NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 568.208
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: NBA liga
DeniZg kaže...

Gledao sam obojicu i za mene nema dileme, MJ je klasa više.

Vezano uz nabijanje statistike, MJ je kratko razdoblje za silu igrao playmakera, pa je imao 10 triple doubla u 11 utakmica.

Doduše, nisam siguran da bi MJ ovu hrpu Cleveland panjeva doveo do finala, ali hebiga, LBJ si ih je sam dovukao u Cleveland.

 

EDIT: Pogledajte kakvim likovima je MJ23 trpao preko 40 u Play-offu i kakva se tad obrana igrala.

Tad se "Flagrant 2" dobivao samo za vanjski prijelom (možda).

 

 

 

Zanimljivo je samo to kako ljudi brzo zaboravljaju da je Jordan recimo 1991. osvojio naslov sa Chicago Bullsima i imao lošije igrače nek ima danas James u ekipi. Ako mislite na Pippena on je tada imao isti prosjek koševa kao danas Kevin Love (17.5) dok je od ostalih igrača jedino još Horace Grant bio dvoznamenkasti. James osim Love-a imao još PET igrača koji zabijaju dvoznamenkasti broj koševa u prosjeku (neki su otišli tokom zimskom tradea). Tako da , ne samo da je doveo lošiju momčad i finale nek danas ima James nek je i osvojio naslov.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 13:38 (walentkane).
11 godina
offline
Re: NBA liga

Da, imaš pravo, potpuno sam zaboravio kako je izgledao sastav Bullsa kad su osvajali prva tri naslova.

S druga tri naslova su već bili jača momčad.

 

A i ovaj današnji Cleveland, izgledaju kao panjevi, ali dosta tih igrača su bili puno bolji prije nego su došli u Cleveland.

Rodney Hood je trpao 17 koševa u prosjeku, Kevin Love je strašno pao,  itd. 

Nitko ne može ući u ritam zbog LeBrona i svi igraju sa strahom.

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: NBA liga
DeniZg kaže...

Da, imaš pravo, potpuno sam zaboravio kako je izgledao sastav Bullsa kad su osvajali prva tri naslova.

S druga tri naslova su već bili jača momčad.

 

A i ovaj današnji Cleveland, izgledaju kao panjevi, ali dosta tih igrača su bili puno bolji prije nego su došli u Cleveland.

Rodney Hood je trpao 17 koševa u prosjeku, Kevin Love je strašno pao,  itd. 

Nitko ne može ući u ritam zbog LeBrona i svi igraju sa strahom.

Mislim da LeBronu ova dječurlija koju je dobio ne odgovara, ni on njima ni oni njemu. Kad je bio u Heatu i imao veterane koji su bili "sigurni" igrači i imali neku konstantu tad se mogao u njih povjeriti i zicer mu je bilo lakše nego sad kad ih sve nosi na leđima, a na kraju će dobit metlu od GSW-a. Wade, Bosh, Ray Allen, Battier...to su oni gritty veterani koji su već stasali i NBA-u nisu se bojali velikih utakmica i pritiska. Love nikad nije bio onakav kakvim ga se prikazivalo kad je bio u Wolvesima, tamo je nabijao brojke u relativno lošoj momčadi, doduše dosta su ga sjebali i CLE jer ga koriste puno drugačije nego u Minnesoti, prije se više tukao pod košem, a sad čeka u kutu na tricu. LBJ-u svakako treba jedan superstar koji je siguran u sebe, kao što je imao Kyriea, Wadea... 

15 godina
offline
NBA liga

postoji puno faktora, statisticki je lebron najbolji ikad, tu dileme nema, no po meni je najbolji ikad ipak jordan, taj covjek kad je u glavi zacrto da ce pobjedit je pobjedio, ne asistirajuc suigracima nego tako sto ti je zabio 50-60 komada. meni je i kobe bolji od lebrona i tu ce mnogi skocit na noge, no misljenja sam da danasnji pratitelji ni kobea nisu bas gledali kako spada nego se gledaju statistike isto. pogledajte roster s kojim je kobe osvojio 2009. pa tamo je gasol s brojkama kevin lovea i ostatak role playera s brojkama ranga jr smitha, korvera itd. 2010. je vec dosao ron artest pa mozemo rec da su imali odlicnu obranu. isto tako pogledajte roster 2007. koji je uveo u finale.

ako pogledate i brojke kobea u playoffu sa shaqom vidjete cete da je kobe cijelo vrijeme do samog finala imao bolje brojke od shaqa, no u finalu je shaq postavio bolje brojke em zbog tog sto je prva opcija em sto su sve te tri momcadi(2000., 2001. i 2002.) bile slabije od protivnika koje su imali u wcfu gdje je kobe imo jace brojke. mozda najzanimljivija stvar je da je kobe igrac koji je pobjedio najvise 50+ win momcadi u playoffu ikad(cak njih 25), jordan ih je dobio 20 a lebron "samo" 13. lako pricat da je lebron 8 puta zaredom u finalu kad igra na istoku gdje mu u cijelom playoffu dode jedna 50+ win momcad. nije isto dobit netse koji su jedva usli u playoff i npr neku momcad sa jednom ili dvije zvjezde.

respectam lebrona, ovo sto on radi je dominacija, ali realnost je da ce imat 3-6 u finalima, a jedine naslove osvojio je uz jos 2 all star igraca u momcadi... iako zbog ovog gswa mu se nema sto prigovorit, jedna od najjacih momcadi ikad.

13 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

postoji puno faktora, statisticki je lebron najbolji ikad, tu dileme nema, no po meni je najbolji ikad ipak jordan, taj covjek kad je u glavi zacrto da ce pobjedit je pobjedio, ne asistirajuc suigracima nego tako sto ti je zabio 50-60 komada. meni je i kobe bolji od lebrona i tu ce mnogi skocit na noge, no misljenja sam da danasnji pratitelji ni kobea nisu bas gledali kako spada nego se gledaju statistike isto. pogledajte roster s kojim je kobe osvojio 2009. pa tamo je gasol s brojkama kevin lovea i ostatak role playera s brojkama ranga jr smitha, korvera itd. 2010. je vec dosao ron artest pa mozemo rec da su imali odlicnu obranu. isto tako pogledajte roster 2007. koji je uveo u finale.

ako pogledate i brojke kobea u playoffu sa shaqom vidjete cete da je kobe cijelo vrijeme do samog finala imao bolje brojke od shaqa, no u finalu je shaq postavio bolje brojke em zbog tog sto je prva opcija em sto su sve te tri momcadi(2000., 2001. i 2002.) bile slabije od protivnika koje su imali u wcfu gdje je kobe imo jace brojke. mozda najzanimljivija stvar je da je kobe igrac koji je pobjedio najvise 50+ win momcadi u playoffu ikad(cak njih 25), jordan ih je dobio 20 a lebron "samo" 13. lako pricat da je lebron 8 puta zaredom u finalu kad igra na istoku gdje mu u cijelom playoffu dode jedna 50+ win momcad. nije isto dobit netse koji su jedva usli u playoff i npr neku momcad sa jednom ili dvije zvjezde.

respectam lebrona, ovo sto on radi je dominacija, ali realnost je da ce imat 3-6 u finalima, a jedine naslove osvojio je uz jos 2 all star igraca u momcadi... iako zbog ovog gswa mu se nema sto prigovorit, jedna od najjacih momcadi ikad.

Ne samo to nego i sve tri momčadi (Indiana, Phila i Netsi) su imale apsolutne klošare na poziciji centra, koji nisu bili Shaqu ni do gležnja. Jedino je Phila imala Mutomba, ali je bio star i ozljeđivan.

 

Ali nikad se neće prestat raspravljat o GOAT-u jebiga, to je ljudima zanimljivo, ali ipak ono kad dođu klinci od 15-16 godina na basket i tvrde da je LBJ najbolji ikad...kad ih pitaš koliko dugo prate NBA, kažu 3 godine, a opet nisu ljudi krivi ako nisu imali priliku gledati nekog igrača u prime-u. Isto tako znam dosta ljudi koji "prate" NBA, a zapravo ujutro pogledaju rezultate i to je to, jedino što stvarno gledaju je možda finale. Ako ne gledaš tekme i ne vidiš atmosferu i veličinu trenutka ne možeš shvatiti koliko je neko dobar, džaba ti silne statistike i hajlajtsi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 19:21 (Promster).
13 godina
odjavljen
offline
NBA liga

Gledo sam i Lebrona i Kobija, Lebron je za mene klasa iznad Kobija, ali Jordan je bolji od Lebrona sigurno. 

 

A roster 2009 od Lakersa? Necemo se zaje*avati, Lakersi su te godine bila sila. Dobro pomazana masina

15 godina
offline
Re: NBA liga
MARKOZD15 kaže...

Gledo sam i Lebrona i Kobija, Lebron je za mene klasa iznad Kobija, ali Jordan je bolji od Lebrona sigurno. 

 

A roster 2009 od Lakersa? Necemo se zaje*avati, Lakersi su te godine bila sila. Dobro pomazana masina

 ma ne kazem ja nista, svako ima svoje misljenje ko mu je najbolji/najdrazi.

 

sila 2009.? hmmm

ajmo vidjet

pg:derek fisher(10p,2rb,3as,42%fg)---39%3pt
sg: kobe bryant(27p,5rb,5as,47%fg)---35%3pt

sf:luke walton(5p,3rb,3as,44%fg)---29%3pt

pf: pau gasol(19p,10rb,3.5as,57%fg)---0%3pt

c:andrew bynum(14p,8rb,1.4as,56%fg)--0%3pt

klupa(a nekad i startali):

lamar odom(11p,8rb,2.6as,49%fg)

trevor ariza(9p,4rb,2as,46%fg)

jordan farmar(6p,2rb,2as,39%fg)

vladimir radmanovic(6p,2.5rb,0.8as)

i sad evo igraca koji nisu startali ali su igrali nesto sitno:sasha vujacic, josh powell, didier mbenga, shannon brown, chris mihm, adam morrison, sun yue.

 

neznam kako ovo mozes nazvat ikakvom silom, ova momcad bez kobea nebi uhvatila playoff na tadasnjem zapadu, a uzeli su 65 pobjeda tu sezonu. tolko o tome da je tolko lose bilo igrat s kobeom, kao sto s i vidi kobe ima najvise asistencija u prosjeku ovdje sto je isto zanimljivo.

 

sad uzmi ovogodisnji roster cavsa, uzmi u obzir da su igrali na istoku sto znaci da je konkurencija bila daleko slabija nego zapad te 2009.

ja ne velim da bi kobe s ovom momcadi mogo ista vise od lebrona protiv ovog gswa, ali je bome i ove role playere(sto i jesu izuzev pau gasola koji ima brojke iste kao kevin love s tim da love sutira tricu preko 40% a gasol ju nije ni sutiro) odveo do prstena. od kobejevih suigraca jedino je gasol bio all star, ostali nikad nisu bili(bynum je bio jednom i to tek 2012, 3 godine nakon ovog naslova), koliko je bivsih all stara lebron imo ove godine? love, rose, dwade, thomas, korver...

13 godina
odjavljen
offline
NBA liga

Ja ne pricam o brojkama nego o samoj kemiji tima, hebes brojke. Lakersi su igrali vrhunski 2009 i svako je znao svoju ulogu. Baa podmazana masina

15 godina
offline
Re: NBA liga
Ja na tom rosteru Lakersa vidim klasicnog centra (Bynum) kakvog Cavsi nemaju, te konzistentnog All-star igraca u Gasolu, sto Kevin Love vise nije.

Klupa je fizicki jaca (Odom i Ariza) i prije svega igra obranu. U Clevelandu Larry Nance kao da je zaboravio obranu, te nemaju nijednog beka koji moze cuvat pa cak i Thompsona.

Rodney Hood kao da namjerno ne zeli igrat, ali to se i dogodi bekovima koji igraju s Lebronom, pogotovo ne u prvoj petorci. Ne dobivaju loptu vise, a i ako igra s klupe nema dobrog playa pored sebe (kao sto je imao u Jazzu kad je startao).


Jeff Green je definitivno podcijenjen, ali igra slicnu ulogu kao Ariza tada.


Sva diskusija prestaje kad pogledate koje ekipe su igrale protiv Lakersa te sezone... i tko je na klupi Clevelanda.

Orlando iz 2009 je bio jak iznutra i na trici..nesto sto je Cleveland trebao bit ove sezone, ali nema dobrog centra niti trenera.
Svakako ne mozes usporedit njih s GSW.



No definitivno nije bas tako kako novine pisu. Ovaj roster Clevelanda je odlican izuzev precijenjenog Clarksona. Samo sto tamo nema nikakvih akcija niti protoka lopte, sve se svodi na ISO Lebrona.

Pogledajte Q2 iz game 1 kad je igrala klupa Clevelanda. Lijepo micu loptu, dobro igraju obranu i prisiljavaju GSW samo na sut. Lagano odlaze na +13.

Koliko god ja volio Lebrona i mislio da je vjerojatno najtalentiraniji igrac koji je taknuo loptu, mislim da ipak koci svoje igrace ove sezone. Za to ipak krivim trenera.

O JR Smithu necu ni pricat.
13 godina
odjavljen
offline
NBA liga

Dzaba tebi dobra ekipa ako nemas trenera da ih poslozi. Neko bi rekao lako Kerru sa ovakvom ekipom, ali nije istina. Treba takvu ekipu dobro sloziti. Tyron Lue je jedan od najgorih trenera u NBA

15 godina
offline
Re: NBA liga
MARKOZD15 kaže...

Dzaba tebi dobra ekipa ako nemas trenera da ih poslozi. Neko bi rekao lako Kerru sa ovakvom ekipom, ali nije istina. Treba takvu ekipu dobro sloziti. Tyron Lue je jedan od najgorih trenera u NBA

 Tocno tako.

Nitko mi ne moze reci da su McGee i Pachulia toliko bolji igraci od Thompsona ili Greena ili Nancea/Zizica.

 

McCaw, Looney i Bell su igraci s nikakvim iskustvom u usporedbi s Jeff Greenom ili Hillom/Calderonom.

A zasad imaju vecu rolu u finalu.

 

 

Problem je sigurno Ty Lue. Mora se lopta vise micat i ne biti statican na trici. 

15 godina
offline
NBA liga

ma ty lue nije nikakav trener, pa sad maloprije gledam scenu s game 1 kad je lebron sjeo na klupu i pita "we had no timeouts?" i ovaj veli nesto i lebron "we had a timeout?!?!" i lupa se po glavi i brise suze s ociju, place od muke kakvog kretena ima na klupi. ipak je kobe te 2009. imo phila na klupi, trenera koji je znao sto radi i koje je prvenstveno imo autoritet nad svim svojim igracima a on je treniro vise superstara od ikog.

 

kazem 2009. je orland neusporediv s ovih gsw-om, ali pogledajte protiv kog je kobe moro ic do orlanda, a protiv kog lebron(pacersi koji su se tek okupili, toronto koji je jad i bijeda svaki playoff i klinci iz bostona) i jos se i s njima mucio i iso dvaput u game 7.

 

a ko je zapravo kriv lebronu za ovo? pa sam je iniciro sve te trejdove, imo je rosea, wadea i IT-a koji su sve igraci s iskustvom i puno su bolji od clarksona, hilla, nancea.

isto tako pogledajte svu trojicu kako su igrali cim su otisli od njega, IT dobio par tekmi solo s lakersima, wade briljirao u heatu, bio je neprepoznatljiv a rose uz butlera bio najbolji igrac minesotte u playoffu, isto nisam mogo vjerovat otkud je naso snage onako igrat. druga bi sasvim prica bila da ima sad njih, bar bi bili konzistentni ako nista. ovaj jr smith je klaun od igraca, na sta je on spao od jedne odlicne atlete i sutera, na to da mu se rugaju svi jer nema pojma koji je rezultat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 1:52 (mar123).
13 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

ma ty lue nije nikakav trener, pa sad maloprije gledam scenu s game 1 kad je lebron sjeo na klupu i pita "we had no timeouts?" i ovaj veli nesto i lebron "we had a timeout?!?!" i lupa se po glavi i brise suze s ociju, place od muke kakvog kretena ima na klupi. ipak je kobe te 2009. imo phila na klupi, trenera koji je znao sto radi i koje je prvenstveno imo autoritet nad svim svojim igracima a on je treniro vise superstara od ikog.

 

kazem 2009. je orland neusporediv s ovih gsw-om, ali pogledajte protiv kog je kobe moro ic do orlanda, a protiv kog lebron(pacersi koji su se tek okupili, toronto koji je jad i bijeda svaki playoff i klinci iz bostona) i jos se i s njima mucio i iso dvaput u game 7.

 

a ko je zapravo kriv lebronu za ovo? pa sam je iniciro sve te trejdove, imo je rosea, wadea i IT-a koji su sve igraci s iskustvom i puno su bolji od clarksona, hilla, nancea.

isto tako pogledajte svu trojicu kako su igrali cim su otisli od njega, IT dobio par tekmi solo s lakersima, wade briljirao u heatu, bio je neprepoznatljiv a rose uz butlera bio najbolji igrac minesotte u playoffu, isto nisam mogo vjerovat otkud je naso snage onako igrat. druga bi sasvim prica bila da ima sad njih, bar bi bili konzistentni ako nista. ovaj jr smith je klaun od igraca, na sta je on spao od jedne odlicne atlete i sutera, na to da mu se rugaju svi jer nema pojma koji je rezultat.

Ovo za timeout sam i ja propustio, mislim da ga je to još više raživciralo, nakon debilizma od strane JR Smitha još sazna da su imali timeout...Ne znam kako on može ostati u tako retardiranoj momčadi kao što je CLE, jer gluposti ima na sve strane, a opet ne znam ni kamo bi mogao ići, možda u Houston, ali ako se to dogodi liga postaje prejadna.

 

Mislim da 2009 LA i današnji Cleveland nisu daleko po pitanju talenta, ali razlika je u posloženosti momčadi. LA je imao kemiju i igrali su "momčadski", dok je Cleveland čisti kaos. Al jednu dobru stvar je izjavio onaj Skip Bayless, a to je: "Gdje je LeBron, tu je drama". Čini mi se istinitim, pitanje samo zašto.

 

Kad smo kod Kobe-ja, meni je impresivnije to što je onu skupinu propalica 2006. i 2007. doveo do playoffa, i skoro skinuo Sunse u 1. rundi. Sumsh Parker, Kwame Brown, Chris Mihm...koje su to igračine...Rekao bih daleko gora momčad od bilo koje koju je LeBron imao.

15 godina
offline
NBA liga

gdje ce lebron? e to je pitanje svih pitanja, las vegas kladionice(koje inace ne stavljaju bas bezveze tipove nego imaju najbolje analiticare na svijetu i dosta tog pogadaju) su stavile najveci koef na sixerse, pa houston. isto tako nekidan je las vegas objavio oklade ko ce dic sljedece sezone naslov, gsw je prvi, drugi je houston, treci sixersi, cetvrti boston a peti su lakersi sto je najvece iznenadenje ikad. lakersi sad nemaju momcad ni za playoff no las vegas predvida da je lako moguce da se ovo ljeto potpisu lebron, pg13 i cousins. iako mogli bi to i bez cousinsa pa produzit randlea. vidjet cemo, nadam se da cemo barem pg-a potpisat pa da konacno udemo u playoff, meni je to zelja za pocetak. s godinama ce se i ingram jos razvit(predvidam 20ppg minimalno sljedecu sezonu).

 

sto se tice kobeja 2006. pa ta sezona je jedna od najboljih individualnih sezona nekog igraca ikad, mislim 35 poena u prosjeku s tim da je redovno ekipe trpo sa 40 poena, a znao je ubacit i 50-60 kad mu se dalo. da je kobe tad imo postenu momcad(rang te 2009.) islo bi tu back to back naslovi sigurno, u to vrijeme je kobe bio nezaustavljiv. s vremena na vrijeme si upalim te tekme prije 10-12 godina i gledam ih, i nemozes vjerovat sto je radio ekipama, kako sam vuce cijelu momcad, ima 40% sut cijelu tekmu i onda u zadnjoj cetvrtini zabije sve i dobije tekmu, no danasnji statisticari ce rec ball hog i 40% sut.

11 godina
offline
Re: NBA liga

Mislim da Houston ne može uzeti LeBrona, jer nemaju prostora u salary capu (osim ako ne prodaju pola momčadi, ali opet, zašto bi onda LBJ tamo uopće išao).

Čak sam mislio da bi mogao ostati u Clevelandu, ali sad nakon ovih gafova u play-offu nema šanse da ostane, sigurno mu je pun k.

Da se kladim, stavio bih lovu na 76erse.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
NBA liga

houston bi se moro rjesit andersona koji ima ogroman ugovor i arize i onda mogu dovest lebrona. tad bi imali cp3, harden, lebron, capela, gordon. samo sto meni je to glupo, opet bi king james doso i vodio svoju politiku, houstonu to netreba, imaju mvpa hardena, imaju odlicnog cp3-a i mladog capelu, oni se trebaju rjesit andersona i potpisat za tu lovu jos jednog igraca ranga gordona i to je to.

13 godina
offline
NBA liga

Capela je restricted free agent, znači vjerojatno ide iz Houstona jer će mu neka glupa momčad ponuditi masne pare (koje po meni ne zaslužuje),a Houston neće moći/htjeti "matchati". Andersonov ugovor je veoma loš, a i Ariza bi moramo van, izvedivo ali, ne znam tko bi htio Andersonov ugovor. Navodno CP3 nagovara Jamesa da dođe.

 

Ne vidim ga kao dobar "fit" u 76ersima, on i Simmons su zapravo isti igrači, s tim da Simmons nema šut uopće. Ne znam kako bi njih dvojicu uparili na terenu u isto vrijeme, oba trebaju loptu u rukama, neće valjda LBJ biti spot up šuter, a ako Simmons bude bez lopte on je skoro pa beskoristan, nema šanse da nešto pogodi van reketa, a sam rekel je začepljen jer unutra Embiid vlada.

 

Mislim da bude zanimljivo, rekao bih i ja da će LeBron ostat ali ove glupsoti koje im se događaju...

15 godina
offline
NBA liga

ma neznam mislim da su sad sanse da ostane bas nikakve. ovo sto kazes za simmonsa i lebrona ima smisla, ni ja ne vidim kako bi to moglo funkcionirat. al ljeto je pred nama, simmons ce sigurno unaprijedit svoju igru preko ljeta.

mozda cak i lakersi uspiju slozit neki super team preko ljeta, love imamo dovoljno, magic je oslobodio cap space bas zbog ovog. imamo i relativno oke pick na draftu, mladi core u ingramu, ballu i kuzmi. randleu ce vjv neko ponudit hrpu para i otic ce, dallas najvjerojatnije.

11 godina
offline
Re: NBA liga

Navodno će LBJ igrati bez lopte ako ode u Philu. Jer, ako ode u Philu, a ne promijeni stil igre, mogu komotno prodati Simmonsa.

Ne vjerujem da će u Lakerse, niti zapad općenito. Zapad je prejak, a Lakersi preslabi da dođu do finala, taman i da dođu LeBron i P.George.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
NBA liga

LeBron ce ili nazad i Miami ili u Houstonu zamijenit CP3.

 

Nema sanse da Houston zadrzi i jednog i drugog jer ce defacto imat 3 playmakera, a Ariza i Tucker su im kljucni u obrani koju Lebron niti itko drugi bi igrao.

 

 

U Clevelandu ce prije trejdat cijeli tim nego otic...mogao bi se dogodit sign and trade.

 

Ja bih najvise kao fan Rocketsa htio ga vidjet ovdje, ali mislim da bi najbolji fit bio u Spursima koji onda mogu potpisat Cousinsa ako maknu Gasola.

13 godina
offline
Re: NBA liga
Mitch kaže...

LeBron ce ili nazad i Miami ili u Houstonu zamijenit CP3.

 

Nema sanse da Houston zadrzi i jednog i drugog jer ce defacto imat 3 playmakera, a Ariza i Tucker su im kljucni u obrani koju Lebron niti itko drugi bi igrao.

 

 

U Clevelandu ce prije trejdat cijeli tim nego otic...mogao bi se dogodit sign and trade.

 

Ja bih najvise kao fan Rocketsa htio ga vidjet ovdje, ali mislim da bi najbolji fit bio u Spursima koji onda mogu potpisat Cousinsa ako maknu Gasola.

Ja baš mislim da će u Lakerse, jer mi ni jedna od ovih momčadi o kojim se priča nema smisla, svaka ima svoje razloge. Kamo god da ode mislim da je GSW i dalje "team to beat", mogao bi dobiti puno para od Lakersa, LA je veliko tržište, glamurozan i veliki grad, tamo ima neku veliku kučerinu ako se ne varam. Možda sa još nekom zvijezdom dogovori dolazak baš kao što je dogovorio za Miami, ali nebi me ni čudilo da ostane u Cavsima...kako god FA ljeto će biti zanimljivo.

15 godina
offline
NBA liga

citam da se houston najvise orjentira na dovodenje georga, ne prica se previse da oni zele lebrona, zna se da je harden tata tamo i ovo nebi funkcioniralo nikako.

no opet nekako sam skoro pa siguran da ce george u lakerse.

7 godina
offline
NBA liga

Kada moraš sam sebi i asistirat..

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2018 9:25 (Snoozly).
15 godina
offline
NBA liga

zasto je gsw nepobjediv? zato sto ce uvijek, svaku tekmu, jednog od ove trojice ic sut, najmanje jednog. splash braca jucer kriticni al zato kd odigro najbolju tekmu playoffa, bas kad treba. kd unistio si kosarku, a bio si mi medu najdrazima.

13 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

zasto je gsw nepobjediv? zato sto ce uvijek, svaku tekmu, jednog od ove trojice ic sut, najmanje jednog. splash braca jucer kriticni al zato kd odigro najbolju tekmu playoffa, bas kad treba. kd unistio si kosarku, a bio si mi medu najdrazima.

 gledao sam 2 i pol tekme HOU GSW i sinoc ono sr*nje

 

4 tekme, 4 minute kvalietne kosarke

 

Draze mi je bilo gledat cibonu/cedevitu/zadar

You have to be odd to be number one
11 godina
offline
Re: NBA liga

Ne bih se složio. Houston je dobro igrao s njima i prošao bi da se nije ozljedio CP3.

Čvrsta obrana, svaka utakmica ispod 100 koševa i može se.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: NBA liga
DeniZg kaže...

Ne bih se složio. Houston je dobro igrao s njima i prošao bi da se nije ozljedio CP3.

Čvrsta obrana, svaka utakmica ispod 100 koševa i može se.

 i meni je serija hou vs gsw bila dobra, osim one jedne blowout tekme di je gsw rastavio houston jer su se ovi pogubili.

finale kao sto rekoh ovdje u temi prije nego sto je pocelo, dosadno. lebron the goat ce dvaput u karijeri bit pometen u finalu mozda.

15 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...

zasto je gsw nepobjediv? zato sto ce uvijek, svaku tekmu, jednog od ove trojice ic sut, najmanje jednog. splash braca jucer kriticni al zato kd odigro najbolju tekmu playoffa, bas kad treba. kd unistio si kosarku, a bio si mi medu najdrazima.

 Koja je razlika između njegovog odlaska u GSW i Jamesa u Miami?

 

 

13 godina
odjavljen
offline
NBA liga

KD je otisao u tim koji ih je dobio nakon vodstva od 3-1, a otisao je u najbolji tim u NBA sa 73-9 omjerom. Dakle drugi najbolji igrac u NBA je otisao u najbolji tim u NBA koji ga je na*uzio u playoffu, gdje je tu kompetitiovnst??

 

Lebron je otisao u tim koji je imao 47-35 i poslije toga razvalio svog dugogodisnjeg protivnika na Istoku..

 

Da, bas je ista situacija

15 godina
offline
Re: NBA liga
MARKOZD15 kaže...

KD je otisao u tim koji ih je dobio nakon vodstva od 3-1, a otisao je u najbolji tim u NBA sa 73-9 omjerom. Dakle drugi najbolji igrac u NBA je otisao u najbolji tim u NBA koji ga je na*uzio u playoffu, gdje je tu kompetitiovnst??

 

Lebron je otisao u tim koji je imao 47-35 i poslije toga razvalio svog dugogodisnjeg protivnika na Istoku..

 

Da, bas je ista situacija

 

Jedan i drugi otišli su u zbog naslova, jer nisu bili u stanju sami dovesti svoje ekipe do naslova. Ja pričam o tome a ne o statistici i brojkama. Također GSW sa tim 73-9 nije bio ni prvak. James je otišao kao najbolji igrač lige. 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice