Kako vjezbati mišiče?

poruka: 14
|
čitano: 10.050
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako vjezbati mišiče?

evo imam 14 godina..i vec nekih 2 mjeseca svakodnevno vježbam...

radim sklekove ( oko 30 dnevno ) i trbušnjake ( oko 50 dnevno )...

pomak se vidi..ali zanima me dali postoji neki efikasniji nacin vjezbanja misica..isto me zanima za leđne mišiče, kako ih raditi,

ja ih radim rijetko i na nacin da legnem na prsa i podizem suprotnu ruku ( s utegom od 2 kg ) sa suprotnom nogom, jel ima neki bolji nacin...

hvala

 

nothing is true, everything is permitted
14 godina
neaktivan
offline
Kako vjezbati mišiče?

moj savjet...makni se sa kompjutera iodi van skakat i trčat,vozit biciklu...ni ne pomišljaj na proteine..osim toga još se razvijaš,imaš 14 godina..

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vjezbati mišiče?
DmL kaže...

moj savjet...makni se sa kompjutera iodi van skakat i trčat,vozit biciklu...ni ne pomišljaj na proteine..osim toga još se razvijaš,imaš 14 godina..

ma dobro ne visim ja puno na kompjuteru..i stalno vozim bicikl, trcim po maksimiru, treniram kosarku, igram nogomet vani, i imam dobre misice i sve...al zelim bolje hh...zelim ojacati leđne misice jer sam 186 visok pa da nebudem imao problema s kraljeznicom..i prije sam imao problema s lumbalnim dijelom kraljeznice...

nothing is true, everything is permitted
14 godina
offline
Kako vjezbati mišiče?
riječ mišiče ne postoji...
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
14 godina
neaktivan
offline
Kako vjezbati mišiče?

onda si u dobroj formi..počni dizat utege od kile pa nakon nekog vremena se prebaci na 2 ..

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
15 godina
offline
Kako vjezbati mišiče?

Evo samo odaberi grupu mišića koje želiš vježbat.

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

 

Btw nemoš se okanit proteina jer su ti oni u svakodnevnoj prehrani. Moja preporuka ti je da tučeš grašak, može i pomješan s tunom ako već nećeš korisitit dodatke prehrani.

Žitarice, grašak, piletina, puretina, posni sir, tuna, malo ribe nije na odmet, crveno meso i lagano vježbaj i eto napretka i "zdrava" života. :)

 

PS. Naravno nemoj zaboravit i voće konzumirat. ^^

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 14:53 (Vakaka).
16 godina
neaktivan
offline
Kako vjezbati mišiče?

Za leđa su ti najbolji zgibovi

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vjezbati mišiče?
DmL kaže...

onda si u dobroj formi..počni dizat utege od kile pa nakon nekog vremena se prebaci na 2 ..

dizem več od 1 kg predugo haha...moram kupiti nove od 2-3...oke hvala

Vakaka kaže...

Evo samo odaberi grupu mišića koje želiš vježbat.

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

 

Btw nemoš se okanit proteina jer su ti oni u svakodnevnoj prehrani. Moja preporuka ti je da tučeš grašak, može i pomješan s tunom ako već nećeš korisitit dodatke prehrani.

Žitarice, grašak, piletina, puretina, posni sir, tuna, malo ribe nije na odmet, crveno meso i lagano vježbaj i eto napretka i "zdrava" života. :)

 

PS. Naravno nemoj zaboravit i voće konzumirat. ^^

ja jedem sve..ahaha bas sve..puno povrča, voča, meso, zdravu hranu, i srečom nisam neki fan junk fooda tako da ne jedem previse...ali dns sam pojeo pola  pizze..haha..priznajem

Hvala

 

... i ovo za zgibove..nazalost ih nemam di raditi..jedino negdje vani...ali hvala svimaa

nothing is true, everything is permitted
15 godina
neaktivan
offline
Kako vjezbati mišiče?

Mrzim ovakve teme.

Idi u teretanu.

Samo nastavi s tim vjezbama i nebi se trebao previse obazirati na to jer si jos mali i jos rastes.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
14 godina
neaktivan
offline
Kako vjezbati mišiče?
nothing is true, everything is permitted
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 15:21 (decko1987).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vjezbati mišiče?

može jos jedno pitanjce? cuo sam da ako dizem utege necu rast? jel to istina..mislim znam da cu jos rast ako budem dizao utege..ali neznam jel utezi mogu otezati rast? ipak bavim se kosarkom pa ipak zelim jos narast...

nothing is true, everything is permitted
15 godina
offline
RE: Kako vjezbati mišiče?
decko1987 kaže...

može jos jedno pitanjce? cuo sam da ako dizem utege necu rast? jel to istina..mislim znam da cu jos rast ako budem dizao utege..ali neznam jel utezi mogu otezati rast? ipak bavim se kosarkom pa ipak zelim jos narast...

Nemaju veze utezi s tim, samo ti vježbaj ali pravilno vježbaj da ne zezneš kičmu.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
15 godina
neaktivan
offline
Kako vjezbati mišiče?

imaš fitnes.hr forum ..tamo se raspitaj !

tko rano rani , zajebo je kokota
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vjezbati mišiče?
nixXxa kaže...

imaš fitnes.hr forum ..tamo se raspitaj !

regitrirao sam se na bodybuilding forum nije lose

nothing is true, everything is permitted
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice