NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.505
|
čitano: 567.924
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Nisam gledao utakmicu,koliko je bilo na kraju?

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
ulinsky kaže...

Nisam gledao utakmicu,koliko je bilo na kraju?

LA dobio, vodili od početka do kraja.

Ray Allen koji je rasturao tricama u prošloj tekmi imao 0-13 šut, 2 poena zabio.

16 godina
offline
RE: NBA liga
stipica_zd kaže...
ulinsky kaže...

Nisam gledao utakmicu,koliko je bilo na kraju?

LA dobio, vodili od početka do kraja.

Ray Allen koji je rasturao tricama u prošloj tekmi imao 0-13 šut, 2 poena zabio.

Mislim da nije vodil cijelo vrijeme.

No jako dobra tekma, mogli su momci iz bostona i pobijediti.

 

ali ja jednog genijalca pripusijem samo jednoj momčadi

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Lakersima 16.naslov NBA , Kobe Bryant MVP.

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Kako mi je žao što nisam gledao, yebena škola...Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Baš mi je drago da su Lakersi postali prvaci :DD

Arsenal 4EVER
15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Lakersi osvojili 16.naslov,Kobe Bryant M.V.P(Black Mamba)

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
stipica_zd kaže...

Kako mi je žao što nisam gledao, yebena škola...Smijeh

meni škola bila ujutro pa sam opet gledao tekmu

i moram priznati da nisam požalio 

14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Što mislite gdje će LeBron James

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
caky kaže...

Što mislite gdje će LeBron James

a tko zna

mogao bi ostati u clevelandu

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
caky kaže...

Što mislite gdje će LeBron James

NY Knicks, volio bih...

ali ostat će u Clevelandu najvjerojatnije...

14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Bolje bi mu bilo i da ode u Bullse,samo da ne ostane s onim luzerima

15 godina
neaktivan
offline
NBA liga

umro je Manute Bol

Votka i dzin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola votka i dzin to je sada in nova riba, novi splav, tako svaki dan
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 15:10 (al zagorec).
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Pogledajte što je čovjek radio 

bio je čini mi se 2. bloker lige uopće.

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
14 godina
protjeran
offline
RE: NBA liga
al zagorec kaže...

umro je Manute Bol

R.I.P

xDDD
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
caky kaže...

Pogledajte što je čovjek radio 

bio je čini mi se 2. bloker lige uopće.

A teško njemu blokiratiSmijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
caky kaže...

Pogledajte što je čovjek radio 

bio je čini mi se 2. bloker lige uopće.

 

koje je banane davao baš sam se ismijao

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
offline
RE: NBA liga
caky kaže...

Što mislite gdje će LeBron James

u MIAMI HEATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

14 godina
neaktivan
offline
NBA liga
DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga

 

vraćaju se stari bullsi hehe

 

bit će odlična sezona 2010/11

 

inače ovo mi je jedan od najdražih igrača uz carmela

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga
DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.7.2010 9:24 (caky).
13 godina
protjeran
offline
RE: NBA liga

I dajem glavu da neće osvojit prsten prve sezone. Govore mi sad neki likovi (čitaj zaljubljenici u LeBrona Jamesa) kako će sad njih trojica osvojiti 6-7 prstenova za redom  odmah. Wtf, gledajte, njih sva trojica su naučili da su oni u svojim momčadima superstarovi, vođe tj da je samo na njima spotlight,  ovdje će svaki to morati djeliti s još dvojicom, LeBron, Bosh i Wade se će se prvi put u karijeri susresti s takvim nečime, tj da je svaki od njih trojice jedan igrač  od 5 u startnoj petorci.  No ipak, eto max što im dajem je finale konferencije.......

 

Evo posljednji primjer je Real Madrid, pogledajte im zvjezde, izgube rano u kupu od 4 ligaša koji ih je btw RAZBIO, zatim od Barce 2 puta u prvenstvu i šlag na torti osmina finala Lige Prvaka.

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2010 13:24 (Kora).
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Još jedno od pojačanja Miami Heata iz Clevelanda 

 

http://nba-croatia.com/nba/zydrunas-ilgauskas-novo-pojaeanje-miami-heata-8613

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
14 godina
offline
RE: NBA liga
Kora kaže...

I dajem glavu da neće osvojit prsten prve sezone. Govore mi sad neki likovi (čitaj zaljubljenici u LeBrona Jamesa) kako će sad njih trojica osvojiti 6-7 prstenova za redom  odmah. Wtf, gledajte, njih sva trojica su naučili da su oni u svojim momčadima superstarovi, vođe tj da je samo na njima spotlight,  ovdje će svaki to morati djeliti s još dvojicom, LeBron, Bosh i Wade se će se prvi put u karijeri susresti s takvim nečime, tj da je svaki od njih trojice jedan igrač  od 5 u startnoj petorci.  No ipak, eto max što im dajem je finale konferencije.......

 

Evo posljednji primjer je Real Madrid, pogledajte im zvjezde, izgube rano u kupu od 4 ligaša koji ih je btw RAZBIO, zatim od Barce 2 puta u prvenstvu i šlag na torti osmina finala Lige Prvaka.

Daj ne pise takve gluposti.kak mores njih usporedjivat s madridom.Real Madrid je u guzici zato jer je C.Ronaldo jedna velika seronja i pol njihovih ostalih igraca takoder.pobrali su kolko ja sad znam para i gotovo.kao prvo oni hoce igrat skupa jer su privatno dosta dobri prijatelji pogotovo Wade i Lebron i kao najvaznije nisu skrti igraci.da si gledo proslu sezonu wade se trgao da svojima nabaca asistencije ali nije imao ko zabijat.i vec su 2 puta igrali u reprezentaciji skupa i jos je svaki pristao na manje novca nego u bilo kojem drugom klubu samo da bi mogli imat jos novaca za ostale igrace, i da bi mogli osvajat titule.ako se budu sabrali i pamet u glavu vjerujem da budu osvojili najmanje tri-četiri sezone zaredom.. 

13 godina
protjeran
offline
RE: NBA liga
BobbyZ kaže...
Kora kaže...

I dajem glavu da neće osvojit prsten prve sezone. Govore mi sad neki likovi (čitaj zaljubljenici u LeBrona Jamesa) kako će sad njih trojica osvojiti 6-7 prstenova za redom  odmah. Wtf, gledajte, njih sva trojica su naučili da su oni u svojim momčadima superstarovi, vođe tj da je samo na njima spotlight,  ovdje će svaki to morati djeliti s još dvojicom, LeBron, Bosh i Wade se će se prvi put u karijeri susresti s takvim nečime, tj da je svaki od njih trojice jedan igrač  od 5 u startnoj petorci.  No ipak, eto max što im dajem je finale konferencije.......

 

Evo posljednji primjer je Real Madrid, pogledajte im zvjezde, izgube rano u kupu od 4 ligaša koji ih je btw RAZBIO, zatim od Barce 2 puta u prvenstvu i šlag na torti osmina finala Lige Prvaka.

Daj ne pise takve gluposti.kak mores njih usporedjivat s madridom.Real Madrid je u guzici zato jer je C.Ronaldo jedna velika seronja i pol njihovih ostalih igraca takoder.pobrali su kolko ja sad znam para i gotovo.kao prvo oni hoce igrat skupa jer su privatno dosta dobri prijatelji pogotovo Wade i Lebron i kao najvaznije nisu skrti igraci.da si gledo proslu sezonu wade se trgao da svojima nabaca asistencije ali nije imao ko zabijat.i vec su 2 puta igrali u reprezentaciji skupa i jos je svaki pristao na manje novca nego u bilo kojem drugom klubu samo da bi mogli imat jos novaca za ostale igrace, i da bi mogli osvajat titule.ako se budu sabrali i pamet u glavu vjerujem da budu osvojili najmanje tri-četiri sezone zaredom.. 

Ti si sad nalupetao milijun gluposti. Real Madrid je savršena usporedba, "dobri prijatelji" - haha, oni jedino sa čim su dobri prijatelji je - lova, kao i svaki drugi superstar. A i ti povjeruješ sve što vidiš u novinama i na televiziji! Istina je puno drugačija, a ona je iza pozornice. Pazi ovo - " LeBron i Wade nisu škrti igrači! "!. Ma daj zar i ti živiš kao i Alisa u zemlji čudesa, i ta dva dvojica su kao  i većina (ne svi) izvanrednih sportaša - razmažene zvijezde. Gledaj malo širu sliku čovječe! . A kao što sam već rekao, Real je savršen primjer - ekipa nemože imati  više vođa na terenu, svaka ekipa mora imati jednog vođu koji će biti produžena ruka trenera na parketu i to je formula za uspjeh. Zato je failao i Real, zato će failati i Miami.  

 

Neću više ništa pisat jer nemogu gledat kakve gluposti pričaš

Dinamo živi vječno
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga
DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
14 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Nadam se da će Boston sljedeće sezone postat prvak..Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
kejbl kaže...

Nadam se da će Boston sljedeće sezone postat prvak..Osmijeh

Možda će osvojit Istočnu konferenciju, ali NBA naslov ide LA kod Lakersa

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA liga
caky kaže...

Shaq ipak ostaje u NBA , točnije ide u Boston 

 

http://nba-croatia.com/nba/shaquille-oneal-sljedeaee-sezone-u-bostonu-8655

DANAŠNJA DJECA SLUŠAJU CAJKE PRIČE O VUKOVARU NJIMA SU BAJKE!!
14 godina
offline
RE: NBA liga
Kora kaže...
BobbyZ kaže...
Kora kaže...

I dajem glavu da neće osvojit prsten prve sezone. Govore mi sad neki likovi (čitaj zaljubljenici u LeBrona Jamesa) kako će sad njih trojica osvojiti 6-7 prstenova za redom  odmah. Wtf, gledajte, njih sva trojica su naučili da su oni u svojim momčadima superstarovi, vođe tj da je samo na njima spotlight,  ovdje će svaki to morati djeliti s još dvojicom, LeBron, Bosh i Wade se će se prvi put u karijeri susresti s takvim nečime, tj da je svaki od njih trojice jedan igrač  od 5 u startnoj petorci.  No ipak, eto max što im dajem je finale konferencije.......

 

Evo posljednji primjer je Real Madrid, pogledajte im zvjezde, izgube rano u kupu od 4 ligaša koji ih je btw RAZBIO, zatim od Barce 2 puta u prvenstvu i šlag na torti osmina finala Lige Prvaka.

Daj ne pise takve gluposti.kak mores njih usporedjivat s madridom.Real Madrid je u guzici zato jer je C.Ronaldo jedna velika seronja i pol njihovih ostalih igraca takoder.pobrali su kolko ja sad znam para i gotovo.kao prvo oni hoce igrat skupa jer su privatno dosta dobri prijatelji pogotovo Wade i Lebron i kao najvaznije nisu skrti igraci.da si gledo proslu sezonu wade se trgao da svojima nabaca asistencije ali nije imao ko zabijat.i vec su 2 puta igrali u reprezentaciji skupa i jos je svaki pristao na manje novca nego u bilo kojem drugom klubu samo da bi mogli imat jos novaca za ostale igrace, i da bi mogli osvajat titule.ako se budu sabrali i pamet u glavu vjerujem da budu osvojili najmanje tri-četiri sezone zaredom.. 

Ti si sad nalupetao milijun gluposti. Real Madrid je savršena usporedba, "dobri prijatelji" - haha, oni jedino sa čim su dobri prijatelji je - lova, kao i svaki drugi superstar. A i ti povjeruješ sve što vidiš u novinama i na televiziji! Istina je puno drugačija, a ona je iza pozornice. Pazi ovo - " LeBron i Wade nisu škrti igrači! "!. Ma daj zar i ti živiš kao i Alisa u zemlji čudesa, i ta dva dvojica su kao  i većina (ne svi) izvanrednih sportaša - razmažene zvijezde. Gledaj malo širu sliku čovječe! . A kao što sam već rekao, Real je savršen primjer - ekipa nemože imati  više vođa na terenu, svaka ekipa mora imati jednog vođu koji će biti produžena ruka trenera na parketu i to je formula za uspjeh. Zato je failao i Real, zato će failati i Miami.  

 

Neću više ništa pisat jer nemogu gledat kakve gluposti pričaš

ne trolaj pls .. pa jel si procitao moj post pa da su oni razmažene guzice pobrali bi max contaracte u svojima klubovima i šišaj.ovak je svaki dobil par miljuna manje po godini.˝A i ti povjeruješ sve što vidiš u novinama i na televiziji!˝-ne. zato jer ovo kaj ja pisem nebres nigde prociatat u nasim novinama nit pogledat na tv-u.haha na tv stave jedan klip od playoffa i vele rezulatat i to je to od nba na nasoj televiziji :D.ja  pratim nba vec godinu i pol svakodnevno a pogotovo miami i wadea :) i neznam zakaj je nekom cudno da superstarovi mogu biti frendovi privatno.Stvarno -.- . evo video : 

 al i osim vid uvijek dok ih vidis na pressu sad za miami il bilo gde uvek zezancija i ovo ono :D...osim toga ak jos nekj mislis reći rađe pričekaj kraj sezone pa češ vidjet da sam bil u pravu :D (bez ljutnje) Namigiva

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice