Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

poruka: 78
|
čitano: 8.906
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Sam naslov sve govori..... Da li Modrić baš toliko vrijedi!? U repki još uvijek nije pokazao ono nešto......

Netko će reći da više vrijedi Drogbina lijeva noga nego Modrić. Ali ima tu nešto........ ipak je i za njega zainteresiran Sir Alex...

 

 

15 godina
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
bodija kaže...

Sam naslov sve govori..... Da li Modrić baš toliko vrijedi!? U repki još uvijek nije pokazao ono nešto......

Netko će reći da više vrijedi Drogbina lijeva noga nego Modrić. Ali ima tu nešto........ ipak je i za njega zainteresiran Sir Alex...

 

 

Teško je uspoređivati ta dva igrača jer igraju na različitim pozicijama i imaju različite uloge. Drogba je vrsni napadač, elitna klasa, a Modrić je jako dobar playmaker.

No Modrić je dosta mlađi, a ako Drogba ode iz Chelseaja, bojim se da je tu onda ostala rupa za pravog, klasnog napadača.

Modrić bi trebao zamjeniti Lamparda, koji je već na izlasku karijere.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Izgleda da nisi dobro informiran, Modrić bi došao u Chelsi da Torres proigra...

15 godina
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
bodija kaže...

Izgleda da nisi dobro informiran, Modrić bi došao u Chelsi da Torres proigra...

Nema to veze s tim. Torres ima neku žešću poteškoću kod samopouzdanja, neće njega spasiti Modrić, to samo on sam može.

Dobivao je on jako kvalitetne lopte od Lamparda, Essiena i ekipe, ali jednostavno je sav izgubljen na terenu.

We are nothing but the stones to pave the way...
15 godina
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Ovo je jedan od glupljih naslova u novinama/portalima u zadnjih par tjedana, a bilo je jako glupih. Svaki dan se Modrić povezuje s drugim klubom, svi se kao trgaju za njega a službene ponude nigdje, samo novinari seru di stignu. Ko i većina spekulacija. Svaku vijest uzet sa velikom rezervom.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
14 godina
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
Luuka kaže...

Ovo je jedan od glupljih naslova u novinama/portalima u zadnjih par tjedana, a bilo je jako glupih. Svaki dan se Modrić povezuje s drugim klubom, svi se kao trgaju za njega a službene ponude nigdje, samo novinari seru di stignu. Ko i većina spekulacija. Svaku vijest uzet sa velikom rezervom.

pogotovo ne vjerujem da je istina zbog toga što je to objavljeno na 24sata,gdje je svaka druga vijest o Modriću,znam ja da je on odličan igrač,ali da će dati Drogbu i 35 milijuna za njega,ne vjerujem.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 23:25 (antimadridista).
16 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Mislim da bi od takvog transfera svi profitirali - Modrić bi došao u veći klub i mogao više napredovati i igrati LP, Drogba bi dobio mjesto u početnom sastavu, Totenham klasnog napadača kakvog traže već neko vrijeme, Chealsea playmakera koji će polako zamijeniti Lamparda... Iako bih radije Modrića vidio u Manchesteru (to mi se čini još boljom kupnjom - možda bi onda Berbatov otišao na White Hart Lane, a Sir Aleks bi dobio zamjenu za Scholesa). Što će od svega toga biti, sam bog zna... Vjerujem da će se dogoditi neka last-minute kupnja kao što je bilo i sa Torresom, tako da će Modrić još neko vrijeme puniti novinske retke.

14 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

http://www.rtl.hr/vijesti/sport/modric-milimetar-do-chelseaja/ Modrić će ipak čini mi se nastaviti karijeru u Chelsiju..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Nekako se Chelsea kilavi,nikako da pljusnu cifru od 35 milja i da se obavi transfer,

 

što god bilo nadam se da Modrić iz svega toga bude profitirao.

13 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Jebote 30 milijuna + Benayoun i Kalou! :O

To je za Tottenham vrhunski..

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
15 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Koje natezanje oko Modrića sada. I sam Modrić želi iz Tottenhama, odbio je ići na utakmicu protiv Manchestera iz razloga da želi u Chelsea, a ovaj Levy ga ne želi pustiti makar mu je obećao da će ga pustiti u veći klub ako ovaj da dostojnu ponudu ( a 30 mil funti + Kalou+ Benayoun je više nego dostojna ponuda ).

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
15 godina
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
bodija kaže...

To je već zbilja previše. Modrić je jako dobar igrač, ali ova ponuda je isto jako velika, mislim da bi po svakoj logici Tottenham trebao prihvatiti, jedino ako se ovaj Levy ne zainati i ne upropasti Modrića.

EDIT : kad smo već kod Chelsea, jel vama hoće otvoriti chelseabalkan.com, meni ne radi već par dana

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 9:49 (Ad4pt3r).
15 godina
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
Ad4pt3r kaže...
bodija kaže...

To je već zbilja previše. Modrić je jako dobar igrač, ali ova ponuda je isto jako velika, mislim da bi po svakoj logici Tottenham trebao prihvatiti, jedino ako se ovaj Levy ne zainati i ne upropasti Modrića.

Netko je baš na index-u ostavio dobar komentar. Nije pitanje dali modrić toliko vrijedi, već koliko Chelsea-ju treba igrač koji se "ne boji lopte". Vidjelo se jučer na autakmici da nemaju nikakvu veznu liniju, cijelo vrijeme su slali loptu na bok i napucavali u 16m. Nije se složila ni jedna kvalitetnija akcija. Njima treba netko tko će uzeti loptu na centru i povuči je naprijed kroz sredinu, a onda kroz neki dupli pas ili loptu u prostor doći do prilike za gol.

Nekad je to izvrsno radio Deco, pa i Lampard, a donkle i Joe Cole, ali prošle, a posebno ove godine, vidi se da u igri plavih nema kreacije.

Dakle, ne daju oni lovu zato što modrić vrijedi, oni daju jer njima očajno treba takav igrač!

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
14 godina
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Ne otvara ni meni chelseabalkan.com, a što se tiče Modrića drago mi je da jedan naš igrač diže takvu prašinu u svijetu nogometa. Nije se za ništa i Sir Alex F. interesirao za usluge našeg veznjaka ,a i bio je čak jedno vrijeme spominjan u priči vezanu uz Barcelonu, što po meni je ipak malo previše.

15 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Tottenham je izgubio 5:1 protiv M. Cityja. Vezni red nije nikako igrao, vidi se da je Luka potresen tom situacijom. Nadam se da će ih ovi loši rezultati natjerati da ga puste i za te ogromne pare kupe nekoliko vrsnih igrača.

We are nothing but the stones to pave the way...
12 godina
protjeran
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

nije luka "potresen" nego većinu vremena igra osrednje u osrednjem engleskom klubu a ta napuhivanja samo naša sredstva informiranja rade oko tog dečka.

Reketarim po forumu..
16 godina
neaktivan
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Moje mišljenje je da bi Chelsea s Modrićem bio bar 20% jači, pa vi pričajte šta hoćete.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
14 godina
neaktivan
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Ja neznam zašt se trgaju toliko za Modrića meni on nije uopće tak dobar igrač. Bolji je Kranjčar, tak i tak ni Modrić ni Kranjčar neznaju dati gol, jedino kad ikad znaju proigrat nekog i to je to.

F.C LIVERPOOL
15 godina
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
Praetorian1 kaže...

Ja neznam zašt se trgaju toliko za Modrića meni on nije uopće tak dobar igrač. Bolji je Kranjčar, tak i tak ni Modrić ni Kranjčar neznaju dati gol, jedino kad ikad znaju proigrat nekog i to je to.

Aha, a ti misliš da znaš recimo bolje od cijele uprave Chalsea-a? Misliš da oni daju 46 000 000 € za nekoga koga ti opisuješ kao "on nije uopće tak dobar igrač"?

 

Modrić možda ne zabija golove tako često, ali njegova sposobnost da se otkriva, da traži loptu, da ubaci 3 lopte u prostor iz obrane po utakmici i time "uposli napadače u gol priliku", čini ga vrijednim tih novaca.

 

 

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
16 godina
neaktivan
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
Praetorian1 kaže...

Ja neznam zašt se trgaju toliko za Modrića meni on nije uopće tak dobar igrač. Bolji je Kranjčar, tak i tak ni Modrić ni Kranjčar neznaju dati gol, jedino kad ikad znaju proigrat nekog i to je to.

Ajd nemoj lupat.

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
15 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Ma ovo je totalna glupost , opet ova stoka iz 24 sata piše gluposti , kakav drogba , u engleskim medijima je objavljeno , jedino da kruže glasine , da bi uz ponudu Chelsea , od 45M€ išo i Benayoun , i to je to , Stvarno je žalosno na koji nacin si dižu tiražu , gade mi se , isto toliko koliko smrde od pokvarenosti {#}

15 godina
offline
Re: Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
Praetorian1 kaže...

Ja neznam zašt se trgaju toliko za Modrića meni on nije uopće tak dobar igrač. Bolji je Kranjčar, tak i tak ni Modrić ni Kranjčar neznaju dati gol, jedino kad ikad znaju proigrat nekog i to je to.

To je isto ko da kazes da je Šitum bolji od Dani Alvesa

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
15 godina
protjeran
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

ma bolje neka ide HNL.Ovako i onako smo smece od lige.Dobro bi doslo pojacanje

za Dinamo sada protiv Madrida.

born to be gamer
13 godina
neaktivan
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Abramovič je našao najbolji način za pranje sumnjivo zarađene love, prvo Torres sad Modric...

14 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba
15 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Potez očajnika, ali mislim da luka ostaje u spursima....

 

 

ako je ovo istina, naravno...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
15 godina
offline
Modrić - 35milijuna eura plus Drogba

Ma ovo ne mogu vjerovati. Danas je zadnji dan transfera ako se ne varam a nisu doveli nikoga na toj ključnoj poziciji. Nije dobro za daljnji nastavak sezone.

We are nothing but the stones to pave the way...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice