NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 567.013
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
NBA liga

Zanimljiva serija do kraja ce biti izmedu Toronta i GSW-a . Nadam se da se Kd nece vratit do game 4 i da Toronto uzima prsten. Kawhi dokazao da je jedan od najboljih u ligi i najbolji defender u ligi.

VISCA BARCA
13 godina
offline
Re: NBA liga
Jack Black kaže...

Zanimljiva serija do kraja ce biti izmedu Toronta i GSW-a . Nadam se da se Kd nece vratit do game 4 i da Toronto uzima prsten. Kawhi dokazao da je jedan od najboljih u ligi i najbolji defender u ligi.

 definitivno jedan od najboljih 2 way playera ikad

You have to be odd to be number one
13 godina
online
NBA liga

Zao mi je sto ne mogu gledat danas game 2, mislim da ce bit napeto. Kol'ko sam procitao, Kawhi igra s nekom ozljedom, a i dalje dropa 30 i igra elite obranu. Drago mi je i zbog Gasola, sa svojih 34-35 godina je zaustavio Embiida i hrva se svaku tekmu u postu. Nije da ima sjajnu statistiku, ali ima tu puno vise od statistike.

VISCA BARCA
11 godina
offline
Re: NBA liga

Inace vise pratim klubove gdje nasi igraju, pogotovo Bogdanovic/Saric, tek sam od konferencijskog finala poceo vise pratit Toronto, stvarno imaju dobro poslozenu ekipu,  Lowry konacno ove godine bio na razini i u playoffu., Kawhi standardno odlican i stedjeli su ga tijekom sezone, igraju jednu od bolji obrana - mislim da je red da postanem Raptors fan, obzirom da zivim u Torontu vec duze vremena.

13 godina
online
NBA liga

Kawhi "the dynasty killer" Leonard! Tako mi je drago sto je Toronto dobio, je da su Warriorsi bili ozljedeni, ali svaka cast Torontu. Igrali su i oni pod ozljedama, ostavljali sve na terenu svaku utakmicu i zasluzili pobjedu. Boogie nije dobio svoj ''free ring''.
Sada nas ceka jedan od najuzbudljivijih free agencya ikad (nadam se). Sve u svemu, super sezona i sljedece godine ce biti jos bolja.

VISCA BARCA
16 godina
offline
NBA liga

Antonio Davis u Lakersima za Lonza Balla, Brandona Ingrama, Josha Harta i tri picka prve runde od kojih je ukupno 4. pick ove godine

13 godina
online
NBA liga

Win-win trejd. Jako mi se svidaju Pelicansi sada, zanimljiv i mlad tim.

VISCA BARCA
5 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Lakersima je bolje da sad pojačaju ekipu s par dobrih šutera jer nemaju love za max igrača.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 1:00 (Hendo).
13 godina
online
NBA liga

Vidio sam, mislim da je Wojnarowski objavio, Lakersi zele trejdat Bongu, Wagnera i Jonesa za neke 2nd round pickove. Tako ce dobit na capu i mogu imat 32 mil, taman za max. Isto tako, objavio je da je Kyrie najblize Brooklynu, sto znaci da Lakersi idu po Kembu. Da sam GM Lakersa, rade bi isao po neke sutere/roll playere tipa Bogdanovic, Terrence Ross, Danny Green, Lamb, Pat Bev pa cak i KCP. Scoreri im ne trebaju buduci da imaju LeBrona i Davisa zato mislim da bi Beverley bio super Pg za njih. Za tih 32 milje mogu dovest 2-3 vrlo dobra igraca i jos za mid level exception mogu dobit nekog za klupu.

VISCA BARCA
13 godina
offline
Re: NBA liga
Jack Black kaže...

Vidio sam, mislim da je Wojnarowski objavio, Lakersi zele trejdat Bongu, Wagnera i Jonesa za neke 2nd round pickove. Tako ce dobit na capu i mogu imat 32 mil, taman za max. Isto tako, objavio je da je Kyrie najblize Brooklynu, sto znaci da Lakersi idu po Kembu. Da sam GM Lakersa, rade bi isao po neke sutere/roll playere tipa Bogdanovic, Terrence Ross, Danny Green, Lamb, Pat Bev pa cak i KCP. Scoreri im ne trebaju buduci da imaju LeBrona i Davisa zato mislim da bi Beverley bio super Pg za njih. Za tih 32 milje mogu dovest 2-3 vrlo dobra igraca i jos za mid level exception mogu dobit nekog za klupu.

Slažem se, bolje par solidnih startera nego neki "all star" tipa Kemba...Jer dovedu li Kembu imat će istu situaciju kao i Cavsi prije par godina, kad su bili, kako je to LeBron rekao "top heavy", tj. 3 vrhunska igrača, a ostatak momčadi klošari.

13 godina
online
NBA liga

Buduci da su Warriorsi, tj KD i Klay ''out'' za cijelu sezonu, west je otvoren. Ako je LeBron doveo one Cavse do finala, onda sigurno moze uz Davisa (i jos nekoga koga ce potpisat), doc do finala konferencije.

VISCA BARCA
5 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Još s ovim kaosom šta se događa u Houstonu, Lakersi imaju velike šanse osvojit zapad. Bit će zanimljivo vidit Denver hoće li se pojačat i da li Leonard stiže u Clipperse.

13 godina
online
NBA liga

Nekako se nadam da ce Kawhi ostat u Torontu, imaju jako dobar chemistry, upravo su osvojili naslov i on nije neki tip za izlaske i medije tako da mislim da mu Toronto odgovara.
Procitao sam da ce Houston agresivno ganjat Butlera u freeagencyu, a OKC zeli trejdat Robersona, Adamsa, Schrodera i 21 pick.
Sada se jos desio trade Conley u Utah, znaci da Rubio nece resignat, ako naprave jos neki salary dump tipa da ne prihvate Favorsu opciju i trejdaju Exuma, mogu dovest dobrog igraca za nekih 25-27 milja - Tobias? Petorka Conley, Mitchell, Ingles, Tobias i Gobert ne zvuci lose.

VISCA BARCA
5 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Nisam siguran kako bi se Bulter uklopio u D'Antoniev sustav. Nije dobar šuter trice i voli duže držat loptu u rukama, a i trenutno ih guši ovaj ugovor od CP3-a. Za OKC bi bilo najbolje da trejdaju Westbrooka, ako misle bar do svibnja igrat košarku. Sad čitam i da Netsi misle odustat od Irvinga jer ne dolazi Durant.

10 godina
offline
NBA liga

ne znam kako houston misli ganjat butlera kad nemaju centa slobodnog cap spacea za njega, a paulov ugovor neće nitko nigdje ikad.

 

lik ima najgori ugovor u povijesti nba-a u to sam siguran

16 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...

ne znam kako houston misli ganjat butlera kad nemaju centa slobodnog cap spacea za njega, a paulov ugovor neće nitko nigdje ikad.

 

lik ima najgori ugovor u povijesti nba-a u to sam siguran

 sign and trade

10 godina
offline
Re: NBA liga
Wolverine kaže...
Del_Boy97 kaže...

ne znam kako houston misli ganjat butlera kad nemaju centa slobodnog cap spacea za njega, a paulov ugovor neće nitko nigdje ikad.

 

lik ima najgori ugovor u povijesti nba-a u to sam siguran

 sign and trade

 ne vidim to kao realnu opciju, jer ti opet trebaš matchat njegovu plaću, a kojeg boga će im ostarjeli cp3 i njegov ugovor na još 3 godine

16 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...
Wolverine kaže...
Del_Boy97 kaže...

ne znam kako houston misli ganjat butlera kad nemaju centa slobodnog cap spacea za njega, a paulov ugovor neće nitko nigdje ikad.

 

lik ima najgori ugovor u povijesti nba-a u to sam siguran

 sign and trade

 ne vidim to kao realnu opciju, jer ti opet trebaš matchat njegovu plaću, a kojeg boga će im ostarjeli cp3 i njegov ugovor na još 3 godine

 najgore ugovore su imali Mozgov i Deng u Lakersima, a kaj se tiča CP3 on je još uvijek dovoljno kvalitetan, i  sign and trade bi funkcionirao tako da Philly potpiše Butlera na Max ugovor i onda ga trejda za CP3, no sve ovisi o Butleru, ako on želi u Houston

13 godina
online
NBA liga

Al' ovo je NBA sve se moze desit. Sve u svemu, danas je draft i nadam se zapravo ocekujem jos par trejdova. Nadam se da ce OKC napokon draftat nekog sutera koji je 3nD ili bar nekog tko moze zabit tricu s oko 37+% ili dobit nesto za njega + Adams i Roberson. Ako se mene pita, nebi bas htio dati Schrodera , ali ako se moze dobit nesto za uzvrat bolje onda zasto ne.
Vidio sam da se otkupljuju 2nd round pickovi - GSW od Atlante 41. , Atlanta od Miamija 44 , Bucksi su trejdali Snella i 30 pick za Leuerea - ustedili 4 mil. vjerojatno za signat Brook Lopeza jer ce Brogdon i Middleton dobit nove ugovore.

VISCA BARCA
10 godina
offline
Re: NBA liga
Wolverine kaže...
Del_Boy97 kaže...
Wolverine kaže...
Del_Boy97 kaže...

ne znam kako houston misli ganjat butlera kad nemaju centa slobodnog cap spacea za njega, a paulov ugovor neće nitko nigdje ikad.

 

lik ima najgori ugovor u povijesti nba-a u to sam siguran

 sign and trade

 ne vidim to kao realnu opciju, jer ti opet trebaš matchat njegovu plaću, a kojeg boga će im ostarjeli cp3 i njegov ugovor na još 3 godine

 najgore ugovore su imali Mozgov i Deng u Lakersima, a kaj se tiča CP3 on je još uvijek dovoljno kvalitetan, i  sign and trade bi funkcionirao tako da Philly potpiše Butlera na Max ugovor i onda ga trejda za CP3, no sve ovisi o Butleru, ako on želi u Houston

 Ponavljam, ugovor je užasan i toga phili ako imaju imalo mozga ne treba. Tko je lud uništavat si budućnost sa tim ugovorom još 3 godine kad će lik imat 37 i tako se ograničit za neke buduće free agente.

 

Druga stvar, ne treba im iz još jednog razloga a to je da oni playa već imaju u liku i djelu simmonsa. A ako dovodiš paula, što će ti onda simmons kojemu jedino rola kreatora paše jer šutat ne zna, a bome ni u obrani nije neki.

16 godina
offline
NBA liga

Šarić trejdan u Phoenix zajedno sa 11. pickom u ovogodišnjem draftu za 6. pick u ovogodišnjem draftu

12 godina
offline
NBA liga

Ima netko stream drafta ? Ugasili nba streams na redditu :(

5 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Šarić iz goreg u gore. Atlanta trejdala za 4. pick na draftu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Flue kaže...

Ima netko stream drafta ? Ugasili nba streams na redditu :(

 https://nbabite.com/

16 godina
offline
NBA liga

preko Kodi-ja , Balkan Green addon , Green sports , stream NBA TV

16 godina
offline
Re: NBA liga
Hendo kaže...

Šarić iz goreg u gore. Atlanta trejdala za 4. pick na draftu.

 barem se ne bu smrzavao

16 godina
offline
NBA liga

Luka Šamanić kao 19. pick u Spursima

13 godina
online
NBA liga

Popovich je ocito vidio nesto sto mu se svidjelo kod njega jer znam da je Samanic bio na campu di je Pop bio trener. Dosta visok pick i neocekivan, bar sto se mene tice. Ne znam kako decko igra, nisam ga pratio ali mi je drago sto je jos jedan Hrvat u NBA-u i pogotovo kod Popa.

Saric u Pheonixu - trejdali su Tj Warrena sto znaci da ce probat trejdat ili signat nekog Pg-a (CP3, Deangelo Russel?) , Saric ce napokon dobit dobre minute buduci da im fali 4, Booker standardno na 2, Ovaj novi decko Cam Johnson na 3 za kojeg se prica da je najbolji suter na draftu (46% za 3 i 52 % FG , 82% FT) , ali je najstariji rookie 23 god, cak je stariji od Bookera koji je zavrsio 4. sezonu u ligi , i Ayton na 5. Cisto solidan tim.


Iznenadilo me sto je Kevin Porter Jr. pao tako daleko u 1.rundi. Na nekim mock draftovima je bio u lotteryju. #30. pick mislim da je steal. Ne znam sto Cleveland misli igrat - Pg - Garland? Sg- Sexton? Sf- Cedi Osman/Kevin Porter Jr , Pf- Larry Nance, C- Love, ali mislim da ce ga do pocetka sezone trejdat. Vidio sam da se spominjao trejd Adams, Roberson, Ferguson, Diallo i 2.nd round pick za Lovea i JR. Smitha - cini mi se kao okej trejd, Cavsi ce se pomladit, a OKC dobit malo shootinga.

 

 

Najveci pobjednici drafta - definitivno Atlanta.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2019 0:46 (Jack Black).
5 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Tyler Johnson iskoristia player option na 19.25 M . Sunsi opet glavna kanta za napucavanje iduće sezone.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2019 11:12 (Hendo).
16 godina
offline
Re: NBA liga
Hendo kaže...

Tyler Johnson iskoristia player option na 19.25 M . Sunsi opet glavna kanta za napucavanje iduće sezone.

 ne mora biti nužno, ako je istina da se Harden i CP3 više ne mogu smisliti, onda bi se dalo iskoristiti Tylera Johnsona i tih njegovih 20mil za slijedeću sezonu u trejdu za CP3-ja

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice