MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.328.450
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Zanimljivo je da u Illinoisu vrijedi pravilo da sudionici borbi za titulu na dan borbe ne smiju imati preko 10 lbs-a na svoju težinsku kategoriju...tako da niti Colby niti Dos Anjos još uvijek nisu 100% sigurni.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2018 22:35 (m77).
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Čika Dana veli da borba neće biti za naslov, nego prijateljska od 5 rundi. Nije poznato da li će i Whittaker tražiti neko ograničenje težine.  Posrećilo im se što su RDA Colby prebacili iz Brazila pa bar i dalje imaju kakav takav title fight, ali ova godina je stvarno za zaborav. Samo čekam da propadne Cormier Miočić.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jel ima negdje cijeli event za pogledat, prvenstveno me zanima Reemova borba.

Gol.hr pust tek main event dogadaje, iskreno ne kuzim kak je arlovski u mainu a ova borba nije ali ajde....

 

Ako ima netko nekakav link bio bih zahvalan

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
the_prodigy kaže...


Ovaj čoban da je počeo skidati kile tjedan dana ranije, danas bi bilo sve ok. 

 Da je skidao kile tjedan dana ranije izgubio bi pola mišićne mase. 

15 godina
online
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

Jel ima negdje cijeli event za pogledat.....

Ako ima netko nekakav link bio bih zahvalan

Izvol'te:

 

http://www.allwrestling.org/watch-ufc-225-whittaker-vs-romero-2-6-9-2018-ppv-full-show/

 

 

A i inače, na ovom linku streamovi i snimke:

 

http://www.allwrestling.org/

 

Tigar Krezumica
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ovaj event je stvarno odličan...early prelimsi izgledaju kao neki fn event...Guida/Oliveira,  Benavidez/Pettis,  Evans/Smith...prelimsi još moćniji, šteta samo za main card i onih Romerovih 0.2 lbs.

Ali dobro, nemogu se žaliti jer nakon Stipinog eventa u siječnju, ovo je valjda prvi zbog kojeg planiram probdjeti cijelu noć.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
fromcelltohell kaže...
toxic kaže...

Jel ima negdje cijeli event za pogledat.....

Ako ima netko nekakav link bio bih zahvalan

Izvol'te:

 

http://www.allwrestling.org/watch-ufc-225-whittaker-vs-romero-2-6-9-2018-ppv-full-show/

 

 

A i inače, na ovom linku streamovi i snimke:

 

http://www.allwrestling.org/

 

 Sjajan stream, ali ne ide na full screen.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sad bu Arlovski otpo ko ratkapa.

Nažalost.

 

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Iako je borba bila neizvjesna i jako teška za bodovati, mislim da je Romero trebao pobijediti.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...

Iako je borba bila neizvjesna i jako teška za bodovati, mislim da je Romero trebao pobijediti.

 

Sam je kriv, kao i njegov tim, petu rundu nije trebao hrvat nego radit isključivo na nogama, vjerojatno bi ga nokautirao, pa lik se pol meča borio sa jednom rukom, možda je bio totalno prazan al opet veća šansa da bi nešto sjelo iz stojke nego ić u parter.

Ovo me podsjetilo na Werduma i meč vs Reem-a.

Strašan meč generalno gledano.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2018 7:35 (Silent horror1992).
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

kako je Reem pao.. doslovno ga je izrezao
po meni skroz super borbe.. samo eto taj cm punk u main eventu...

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2018 7:40 (toxic).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Silent horror1992 kaže...
Promster kaže...

Iako je borba bila neizvjesna i jako teška za bodovati, mislim da je Romero trebao pobijediti.

 

Sam je kriv, kao i njegov tim, petu rundu nije trebao hrvat nego radit isključivo na nogama, vjerojatno bi ga nokautirao, pa lik se pol meča borio sa jednom rukom, možda je bio totalno prazan al opet veća šansa da bi nešto sjelo iz stojke nego ić u parter.

Ovo me podsjetilo na Werduma i meč vs Reem-a.

Strašan meč generalno gledano.

A dobro, nije najpametnije odradio zadnju rundu, ali to ne znači ako ne završiš nekoga da su smiješne odluke uredu, čista lutrija...Po mom mišljenju, 3 odluke su promašene (Gadelha vs Esparza, Arlovski vs Tuivasa i Whittaker vs Romero).

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Promster kaže...

A dobro, nije najpametnije odradio zadnju rundu, ali to ne znači ako ne završiš nekoga da su smiješne odluke uredu, čista lutrija...Po mom mišljenju, 3 odluke su promašene (Gadelha vs Esparza, Arlovski vs Tuivasa i Whittaker vs Romero).

 

Čisto ko sunce.

Čime je Arlovski zaslužio pobjedu ?

Mene je pozitivno iznenadio jer je izdržao hrpu bombi, a donedavno je padao ko da je od stakla i to od ljudi koji slabije udaraju.

Teška divizija je bogatija za dva ozbiljna borca koji su pretendenti na sam vrh, a to su Blades i Tuivasa, a borci koji nemaju pluća za duže od 3 minute poput de la Rocha I Coulter-a su sprdnja za sport a takvih je nažalost prepuna teška divizija.

Generalno dobri mečevi. dobra priredba u globalu.

 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Silent horror1992 kaže...
Promster kaže...

A dobro, nije najpametnije odradio zadnju rundu, ali to ne znači ako ne završiš nekoga da su smiješne odluke uredu, čista lutrija...Po mom mišljenju, 3 odluke su promašene (Gadelha vs Esparza, Arlovski vs Tuivasa i Whittaker vs Romero).

 

Čisto ko sunce.

Čime je Arlovski zaslužio pobjedu ?

Mene je pozitivno iznenadio jer je izdržao hrpu bombi, a donedavno je padao ko da je od stakla i to od ljudi koji slabije udaraju.

Teška divizija je bogatija za dva ozbiljna borca koji su pretendenti na sam vrh, a to su Blades i Tuivasa, a borci koji nemaju pluća za duže od 3 minute poput de la Rocha I Coulter-a su sprdnja za sport a takvih je nažalost prepuna teška divizija.

Generalno dobri mečevi. dobra priredba u globalu.

 

Za mene je dobio 2. i 3. rundu, ako se dobro sjećam, možda bi trebao još jednom odgledat. Ali u svakom slučaju izjednačena borba, meni je Arlovski više naginjao pobjedi.

 

Blades je ljepo prošao kroz Reema, možda je čak vrijeme za mirovinu, postao je jako jako neodlučan, izbjegava borbu, i čeka samo čiste situacije da uputi udarac.

 

A ova dvojica koje si spomenuo, ahahahha, kaj drugo reći...Tu i tam volim odgledat takav meč, malo za nasmijati se, al strašno da su dečki za 2 minute skroz gotovi, i ono malo tehnike kaj posjeduju se pretvori u luđačko mahanje.

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Reem opet na sterkanima koliko vidim po izgledu ...

Btw Whittaker 1,2,4 runda čista pobjeda 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2018 15:46 (loky4i4).
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pti se tiče naslovne borbe, mislim da je tu igralo ulogu i činjenica da je Romero fulao vagu i da bi njegova pobjeda svima zakomplicirala život. Ovako ce ga gurnuti u veću kategoriju, dati mu 3 4 borbe protiv ranked i ako dobije sve borbu za prvaka, ako ne, mirovina i gotovo. Convigton je odradio meč kao je trebao, I po meni potpuno zaslužena pobjeda.
I ja bi arlovskom dao pobjedu, činilo mi se da je za dlaku bio konkretniji i mirniji. Ali borba je bila toliko blizu, da je ok bilo koja odluka.
Cm punk i Jackson su sramota za ovaj sport, i stvarno je bilo mučno gledati ih. Drago mi je da ih Dana White obojicu otpustio. Jednostavno I'm nije mjesto tu.
Reem rip. To je dovoljno.
Ona druga teskaska borba je bila makljaža za mase, i bilo je fora za gledati.
Holm me iznenadila očekivao sam da izgubiti zbog strašne fizičke razlike.
Sve u svemu odličan card, teško će se opet ovako nesto dobro organizirati.
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Dos Anjos me razočarao, defenzivno kretanje očajno, samo pravocrtno unazad dok ne dođe do žice i onda spašavanje od rušenja, Colby pametan i zasluženo nosi pojas, iako mislim da za Woodleya nema ništa.

Main event po meni izjednačen, Romero je bar jednu od dvije runde dobio s 10-8 po kojim god pravilima se bodovalo, sad nek' ide u lhw gdje se priča o duelu s Gustafsonom.

Arlovski oštećen, no 'ajde, Tuivasa je nova generacija, svježa krv, hw-u to treba...jedino što mi se ono ''shoey'' s*anje doslovno gadi.

Blaydes me nastavlja oduševljavati, odličan borac.

Punk/Jackson je igledalo kao da su dva lika iz publike nasumično odabrana da odrade revijalni okršaj u pauzi između pravih borbi, prejadno i sramotno za ufc, Punk mi izgleda kao oni klinci na tjelesnom što baš nemaju niti 0,1% talenta ni za kakav sport, a pogotovo borilački.

Od ostatka, žao mi Guide, prenaivno za nekoga s tolikim iskustvom, ali bar mu ostaje najjači walkout do kaveza koji sam vidio u posljednje vrijeme...Evans je trebao u penziju još prije par godina, ovako se samo blamira i nepotrebno riskira zdravlje.

I šlag na torti, Ronda ulazi u HOF, onaj filmić je izgledao kao posveta borkinji koja je napustila sport prije 20 godina,a u međuvremenu je preminula.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pa svi ti HOF filmići su im pomalo "post mortemski" 

 

 

Nisam skužio da je event bio po novim pravilima. Slijedom toga, nemoguće da Romero nije dobio ni jednu 10-8. Pa to je bio jedan od glavnih pointova novih pravila. Stvarno je krajnje vrijeme da se i sa sucima napravi nešto. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

i ja mislim da je draw trebao biti... za colby-rda ne znam sto bih rekao, osim da mislim da ni rda ni colby ne mogu dobit woodleya.

Nathan Young
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ja sam Romero / Whittaker na kraju bodovao kao i suci, 1-2-4. runda Whittaker, 3-5. Romero.
U najgorem slučaju bi bio neki draw ako bi 3. runda bila 10-8 Romero, ali bio sam siguran da je Whittaker uzeo borbu.

Možda je u prilog tome išlo što sam gledao neki ruski stream di se publika skroz slabo čula, a i ova dva komentatora se nisu puno ubacivala. Da sam gledao američki stream sa Roganom, vjerovatno bi mislio da ce Romero pobjediti :)

 

Ne mogu vjerovat da je Colby uzeo interim pojas, gledam borbu i cijelo vrijeme si mislim "pa ovaj ce stvarno uzet pojas".. Ne znam šta se desilo sa Dos Anjosom, nije bila njegova noć.

Curtis Blades može popit udarce i ostat na nogama, svaka mu čast, dosta je dogurao u HW-u. Baš me zanima da li će dobiti šansu za titulu.

Megan Anderson je odlično krenula protiv Holly Holm, imala je jedno odlično koljeno i mini seriju odmah na početku runde gdje sam pomislio da će past neki nokaut. Međutim Holm je brzo shvatila da joj je Megan velik zalogaj u stand-upu pa se bacila na hrvanje, ne sjećam se kad sam ju vidio da ide toliko na hrvanje. Pametan potez na kraju, ali ostao sam malo razočaran tom borbom.

 

Rashad Evans, mislim da tu za njega nema više mjesta, žao mi ga je više gledati tako..

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
13 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
the_prodigy kaže...

Ja sam Romero / Whittaker na kraju bodovao kao i suci, 1-2-4. runda Whittaker, 3-5. Romero.
U najgorem slučaju bi bio neki draw ako bi 3. runda bila 10-8 Romero, ali bio sam siguran da je Whittaker uzeo borbu.

Možda je u prilog tome išlo što sam gledao neki ruski stream di se publika skroz slabo čula, a i ova dva komentatora se nisu puno ubacivala. Da sam gledao američki stream sa Roganom, vjerovatno bi mislio da ce Romero pobjediti :)

 

Ne mogu vjerovat da je Colby uzeo interim pojas, gledam borbu i cijelo vrijeme si mislim "pa ovaj ce stvarno uzet pojas".. Ne znam šta se desilo sa Dos Anjosom, nije bila njegova noć.

Curtis Blades može popit udarce i ostat na nogama, svaka mu čast, dosta je dogurao u HW-u. Baš me zanima da li će dobiti šansu za titulu.

Megan Anderson je odlično krenula protiv Holly Holm, imala je jedno odlično koljeno i mini seriju odmah na početku runde gdje sam pomislio da će past neki nokaut. Međutim Holm je brzo shvatila da joj je Megan velik zalogaj u stand-upu pa se bacila na hrvanje, ne sjećam se kad sam ju vidio da ide toliko na hrvanje. Pametan potez na kraju, ali ostao sam malo razočaran tom borbom.

 

Rashad Evans, mislim da tu za njega nema više mjesta, žao mi ga je više gledati tako..

 

zato i mislim da je trebao biti draw, po meni cista 10-8 runda za Romera.

Nathan Young
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Hallaway vs Ortega otkazan, Max navodno ima potres mozga. Pretpostavljam da Ortega otpada s carda. Bome nemaju sreće s tim July fight weekom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Da, vidio sam na par izvora da Ortega otpada s card-a. Nešto se pričalo da bi radili interim Stephens - Edgar što nema nimalo smisla. U svakom slučaju šteta za otpalu borbu :/

Nathan Young
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ali zato Stipe vs DC se i dalje bore. A uz njih ima i dosta drugih borbi kojima se veselim.
Saki, Perry recimo. To ce biti pravi rat.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

jel se moze negdje gledat  miosica ujutro? prenosi nova ili gol?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Kill Frenzy kaže...

jel se moze negdje gledat  miosica ujutro? prenosi nova ili gol?

Gol.hr od/oko 04.00 prenosi direktno, a NOVA TV repriza negdje navečer! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

jel gol hr dzabe ili se negdje treba regat ili nesto.da ne moram ujutro

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Kill Frenzy kaže...

jel gol hr dzabe ili se negdje treba regat ili nesto.da ne moram ujutro

Je, Gol.hr je streaming mukte 

 

Ako te ne zanimaju vijesti od noćas, onda probaj gledati streaming! 

ATJ Lučko
8 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Guglaj "ufc 226 stream reddit" i na prvom rezultatu imaš masu linkova.

14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hahahhaha kakva borba lewisa i nganoua
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice