serije po 5  trbusnjaka

Ukupno 20 trbusnjaka

 

Drugi dan:

4 serije po 6 trbusnjaka

Ukupno 24 trbusnjaka

 

Treci dan:
4 serije po 7 trbusnjaka

Ukupno 28 trbusnjaka


Cetvrti dan:
4 serije po 8 trbusnjaka

Ukupno 32 trbusnjaka

 

Peti dan:
4 serije po 9 trbusnjaka

Ukupno 36 trbusnjaka

 

Sesti dan:
4 serije po 10 trbusnjaka

Ukupno 40 trbusnjaka

 

Sedmi dan:
4 serije po 12 trbusnjaka

Ukupno 48 trbusnjaka

 

Posllije dodajes po 2 trbusnjaka na svaku seriju do 14tog dana.
Onda +3 dodajes.
Svakih sedam dana +1 vise.

Ne preskaci nikad, apsolutno. Nikad nemoj odraditi sve odjednom, bitna je konzistencija i ne odustajanje.

Ubrzo nakon 2 mjeseca moci ces raditi 4x50 trbusnjaka bez ikakvih problema, mozda cak i 4x100. Samo ne odustaj.

 

P.S. izbaci cips, slatko, smoki, kikiriki, picu, sendvice, gazirane sokove (CIJEDJENA NARANCA JE ZAKON) oni najvise debljaju i to je to.

100% radi samo treba malo discipline.

I da, digni dupe od racunara, radije setaj napolju. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
odjavljen
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
chaselol kaže...

Najbrzi, najlaksi i najefikasniji metod za skidanje sala i dobijanje plocica. {#}

Prvi dan:
4 serije po 5  trbusnjaka

Ukupno 20 trbusnjaka

 

Drugi dan:

4 serije po 6 trbusnjaka

Ukupno 24 trbusnjaka

 

Treci dan:
4 serije po 7 trbusnjaka

Ukupno 28 trbusnjaka


Cetvrti dan:
4 serije po 8 trbusnjaka

Ukupno 32 trbusnjaka

 

Peti dan:
4 serije po 9 trbusnjaka

Ukupno 36 trbusnjaka

 

Sesti dan:
4 serije po 10 trbusnjaka

Ukupno 40 trbusnjaka

 

Sedmi dan:
4 serije po 12 trbusnjaka

Ukupno 48 trbusnjaka

 

Posllije dodajes po 2 trbusnjaka na svaku seriju do 14tog dana.
Onda +3 dodajes.
Svakih sedam dana +1 vise.

HAHAHAHA nemas pojma

HALA MADRID!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
piksic kaže...
chaselol kaže...

Najbrzi, najlaksi i najefikasniji metod za skidanje sala i dobijanje plocica. {#}

Prvi dan:
4 serije po 5  trbusnjaka

Ukupno 20 trbusnjaka

 

Drugi dan:

4 serije po 6 trbusnjaka

Ukupno 24 trbusnjaka

 

Treci dan:
4 serije po 7 trbusnjaka

Ukupno 28 trbusnjaka


Cetvrti dan:
4 serije po 8 trbusnjaka

Ukupno 32 trbusnjaka

 

Peti dan:
4 serije po 9 trbusnjaka

Ukupno 36 trbusnjaka

 

Sesti dan:
4 serije po 10 trbusnjaka

Ukupno 40 trbusnjaka

 

Sedmi dan:
4 serije po 12 trbusnjaka

Ukupno 48 trbusnjaka

 

Posllije dodajes po 2 trbusnjaka na svaku seriju do 14tog dana.
Onda +3 dodajes.
Svakih sedam dana +1 vise.

HAHAHAHA nemas pojma

amen.

najgori program ikad.

obrazloženje: forsiranje jedne skupine mišića ponavljanjem jedne vježbe(koja uopće nije nešto kad uzmemo leg raises s progresijom), salo se ne skida trbušnjacima, ovo +x trbušnjaka postane apsurdno jer će mu već trbušnjaci biti prelagani, 0 dana odmora za isti mišić=nema rasta i jačanja mišića.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
11 godina
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

Dobro profesionalni bodi bilderi aj stavite slike svojih trbusina pa onda komentarisite. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

Prestani jesti smece od hrane, jedi voce i povrce i salo ce otici samo.

 

Iskustvo {#}

Što hladnije to bolje...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
chaselol kaže...

Dobro profesionalni bodi bilderi aj stavite slike svojih trbusina pa onda komentarisite. 

Bi ja, ali ne stane u kadar, baš zbog sala. :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
chaselol kaže...

Dobro profesionalni bodi bilderi aj stavite slike svojih trbusina pa onda komentarisite. 

sorry, bulkam tako da ne.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
neaktivan
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

Salo se skida trcanjem ili voznja bicikla,naravno trbusnjaci dolaze iz "kuhinje" pazi sta jedes i ne jedi kasno navecer.

Forsiranjem sklekova ne dobijes nista.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
11 godina
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

možda ti ovo pomogne {#}

 

 

Posao oslobađa.
12 godina
neaktivan
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

Samo kardio treninzi i skineš to u mjesec dana.

Battlelog: Xtream_gjurki
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
chaselol kaže...

Najbrzi, najlaksi i ......

 

P.S. izbaci cips, slatko, smoki, kikiriki, picu, sendvice, gazirane sokove (CIJEDJENA NARANCA JE ZAKON) oni najvise debljaju i to je to.

 

 ...picu nemoj nikako izbacit.. jer za vrijeme sexa najbolje rade trbušni mišići {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
subi91 kaže...

možda ti ovo pomogne {#}

 

 

Od toga samo ruka jača..

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
14 godina
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
chaselol kaže...

 

 

P.S. izbaci cips, slatko, smoki, kikiriki, picu, sendvice, gazirane sokove (CIJEDJENA NARANCA JE ZAKON) oni najvise debljaju i to je to.


 

Praedator kaže...

Prestani jesti smece od hrane, jedi voce i povrce i salo ce otici samo.

 

Iskustvo {#}

 

tpg kaže...

Salo se skida trcanjem ili voznja bicikla,naravno trbusnjaci dolaze iz "kuhinje" pazi sta jedes i ne jedi kasno navecer.

Forsiranjem sklekova ne dobijes nista.

 

Ovo su ti najbolji savjeti za sad. Ja ću se još nadovezat.

Napravi svaki dan oko 10 km tračanjem ako je moguće, ne trebaš brzo trčat jer salo se najbolje skida sporim trčanjem.(ako više nećeš moći trćat onda hodaj)

Ako pojedeš nešto slatko napravi koji šprint koliko možeš jer na taj naćin tjelo troši šečer. (nemoj ni slučajno jesti više od kocke čokolade, čim imaš manje šečera to brže trošiš salo.)

Nemoj radit trbušnjake dok tršćiš jer trčanje ti uništava mišiće i nećeš ih lako dobiti.

Jedi najkasnije 4 sata prije spavanja i nemoj se prežderat, nešto lagano.

 

Tebi je bitno samo izgubit salo jer već imaš trbušnjake. Ako hoćeš imat malo bolje istaknute nakon što izgubiš salo radi

vježbe.

Svaki tjedan odi na viši level, s tim da si uzmi neki radni dan slobodan, ali trčanje obavezno napravi.

Ako će te boljeti noga, onda ju razgibaj prije trčanja.

 

I pij čim više vode, oko 3 litre dnevno. (ako pojedeš kilu voća onda možeš smanjit za pol litre)

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.6.2013 7:04 (Gremlin144).
14 godina
neaktivan
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

Nek dan sam tražio kakvu ishranu i vježbe da radim da nabijem kile i mišićnu masu, nađem da postoje 3 oblika tijela kod muškaraca. To su Ectomorph, Mesomorph i Endomorph. Ectomorph su ljudi koji uglavnom imaju prebrz metabolizam pa im je jako teško nabiti kile, ti si endomorph i tebi je veoma lako nabiti kile, a veoma, veoma teško skinuti iste. Traži po internetu kakvu ishranu i vježbe ti trebaš da radiš da se dovedeš u formu. Također, posjeti neku teretanu u svojoj blizini, učlani se i usput traži da ti čovjek uradi procjenu tj da ti zada ishranu.

EUW: MushRoomD
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka
royalhero kaže...

Ma znam i ja imam malo više, znam što rade, piju neke kreatine, proteine i ostala sranja.

 

OnTopic, okani se ćorava posla, rađe nauči nešto raditi, uči programirat, dizajnirat, svirati neki instrument, uči elektriku kod automobila, šta ja znam. Ako neku klinku zbariš zbog pločica, zapitaj se šta si zbario...

Izvinjavam se za dupli post ali na ovo moram odgovoriti.

Uglavnom: zašto ljudi vježbaju i žele mišićnu masu? Zbog samopouzdanja. Većina ljudi koji nisu u formi imaju veoma loše samopouzdanje i žele da napreduju fizički. Ne vidim ništa loše/gay u nabijanju mišića... Sve je to zdravo, biti mršav/debeo nije zdravo, biti u formi je fantastičan izbor, a da ne spominjem da će kasnije u životu privlačiti više žena {#}

Naravno, treba uvijek imati neki hobi tipa programiranja, dizajniranja i ostalih stvari što (ni)si nabrojao.

EUW: MushRoomD
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skinuti salo sa stomaka

Evo ja sam to sve prošao taj proces gubljenja masnog tkiva.

Za pocetak ti je najvaznije promjeniti neke navike, jer znas kak kazu: plocice se grade u kuhinji!

 

 

Znaci: uvedi neke promjene u svakodnevnicu:

 

obavezno izbjegavaj slatkiše čipseve i te gluposti, zamjeni ih s nekim vlaknima da te zasite kad te napadne glad.

 

svaki dan hodaj minimalno sat vremena i vise, to pomaze jer je low inpact vjezba pa zbog toga ne steti zglobovima i ne umaras se brzo. Nakon kj odhodaš sat vremena ubrzat ces metabolizam te tako potaknut afterburn efekt koji ce trosit zalihe masnog tkiva i nakon hodanja!

 

Hrani se cisto izbaci rafiniranu hranu i hranu bogatom secerom i umjetnim sladilima, tj . izbjegavaj umjetnu hranu.

 

Prestani koristi sol i ketchup  kao glavni začin zamjeni ih necim boljim, tipa: maslinovo ulje origano ovisi kj volis.

 

Pij puno vode oko 3L ak nis ne radis, ak vjezvas ili je vruce mozes i do 4-6L popit bez problema

 

Spavaj minimalno 9 sati

Probaj izbjegavati svakotjedno opijanje za vikend

Probaj si složit min. 4 obroka kroz dan, ne preskaci dorucak. Probaj uz svaki obrok konzumirat proteine i neke ugljikohidrate koji se sporije razlazu, guglaj malo,

Od suplementa nemoj kupovati one praškove, mozes konzumirati riblje ulje ako zelis.

Nemoj piti nikakve sokove, makar pisalo da daju plocice za dan, pij samo vodu!!!

 

Sad cu ti dat popis vjezbi koji mozes pocet raditi pridrazavjuci se uz sve ovo kj sam ti gore napisao

Pocni s ovim programom : http://scoobysworkshop.com/get-boot-camp-ready/ kad ga zavrsis prodi na ovaj: http://scoobysworkshop.com/beginning-workout-plan/ ili ako hoces brze rezultate : http://scoobysworkshop.com/intermediate-workout-plan/

 

Ako ti je nesto nejasno slobodno se javi na PM!

Pozzzz FUUUUUARK

42
15 godina
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

Much much bull*hit detected

13 godina
neaktivan
offline
Kako skinuti salo sa stomaka

Meni su već 53 pune i još uvik mogu reć da je hodanje broj 1 za održavanje i linije i kondicije. Moj je dnevni đir od 20-25 km, a zna se dogodit i više ako sam od volje. Nema tu žurbe, čisto laganini šetnja ali traje. Zimi kad su lošiji vremenski uvjeti manje hodam i tad složim koje kilo viška. Ali čim dani malo produže i vrime stabilizira...startam i to je to. {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice