NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 568.315
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
NBA liga

IT ili Rose će igrat 2. u Cavsima.

 

CLE ne igra sa klasičnim playem, to je Lebron.


IT puno više masira loptu, zato je bolje za Lebrona jer će ići u post više (tamo gdje Cleveland gubi tekme)

 

 

Kyrie je bio trade materijal za big mana. Ne za još jednog šutera/poluplaya.

13 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

IT ili Rose će igrat 2. u Cavsima.

 

CLE ne igra sa klasičnim playem, to je Lebron.


IT puno više masira loptu, zato je bolje za Lebrona jer će ići u post više (tamo gdje Cleveland gubi tekme)

 

 

Kyrie je bio trade materijal za big mana. Ne za još jednog šutera/poluplaya.

Ni IT ni Rose ne mogu igrati na SG-u. IT je pre pre malen i sam si rekao rupetina u obrani, a imao bi problema i u napadu. Dok Rose nije za dvojku jer je veoma loš šuter. A i ne vidim Rosea i LeBrona na terenu u isto vrijeme, obojica se zalijeću u reket većinu vremena, a tada oko takvih igrača treba imati dobre šutere, a ni jedan od njih nije to. Rose će tu biti 6th man.

 

Slažem se s ovim da su s Kyriem trebali tražiti nekog big mana, recimo Cousinsa (možda je to malo preoptimistično, i Holiday je baš potpisao s Pelicansima, ali...) jer bilo bi zanimljivo vidjeti pick n roll njega i LeBrona. Ovo bi mi bilo baš zanimljivo jer Bron nikad nije imao vrhunskog centra uz sebe.

15 godina
offline
Re: NBA liga
Promster kaže...
Mitch kaže...

IT ili Rose će igrat 2. u Cavsima.

 

CLE ne igra sa klasičnim playem, to je Lebron.


IT puno više masira loptu, zato je bolje za Lebrona jer će ići u post više (tamo gdje Cleveland gubi tekme)

 

 

Kyrie je bio trade materijal za big mana. Ne za još jednog šutera/poluplaya.

Ni IT ni Rose ne mogu igrati na SG-u. IT je pre pre malen i sam si rekao rupetina u obrani, a imao bi problema i u napadu. Dok Rose nije za dvojku jer je veoma loš šuter. A i ne vidim Rosea i LeBrona na terenu u isto vrijeme, obojica se zalijeću u reket većinu vremena, a tada oko takvih igrača treba imati dobre šutere, a ni jedan od njih nije to. Rose će tu biti 6th man.

 

Slažem se s ovim da su s Kyriem trebali tražiti nekog big mana, recimo Cousinsa (možda je to malo preoptimistično, i Holiday je baš potpisao s Pelicansima, ali...) jer bilo bi zanimljivo vidjeti pick n roll njega i LeBrona. Ovo bi mi bilo baš zanimljivo jer Bron nikad nije imao vrhunskog centra uz sebe.

Ha vidjet ćemo. Ed Tavares je ako bude zdrav, novi Hassan sigurno. Obojica nisu dobili priliku, tek u kasnim godinama, a stvarno su se u debijima pokazali kakvi i danas jesu.

 

Ima baš sve za modernog centra/4ku, samo poboljšat šut.

 

 

Žižić će se dobro snać jer Porzingis u EL nije bio ništa bolji od njega.

 

 

Ako IT4 ostane zdrav i odradi sezonu kao prošlu, Cavsima se sigurno smiješi bolja finalna serija nego prošle sezone. Samo trebaju pametno trejdat Shumpa koji ne želi ostat.

 

Čisto sumnjam da će Bron otići, prije bih rekao da će se dogodit onaj vet-super team jer su svi FA iduće godine (CP3, Melo, LeBron, Wade)

 

10 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
Del_Boy97 kaže...
Mitch kaže...

AB0 je bio idealni igrac za Cavse.

 

Shebao je Ainge, trebao je poslat AB + Crowdera Zizica i pick i to je to.

 

 

U suprotnom smjeru JR + Kyrie + Shumpert..

 pa ko bi pri zdravoj pameti to odobrio u cavsima, plus tu se plaće ne poklapaju niti blizu

 

Ma mislio sam na onaj three way deal, jos je bio Morris u paketu itd.

 

Ali u glavnom trebao je AB bit prioritet.

 

Cavsima nema tko čuvat 1-2...pogotovo ne IT i Kyrie koji su trash u obrani kao i Melo.

 

 

Pa kako se sad uopće plaće poklapaju? IT4 ima 2 mil manje nego Bradley.

 

 

 

 

 

 A plaće jr-a i shumperta?

15 godina
online
NBA liga

taj vet super team nebi dobio gsw nema sanse. pa curry, klay, durant i green su puno bolji, svi osim currya igraju odlicnu obranu, u napadu su osim greena svi elitni, u top 10 napadaca lige. u vet super treamu melo i wade nemogu igrat obranu vise, cp3 vise nije tolko dobar ko prije, jedino lebron. i klupa gswa bi bila opet jaca od one u cavsima.

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ja ne bi bio tako siguran. Govoreci o odbrani, Chris Paul je trenutno u All-defensive first teamu, LeBron je LeBron, a Melo itekako zna da brani kad je motiviran (pogledaj 09 finale zapada Nuggetsi-Lakersi i odbranu nad Bryantom). Wade je malo posustao zbog zdravlja ali dao bi i on dobrih 20-25 min po tekmi. A u napadu ne treba polemisati sta bi mogla da radi ta ekipa. Medjutim sumnjam da ce ikad sva 4 skupiti u jednom timu, to je pipe dream cak i za njih.

15 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

taj vet super team nebi dobio gsw nema sanse. pa curry, klay, durant i green su puno bolji, svi osim currya igraju odlicnu obranu, u napadu su osim greena svi elitni, u top 10 napadaca lige. u vet super treamu melo i wade nemogu igrat obranu vise, cp3 vise nije tolko dobar ko prije, jedino lebron. i klupa gswa bi bila opet jaca od one u cavsima.

 Pa iduće sezone još možda, iza toga svakako ne.

 

No fora je radi marketinga.

 

Nisu ni Cavsi 2016 trebali dobit pa eto...niti 2015 samo s Lebronom otkinut 2 tekme..

15 godina
online
Re: NBA liga
the. Shelby kaže...

Ja ne bi bio tako siguran. Govoreci o odbrani, Chris Paul je trenutno u All-defensive first teamu, LeBron je LeBron, a Melo itekako zna da brani kad je motiviran (pogledaj 09 finale zapada Nuggetsi-Lakersi i odbranu nad Bryantom). Wade je malo posustao zbog zdravlja ali dao bi i on dobrih 20-25 min po tekmi. A u napadu ne treba polemisati sta bi mogla da radi ta ekipa. Medjutim sumnjam da ce ikad sva 4 skupiti u jednom timu, to je pipe dream cak i za njih.

 cp3 je u all defensive momcadi, ali ako pogledas komentare niko se ne slaze s tim odrabirom, to mu je dano na reputaciju jer je prije bio najbolji obrambeni plej. za lebrona i kazem da je odlican u obrani. melo? ajde iskreno mi reci jesi gledo utakmice prosle sezone, a i svih sezona prije? melo nije vise stari melo, sporiji je, ne trudi se u obrani nista, jedino u napadu kad hoce moze jos uvijek nesto al izvlaci se na svoj skok sut koji je odlican, al nema vise onih ulaza i zakucavanja ko prije. spominjes 2009. godinu a sad je sezona 2017/2018. nemozes to usporedivat, a i bryant i ekipa su ih tad prosli tako da...

wade nema sanse da bi u toj ekipi davo 25 po tekmi, pogotovo uz potrosace kao melo a i lebron mora imat svojih 25 poena barem, cp3 bi imo barem 16-17 i melo barem 20 i kusur, neznam kako bi wade tu uhvatio 25 poena, po mom misljenju imo bi maks oko 18 u prosjeku.

i to je sve ako ne racunamo da su wade i melo jako podlozni ozljedama i pitanje je dal bi uopce izdrazali cijelu sezonu.

cak i ako bi zbog kemije bi mozda bili mocni, mislim svako je mocan kad ima lebrona u momcadi, i ne sumnjam u napadacku moc ovog superteama, ali prestari su da cuvaju supermomcad gsw-a koja ima currya, kda i klaya u naponu snage. treba uzet u obzir da je kd najbolji scorer lige trenutno(ono sto je kobe bio u svoje vrijeme) a curry je mozda najbolji suter ikad.

13 godina
offline
NBA liga

Carmelo Anthony u OKC, u NY idu Enes Kanter, McDermott i pick.

Zabavno ce bit gledat Russ, Melo, PG. Mene kao fana OKC-a zanima samo kako ce s loptom... 

VISCA BARCA
15 godina
offline
NBA liga

Los deal za OKC. Dva ball hoggera, ogroman ugovor za jednu sezonu, a prilicno je sigurno da ce i PG i Melo u FA otic putem Easta opet (Melo vjv kod Lebrona u Lakerse mozda).

 

 

Bolje bi bilo da je u Portland otisao.

10 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

Los deal za OKC. Dva ball hoggera, ogroman ugovor za jednu sezonu, a prilicno je sigurno da ce i PG i Melo u FA otic putem Easta opet (Melo vjv kod Lebrona u Lakerse mozda).

 

 

Bolje bi bilo da je u Portland otisao.

 malo su im i dvije lopte a kamoli jedna

 

čitam da ima još ljudi koji misle da bi im se lebron pridruzio i to je za mene teska glupost, ponajvise zbog marketinške strane, a i veličine kluba

 

15 godina
online
NBA liga

o cem pricate vi? kakav los deal za okc? ovo je vrhunski deal i presti je dokazo da je najbolji gm lige.

ajmo pocet od onog sto su dali. dali su kantera koji je jako lose igrao u playoffu, pokazalo se da je totalna nula u obrani i ugovor mu je jako jako velik(taj ugovor ih muci odkad su ga i potpisali). dali su mcdermotta, koji odkad je doso nije se uklopio u momcad, postoci su mu pali od dolaska iz bullsa i uloga mu isto tako nije skoro nikakva bila u momcadi. dali su pick druge runde narednog draft, realno ovo je takorec bezvrijedno, nema se sta tu puno govorit.

ajmo sad sto su dobili. uz dovodenje pg-a koji je elitni napadac i jako dobar defanzivac jos uvijek nisu imali kvalitetu ni za prismrdit jednom golden state te su se mozda taman izravnali s houstonom. no sad su pridodali i mela, koji iako vise nije brz kao prije jos je uvijek elitni suter, napadac kojeg se svakako treba dobro cuvat inace ce te zatrpat bez problema s 20+ poena i otprilike 45-50 posto suta. melo u obrani? mnogi kazu da melo nezna igrat obranu i da je los defanzivac pa vam preporucam upalite you tube i pogledajte kako melo igra obranu kad ju zeli igrat, melo je svojevremeno vrhunski cuvo jednog bryanta a i lebrona, sad vi ocete rec da bi mu jedan klay thompson predstavljo veliki problem(ako znamo da ce duranta cuvat george i da ce currya cuvat roberson, s tim da se onda george i melo mogu izmjenjivat).

sagledajmo malo i cijelu ovu prvu petorku, imaju odlicnog pleja, mvpa lige koji je u prosjeku imo 11 asista s kriticnim igracima oko sebe, kolko ce tek sad imat? imaju robersona koji je sigurno top 5 obrambeni igrac lige, no kritican u napadu. imaju top 5 sfa lige u pg-u koji je super na obje strane, imaju mela koji je vrhunski ofanzivac i imaju adamsa koji je vrhunski obrambeni centar, a u napadu ce davat svojih 7-8 poena bez problema kad zatreba. uzmite u obzir da je ovo zasigurna najbolja petorka lige sto se tice rebounda, samo pogledajte kolko rebounda hvata svaki od ovih igraca.

okc ima dobrog trenera, ako uspije ovo poslozit kako spada ova momcad je medu top konkurentima za naslov.

jedva cekam vidit ih na terenu skupa.

15 godina
offline
NBA liga

Ako su GSW i SAS citavu sezonu zdravi odma ispadaju iz utrke.

 

Iduce godine im ostaje samo RW. Opet su na nuli. OKC treba pickove, a ne istrosene igrace koji su prestali chaseat ring.

 

Imaju 3 dobra igraca u obrani i to je to.

13 godina
offline
NBA liga

Ne znam u kojem svemiru je ovo loš trade za OKC. Dali su skoro pa ništa za PG-a i Mela, jest da Melo nije u cvijetu mladosti ali je igračina kada ima dobre igrače oko sebe. OKC je dobio još jednog odličnog šutera (točno ono što im treba), ali i po potrebi i post playera, PG i Melo šire teren, mame igrače van reketa tako da Westbrook lakše može do ulazaka u reket. Obrana je stvar truda i volje, ko nije odgledao finale zapada 2009. nek pogleda, i neka onda kaže da Melo ne zna igrati obranu, naravno nije to sad razina Kawhi-ja ali daleko od toga da je propast u obrani. Na kraju OKC ima 2 brutalna perimeter defendera, što je u današnjem NBA-u zlata vrijedno, a napadački će biti još jači, jedino je pitanje kakav će biti odnos između trojice, nadam se da neće biti borba ega.

 

Ne vidim kaj bi Melo u Portlandu, backcourt bi bio Lillard, CJ i Melo. Ako hoćete pričati o lošoj obrani, eto ova trojka bi primala od apsolutno bilo koga, CJ i Lillard su među samim dnom lige kaj se tiče obrane. OKC je bolja i ozbiljnija momčad od Portlanda, imaju veće šanse za uspjeh, a Melo nema baš vremena, naravno da je odabrao OKC.

 

 

10 godina
offline
NBA liga

da okej, deal je dobar ali oni i dalje nemaju sanse protiv golden statea

 

 

15 godina
online
NBA liga

Mislim da je pretjerivanje rec da nemaju sanse. Kad pricamo o egu u okcu mislim da je i georgu i melu jasno da je ovo momcad westbrooka i da je on tu sef, on je mvp lige i sigurno mu se nece trudit nametat i bit glavni, pogotovo melo koji i sam zna da je westbrook za njega trenutno svemir i moze bit sretan sto igra s njim a ne s panjevima iz new yorka. 

a sad sto se gswa tice, problem gswa je sto igraju jako dobru obranu uz onaj odlican napad i onda protivnici tesko prate napadacki sve ono sto curry, klay i kd rade, cim se pojavi jednako dobra ili slicno dobra obrana golden state je pobjediv, vidli smo spurse da su s kawhijem pokazali da je gsw itekako pobjediv, cavsi su jednostavno pokusali pratit napad bez da prate jednako dobru obranu.

u okcu sad sve ovisi o kemiji, jer gsw ima vrhunsku kemiju, ako ju ovi stvore u okcu mislim da ce bit veca opasnost od cavsa pa i spursa. Ako ju ne stvore, propali projekt jbg, ali jako dobar pokusaj presti-a. Covjek se stvarno trudi dovodit igrace u okc, em dobro drafta em dobre igrace dovodi. Hrpa momcadi bi odlaskom kd-a odma odustala i otisla u rebuild totalni al on se trudi okrenut situaciju. A ovi jednogodisnji ugovori su mu win win, ako nesto postignu ovi ce i produzit, ako fejlaju onda ni ne zele da produze. 

13 godina
offline
NBA liga

Melo i PG znaju da ako zele osvojit prsten u svojoj karijeri da je sada najbolje, ali i krajnje vrijeme za to. Svi govore kako je GSW nepobjediv ovo ono, ali to nije bas tocno. Kao sto je kolega rek'o, SAS je vodio protiv njih i ubijali ih dok se nije pojavio savior Zaza i ozlijedio Kawhia. OKC je bila jedna od najgorih ekipa u sutu za 3, jer iskreno Westbrook nema neki sut, ali sada kad su dosli Melo i George ce se i to promijenit. Westbrook ce lakse proc u reket jer ce obrambeni morat cuvat njih, dok ako ga double teamaju, moze dodat a oni neki mid-range, 3pt zabit. Zanimljiva sezona nas ceka.

VISCA BARCA
10 godina
offline
Re: NBA liga
Jack Black kaže...

Melo i PG znaju da ako zele osvojit prsten u svojoj karijeri da je sada najbolje, ali i krajnje vrijeme za to.

Ne mozes njih dva usporedivati ali ono nikako. Velika je razlika tu u godinama da bi rekao krajnje vrijeme za oba igraca. Melo ima 33 dok PG ima 27 i jos itekako ima puno toga za pruziti. Rekao bi da se radi o nekim veteranima od 34-35 godina pa da im je ova sezona zadnja nada. Durant je dvije godine stariji od PG-a, bolji igrac od njega i tek je sad osvojio prsten, a vjerojatno ce i jos koji do kraja karijera.

 

Ja svakako mislim da PG nece ostati u Oklahomi nakon ove sezone.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 18:19 (jopaa991).
15 godina
offline
Re: NBA liga
Promster kaže...

Ne znam u kojem svemiru je ovo loš trade za OKC. Dali su skoro pa ništa za PG-a i Mela, jest da Melo nije u cvijetu mladosti ali je igračina kada ima dobre igrače oko sebe. OKC je dobio još jednog odličnog šutera (točno ono što im treba), ali i po potrebi i post playera, PG i Melo šire teren, mame igrače van reketa tako da Westbrook lakše može do ulazaka u reket. Obrana je stvar truda i volje, ko nije odgledao finale zapada 2009. nek pogleda, i neka onda kaže da Melo ne zna igrati obranu, naravno nije to sad razina Kawhi-ja ali daleko od toga da je propast u obrani. Na kraju OKC ima 2 brutalna perimeter defendera, što je u današnjem NBA-u zlata vrijedno, a napadački će biti još jači, jedino je pitanje kakav će biti odnos između trojice, nadam se da neće biti borba ega.

 

Ne vidim kaj bi Melo u Portlandu, backcourt bi bio Lillard, CJ i Melo. Ako hoćete pričati o lošoj obrani, eto ova trojka bi primala od apsolutno bilo koga, CJ i Lillard su među samim dnom lige kaj se tiče obrane. OKC je bolja i ozbiljnija momčad od Portlanda, imaju veće šanse za uspjeh, a Melo nema baš vremena, naravno da je odabrao OKC.

 

 

 Los je trejd s financijske strane. Nitko im iduce godine nece htjet doc kao Free avent jer nece imat 2 all stara na rosteru.

13 godina
offline
NBA liga

Ne znamo kako će se sezona odviti, ne znamo hoće li PG i Melo ostati (Melo je imao no trade klauzulu, pa je mogao birati kamo želi ići, i to nešto znači), ne znamo koliko daleko će OKC dogurati, možda ozljede zapadnu GSW. OKC je nedvojbeno poboljšao momčad, da zbog toga će potrošiti više para, ali isto se može reći za Cavse, od kad se vratio LeBron daleko su iznad salary capa, sad su doveli i Thomasa kojem ugovor istiće, a nemamo pojima gdje će. Ako se u NBA-u želi pobjeđivati treba se odriješiti kesa, nema druge, to je tako, kada nebi bilo tako sve momčadi bi bile ispod capa.

15 godina
offline
Re: NBA liga
PG je 100% siguran da ide u Lakerse iduce sezone.

Melo zeli u Houston ili LA, Russell jedini ostaje vjerojatno.


Mislim naravno da je dobar potez za ovu sezonu, kad vec imaju 2 dobra igraca od kojih jedan igra post i solidnog centra u obrani....sve je bolje nego guzenje od GSW i HOU/SAS

OKC radi puno toga na planu jedne dvije godine i na kraju nista.
Tako jos od 1979.

Osobno mi nimalo nije drag RW pa bi volio da su ga trejdali za nesto pametno, pogotovo ovaj nadolazeci draft je malo stackan kao i prosli ali hebiga.


Dobili su za nista PG i Mela...zaradit ce nesto love na dresovima, uc u polufinale i dobro. A nakon toga...hebiga.


Malo me frustrira cinjenica da je samo Minnesota ta koja ima neki dugorocni plan, jer s tim se jedino mogu borit protiv GSW kad nalete ozljede.
13 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
PG je 100% siguran da ide u Lakerse iduce sezone.

Melo zeli u Houston ili LA, Russell jedini ostaje vjerojatno.


Mislim naravno da je dobar potez za ovu sezonu, kad vec imaju 2 dobra igraca od kojih jedan igra post i solidnog centra u obrani....sve je bolje nego guzenje od GSW i HOU/SAS

 Zasto mislis da je PG 100% u Lakersima? Ako ce doc do finala konferencije, sam PG je reko da ce ostat. Nije ni Melo glup da ako mu OKC ponudi ugovor a on ga odbije ukoliko pobjeduju. Nista nije sigurno. Team chemistry ce im bit problem, ali ako rijese to, ne vidim zasto nebi bili u finalu konf, ako se neko iz GSW ozlijedi mozda i u finali. S ovim teamom mogu dobit Houston i SAS.

VISCA BARCA
15 godina
online
NBA liga

Pricate o nekoj buducnosti o kojoj jos ni pg nista nezna. I kd je reko da ako dodu do finala konferencije da ce ostat pa smo vidli kako je to ispalo. Pg i westbrook su obojica sudjelovai u dovodenju mela, sami su to rekli, zasto bi se trudili ako misle otic? Pg pokusava nesto napravit od karijere i zasad misli da ima sansu u okcu, ako ovo bude propali pokusaj vjerojatno ce otic, u la ako misli da je to destinacija gdje moze nesto u buducnosti napravit. Nemojte nagadat di ce ko ic bezveze kad i samo znamo pogotovo nakon ovog ljeta kolko je to sve nepredvidljivo, kolko faktora utjece na to. Iako sam fan lakersa, oni pricaji vec godinama kako ce dovest ovog ili onog a vidli smo kog su doveli u zadnjih par sezona, nikog. Lakersi kvalitetom padaju od 2010. I to je realnost, nakon 2010. Smo samo losiji. Novog bryanta nije lako nac, konkurencija je prejaka pogotovo sad na zapadu kad nemas samo jedan superteam za pobjedit nego je tu prvo par vrhunskih momcadi koje moras proc i onda tek u finalu naletis na ove supke gsw i onda ako ih nekim cudom uspijes dobit svim mukama tek onda slijedi finale za prsten protiv ni manje ni vise nego najboljeg igraca lige. Igrat na zapadu ove sezone i ne bit u gswu je krvav posao, i svatko ko se imali trudi ligu napravit zanimljivom i pruzit otpor ima moju podrsku. Mislim pa sto hocete? Ocemo odma dat prstene igracima

gswa? 

Zapad ce bit vrlo vrlo zanimljiv za gledanje, hrpa zanimljivih momcadi ove sezone. Povjesno dobri gsw, uvijek vrhunski spursi, odlicni houston sa cp3 i hardenom, novi okc, vukovi s mladom supermomcadi, pelikani s dva najbolja centra lige i rondom i holidayem. Cak i istok ima sixerse koje cu bar ja pomno pratit, cavsi s novom momcadi, celticsi sa svojim promjenama. Bit ce vrlo zanimljivo ovo sve. 

15 godina
offline
Re: NBA liga
Hm pa naravno da podrzavam poteze na westu, ali ne one koji su one season deal.

Zivim u Bostonu, podrzavam Celticse, ali sam navijac Houstona i i meni je jasno da je CP3 samo one year deal te da su dali puno previse.


Svi se samo nadaju da ce KD ili Curry pobrat ozljedu jer dugo nisu.


Problem je sta nakon ove sezone ce opet bit velika seoba s westa na east i u velike fransize, jer je nedopustivo da jedni Knicksi nista ne zaraduju. Prije svega je bitno da se vrti lova, a tek onda tko ce osvojit ring. Inace ne bismo imali lockoutove itd.



Zanimljivi ce bit Celticsi, Sixersi i Cavsi poslije 2. mjeseca, a cijeli west gori.


No ne reci da GSW (koji je valjda bitno uigraniji i zdraviji nego prosle godine) nije favorit ne samo za finale westa i NBA, vec i za prvaka je notorna glupost.

Nitko s njima ne moze izdrzat 7 tekmi. Najblizi su Spursi jer imaju super igrace na obje strane, pogotovo nakon dovodenja Gaya koji ce im ove sezone bit kljucan.


Lakersi ce sigurno nekog dovest, ne moras se za to brinut. Lebron je preselio klince tamo u skolu (od 2018), PG je cak rekao da se zeli malo odmorit od NBA i zeli da mu djeca tamo odrastu.

Na kraju krajeva cak i sam Westbrook je bio 99% pred trejdom za Lakerse prije nego sto je KD otisao to ljeto.


Problem je u tome sto GSW ima buducnost, proslost i sadasnjost. Oni mogu s ovim rosterom iducih 4 godine osvajat zaredom. Nitko ne moze okupit takav broj two-way igraca u ligi jer ih jednostavno nema. Izuzetno pametno su draftali i nadodali zvijezdu.

To je OKC trebao napravit 2012, pa hebiga. Iako Harden ne bi funkcionirao s danasnjim RW.
13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ajmo ovako:

 

- trade je u svakom slucaju odlican za OKC, kako ovaj za Mela tako i onaj za PG, fakticki nista bitno nisu izgubili a dobili su dva all-star igraca

- prica da PG sljedece godine ide u LA nije definitivna, sve zavisi kako ce se sada situacija razviti i hoce li tim funkcionirati, koja budala bi otisla u rebuild-mod Lakerse ako si prethodno bio u finalu konferencije (uostalom procitajte njegovu zadnju izjavu)

- Melo ima player-option sljedece sezone i moze prekinuti ugovor i potpisati za manje para da se izbjegne ogromni luxury tax

- Adams i Robertson su vrhunski defanzivci, PG je isto odlican

- Melo je oduvijek igrao odbranu samo onda kada je voljan da je igra, u prevodu kada ima dobar tim kojem dobro ide

- od Westbrooka ce najvise zavisiti razvoj tima tj. koliko ce cesto se zalijetati i sutati a da ova dvojica stoje i gledaju

- u ovakvom timu Melo ce vjerojatno imati ulogu kao na olimpijadi sto je njegova najefikasnija forma igre

 

Po meni se vrlo lako moze desiti da im se kockice posloze i da postanu ekipa koja ce se nositi sa najboljima. Za startnu petorku se ne bojim ni ofanzivno ni defanzivno, najvece pitanje je klupa.

15 godina
online
NBA liga

Mitch evo bas sam prije par dana bio u bostonu i reko kad sam vec vidio stadion red soxa odoh probat vidit i od celticsa, gps me odveo u neki kolodvor i nigdi nisam uspio nac ulaz u dvoranu, popeo sam se na kat i tamo je samo neki official store koji prodaje sve zivo od bostonskih klubova al dvoranu nikako nac, di je?

 

inace evo citam izjave lebron i pg-a. Lebron veli da je jos pri misljenju da ce karijeru zavrsit u cavsima. Pg kaze okc radi sve sto trazim od momcadi da radi i okc bi mogla bit moja destinacija sljedeci niz godina. 

Iz nijedne od izjava ne zakljucujem da ce u lakerse. 

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Powerhouse

16 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

 

inace evo citam izjave lebron i pg-a. Lebron veli da je jos pri misljenju da ce karijeru zavrsit u cavsima. Pg kaze okc radi sve sto trazim od momcadi da radi i okc bi mogla bit moja destinacija sljedeci niz godina. 

Iz nijedne od izjava ne zakljucujem da ce u lakerse. 

 pa neće sad na početku sezone reći tako nešto, čekaj dok se vidi kako će Cavsima i Thunderu ići tijekom sezone

15 godina
online
NBA liga

Evo i wade u cavsima za mizeran ugovor na godinu dana. Bit ce vrlo zanimljivo ovo sve. 

15 godina
offline
NBA liga

Russ produljio, cca 38 mil godisnje iducih 6 godina.

 

Produljenje iznosi 205M za 5Y.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice