Prvenstvo i kup 2009

poruka: 50
|
čitano: 7.975
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Prvenstvo i kup 2009

Dinamo je fino pobjegao 7 bodova prije 31-og kola.

Dali je prvenstvo već odlučeno ili...?

Može li Hajduk osvojiti kup?

Slobodno prokomentirajte sezonu 08/09.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 12:01 (tkalec).
15 godina
neaktivan
offline
Prvenstvo i kup 2009

Za Kup ćemo vidjet al ak Hajduk nasavi sa lošim nizom moglo bi biti svašta na Poljudu.

 

Prvenstvo je vrlo vjerojatno Dinamovo.

 

Misliš na seznu 08/09 ili baš 09/10?

15 godina
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009
Seky kaže...

Za Kup ćemo vidjet al ak Hajduk nasavi sa lošim nizom moglo bi biti svašta na Poljudu.

 

Prvenstvo je vrlo vjerojatno Dinamovo.

 

Misliš na seznu 08/09 ili baš 09/10?

Ma mislio sam na 08/09. Ispravio.
Hajduku je ovo najbolji trener ikada, ali malo mi se čini da sporo reagira u ključnim trenucima i rotacijama igrača.
Kalinić nije opravdao poziciju napadača. Andrić izgleda neče igrat u maksimiru zbog radi psovanja suca itd.
Kruno stvarno odličan trener. Volio bi da Dinamo uzme dvostruku krunu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2009 12:02 (tkalec).
15 godina
neaktivan
offline
Prvenstvo i kup 2009

Mislim da će prvenstvo osvojit Dinamo, a kup Hajduk.

16 godina
offline
Prvenstvo i kup 2009

Sinoć je bila oluja kaj se tiče vremena, večeras će biti na Maksimiru.

Naravno, mislim na stadion i 1. finalni ogled Dinama i Hajduka.

Samo se nadam da neće biti oluje između navijača - ili bolje reći, onih koji to zapravo po ponašanju i nisu

Ak Hajduk izgubi i kup, bit će 100% navijačkih nereda, znam to, jednostavno znam.

Već ih je bilo i u nedjelju, na jednoj benzinskoj crpki

 

Kaj se tiče naše lige ove godine, bila je prilično zanimljiva, "bila" zato jer je praktično gotova, riješena u prošlom kolu, a vjerujem potvrđena u sljedećem.

Rijeka me na početku razočarala, no u drugom dijelu ugodno iznenadila jako dobrom igrom.

Najviše od svih razočaral me je Varteks.

Jednom je bljesnul i to u najboljem trenutku za Dinamo Cool

 

Ali to je ipak naša liga i pratim je redovito.

 

 

I na kraju moja posljednja poruka svim navijačima i onima koji se tako smatraju:

 

STOP "NAVIJAČKOM" NASILJU

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
offline
Prvenstvo i kup 2009

Slažem se da nema mjesta nasilju na tribinama. Ipak je to sport, mada razumijem da nije lako gubit u ovakvim tekmama pa napetosti ima i na terenu što se vidi po prekršajima.

Danas će sucu bit teško i nebi mu bio u koži. Kako god disciplinski sudac je kaznio Andrića s tri tekme neigranja, a pomočnog trenera Računicu dva mjeseca zabrane obavljanja funkcije, tako da će Hajduk sigurno imati problema u sastavu i sistemu igre.

Bit će full zanimljivo u pretkolu lige prvaka.

15 godina
offline
Prvenstvo i kup 2009

Evo i sastava:


Dinamo (4-4-2): Butina - Lovren, Bišćan, R. Kovač, Hrgović - Tomečak, Vrdoljak, Badelj, Sammir - Sivonjić, Mandžukić.

 

Hajduk (4-4-2): Subašić - J.Buljat, Vejić, Pandža, Šerić - Gabrić, Skoko, Andrić, M.Buljat - Ibričić, Kalinić.

16 godina
neaktivan
offline
Prvenstvo i kup 2009

Što reći o našoj ligi? 2 najjača kluba, Dinamo i Hajduk krivnju za loše rezultate traže (tj. tražili su) u drugima.

Nakon međusobnog derbija, Dinamo je svalio svu krivnju na Bebeka i to se povlačilo po medijima nekih mjesec dana ako me sjećanje ne vara. Dobro da ga još nisu razapeli.

To je ipak ništa naspram Hajdukovih prigovaranja kako je Varteks, pazite ovo, protiv njih igrao preagresivno dok je leđero igrao s Dinamom. Nadalje, tu su optužbe za kupnju prvenstva, te još par optužbi na suce.

 

Ja mislim da su Dinamo i Hajduk na istoj razini. Nema tu ljepote u nogometu, samo instant prilike i pogoci. Dinamo je imao samo malo više sreće od Hajduka... Naša nogometna liga jednostavno suxa... Kad gledam LP barem uživam i čini mi se da tekma jednostavno prebrzo završi, ali kad gledam HNL (što je stvarno jako rijetko), stalno gledam kolko još do kraja poluvremena.

92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
16 godina
offline
Prvenstvo i kup 2009

Ok kvaliteta nije na nekoj vrhunskoj razini ali vayan je trud. Mislim da bi ljudi vise trebali ic na tekme, onda bi se igraci vise trudili a samim time bi se podigla kvaliteta. Ja volim nogomet te samim time gledam i pratim hrvatsku ligu. Navijac sam dinama ali u principu mi je najvaznije da prvenstvo osvoji onaj koji bi ipak mogao napraviti iskorak u Europi, jer onda nije bitno jel hajduk, dinamo ili slaven belupo....

Intel Core 2 Duo E6750@2.66GHz, Gigabyte P35C-DS3, s775, iP35, DDR2 2X1GB PC6400 (800MHz) OCZ, platinum XTC, BFG GTX 280 OC, CoolerMaster HAF 932 big tower , CHIEFTEC, CFT-650-14C 650 W, LOGITECH, MX
15 godina
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009
Dermentor kaže...

Ok kvaliteta nije na nekoj vrhunskoj razini ali vayan je trud. Mislim da bi ljudi vise trebali ic na tekme, onda bi se igraci vise trudili a samim time bi se podigla kvaliteta. Ja volim nogomet te samim time gledam i pratim hrvatsku ligu. Navijac sam dinama ali u principu mi je najvaznije da prvenstvo osvoji onaj koji bi ipak mogao napraviti iskorak u Europi, jer onda nije bitno jel hajduk, dinamo ili slaven belupo....

Potpisujem. Mislim da bi prvenstveno trebali uživati u čarima igre, a ne gledati kako se vuku i tuku po terenu te za sve kriviti suca.
Mora se i priznati da ipak nogomet malo napreduje u odnosu na prošle sezone, a kad pogledam susjedne lige (Rumunjska, Bugarska) još nam je o.k.
Bogami su i tečajevi na kladionicama veliki. Na Hajdukovu pobjedu je tečaj oko 4. Glavni sudac će bit Bruno Marić iz Daruvara koji je ujedino na listi HDZ-a.
Danas može bit svašta.
Ako netko hoće šamarat suca može to ovdje.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 15:53 (tkalec).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009

Koji su ovo Hajdukovci idioti - nabacuju bez smisla i logike u Dinamov prostor kao da igraju protiv trećeligaša nekog gdje nema obrane. Nisam vidio dva normalna passa po zemlji. Strašno; i zaslužuju izgubiti i 5:0. Mršti se

 

Eh, da, navijač sam Hajduka nek se zna.

 

A ovaj crveni.. strašno... vidi se da je širio ruke na sasvim uobičajen način i da nije bilo namjerno. Uz ovakvo suđenje ni nemaju šanse.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 20:51 (naxeem).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009
tkalec kaže...

Evo i sastava:


Dinamo (4-4-2): Butina - Lovren, Bišćan, R. Kovač, Hrgović - Tomečak, Vrdoljak, Badelj, Sammir - Sivonjić, Mandžukić.

 

Hajduk (4-4-2): Subašić - J.Buljat, Vejić, Pandža, Šerić - Gabrić, Skoko, Andrić, M.Buljat - Ibričić, Kalinić.

 sta se pravis pametan uopce nije takva postava prvo ne igra andric zbog kazne ......r kovac isto ne igra....
Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
16 godina
neaktivan
offline
Prvenstvo i kup 2009

Opet crveni karton za žuti start. Koje suđenje strašno... ovo je nevjerojatno!

15 godina
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009
naxeem kaže...

Opet crveni karton za žuti start. Koje suđenje strašno... ovo je nevjerojatno!

 pa nije sudac pogriješio! jel ga ovaj odero s leđa po nogama?! baš se vidi da uopće nije htio po lopti nego je uletio direkt u noge.

obadva crvena su zaslužena, u to nema sumnje.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009

Nije ovo forum za te rasprave pa neću ulaziti u prepirke, ali ovo suđenje je užasno, sudac sudi pristrano i ovo je situacija za napuštanje terena, a ne borbu. Izgleda da je onaj kriminalac Mamić našao način da sredi suđenje.

15 godina
neaktivan
offline
Prvenstvo i kup 2009

Ovo više nije nogomet...

Don't worry Cartman. There are no stupid answers, just stupid people.
16 godina
offline
Prvenstvo i kup 2009

Evo da prokomentiram poluvrijeme.

Kao navijač Dinama, razočaran sam nepravdom suđenja.

Mislim i siguran sam da je Hajduk oštećen - 1. crvenim zasigurno.

Istina, bil je udarac po licu ali ne vidim nikakvu namjeru.

2. crveni može se i ne mora suditi kao namjerni start s leđa, koji se tretira kao start za izravni crveni.

Zbog 1. je Hajduk oštećen.

Ak je trebal biti crveni, onda je trebal biti kod jedanaesterca koji je bil čist ko suza, a bilo je povlačenje s leđa.

Ne znam kak to bolje prokomentirati.

 

Nadam se samo da nebu katastrofa od rezultata

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009
naxeem kaže...

Nije ovo forum za te rasprave pa neću ulaziti u prepirke, ali ovo suđenje je užasno, sudac sudi pristrano i ovo je situacija za napuštanje terena, a ne borbu. Izgleda da je onaj kriminalac Mamić našao način da sredi suđenje.

 ne želim ni ja ulazit u raspravu, ali ti si hajdukovac i tebi smeta što ne možete nikako pobijedit dinamo. ne možete sad u kupu, a nećete ni u prvenstvu.
suđenje je sasvim korektno, ali pričekat ćemo oko sokolovo da vidimo njihova mišljenja. uvjeren sam da oni nemaju nikakvih prigovora na suđenje. Belji se
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009
Moljac kaže...

Ovo više nije nogomet...

HNL je sramotno loša liga i ovo je katastrofa. Hajduk s mrtvom igrom, suđenje po nalogu onoga tko više plati... ma užas. Dobro je rekao jedan nekidan; HNL ni slučajno ne zaslužuje N u kratici. 
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009
jurluk kaže...
 pa nije sudac pogriješio! jel ga ovaj odero s leđa po nogama?! baš se vidi da uopće nije htio po lopti nego je uletio direkt u noge.

obadva crvena su zaslužena, u to nema sumnje.
 sto pricas????jel ti cujes sebe tj jel vidis sto pises obadva crvena su zaslužena...cccc a sinko moj......NAMJESTALJKA TESKA!!! ovo vise nije nogomet........   
Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
16 godina
offline
Prvenstvo i kup 2009

Ojektivno sudac je strog, ali da vam budem iskren, u oba slučaja mogao je bez pardona dati žuti karton ali isto tako i crveni.

 

Ljudi moji, da se ovako sudi svaki puta bilo bi puno bolje, jer se nebi dešavale stvari kakve se znaju dešavati...

 

Sjetite se samo posljednje utakmice Dinama i Hajduka na Poljudu... To nije bio nogomet, i da je sudac sudio pola oštro ko ovaj, ne bi se nastavilo tako.

 

Podržavam ovakvo suđenje u potpunosti. Samo strogost, ništa drugo ne može pomoći.

 

A to što igra HNL-a izgleda lošije od one lokalne ekipe nije krivica sudaca.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009
Danny_HR kaže...

Ojektivno sudac je strog, ali da vam budem iskren, u oba slučaja mogao je bez pardona dati žuti karton ali isto tako i crveni.

 

Ljudi moji, da se ovako sudi svaki puta bilo bi puno bolje, jer se nebi dešavale stvari kakve se znaju dešavati...

 

Sjetite se samo posljednje utakmice Dinama i Hajduka na Poljudu... To nije bio nogomet, i da je sudac sudio pola oštro ko ovaj, ne bi se nastavilo tako.

 

Podržavam ovakvo suđenje u potpunosti. Samo strogost, ništa drugo ne može pomoći.

 

A to što igra HNL-a izgleda lošije od one lokalne ekipe nije krivica sudaca.

 pa nogomet nije balet majke ti mora bit malo uklizivanja itd.....prestrogo.....
Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
protjeran
offline
Prvenstvo i kup 2009

 

 

   Da prokomentiramo sezonu....ovako polusezonu Dinamo je završio kao "jesenski prvak" Hadjuk, kao "doprvak". Prva utakmica proljeća je bio derbi na Poljudu između "majstora sa mora" i naboljeg kluba u povijesti samostalnog hrvatskog nogometa. Neviđena medijska hajka u koja je davala snažan vjetar u leđa Hajdukovoj lađici, a na veliku štetu Dinama, uz konstantno linčovanje izvršnog dopredsjednika i sa strane huligana koji se nazivaju navijačima, te u takvom ozračju je Hajduk u sumljivim uvjetima dobio nategnutu utakmicu, te su bili već počeli slaviti, ne znajući da se prvenstvo dobiva upravo na malim utakmicam. Nadalje, kroz sezone naše lige može se zamijetiti kod Hajduka da on uvijek dok je bodovna razlika malena bilo u plus ili minus u njeogvu korist drži korak sa Dinamom sve dok ne izgubi i nekoj ključnoj utakmici sezone koja je po njima uvijek derbi, te onda kroz daljna kola izgubi korak sa vodeći, u ovom i sličnim slučajevima sa Dinamom, umjesto da igra do kraja prvenstva vez opuštanja, jer zašto bi izgubio prvenstvo sa 10 bodova razlike kada na primjer može sa dva boda. Možda se opet dogodi sezona kao ona dok je Dinamo vodio Ćiro kada je Hajduk pobijedio u svim derbima, a izgubio prvenstvo....Hadjuk ima kratku, ako i ne prekratku klupu. Pričati sada o kupljenim utakmicama je bez veze, jer znamo da onaj koji gubi ima se pravo ljutiti zato, a povrh svega upravo je Hajduk bio protiv dovođenja stranih sudaca. Drugo, upravo je I.Štimac, najbolji hajdukov vojnik proveo famozni plan lige od 16 klubova, gdje dobivamo još više manjih utakmica, njih osam komada po sezoni, gdje Hadjuk zbog gore navednih razloga ne može biti u njima i ulaziti u njih uvijek 100% spreman, te upravo liga 16 odbija najviše gledatelja, bez obzira što sa nedeljom se prodaje nogomet na televiziji.

...baš je dobro vidjeti ti Vas opet..
15 godina
protjeran
offline
Prvenstvo i kup 2009

evo 3 - 0

amd-ati
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009

necu vise komentirati nista.........

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
16 godina
neaktivan
offline
Prvenstvo i kup 2009

Jučer je suđenje bilo sasvim korektno. Mislim da sudac nije napravio nijednu pogrešku. Buljat je s pravom dobio crveni. Znao je da je Mandžukić iza njega i nema teorije da je slučajno zamahnuo rukom u visini glave. Ako i nije start bio za crveni, fair play je bio za crveni jer mi se čini da se nije ispričao Mandžukiću.

Drugi crveni je mogao biti i žuti, ali ljudi moji, pa uklizao je s namjerom da ga pokosi i na takvim startovima se događaju ozljede, a Mandžukić se lako pri startu mogao ozljediti.

 

Sad su Dinamo i Hajduk kvit sa suđenjem. U prvenstvenoj utakmici je Bebek 'oštetio' Dinamo, a sad je Marić (BTW prvi put čujem za njega) 'oštetio' Hajduk...

92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
15 godina
offline
Prvenstvo i kup 2009

Evo sad hladne glave da se osvrnem na suca. Sudac je mogao dat i žuti umjesto onog crvenog kartona, ali to nije razlog da je sudac upropastio igru. Dinamo je igrao o.k. do 50-e minute i onda je pala forma i koncentracija. Hajduk do tog vremena nije imao apsolutno nikakvo rješenje za razbit dinamovu obranu. Ipak sa dva igrača manje čak su u drugom poluvremenu jednom zaprjetili, ali nema realizacije. Hajduk pod hitno treba naći nekog efikasnijeg napadača.

16 godina
neaktivan
offline
Prvenstvo i kup 2009

Ma svi vi koji govorite da je Hajduk oštečeni nije istina,oba dva kartona su zaslužena i tu nema rasprave.Ja ne navijam niti za Hajduk niti za Dinamo.

Prvi crveni je zasluženi jer ga je namjerno odalamil po licu.Da ste kad igrali nogomet znali bi da da se može ruka bez problema pustiti da odleti malo dalje i odalami onoga iza vas po glavi,a za drugi uopće nema nikakve diskusije,start sa leđa na noge je po svim pravilima nogometa crveni bez pardona.Tak da Hajduk nije ošteće niti malo,pa to vam je i sam trener Hajduka izjavio.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009
naxeem kaže...

Nije ovo forum za te rasprave pa neću ulaziti u prepirke, ali ovo suđenje je užasno, sudac sudi pristrano i ovo je situacija za napuštanje terena, a ne borbu. Izgleda da je onaj kriminalac Mamić našao način da sredi suđenje.

 Uvijek nađe. Što se tiče suđenja, dvostruki kiretriji se vide sa Marsa. Po meni oba crvena kartona su opravdana no nije držao isti kriterij za obje ekipe. Situacija u kojoj Bišćan ruši Kalinića je čisti crveni (izgledna situacija,Bišćan loptu nije vidio). Nakon toga je Kalinić popio šamar od Hrgovića, kartonu ni traga. Šećer na kraju - Mandžukič udara nogom u glavu Hajdukovog igrača, to je trebao biti drugi žuti.
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
offline
RE: Prvenstvo i kup 2009
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice