Najslavnije brojke nogometa

poruka: 19
|
čitano: 3.403
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Najslavnije brojke nogometa

Štos je znači u dresovima, tj. njihovim brojevima.

Tako bi mogli predlagati igrače, tj. njihova imena, u svrhu dobivanja najslavnije brojke na dresu.

 

Veliki igrači, 9 i 10 vjerojatno će prevladati, no tu su i 7, 11, 6, 3 itd...

Golmani (1) ne upadaju...

 

Neću nikog predlagati u prvom postu, krenimo s drugim u stilu:

 

"Ime igrača" - broj - i nekaj o njemu bilo bi poželjno

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
15 godina
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa

Lijepa tema, čudi me da nije aktivna...

Moj prvi prijedlog:

11 - Ryan Giggs. Najtrofejniji igrač engleskog nogometa, po meni najbolje lijevo krilo svih vremena, skoro 20 godina igre na najvišoj razini, bez ikakvih skandala na i izvan terena... legenda u svakom smislu te riječi.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 22:04 (Luuka).
14 godina
neaktivan
offline
Najslavnije brojke nogometa

3 - Paolo Maldini

 

Jedan od najboljih odbrambenih igraca svih vremena, ako ne i najbolji. Citavu karijeru (25 godina) proveo u jednom klubu, Milanu. Osvojio Ligu prvaka 5 puta, Seriu A 7 puta.

Za reprezentaciju je odigrao 126 utakmica.

 

Njegov dres s brojem 3 je povucen u klubu Milan, i niko ga nemoze vise nositi osim jednog od njegova dva sina koji su krenuli njegovim stopama. Takodje legenda {#}.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2010 16:41 (commandos).
14 godina
neaktivan
offline
Najslavnije brojke nogometa

Po meni je to Raul Gonzales, legenda Madridskog Reala, koji je na sebi nosio 7, kao i Španjolskoj reprezentaciji.

 

Puno ime: Raúl González Blanco
Datum rođenja: 27. lipanj 1977.
Mjesto rođenja: Villaverde, Madrid, Španjolska
Visina: 180 cm
Klub: Schalke 04
Prethodni klubovi: Real Madrid, Atletico Madrid (mlađe kategorije)  

 

Rauuul Rauuul

14 godina
neaktivan
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa

po meni je 10 zakon, svi najveći igrači i playmakeri imali su 10, zidane, ronaldino, boban,... a 8 je tik uz 10-tku, to su igrači tipa xavi, prosinečki,...  7 mi je onak više šminkerski, i imaju ga igrači poput ronalda...

 

A konkretno u recimo našoj repki mislim da 10 najviše paše modriću, 8 kranjčaru, a 7 rakitiću, 9 naravno dudu,...

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 10:20 (mrog 33).
16 godina
offline
Najslavnije brojke nogometa

hmm, ja preferiram male brojeve, tj. obrambene igrace, njima se najmanje paznje pridodaje ali zato najvise posla rade, jedni od drazih su mi Bilic (6) dok je igrao za hrvatsku i Terry (26) kao glavni stup u obrani chelsea.

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 10:36 (goodye).
15 godina
neaktivan
offline
Najslavnije brojke nogometa

Puyol nosi broj 5 u Barci i Španjolskoj i ima 593 nastupa za Barcu

 

FC Barcelona
2010/11 Spanish Super Cup
2009/10 Liga
2009/10 World Club Cup
2009/10 European Super Cup
2009/10 Spanish Super Cup
2008/09 Champions League
2008/09 Liga
2008/09 Copa del Rey
2006/07 Spanish Super Cup
2005/06 Champions League
2005/06 Liga
2005/06 Spanish Super Cup
2004/05 Liga

Spanish national team
2010 World Cup
2008 European Championship
2000 Silver medal. Sidney Olympic Games

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 10:46 (Pulja).
14 godina
odjavljen
offline
Najslavnije brojke nogometa

Clarence Clyde Seedorf (10)

Živuća legenda, jednostavno neponovljiv igrač. Jedini je s 3 kluba osvojio ligu prvaka (ako se ne varam). 

 

Više o njemu.


 

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 11:00 (kingmedo).
15 godina
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa
mrog 33 kaže...

7 mi je onak više šminkerski, i imaju ga igrači poput ronalda...

Evo zato od mene malo slavnih sedmica :D

 

Eric Cantona, Bryan Robson, David Beckham, Luis Figo, George Best...

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa
Luuka kaže...
mrog 33 kaže...

7 mi je onak više šminkerski, i imaju ga igrači poput ronalda...

Evo zato od mene malo slavnih sedmica :D

 

Eric Cantona, Bryan Robson, David Beckham, Luis Figo, George Best...

posebice prvi i zadnji...hhhh

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa
Luuka kaže...
mrog 33 kaže...

7 mi je onak više šminkerski, i imaju ga igrači poput ronalda...

Evo zato od mene malo slavnih sedmica :D

 

Eric Cantona, Bryan Robson, David Beckham, Luis Figo, George Best...

Shevchenko?

15 godina
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa

Svakako i Sheva ;-)

 

A moram stavit jednu 20tku... 20LEGEND, tj Ole Gunnar Solskjaer... ubojica dječjeg lica, strijelac nebrojenih važnih golova za United od kojih se svi vjerojatno sjećaju onog u finalu LP 1999. Također jedini igrač koji je postigao 4 gola nakon što je ušao sa klupe, i za to mu je trebalo samo 13 minuta. Ako se ne varam, na početku sezone 1998/1999 imao je ponudu Tottenhama (mislim da se o Tottenhamu radi) koju je odbio iz ljubavi prema Unitedu iako nije bio u prvom planu.

Najbolji joker u povijesti nogometa, ljubimac Old Trafforda, legenda u svakom smislu te riječi

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
protjeran
offline
Najslavnije brojke nogometa

Claude Makelele - nosio je razne brojeve, ali u Chelseau gdje je ostavio najveći trag nosio je broj 16.

Najbolji defenzivni vezni ikad, neprijelazan, ma legenda, s njime je Chelsea postala velik klub. http://www.chelseafc.com/page/Legends_Details/0,,10268~1990621,00.html

 

Filippo Inzaghi - 9

Također živa legenda, cijeli život je proveo u Milanu, o njemu sve znate.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
14 godina
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa

9-Alan Shearer sto reci da postoji danas takav igrac vrijedio bi 200 miliona

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa
lukavg kaže...

Filippo Inzaghi - 9

Također živa legenda, cijeli život je proveo u Milanu, o njemu sve znate.

Gospodin "Ofsajd". Legenda.

A man without a religion is like a fish without a bicycle
14 godina
protjeran
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa
Armor kaže...

Štos je znači u dresovima, tj. njihovim brojevima.

Tako bi mogli predlagati igrače, tj. njihova imena, u svrhu dobivanja najslavnije brojke na dresu.

 

Veliki igrači, 9 i 10 vjerojatno će prevladati, no tu su i 7, 11, 6, 3 itd...

Golmani (1) ne upadaju...

 

Neću nikog predlagati u prvom postu, krenimo s drugim u stilu:

 

"Ime igrača" - broj - i nekaj o njemu bilo bi poželjno

Nazalost morao sam ti dati TD

★★★★★ Super moderator.I live to die another day
15 godina
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa

Još jedna legendarna sedmica, jedan od najkompletnijih napadača koje sam gledao, Henrik Larsson... najveću karijeru napravio u Celticu, a svoju klasu pokazao i u Barceloni i Manchester Unitedu, te u Švedskoj reprezentaciji. Nakon stravičnog loma noge mislilo se da nikad više neće igrati nogomet, a on se vratio još jači.

 

Evo i jedne desetke, koji je svoje golgeterske mogućnosti dokazao u Nizozemskoj, Španjolskoj i Engleskoj ligi, a sada trpa u Njemačkoj, Ruud Van Nistelrooy. Nevjerojatan igrač, fantastičan igrač šestanesterca, odlične tehnike, i nosom za gol koji je rijetko viđen.

 

Broj 14 - Thienry Henry. Mislim da ne treba trošiti riječi kakav je to igrač i što ja napravio u Arsenalu.

 

16 - Roy Keane. Kapetan kakvog se samo poželjeti može, pravi lider, a uz to jedan od glavnih igrača Uniteda kroz devedesete. Osvojio sve što se moglo osvojiti sa klubom, a i sam proglašen najboljim igračem Premiershipa.

18 - Paul Scholes. Mali genijalac za kojeg su mnogi rekli da je najbolji igrač sredine terena svoje generacije (između ostalih i veliki Zizou). I sa 35 na leđima igra odlično, najbolja duga lopta koju sam vidio

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 13:14 (Luuka).
14 godina
protjeran
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa
Luuka kaže...

 

Ruud je stvarno vrhunski napadač.

 

5 - Alessandro Costacurta. Vrhunski igrač obrane, s Maldinijem u devedesetima u Milanu činio najjaču obranu u Europi, preko 20 godina karijere na najvišoj razini u Milanu, najstariji igrač koji je ikad igrao u Ligi prvaka.

Slobodno klikni hvala ako sam ti pomogao.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najslavnije brojke nogometa
Luuka kaže...

Još jedna legendarna sedmica, jedan od najkompletnijih napadača koje sam gledao, Henrik Larsson... najveću karijeru napravio u Celticu, a svoju klasu pokazao i u Barceloni i Manchester Unitedu, te u Švedskoj reprezentaciji. Nakon stravičnog loma noge mislilo se da nikad više neće igrati nogomet, a on se vratio još jači.

 

Evo i jedne desetke, koji je svoje golgeterske mogućnosti dokazao u Nizozemskoj, Španjolskoj i Engleskoj ligi, a sada trpa u Njemačkoj, Ruud Van Nistelrooy. Nevjerojatan igrač, fantastičan igrač šestanesterca, odlične tehnike, i nosom za gol koji je rijetko viđen.

 

Broj 14 - Thienry Henry. Mislim da ne treba trošiti riječi kakav je to igrač i što ja napravio u Arsenalu.

 

16 - Roy Keane. Kapetan kakvog se samo poželjeti može, pravi lider, a uz to jedan od glavnih igrača Uniteda kroz devedesete. Osvojio sve što se moglo osvojiti sa klubom, a i sam proglašen najboljim igračem Premiershipa.

18 - Paul Scholes. Mali genijalac za kojeg su mnogi rekli da je najbolji igrač sredine terena svoje generacije (između ostalih i veliki Zizou). I sa 35 na leđima igra odlično, najbolja duga lopta koju sam vidio

Kad si već spomenuo broj 14 njega je nosio jedan od najboljih igrača svih vremena, a on je legendarni Johan Cruijff.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2010 22:07 (DSQ).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice