MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.328.674
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

Kauboj pokazao bahatome gdje mu je mjesto..

 

A sto reci za Henrya :) Razvalio ga ko beba zvecku i jos ovaj kaze da je mogao nastaviti da mogao je ali bi pretrpio jos puuno vecu stetu i ovako je bio hebeno uzdrman.. 

 i meni se čini da je prerano prekinio jer netko tko je u knockdown-u ne ide hvatati noge suparniku, nego ne zna gdje se nalazi

7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...
toxic kaže...

Kauboj pokazao bahatome gdje mu je mjesto..

 

A sto reci za Henrya :) Razvalio ga ko beba zvecku i jos ovaj kaze da je mogao nastaviti da mogao je ali bi pretrpio jos puuno vecu stetu i ovako je bio hebeno uzdrman.. 

 i meni se čini da je prerano prekinio jer netko tko je u knockdown-u ne ide hvatati noge suparniku, nego ne zna gdje se nalazi

 
Primio je dosta jakih udaraca, padao je 3 puta, noge su mu nestale, ako gledaš ponovo usporenu snimku. Po meni je dobar prekid, to što je krenuo hvatati nogu to je neki podsvjesni instinkt, koliko puta se isto desilo da borac uhvati nogu od suca nakon knockdowna..

https://streamable.com/g20mv

TJ je bio dosta bahat prije borbe, već je vidio pobjedu, govorio već i o nekakvom trećem pojasu protiv Max Hollowaya.

I opet nakon borbe cijeli cage intervju i post fight intervju kako on nije izgubio, kako je on bolji borac od Cejuda, bla bla..

https://streamable.com/sjuql

Treba vidjet sta ce reci za par dana kad mu prođu posljedice TKO-a i kad se malo pribere.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Znam da je zdravlje boraca na prvom mjestu, ali i ja bih rađe da je sudac pustio još malo dalje pa da je stvarno čisto. Vjerojatno bi Cejudo završio TJ-a, a ovako će uvijek ostati upitnik u zraku. Daleko od toga da nije bilo gorih prekidanja, ali ovo je borba za 2 pojasa, jednostavno se tako nešto ne prekida nakon 30 sekundi, ako nije 100% čisto. Ovo baš i nije bilo. 

 

U svakom slučaju, veselim se ako dogovore i fajt u 135. Samo s nekim malo razmnijim sucem. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Znam da je zdravlje boraca na prvom mjestu, ali i ja bih rađe da je sudac pustio još malo dalje pa da je stvarno čisto. Vjerojatno bi Cejudo završio TJ-a, a ovako će uvijek ostati upitnik u zraku. Daleko od toga da nije bilo gorih prekidanja, ali ovo je borba za 2 pojasa, jednostavno se tako nešto ne prekida nakon 30 sekundi, ako nije 100% čisto. Ovo baš i nije bilo. 

 

U svakom slučaju, veselim se ako dogovore i fajt u 135. Samo s nekim malo razmnijim sucem. 

 A to ti je sve isto na granici..

Ja sam vidio Tj-a kako plese vec na prvu a ako primjetis u snimci vidis da zapravo ne zna sto hvata a kamoli nogu.

Moglo je biti i tezih posljedica i onda bi se napalo suca sto je pustio borbu itd... sve je to tanka granica.. po meni ispravna odluka ali kao sto kazes mogo je primit jos par udaraca pa quit... ne znam sto bi TJ napravio dalje nego primio jos najmanje desetak takvih udaraca i pao u nesvijest ili bio ugusen...

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

 A to ti je sve isto na granici..

Ja sam vidio Tj-a kako plese vec na prvu a ako primjetis u snimci vidis da zapravo ne zna sto hvata a kamoli nogu.

Moglo je biti i tezih posljedica i onda bi se napalo suca sto je pustio borbu itd... sve je to tanka granica.. po meni ispravna odluka ali kao sto kazes mogo je primit jos par udaraca pa quit... ne znam sto bi TJ napravio dalje nego primio jos najmanje desetak takvih udaraca i pao u nesvijest ili bio ugusen...

 Daleko od toga da nije bio uzdrman, ali opet, lik je preživio i jače udarce u fajtu s Codyem. A i ono, pokazivao je kakvu takvu želju da sruši Cejuda. Možda ne bi ništa promijenilo, ali i dalje mislim da kad je to fight takvog uloga treba borbu pustiti malo dulje i dati drugom borcu pravu šansu da izbjegne poraz. Da sam platio PPV zbog tog fajta, ne bih baš bio presretan. 

 

Ali šta je tu je. Em je ta granica između nepotrebnog punishmenta i early stoppagea jako tanka, em su kriteriji sudaca stvarno svakakvi i nekad je stvarno nemoguće naći poveznicu između prekida jedne borbe u odnosu na (ne)prekidanje neke druge.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

U kolko sati po nasem krece Bellator 214? 2 ujutro?

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

U kolko sati po nasem krece Bellator 214? 2 ujutro?

 3h...ali osim Fedora i Badera te Pica u co-main eventu, ostatak priredbe dosta loš.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
toxic kaže...

U kolko sati po nasem krece Bellator 214? 2 ujutro?

 3h...ali osim Fedora i Badera te Pica u co-main eventu, ostatak priredbe dosta loš.

 dakle prije 5h se nema smisla budit? :)

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Bader kihnuo i poslao Fedora na spavanje. Neka, drago mi je, navijao sam za njega.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...

Bader kihnuo i poslao Fedora na spavanje. Neka, drago mi je, navijao sam za njega.

 La pa pa

 

Svih 5 borbii pogledajte sve su zavrsile u prve 2 minute ....

Pico je isto popusio nokaut samo takav..

 

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

A ono, baš se vidi kakva je liga ovaj Bellator.

Ni jedan od onih sinošnjih KO-ova nebi vjerovatno uzdrmao ni jednog rankiranog borca u bilo kojoj deviziji UFC-a.

 

Šteta što je UFC po kvaliteti toliko daleko ispred ostalih, stvarno bi bilo lijepo vidjeti još koju bolju organizaciju...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Volio bih da se Fedor umirovi nakon ovoga.

12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavas_ZG kaže...

Volio bih da se Fedor umirovi nakon ovoga.

 A vjerovatno će odraditi još kakav easy fight sa nekim no nameom da završi skor sa pozitivnim i onda u mirovinu,ali žalosno je gledati bilo kakvu mma legendu kako gubi.

Pro audio equipment
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
rooswelt1991 kaže...

A ono, baš se vidi kakva je liga ovaj Bellator.

Ni jedan od onih sinošnjih KO-ova nebi vjerovatno uzdrmao ni jednog rankiranog borca u bilo kojoj deviziji UFC-a.

 

Šteta što je UFC po kvaliteti toliko daleko ispred ostalih, stvarno bi bilo lijepo vidjeti još koju bolju organizaciju...

 Nemoj lupetati gluposti bzvz, nemaš pojma što pričaš.

 

Hint: pogledaj Miočić vs Werdum pa mi reci što misliš o tom nokautu.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Garcia vs Cheeseman BOX, RTL upravo sada 2 runda, supervelter, odlican mec!
Odmori se u Istini!
9 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
UFC 234 opet na gol.hr koga zanima nedjelja 4:00 ujutro! 💪💪
Odmori se u Istini!
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Glavna borba otkazana, Whittaker ima kilu. Nema lik sreće.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Upravo se spremam na spavanje, navio sat za 5 ujutro i sad pročitam ovo?! WTF? Osim te dvije glavne borbe ionako nije bilo ništa zanimljivo, a sad je tek potpuni fijasko...ne bih se čudio da tokom noći padne odluka da Adesanya/Anderson bude za interim pojas.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
8 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Svaka čast Silvi, no vrijeme je za mirovinu ...

11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Meni bezvezna borba...previše qurchenja i pipkanja za moj ukus, radije pogledam minutu Justina Gaethjea nego ovako nešto...čak sam se malo ohladio od Adesanye nakon svega, jer iako je pobijedio, slabo je to, point picking izvedba, Anderson ga ispogađao u par navrata, još sporiji Anderson nego onaj kojeg je Bisping par puta bacio na dupe.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mirko-Nelson? koje su vam prognoze?:) nekako imam osjecaj da ce mirko pobrat neki tezi nokaut.. sve je moguće ali ne znam sta mu to sad treba u 44 godini

14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
njuskac kaže...

Mirko-Nelson? koje su vam prognoze?:) nekako imam osjecaj da ce mirko pobrat neki tezi nokaut.. sve je moguće ali ne znam sta mu to sad treba u 44 godini

 Lol Mirko spreman , ovaj je u nikakvoj formi , mislim da će nelson pobrat neki teži nokaut

16 godina
odjavljen
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mirko je bolji ali Nelson je tvrd orah za nokaut. Mirko ima dobru šansu na bodove.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Mirac je spreman, motiviran, vjerujem u njegovu lijevu nogu...ostatak carda je strašan, Minakov/Kongo, Daley/Page gdje bismo konačno trebali vidjeti kakav je Page zapravo jer je dosad razvaljivao samo kante.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Otisla jajca u vjecna lovista....

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Mirac je ponovo vidno nađusan ko sta je bio cijelu svoju karijeru..včrs poslastica Cain vs Ngannou

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 16:55 (fixxer_zg).
16 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
fixxer_zg kaže...

Mirac je ponovo vidno nađusan ko sta je bio cijelu svoju karijeru

 A tko nije?

12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
roy nelson nije garant
16 godina
odjavljen
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
fixxer_zg kaže...
roy nelson nije garant

 Zbog izgleda? Svi su oni čisti dok ih se ne uhvati...inače Mirko nikada nije pao na doping testu, i kada je priznao korištenje hormona rasta test usade je bio negativan.

Testiran je i sad po dolasku u USA pa će se vidjeti rezultat, ostalo su špekulacije i mambo đambo spike, psi laju karavane prolaze itd.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Šta nije Cain sutra, nedjelja na ponedjeljak?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice