MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.325.059
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sripe ovo dobiva 100%!!!!
Nema trunke sumnje u njega. Kad/ako se ikad bude protiv Caina borio onda ću imat sumnje da će izgubit, a Francis je beba mala- Jak je to je neosporivo, kao i činjenica da jedan udarac rješava sve, ali Stipe je prepametan da bi mu se takva glupa pogreška dogodila.
Korean Boy me razočara malo sinoč, ne znam šta se događa :( a i WW ima splidnog igrača nakon jučerašnjeg eventa. :D

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
1.Lovac kaže...

Sripe ovo dobiva 100%!!!!
Nema trunke sumnje u njega. Kad/ako se ikad bude protiv Caina borio onda ću imat sumnje da će izgubit, a Francis je beba mala- Jak je to je neosporivo, kao i činjenica da jedan udarac rješava sve, ali Stipe je prepametan da bi mu se takva glupa pogreška dogodila.
Korean Boy me razočara malo sinoč, ne znam šta se događa :( a i WW ima splidnog igrača nakon jučerašnjeg eventa. :D

 A zeznuto je to.

Lik udara brutalno nadam se da ce Stipe biti pametan, ali ako ga ovaj i okrzne bojim se najgoreg :(

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Korean boy jučer nije bacio niti jedan od svojih poznatih 1-2 serija. Potpuno mi se nezainteresiran činio tjekom borbe, i o o malo uspjeha što je imao na početku kao da je imao neki grč ići više naprijed.
Jos mi je žao Vanzant, ovaj poraz će joj jako naškoditi, a teško da će ufc opet imati ljepšu borkinju.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
robogo kaže...
Stipe samo treba u čvrsti dirty boxing klinč s Ngannouom i onda ground and pound na kraju runde. Ima puno bolji kardio i treba to iskoristiti.

 

Ne bi se složio da treba ulaziti u neki klinč s njim gdje mu Ngannou može odmjeriti snagu i onda se opustiti s udarcima. Volio bi vidjeti napetog i da ga Stipe sruši nekako, pa umori te mišiće na tlu. Jer brzo će se ta masa zakiseliti ako ga se dobro stisne dolje. Ako borba ode dalje od prve runde, sve su veće šanse Miočiću da implementira svoju taktiku i riješi Ngannuoua.

 

I onda još tu večer borba Volkan vs Cormier. To isto jedva čekam da vidim kako će završiti. Čak bi volio da Volkan ovo dobije.

Zoki
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dobar keoficijent na Miočića me potaknul da se opet kladim nakon 3-4 godine :P

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

 A zeznuto je to.

Lik udara brutalno nadam se da ce Stipe biti pametan, ali ako ga ovaj i okrzne bojim se najgoreg :(

 Čisto sumnjam da udara jače od Hunta i Nelsona. A obojica su pala protiv Miočića. 

Ali to je teška kategorija, tamo svatko može svakoga nokautirati ako mu je dobar dan (osim ako se taj ne zove recimo Hunt, on teže pada )

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Miočić je naš i drag mi je lik pa sam za njega, ali neće mi sigurno biti previše žao ako dobije Ngannou. Uvijek sam za promjene na vrhu jer otvaraju nove potencijalne borbe.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dana White taking that BBC......strašno koliko UFC šikanira svojeg trenutnog prvaka koji je 1 obranu od rekorda HW...Stipe FTW 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
15 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pero Dinamit kaže...
toxic kaže...

 A zeznuto je to.

Lik udara brutalno nadam se da ce Stipe biti pametan, ali ako ga ovaj i okrzne bojim se najgoreg :(

 Čisto sumnjam da udara jače od Hunta i Nelsona. A obojica su pala protiv Miočića. 

Ali to je teška kategorija, tamo svatko može svakoga nokautirati ako mu je dobar dan (osim ako se taj ne zove recimo Hunt, on teže pada )

 Ali zato što je stvarno težak 

Zoki
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Miočić je naš i drag mi je lik pa sam za njega, ali neće mi sigurno biti previše žao ako dobije Ngannou. Uvijek sam za promjene na vrhu jer otvaraju nove potencijalne borbe.

Ako Ngannou dobije imati ćemo cirkus kao u fw i lw gdje se Conor blesirao tj. blesira...money fightovi, vjerojatan prijelaz u boks sa Joshuom, vidim da se nešto počeo spominjati i Lesnar...uglavnom, jako za Stipu i zato što je naše gore list i za dobrobit pravih mma fanova.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

joj kako bi volio da ga Stipe natambura i to jos u prvoj rundi bas radi ovih šikaniranja UFC-a 

mislim kuzim ja i UFC, njima je Stipe nezanimljiv prvak i ne rasprodaje evente, ne radi nikakav hype, lik dođe, odradi poso i ode doma  nema pričice, podjebavanja, svađanja...

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

pere me neviđeni Hype..

svim srcem uz Stipu...

 

a gdje je jos nedjelja ujutro :(

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 13:53 (toxic).
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Stipe Stipe!!!

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dobro vaganje, Stipe miran kao uvijek, a na svojoj strani ima i publiku koja je očito prepoznala ufc-ovo guranje Ngannoua predstavljajući ga kao kakvog nadčovjeka.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Baš sam pogledao ''Inside the Octagon'' i zanimljivo mi je bilo kompletno Hardyjevo izlaganje, a najzanimljiviji dio je bio onaj sa najjačim udarcem ikad izmjerenim od strane Ngannoua...pitanje koje se postavlja koji su borci još bili testirani, jesu li testirani Hunt, Nelson, Junior...jer borac kojeg je Francis skinuo s trona je Spong.

Još jedna zanimljivost mi je odnos kladionice prema ovom dvoboju, jer na Ngannoua je 1.70, a na Stipu ogromnih 2.40, e sad neznam jesam li ja lud ili što, s obzirom na to da je Stipe u posljednjih pet mečeva završio i brutalizirao pet ljudi koji vrlo vjerojatno pripadaju u top10 teškaša svih vremena, s druge strane Ngannou je s Hamiltona praktički odmah prešao na broj 1 i Overeema.

Koliko god razmišljam o ovoj borbi sve više vjerujem da Stipe ovo može izgubiti samo ludim lucky punchem, sve drugo je uvjerljivo na njegovoj strani.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

kad je borba po nasem vremenu? koliko borbi ima prije?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Zna li itko neku pouzdanu stranicu gdje ce se moci gledati stream?

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

U 4h je, ima prijenos na Gol.hr.

6 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
vrinho kaže...

U 4h je, ima prijenos na Gol.hr.

 

Fight channel isto prenosi live ali samo MAIN CARD borbe.

Ako neko treba provjeren 720p 60fps stream nek me žica na pp jer nije dozvoljeno ovdje postavljat.

Neviđeni klošari, šta su napravili za novu godinu i Cro Cop-ovu borbu. 

 

E da.

Stipan će čamugi naravnat kičmu. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 23:50 (honor8).
16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
vrinho kaže...

U 4h je, ima prijenos na Gol.hr.

Ne samo to, nego... Rogan!  Ali brijem da će reprizu "obogatiti" domaćim komentatorima.

 

EDIT: Jaooooo! Rogan samo na početku, evo ovi počeli blebetati...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 4:14 (mbaksa).
8 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ukrotio Stipe konjinu, čestitke!

 

EDIT: zaboravio sam uskličnik.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 6:53 (Spinout).
6 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ANDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

STILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Stipe je napravio povijest.

To je to...

 

BTW Cormier wow..

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dana daj pojas hahahah

15 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

E kako mi je drago sto je odje*bo onako Danu Whitea i digo mu pojas iz ruka, LEGENDA!!! 

Crnac je jak masu ali tehnike nema niti malo

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

50-44...što bi tek bilo da se nije borio s mješancem Supermana i Batmana koji udara kao vlak u punoj brzini ili što već.

Čestitke Stipi, šampionski odrađeno.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

AL Danin izraz lica, ko da mu je neko zaljepio šmrklju na sako.. ahhahaah

 

Stipe legendo cestitke, dokaz da je u ovom sportu itekako prisutna tehnika, a ne kako to neki prezentiraju kao bezglavo i krvožedno mahanje sadističkih debila u kavezu.

 

#AndStill 

6 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ja mislim da ovu čamugu ne može preživit niko sem Stipe, čovjek je nadljudski jak, ko zna kakve su tu kemije u pitanju, ali 100% da je taj čovjek nečiji experiment i iskreno strah me idućeg susreta Stipana sa njim.

Stipe mi ne djeluje kondicijski jak kao prije, nekako je prerano i on izgorio, nema već skoro 3 godine borbu koja je bila kondiciono ispcrpna, a opet primio je jebene udarce od kojih niko ne bi ostao stajat, a kamoli nakon njih odradit još više od 20 minuta borbe, stoga možda sam u zabludi.

Generalno nije moglo bolje, jedino da je imao mrvu više snage mogao ga je i zabetonirat jer čovjek od umora nije mogao stajat na nogama i tako se dodatno usrat onom ćelavom smradu u usta.

Nije me ovako adrenalin paralizirao od borbe cro copa i fedora.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
honor8 kaže...

Ja mislim da ovu čamugu ne može preživit niko sem Stipe, čovjek je nadljudski jak, ko zna kakve su tu kemije u pitanju, ali 100% da je taj čovjek nečiji experiment i iskreno strah me idućeg susreta Stipana sa njim.

Stipe mi ne djeluje kondicijski jak kao prije, nekako je prerano i on izgorio, nema već skoro 3 godine borbu koja je bila kondiciono ispcrpna, a opet primio je jebene udarce od kojih niko ne bi ostao stajat, a kamoli nakon njih odradit još više od 20 minuta borbe, stoga možda sam u zabludi.

Generalno nije moglo bolje, jedino da je imao mrvu više snage mogao ga je i zabetonirat jer čovjek od umora nije mogao stajat na nogama i tako se dodatno usrat onom ćelavom smradu u usta.

Nije me ovako adrenalin paralizirao od borbe cro copa i fedora.

 

Hahaha camuga je definitivno na necemu, tezi je od stipe oko 4 kila ako se ne varam a iste su velicine, a naizgled je duplo veci. 

E da ga je bar zakuco na pod, ali nenormalno koliko covjek moze degeneka primit, pa samo u prvoj rundi je maho rukama, 4 ostale runde je bio ko truplo

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice