NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 566.636
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
U pon idem na Celtics vs Spurse, sta mislite oce Kawhi igrat?

Svugdje pise da ce doc da ce doc ovo ono...nigdje konkretno datum...rade bih prodao karte pa onda isao na Minnesotu ili OKC..

 nabaci koju sliku za temu

13 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
U pon idem na Celtics vs Spurse, sta mislite oce Kawhi igrat?

Svugdje pise da ce doc da ce doc ovo ono...nigdje konkretno datum...rade bih prodao karte pa onda isao na Minnesotu ili OKC..

 Kolko si platio ulaznice? 

VISCA BARCA
13 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
U pon idem na Celtics vs Spurse, sta mislite oce Kawhi igrat?

Svugdje pise da ce doc da ce doc ovo ono...nigdje konkretno datum...rade bih prodao karte pa onda isao na Minnesotu ili OKC..

j*bi se

 

čista ljubomora

You have to be odd to be number one
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 22:24 (Top Bugovac).
15 godina
offline
Re: NBA liga

35$... cca 150 dolara za 4 komada s porezom.

Nikakva cijena tako da mi se isplati otic bilo kako, ali ne pase mi bas sto je ponedjeljak navecer i zbog guzve moram krenut u Garden oko 4 popodne


Toliko me uvijek ispadne cca za dosta dobra sjedala (prvi najdonji red najviseg ringa, cisto ok, srednji ring je ipak 80$ cca), uglavnom kupim od nekoga na ticketmasteru tko ima sezonske karte ali ne moze ici jer je ponedjeljak ili nije u Bostonu

Ali sad me muci ovo s Kawhijem :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 21:58 (Mitch).
15 godina
offline
NBA liga

u jbt, ja knickse i netse u predsezoni platio 60 dolara, sjedala taman iza onih kamermana sto snimaju tekmu, dobro se vidi od tamo.

15 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

u jbt, ja knickse i netse u predsezoni platio 60 dolara, sjedala taman iza onih kamermana sto snimaju tekmu, dobro se vidi od tamo.

 Haha pa di uzimas?

 

Ja uvijek resale na npr. Ticketmaster ili StubHub, nikad originalno.

15 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
mar123 kaže...

u jbt, ja knickse i netse u predsezoni platio 60 dolara, sjedala taman iza onih kamermana sto snimaju tekmu, dobro se vidi od tamo.

 Haha pa di uzimas?

 

Ja uvijek resale na npr. Ticketmaster ili StubHub, nikad originalno.

 na stubhubu uzeo, karta je zapravo bila 40 i nesto i jos neke usluge ovo ono i ispalo 60 na kraju. s tim da kad sam ju isprinto na karti je pisalo neko ime, koje nije moje pa sam pretpostavio da je ta karta vec kupljena pa prodana. u biti karte za tu tekmu su najjeftinije bile oko 30 dolara i to su najlosija mjesta bila, stvarno su jako skupe karte za domace tekme knicksa. znam da za netse doma ima karti za 7 dolara vec.

15 godina
offline
Re: NBA liga
NY ima najveci sales tax pa zato da.

Ali ono, za Bullse koji su trash isto mozes nac karte po par dolara protiv ok ekipa.

Celticsi, Knicksi i Lakersi imaju najskuplje karte. Warriorsima raste cijena isto.


Mene recimo zivcira sto TD Garden naplacuje 48$ za parking per event.

To je prakticki 310 kuna. Zamisli da u Europi platis toliko parking za neki koncert.


Tako da obicno trazim parking isto resale, netko tko placa mjesto od firme u garazi itd. pa uzmem za 20$ na 5h i bok.
15 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
NY ima najveci sales tax pa zato da.

Ali ono, za Bullse koji su trash isto mozes nac karte po par dolara protiv ok ekipa.

Celticsi, Knicksi i Lakersi imaju najskuplje karte. Warriorsima raste cijena isto.


Mene recimo zivcira sto TD Garden naplacuje 48$ za parking per event.

To je prakticki 310 kuna. Zamisli da u Europi platis toliko parking za neki koncert.


Tako da obicno trazim parking isto resale, netko tko placa mjesto od firme u garazi itd. pa uzmem za 20$ na 5h i bok.

 pa sto ne koristis metro kad ides na tekmu? kad sam bio u bostonu metro mi se cinio ful jednostavno prijevozno sredstvo, ja po americkim gradovima nikad nebi vozio auto, no to sam samo ja. za new york da ne pricam, tamo imat auto je mazohizam.

15 godina
offline
NBA liga

Nisam vise tocno u Bostonu nego malo sjevernije, a i nikad nisam volio koristit metro. Boston je jedini veci grad di sam dulje vrijeme boravio u Americi a da je bilo komfornije imati auto.

 

NYC i San Francisco nikad, Seattle i Boston da.

15 godina
offline
NBA liga

Evo koja fotka od sinoc, super tekma bila, krcato, ulovio sam majicu iz topa sta pucaju na parketu :D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 16:59 (Mitch).
15 godina
offline
NBA liga

Ovi Cavsi su nemocni na parketu.

 

Da LeBron ne moze uc na silu, ili Rose ubacit neki circus ne bi zabili preko 80 poena.

 

O obrani da ne govorim, nitko ne zna di stoji, obrana painta ne postoji...

13 godina
offline
NBA liga

Ma Cavsi su uzas, gledam njihovu obranu pa to je za plakati. Jedva se krecu po terenu, znam da su najstarija ekipa u NBA, al se krecu kao da imaju 40g prosjek, a ne 30.

Osim Lebrona i Rosea, ako trice ne ulaze, niko se kosu ne moze pribliziti od ostalih igraca.

WoT IG: RavenHR_
14 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

Evo koja fotka od sinoc, super tekma bila, krcato, ulovio sam majicu iz topa sta pucaju na parketu :D

 

 

 Nemaš pojma koliko ti zavidim... :D

15 godina
offline
Re: NBA liga
Hehe...prije sam isao na Knickse stalno, ali ovo je nevideno bolja atmosfera.

U 12. mj sam u Dolini pa cu probat nac ekipu da idemo na Warriorse
13 godina
offline
NBA liga

Celticsi melju trenutno. Poslije trade-a su ljudi pričali da je Boston izgubio trade ali sad baš i nisam siguran. Dobili su Irvinga koji je bolji od Thomasa i trenutno pod vodstvom Brad Stevensa igra obranu kakvu nikad nije igrao u Cavsima. Pojačali su se pod košem u skokovima što im je prošle godine bila najveća boljka. Tatum je bolesno dobar talent i već sad potpuno dorastao NBA ligi bez potrebe za adaptacijom. Jaylen Brown strašno napredovao. I sve to bez Haywarda koji je all star igrač i Morrisa koji je ozlijeđen.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

Ovi Cavsi su nemocni na parketu.

 

Da LeBron ne moze uc na silu, ili Rose ubacit neki circus ne bi zabili preko 80 poena.

 

O obrani da ne govorim, nitko ne zna di stoji, obrana painta ne postoji...

 Trebali su se borit za naslov, ovako neće ni u doigravanje.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
Re: NBA liga
antimadridista kaže...

Celticsi melju trenutno. Poslije trade-a su ljudi pričali da je Boston izgubio trade ali sad baš i nisam siguran. Dobili su Irvinga koji je bolji od Thomasa i trenutno pod vodstvom Brad Stevensa igra obranu kakvu nikad nije igrao u Cavsima. Pojačali su se pod košem u skokovima što im je prošle godine bila najveća boljka. Tatum je bolesno dobar talent i već sad potpuno dorastao NBA ligi bez potrebe za adaptacijom. Jaylen Brown strašno napredovao. I sve to bez Haywarda koji je all star igrač i Morrisa koji je ozlijeđen.

 Irving njima ni ne znaci toliko, da Tatum digne scoring ne bi ga ni osjetio.

 

Imaju jako dobru rotaciju itd. No treba ih vidjet protiv Memphisa, Rocketsa, Warriorsa....

 

 

Definitivno im je najbolji potpis Baynes. Tocno ono sto je njima falilo uz Horforda.

15 godina
offline
NBA liga

celticsi me iskreno ni ne iznenaduju, ja sam upravo ovo ocekivo od njih, dobro ne bez haywarda al znao sam da ce dobri bit. cavsi me iznenaduju, uzasni su, koji crni naslov, pa u playoffu ce se na ovom kriticnom istoku namucit i mislim da ih boston moze izbacit, pogotovo jer hayward bi prije all stara trebo nazad. 

a ni gsw ne izgleda nepobjediv, jos houston igra najbolju kosarku, spursi su oke s obzirom da im leonarda nema. orlando je iznenadenje, nisam vjerovo da s onom momcadi mogu ista, pogotovo uz sve lose poteze koje su vukli zadnjih par godina. netsi isto imaju nelosu jezgru. 

super je sto su mladi igraci poceli lagano zasjenjivat stare zvjezde, pa pogledajte sto porzingis radi, antetokounmpo bi lagano mogo i po mvpa jer je nemoguc sto radi. 

sezona zasad super, barem meni.

15 godina
offline
Re: NBA liga
Magic ima rani peak.

Ne ocekujem da ce Fournier igrati ovako dobro citavu sezonu.

Cavsi su na daleko najlosijoj strani krivulje sto se tice forme.


A za Warriorse se ne brinem da ce se dic. Pitanje je vremena.

Za Cavse se brinem. Nema sanse da se IT uhoda u onakvu Celtics formu u 3 mjeseca.


Rocketsi su fenomenalni, znao sam da ce Gordon bit odlican pickup (vidi se da tocno on fali Pelicansima), a ni nemaju neke igrace za obranu u backcourtu (nema vise Beverlya, Williamsa itd., Gordon i Harden su se poboljsali).


Moj rani projection je WCF - Rockets/Warriors, ECF - Celtics/Cavs i na kraju GSW BOS.

Makar ako Boston naleti na Philly kao 1/8. seed mogao bi biti upset, Philly zabija najvise u ligi skoro iz painta, a to Celticsi kao i Cavsi ne brane dobro.

No Celticsi su dugorocno prakticki zacementirali ECF...
10 godina
offline
Re: NBA liga
orlando je kao lakersi prosle godine u pocetku, bit ce oni dobri jos neko vrijeme al onda ce past tamo di im je realno i mjesto
15 godina
offline
NBA liga

bas to sam i reko za orlando, ista stvar ko lakersi prosle god. samo moram priznat da su me lakersi ugodno iznenadili zasad, nije sigurno sve dobro, ali realno ocekivo sam da ce uzet jednu pobjedu maksimalno u 10. mjesecu a dobili su cak i wizardse i s portlandom je sad bilo jako blizu. ingram kao da ubacuje u vecu brzinu al mu kuplung steka.

cekam da okc proigra kako se spada. a houston odlican, eric gordon mi je bio jeben steal u fantasyu.

15 godina
offline
Re: NBA liga
Lakersi moraju iskoristit priliku i tankat. Marvin Bagley im treba.

Magic i Netsi itd. ekipe su se jako pojacale i ne mogu bas neprimjetno pocet tankirat.

Magic ocito ne planira ic u lottery ove sezone...
10 godina
offline
Re: NBA liga
zbog cega da tankaju?

pa taj pick ide phili
15 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...
Lakersi moraju iskoristit priliku i tankat. Marvin Bagley im treba.

Magic i Netsi itd. ekipe su se jako pojacale i ne mogu bas neprimjetno pocet tankirat.

Magic ocito ne planira ic u lottery ove sezone...

 pa lakersi tankaju otkad je kobe otiso, ja neznam kako drukcije nazvat nase ucinke od tad neko tankanje. i imali smo russella ko drugi pick, ingrama ko drugi pick, lonza ko drugi pick(neznam jesam tocno reko za sve) i eto opet nista, cak su sixersi vrhunski draftali, knicksi itd. mi kita, russell trejdan, ingram se pronalazi a lonzo cemo tek vidjet. a pogle simmonsa vec u rookie sezoni je odlican, porzingis isto u rookie sezoni odlican bio, KAT isto. mi bolje draftamo s onim kasnijim pickovima nego s ovim lutrijskim. e da i randlea sam zaboravio koji je peti pick bio mislim.

sa kasnijim pickovima smo uzeli clarksona, kuzmu, nancea...

15 godina
offline
Re: NBA liga
Del_Boy97 kaže...
zbog cega da tankaju?

pa taj pick ide phili

Aha da....ako je #1 ide Philly ili 6+

 

Ako je izmedu 2. i 5. ide Bostonu

 

Zaboravio taj trejd..

15 godina
offline
Re: NBA liga

Pozdrav s parketa Madison Square Gardena!

 

Super tekma DeRozan Hardaway odlican matchup.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 5:28 (Mitch).
10 godina
offline
Re: NBA liga
jebena mjesta si uhvatio
15 godina
offline
Re: NBA liga
Haha od firme...inace je karta prevelikih 340$ za 15. red

Parket je oko 700$ al znam zastitara hehe
13 godina
offline
NBA liga

Ovaj novi "statement" dres Celticsa je ekstra. Kako su samo zabavna ekipa za gledati, prava timska košarka. Spursi istoka 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice