Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.243.379
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

McLaren sve gori i gori...trenutno je samo Williams ostao iza njih...ja stvarno ne znam kako uspiju u utrkama doć do bodova i zar je stvarno moguće da im quali pace baš toliko u banani u odnosu na race pace.

Ali sve mi se nekako čini da će i bodovi presušit uskoro. Nakon nekoliko uvodnih utrka koje su bile...pa solidne za njih, samo su stali, već dosta vremena nisu donijeli nikakve promjene na bolidu, čini se kao da se niš ne događa, a ostali napreduju. Jedinom pozitivnom stvari mi se čini onih zadnjih nekoliko izjava nakon što je Eric otišao, koje su sad puno povezanije sa stvarnošću, pa to daje neku nadu da su se možda i oni konačno suočili sa realnom situacijom i da će i slijedeći koraci biti u pravom smjeru. Možda se okrenu stvarnom rješavanju problema, pa bar da do slijedeće sezone riješe te neke nove probleme sa korelacijama podataka koje sad očito imaju...ali vidjet ćemo. Ma lako meni za McLaren, Alonso je moj favorit, bez obzira na momčad...

 

Ova sezona je donijela pomor meni dragih vozača, Alosno...ok, očekivano, kao i Williams (Stroll), ali i Ocon, FI ja baš pala u relativnom poretku od lani...S druge strane dobio sam novu momčad za koju ću navijat...TR Honda...zbog Honde, naravno, ali i Gaslya. Porođajne muke traju već godinama, ali ispeglat će se to. 

OK, Sainz i Hulk su mi ok u Renaultu, ali najviše mi drago ove godine zbog Sauber i Leclerca...jako me podsjeća na Julesa, i baš me veseli svi njegovi uspjesi. I nadam se da neće već slijedeću preć u Ferrari, nek ostane još godinu dana u Sauberu pa onda dalje.

I naravno još jedna svijetla točka, ali to je već standardno, Ricciardo.

 

A slijedeće sezone moj omiljeni motor (Honda) će opet biti uparen sa jednim od mojih omiljenih vozača (Ricciardo) i ja se opet nadam da će ovaj put to biti bolje...ipak je, očito, RBR trenutno daleko daleko iznad McL-a po "posloženosti" ekipe pa eto...nadam se konačno i pokojem postolju za Hondu...napisao bih i pobjedi, ali bolje da šutim.

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

baš čitam da zak brown govori kako su ove sezone još lošiji nego prošle što je stvarno žalosno ali istinito

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Del_Boy97 kaže...

baš čitam da zak brown govori kako su ove sezone još lošiji nego prošle što je stvarno žalosno ali istinito

 Da, ali bar su krenuli sad s realnim izjavama...nadam se samo da to podrazumijeva i realno sagledavanje situacije...jer samo tako će onda stvarno imat šansu da napreduju.

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ima tko kakav link za gledanje utrke

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kimi kralj haha kako ih prca na radiju 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jebem ti kišu i jebem ti Vettla, opet Lewis ni kriv ni dužan osvaja trku 

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

Jebem ti kišu i jebem ti Vettla, opet Lewis ni kriv ni dužan osvaja trku 

 Lol sasvim zasluženo

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Fučkaj ga, bacio je 25 važnih bodova, njemu je sigurno najteže. Pobjeda je pobjeda, treba se i (ne)sreća posložiti iako ne mogu podnijeti ono preser. kad daje izjave, još samo fali "Učinio sam to za gladne u Africi".

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Po meni Hamiltonova pobjeda nije zaslužena samo iz razloga što je trebao biti kažnjen za ono sa boxom...nije kriv on, kriva je momčad...ali ako su pravila takva onda su pravila takva...njihove okolnosti nisu bile iznimne, nego uobičajene i stvar bi trebala biti jasna. Ali već je uobičajeno da se nekima gleda kroz prste više a nekima manje, a nekima uopće...pa mi je sve to očekivano. Realno ni Vettel nebi za tako neš vjerojatno dobio kaznu, dok bi npr Bottasa vjerojatno kaznili sa 10 sek, a i Kimia.

 

Ah Seb...pritisak? Mislim bila je skroz čista situacija...praktički je poklonio Lewisu pobjedu...ono evo ti je Lewis, uzmi je ti...nebi ja danas. Ove sezone mi se čini više nego ikad u zadnjih 10ak i više godina ima "neprisiljenih grešaka", nesretnih/sretnih momenata i sličnih neuračunljivih stvari i u jednom i u drugom taboru. Tako da za sad i dalje izgleda da će prvak ove godine postati onaj s najviše sreće. Ali kažu da sreću treba zaslužiti pa valjda je i to ok, čak i u ovakvim sezonama gdje se čini da jako puno o njoj ovisi.

 

Bilo kako bilo sezona je i dalje zanimljiva...sad samo nek nebude crvenima "nestali u 3 utrke" i bit će napeto do samog kraja.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Čitam “Jutarnji List” i ne vjerujem što čitam 

 

Sergio Marchione je kaputt, karcinom pluća, u petak smijenjen sa svih dužnosti u Ferrari-u, navodno je u dubokoj komi, samo što nije izdahnuo! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Evo čitam opet u “Jutarnjem Listu”, signore Marchionne je otišao zauvijek od nas 

 

Utvaram si da će Ferrari nastaviti biti što i kakav je bio odpočetka u F1?! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...

Evo čitam opet u “Jutarnjem Listu”, signore Marchionne je otišao zauvijek od nas 

 

Utvaram si da će Ferrari nastaviti biti što i kakav je bio odpočetka u F1?! 

 Da, RIP Marchionne...

 

Međutim što ti znači točno da će nastaviti biti što i kakav je bio od početka u F1? Pa nije Marchionne na toj poziciji od kad su oni u F1...izmijenilo se više ljudi na njegovoj poziciji, kao što se izmjenilo i puno drugih ljudi unutar njihove F1 momčadi...

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da, šteta velika, Marchionne je postavio prave ljude u Scuderiji, dao love kolko treba, kad je trebalo ih je pritiskao. Rezultati se vide, trenutno imaju najbolji bolid.

Da ne govorim da je u biti napravio FCA i od njih isto napravio jednog od jačih igrača na tržištu. Sad sam čitao nešto kao da bi se i oni trebali udružiti s Hyundaijem.

 

Užas je kad ti tumori krenu...naglo, ne stigneš se ni okrenuti.

Počivao u miru.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

A da li su tumori ili je bila višestruka embolija? Jer negdje čitam jedno a negdje drugo...

Mislim na kraju nije ni bitno...ali ono...zanima me, tek tako.

 

Da, FCA je njegovo dijete...S hyundaiem, to prvi put čujem, to neš za ozibljno ili su samo neke pričice? I jel bi se to onda odnosilo na i Kiu isto ili samo Hyundai?

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki1981 kaže...

A da li su tumori ili je bila višestruka embolija? Jer negdje čitam jedno a negdje drugo...

Mislim na kraju nije ni bitno...ali ono...zanima me, tek tako.

 

Da, FCA je njegovo dijete...S hyundaiem, to prvi put čujem, to neš za ozibljno ili su samo neke pričice? I jel bi se to onda odnosilo na i Kiu isto ili samo Hyundai?

Kolko sam ja skužil - imao je tumor oko ramena prilikom čijeg odstranjanja su mu nastale embolije (ne znam točno dali jednina ili množina, nisam liječnik) u vratu koje su zasutavile dotok krvi do mozga.

Mozak je zbog toga pretrpio nepopravljiva oštećenja, neko vrijeme je bio i u komi.

 

Ma neke špekulacije s Hyundai (grupom, dakle i Kiom, Genesisom i koji god brand još imaju) su kružile po internetu. Hyundai je naravno sve demantirao. Sad, kaj bude od toga na kraju bude vrijeme pokazalo. Pitanje i kakvog će utjecaja Marchionneov odlazak imati na ovo.

https://www.motor1.com/news/250705/hyundai-fca-merger-rumor/

11 godina
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pratim svaku utrku i kvalifikacije. Nikad ne propuštam. A trenutno sam na moru. U apartmanu ima samsung smart tv. Radi YouTube na njem i briwser. Jel ima način da preko njega gledam f1? Inače gledam preko kompa nađem link na reddit i super. Tu kad probam samo iskacu neke reklame i do stream nemoguće doći
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Na morningstream-u postoji i web stream ali nisam siguran može li bilo tko pristupiti web streamu ili moraš napraviti donaciju kako bi imao pristup tome. Pitanje je još možeš li uopće gledati taj web stream na tom TV-u. Dobra stvar u svemu tome je da donacije nisu fiksne nego uplatiš koliko smatraš da je ok. E sad, ako doniraš npr 1usd mislim da nisu neki novci i da nećeš propasti pa makar to i ne radilo. 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

skini si ace stream na mob, upisi kod u njega, pokreni i kad te pita koji player oces koristiti, izaberi televiziju (naravno pairaj ih prije) - tako ja gledam...veza mi masu brza na wifiju doma preko moba nego sa kompa (puca stalno), a na tv upisivati u ace stream je sporo dosta sa philipsovim daljinskim kojeg trebas sporo stiskati da primi sva slova

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

nebre acestream ako je smart tv bez androida..

 

a na youtubu mislim da nema nikad toga

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2018 14:14 (dmanz).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

pa zato kazem da skines ZA MOB acestream, uneses kod, pokrenes i kad pita preko cega ces prenijeti sadrzaj, biraj preko pairane TV. prenosis samo bezicno sliku i zvuk...ne treba ti apk za tv ni nista...samo da je pairana na wifi, na kojem je mob

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pa dobro al za prijenos slike bezicno opet mora imati chromecast ili nesto slicno, a ko kaze da njegov smart tv to ima (moj npr nema)
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

kakav mrtvi chromecast? sta je to? ja sam spojio tv na wifi mrezu na kojoj je mob...

udem u acestream na mobu, pasteam sa morningstreama kod za 3500 hd (nazalost moja 20mbitna mreza tesko podnosi vece rezolucije i bitrateove streama, da se jos na 8000 fhd, ali 4k sam isprobao jucer i trokira PREvise) i kad me pita koji player ocu koristiti, imam medu ostalim u popisu i tv, stisnem tamo i za par sekundi mi prikaze na tv automatski, nikakav crhomecast, samo ista kucna mreza na kojoj su oba uredaja...nikakva aplikacija na tv...

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

kakav mrtvi chromecast? sta je to? ja sam spojio tv na wifi mrezu na kojoj je mob...

udem u acestream na mobu, pasteam sa morningstreama kod za 3500 hd (nazalost moja 20mbitna mreza tesko podnosi vece rezolucije i bitrateove streama, da se jos na 8000 fhd, ali 4k sam isprobao jucer i trokira PREvise) i kad me pita koji player ocu koristiti, imam medu ostalim u popisu i tv, stisnem tamo i za par sekundi mi prikaze na tv automatski, nikakav crhomecast, samo ista kucna mreza na kojoj su oba uredaja...nikakva aplikacija na tv...

 kazem ti, nemoze to bilokoji tv, tvoj to podržava, moj ne

 

osim toga, ti imaš android tv

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 13:35 (dmanz).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

a isuse, ajde da pojasnim...

 

imam da android tv, ali vidim ocito beskorisno...zasto? zato jer nit koristim sve mogucnosti, nit npr. google play je isti kao na mobu, tj pola apk nema tamo, ne postoje...acestream postoji, ALI sta treba...treba s moba nac morningstreams i onda prepisati u acestream na tv-u slovo po slovo, broj po broj...na daljinskom kojeg philips daje je to nemoguce u par sekundi (npr kad nestane stream, kad treba refreshati - da, na tv-u ne ostaje zadnji kod upisan, nego moras sve ispocetka upisivati - a daljinski SPOR ko da tipka 80-godisnjak) i dok to sve napravis, pokrenes...

meni je 20x jednostavnije ovako kako sam opisao gore s moba (nikakav chromecast) - samo oba uredaja spojena na istu wifi mrezu i uparena medusobno - a po mom znanju o smart tv-ima to mogu SVI smart tv-ovi...

 

kako god, tko moze neka proba tako, najlakse je ili kao sta sam do nedavno, acestream na kompu - hdi kabel na tv i bok (ne treba ti smart tv)

 

ili gledajte s moba, ne bi bila prva trka ili tekma da sam pogledao tako :D

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

a isuse, ajde da pojasnim...

 

imam da android tv, ali vidim ocito beskorisno...zasto? zato jer nit koristim sve mogucnosti, nit npr. google play je isti kao na mobu, tj pola apk nema tamo, ne postoje...acestream postoji, ALI sta treba...treba s moba nac morningstreams i onda prepisati u acestream na tv-u slovo po slovo, broj po broj...na daljinskom kojeg philips daje je to nemoguce u par sekundi (npr kad nestane stream, kad treba refreshati - da, na tv-u ne ostaje zadnji kod upisan, nego moras sve ispocetka upisivati - a daljinski SPOR ko da tipka 80-godisnjak) i dok to sve napravis, pokrenes...

meni je 20x jednostavnije ovako kako sam opisao gore s moba (nikakav chromecast) - samo oba uredaja spojena na istu wifi mrezu i uparena medusobno - a po mom znanju o smart tv-ima to mogu SVI smart tv-ovi...

 

kako god, tko moze neka proba tako, najlakse je ili kao sta sam do nedavno, acestream na kompu - hdi kabel na tv i bok (ne treba ti smart tv)

 

ili gledajte s moba, ne bi bila prva trka ili tekma da sam pogledao tako :D

Kužim ja tebe, i ja gledam preko hdmi kabla s laptopa tak je najjednostavnije.

 

Za ovo boldano ja govorim, i tu se ne slažem, ne može svaki smart tv projicirati sliku s mobitela. Neki mogu eventualno youtube, gledat slike s moba i to je uglavnom to. A da bi mogli prenijet tipa acestream mora tv podržavat Chromecast. Ili (kao što je u tvom slučaju) imaš android tv s acestreamom pa možeš unaprijed upariti tv i mob pa da ti ustvari na mobu upravljaš s acestreamom na tvu. Na oba načina moguće je dobiti sliku.

 

Moj smart TV je sony kdl-40w605b, to je malo stariji TV, nije android i ne podržava castanje s drugih uređaja na TV (tipa s kompa ili mobitela). Jedino što je moguće je kada otvoriš YouTube na kompu/mobu stisnuti projiciraj na TVu i onda se otvori aplikacija YouTube na TVu. Znači nešto slično ko tvoj AceStream, na običnim smart TV-ima radi samo YouTube (koji nema takvih streamova).

 

Nadam se da sam jasan, razumijem da je offtopic, al eto imao sam to za reći. Možda sam u krivu, slobodno me ispravi neko ko se razumije više. Nadam se da shvaćaš da ne potičem svađu nego samo raspravljam

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dmanz kaže...
RuskeGTT kaže...

a isuse, ajde da pojasnim...

 

imam da android tv, ali vidim ocito beskorisno...zasto? zato jer nit koristim sve mogucnosti, nit npr. google play je isti kao na mobu, tj pola apk nema tamo, ne postoje...acestream postoji, ALI sta treba...treba s moba nac morningstreams i onda prepisati u acestream na tv-u slovo po slovo, broj po broj...na daljinskom kojeg philips daje je to nemoguce u par sekundi (npr kad nestane stream, kad treba refreshati - da, na tv-u ne ostaje zadnji kod upisan, nego moras sve ispocetka upisivati - a daljinski SPOR ko da tipka 80-godisnjak) i dok to sve napravis, pokrenes...

meni je 20x jednostavnije ovako kako sam opisao gore s moba (nikakav chromecast) - samo oba uredaja spojena na istu wifi mrezu i uparena medusobno - a po mom znanju o smart tv-ima to mogu SVI smart tv-ovi...

 

kako god, tko moze neka proba tako, najlakse je ili kao sta sam do nedavno, acestream na kompu - hdi kabel na tv i bok (ne treba ti smart tv)

 

ili gledajte s moba, ne bi bila prva trka ili tekma da sam pogledao tako :D

Kužim ja tebe, i ja gledam preko hdmi kabla s laptopa tak je najjednostavnije.

 

Za ovo boldano ja govorim, i tu se ne slažem, ne može svaki smart tv projicirati sliku s mobitela. Neki mogu eventualno youtube, gledat slike s moba i to je uglavnom to. A da bi mogli prenijet tipa acestream mora tv podržavat Chromecast. Ili (kao što je u tvom slučaju) imaš android tv s acestreamom pa možeš unaprijed upariti tv i mob pa da ti ustvari na mobu upravljaš s acestreamom na tvu. Na oba načina moguće je dobiti sliku.

 

Moj smart TV je sony kdl-40w605b, to je malo stariji TV, nije android i ne podržava castanje s drugih uređaja na TV (tipa s kompa ili mobitela). Jedino što je moguće je kada otvoriš YouTube na kompu/mobu stisnuti projiciraj na TVu i onda se otvori aplikacija YouTube na TVu. Znači nešto slično ko tvoj AceStream, na običnim smart TV-ima radi samo YouTube (koji nema takvih streamova).

 

Nadam se da sam jasan, razumijem da je offtopic, al eto imao sam to za reći. Možda sam u krivu, slobodno me ispravi neko ko se razumije više. Nadam se da shvaćaš da ne potičem svađu nego samo raspravljam

 Tvoj tv podržava zrcaljenje zaslona, tako da bi morao moć streamat sa mobitela. Skini VLC za android i probaj pustit neki video. Pojavit će ti se ikona za cast u desnom uglu. Naravno mora tv biti spojen na isti wifi kao mob.

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel (još) netko primjetio omiljenog gradonačelnika na gridu? 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Koja dosadna trka. Samo Ricciardo nešto radi, ostalo procesija.

All truly great thoughts are conceived by walking.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice