MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.328.307
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...
m77 kaže...

 Zašto ne instant revanš DC/Stipe..

 zato što se dc ne želi boriti sa stipom(3:20) 

Krivo si ga shvatio. Neće se boriti s Blaydesom, jer Blaydes nije dovoljno veliko ime.

 

(Stipu je spominjao samo u kontekstu da je Blaydes kao pobjednika predvidio Stipu)

14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mbaksa kaže...

Krivo si ga shvatio. Neće se boriti s Blaydesom, jer Blaydes nije dovoljno veliko ime.

 Pa očito mu ni Stipe nije dovoljno velikom ime  

16 godina
moderator
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...
mbaksa kaže...

Krivo si ga shvatio. Neće se boriti s Blaydesom, jer Blaydes nije dovoljno veliko ime.

 Pa očito mu ni Stipe nije dovoljno velikom ime  

Pa upravo se borio s njim, LOL.

12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Silent horror1992 kaže...
Stipe djelovo umorno vec nakon 2 min, nekako su mu ruke skroz spore bile, da li je priprema ili zasićenje tijela od svih ratova do sad ne znam, a DC je expert za amortizirat napade protivnika, prljavo hrvanje i prljavi boks iz klinča su mu specijalke.
Stipe je trebao bacat nešto sa distance i čekat da se otvori DC, previše je bio samouvjeren, zasrljalo je, DC mu je ušao u glavu sa izjavama i sto posto poremetio koncentraciju.

 Nije toliko loš bio, DC je jednostavno dobar. Stipe je dobro hrvao i klinčao, mislim da je fizički snažniji od DC-a. Njegov najveći problem je šta se puno izlaže udarcima. Čak i kad dominantno pobjedi, dosta significant udaraca primi. Iskreno mislim nakon ove prve borbe, da bi od idućih 10 njih 6 Stipe dobio. Sad mu ionako treba pauza i da bude uz ženu i kćerku, već je to i sam rekao prije borbe.

Live and let live.
12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Da, prije pokea je dobio dva udarca u vugla i jedan low kick nogom.

 

DC me oduševio koliko je inteligentan. Stipe na presici poslije isto.

 

Izgubio sam, bio je bolji i točka...Na ništa se nije vadio.

 

Da mi je još jednom vidit Cainea u prime naponu..uh

16 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
mbaksa kaže...
Silent horror1992 kaže...
Manje bitni steroidi.

Čime je on zaslužio borbu za naslov ? Pa Stipe je morao pobijedit redom 5-6 top 10 boraca da bi dobio napad, a ovaj napumpani iz kečera dođe i bori se zanaslov, UFC ovaj sport uništava.

Sve su napravili da skinu Stipu sa trona.

Je li Cormier pošteno skinuo Stipu s trona? Je. Mislim, nije baš 100% pošteno s obzirom da se služio Jonesovom metodom guranja prstiju u oči (), ali recimo da jest. Je li Stipe dobio priliku osvojiti pojas? Dobio je. I iskoristio ju je. Najbolji borci će prije ili poslije dobiti priliku osvojiti pojas. Tu ti je sportski aspekt. Ali to nisu olimpijske igre. UFC je sport + zabava + biznis. A nekad pred sportom prednost imaju zabava i biznis.

 

Zašto ne Lesnar? Tko je to toliko zaslužio lov na HW pojas da bi morao biti sljedeći izazivatelj, toliko zaslužio da taj sportski aspekt tu mora imati prednost pred zabavom i biznisom? Ja ne vidim ni jednog. HW kategorija se pretvorila u vrlo lejm kategoriju. Ja osobno bih radije vidio Lesnara u borbi s Cormierom nego ikojeg drugog "zaslužnog" borca. "Zaslužni" borci će imati priliku za lov na pojas nakon ove borbe.

 Zašto ne instant revanš DC/Stipe...čovjek nije poražen skoro 4 godine, postavio rekord za najviše obranjenih titula u povijesti organizacije, borio se 2x godišnje, kad god, s kim god...borci s punom manjim kreditom su dobivali instant uzvrate, primjerice idući mjesec Garbrandt, 0 obranjenih titula, u prvoj obrani hladno nokautiran i evo ga ponovno u igri.

Ne kažem da sav taj build up s Lesnarom neće biti zanimljiv, ali napraviti će se cirkus s divizijom, što ako Lesnar osvoji naslov, pa njegova odjeća je pozitivna na steroide, oduzimanje naslova i ukratko godinu dana konfuzije.

 Stipe se ne želi boriti jedno vrijeme, možda i duže. Dijete samo kaj mu se nije rodilo i više puta je izjavio da zbog toga želi pauzu.

 

DC u sebi ima još max dva meča, 39 mu je godina, problemi sa leđima itd. i Lesnar mu je najbolja prilika za masnu zaradu. Bio bi glup da to ne iskoristi. Rekao je da nema nkakv problem boriti se ponovno sa Gustafssonom, ali PPV u nijovoj zadnjoj borbi bio koma. Pitao se javno, gdje su ti  fanovi od Gustavssona kada treba kupiti PPV 

 

Bitna je lova, organizaciji ali i borcima. To je biznis, pa tek onda sport. Boli njih ona stvar za titule...

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nisam primjetio, koliko je vlasnik pojasa/branitelj naslova imao nagradu za sinoćnji fight ?!?! 

ATJ Lučko
16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

ak se ne varam Stipe je dobio najviše, 750.000 bez PPV-a.

 

edit

 

s druge strane conor zaradio barem 100 puta toliko za izmišljeni pojas. Lesnar digne milju po borbi i nezanima ga pojas, Diaze samo lova zanima, pojas ni ne gledaju itd.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 17:04 (XXX).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Zamrla tema i to grubo...

UFC 228 - Woodley/Till

U pripremi i Romero/P. Costa.

Za vikend brutala od eventa, Alvarez/Poirier, Aldo/Stephens, Joanna/Torres, Hernandez/Mercier...na prelimsima Antigulov/Cutelaba, Johnson/Makhachev.

Baš baš dobar event.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Zamrla tema i to grubo...

UFC 228 - Woodley/Till

U pripremi i Romero/P. Costa.

Za vikend brutala od eventa, Alvarez/Poirier, Aldo/Stephens, Joanna/Torres, Hernandez/Mercier...na prelimsima Antigulov/Cutelaba, Johnson/Makhachev.

Baš baš dobar event.

 Vadafak... Colby će popizditi 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nije da mi je Colby nešto drag, ne čim te wannabe Conore, ali Till stvarno nije zaslužio borbu za naslov. Šta smo svi tako brzo zaboravili da je frajer fulao vagu?
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Je fulao vagu, ali je i pobijedio Wonderboya. Bilo je i manje zasluženih title shotova.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Je fulao vagu, ali je i pobijedio Wonderboya. Bilo je i manje zasluženih title shotova.

 Da ga je pobjedio dominatno rekao bi ok, ali bilo je blizu, hrpa ljudi je bila Wonderboya.

Ja obično ne volim birati pobjednika u tim bliskim borbama, po meni ako je tako blizu, dajte im Draw nek se bore opet.

 

Ono što me smeta je činjenica da će večina boraca sad raditi isto. Zašto bi se iscrpili s vagom, kad mogu odbaciti tih 15-30% i imati toliko prednost nad osobom koja je zapravo skidala kile za vagu.

Zašto bi recimo sad netko se mučio kad se očito može napredovati bez obzira dali pogodio ili fulao vagu? Još bi nekako razumio da UFC nema nikoga drugog pa da je to borba koja se "mora dogoditi", onda bi shvatio, ali imaš čovjeka koji je ona interim i onda mu uzme taj belt da bi se prvak borio s nekim tko je fulao vagu na prethodnoj borbi i pri tome uopće nije bio toliko impresivan koliko bi trebao. Znam da je Wonderboy životinja i da malo tko bi riskirao puno protiv njega, ali opet, čovjek jednostavno nije zaslužio taj title shot.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
A gle, UFC traži novog Conora. Netko tko će biti faca i van MMA. Financijski loše ide i svim silama se nadaju da im se posreći s nekim borcem. Woodley im je već dulje na meti i žele ga se riješiti.

A s druge strane nije baš da imaš puno opcija. Colby neće biti spreman za event u rujnu. RDA i Wonderboy imaju poraze iza sebe. Ostatak divizije nije nešto, eventualno Usman jednom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Colby je imao operaciju nosa, pa nije spreman za rujan...Till je fulao vagu za 3.5 lbs-a, znači nije bio ni blizu, van sezone on nosi oko 210 lbs-a, ufc ga je morao lansirati u mw, a ne nagrađivati ga napadom na titulu u velteru gdje ovaj očito nemože biti...onda će se hvatati za glavu kad Tillu doktori zabrane nastup ili kad fula vagu dan prije meča...čovjek je skoro umro prije zadnjeg dvoboja...oko Hollowaya još uvijek nitko ništa nezna, ali ne bih se niti malo čudio ako je situacija s njim prouzročena baš zbog brutalnog weight cut-a.

 

***

Conor kao kaznu za divljanje mora na terapiju kontrole bijesa.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Event osim na papiru, isporučio i ''na terenu''...drago mi je da je Alvarez izgubio, jer je eliminiran iz neke šire slike za titulu...Aldo opasno živio, pregrmio opasnost i servirao jedan od najljepših udaraca u jetru (klik) koji se može zamisliti...''baby Khabib'' Makhachev isto fenomenalan i baš me zanima na koga će ga staviti u sljedećoj borbi, koja je nadam se što prije, po mogućnosti na eventu u Moskvi.

Makdessi/Pearson kandidat za foty.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 19:21 (m77).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nate Diaz/Poirier - ufc 230

Ne bih se čudio ako na večerašnjoj presici ili sutra tokom eventa bude objavljen datum meča Khabib/Conor.

 

EDIT:

Mystic m77 strikes again, KHABIB/CONOR, UFC 229, 6.10. 2018.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 23:31 (m77).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Da, napokon potvrdena borba Conora i Khabiba. Sljedeci mjeseci ce biti ludi. Presice, promo videi, i na kraju sama borba.. Jedva cekam. 

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

iiiiii Nate is out  Znači čovjek je bio u borbi nekih pola sata, i popiŽdio zbog Conora i Kabiba 

 

Još je i Porier ovaj put na njegovoj strani. Pretpostavljam da ne žele se porit na njihovom undercardu. Nate je čak napustio presicu kad je vidio video.

Ne znam što reći, bio sam uzbuđen zbog povratka Diaza, ali sad kad je odustao, nije mi baš toliko žao. Pretpostaljam da me već hype train Conor/Kabib express pokupio, tako da me malo što zanima.

 

Pressica nije bila nešto highlightsi presice su super zgodna Valentina , Faceoff Perrya i Cowboya, vidjeti koliko je zapravo Till veći od Woodleya i naravno zadnja scena s videom.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nate je nadimljen k'o pršut, nisam siguran da on uopće zna da je i pristao na borbu s Poirierom...

Volim Diaze, ali njihovo dramatiziranje posljednjih godina je loša sapunica, daj se bori ili se umirovi.

Poirier trola s onim tweetom, to sam siguran.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2018 10:55 (m77).
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nitko ne komentira ?

Uglavnom T.J razmontirao ovog ko beba zvecku, nisam to ocekivao.

10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ja sam očekivao upravo to, tj je puno inteligentniji borac.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nebi rekao da ga je TJ razmontirao, Cody je izgubio obje borbe zbog vlastite gluposti i svog "fight IQ-a" koji očito još nije na championship razini. Zabrijao je da je dobro pogodio TJ-a, jer je ovaj pao na pod, a nije bilo govora od knockdownu, te je neoprezno silio da završi TJ-a kojem nije bilo ništa. Čak je popio 3 counter desnice, a treća ga je bacila na pod, nakon prve dvije čovjek bi očekivao da će prekinuti razmjenu, ali mladost i nezrelost, ali i podosta veliki ego...Šteta očekivao sam da će poraditi upravo na tome jer je zbog toga izgubio i prvu borbu, protiv Cruza je radio smireno i pametno, valjda ga TJ  jako smeta jer očito emocije prevladaju kad se bori s njim.

9 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Neki očito niti ne čitaju postove,tko zna možda su i nepismeni...ccc 

https://www.youtube.com/watch?v=21kGmCsJ5ZM
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2018 23:17 (ZGamer).
15 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Cejudo prvak, hmm valjda je covjek zasluzio.

No ja sam jedan od onih stare skole di izazivac treba biti znatno bolji od vladajuceg prvaka ukoliko ide na odluku i nedvosmisleno pobijediti (koliko god to bilo nepravedno).Ovo mi bilo jalovo.Izgleda da je za postat prvak dovoljno ne izgubiti

White jedva doceko (godinama) da Johnson padne s trona i dinamizira diviziju.

 

T.J. opet iskoristio Garbrandtov ego. Bio sam uvjeren da je cijela netrpeljivost farsa u sluzbi marketinga, no ocito Codyiju je ipak T.J. sol na ranu.

Dok je atipicno radio nogama Cody je izgledo da je uspio racionalno pristupiti mecu, no prva izmjena i berzerker mod.Cudi me koliko je ili takticki glup ili emotivan da nakon dve iste izmjene gdje izvuce kraci kraj svejedno nastavi po starom.

T.J skolski

 

Conor dolazi po pare, ocigledno mu sljedba i brojevi daju neogranicenu moc, da nakon pauze i sranja dolazi ko kralj.Osobno u pocetku sam ga preziro, s vremenom mi postao simpatican no misljenja sam da sa Khabibom nema sta traziti.Hrvace koje je Conor dobivao su bili fizicki kepeci, Diaz iako nije koristio previse hvatanja je pokazao da Conor sa vecim/tezim od sebe na podu/ogradi nema kaj traziti.Tesko da ce Khabiba i ako ga u nekoj kontri pogodi (cemu je Khabib sklon) rusiti jednim udarcem.Ocekujem da ce ga Khabib samljet

 

Lesnar ko Lesnar, meni je to pljuvanje po onom sto su pokusavali graditi, da je MMA sport.Dopustiti visestrukom prevarantu koliko god bio atraktivan pa i dobar da samo radi gledanosti uleti ni manje ni vise za naslov.Kad javno u promociji jedino se pricaju fore o Novitzkyom, casama, i komisijama u indijanskim rezervatima.DC-a iako kao sportas bi trebo odbiti takve farse, kao covjeka pred mirovinu mogu razumjeti. bolje uzeti lovu u mecu dva, nego na kraju izubiti od nekog ''pravog'' teskasa i s time i ''Jon Jones ranom'' se umiroviti

 

Woodley - Till. Hm, jedina nepoznanica je Woodley u kakvom je stanju.Ukoliko je na razini prije pauze sa svojim pristupom, rijetko koristenim hrvackim umjecem i dovoljnom fizickom snagom da i tezeg protivnika posalje na dremanje, malo sanse dajem Tillu.Tillu dajem jedino sanse ako ce Woodley biti pretjerano defanzivan da mu ''pocepa'' noge, no realno male sanse su za to.

 

 

Yair - Zabit .Auuuuuuuu koji vatromet.No mislim da ce Zabit tu krenuti na hrvanje (he he he nadam se da ne, ali...)

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

nitko nije komentirao stošića i rakića sa (fight night-a 134) , po meni rakić ima potencijal za top 5 

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ferguson/Pettis - ufc 229

Nisam očekivao da će se Ferg vratiti do proljeća naredne godine, jer normalan se čovjek od onoga ne oporavlja bar godinu dana, ali Tony nije normalan, pa valjda i ne bi trebalo čuditi.

Odlična je stvar i što će ako (tj. kad) Khabib ili Conor otpadnu, vjerojatno Tony uletiti kao zamjena.

 

U međuvremenu, Yair se opet povukao iz borbe s Zabitom, navodno neka ozljeda...iako, po Yairovoj povijesti izbjegavanja susreta sa Magomedsharipovim, tko zna šta je stvarno u igri.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nunes vs Cyborg navodno dogovoreno za UFC 232. 

 

Fino da se Tony vraća, ali baš da bi Pettis mogao biti teži zalogaj ne vjerujem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

na kraju Till vagao manje od Woodleya...Ne znam tko ce tu dobit koga.

Nathan Young
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pomalo bizarno vaganje...Woodley izvagao 171, skine gaće i odmah uhvati 170...par trenutaka kasnije Zabit na 147, skine gaće 146.5...onda još kasnije prepravljaju na 146.

Nije da imam nešto protiv, živciraju me eventi koji se raspadnu zbog 0.2 lbs-a, samo eto, da je čudno, čudno je.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice